Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Strahovi i razmisljanja prije vjencanja

Vjenčani budget, vjenčani planer, agencije za organizaciju vjenčanja, što prvo rezervirati, te sve u vezi organizacije što ne pripada u ostale podforume Vjenčanja snova.

Re: Strahovi i razmisljanja prije vjencanja

PostPostao/la Ameli dana čet stu 05, 2009 4:49 pm

Mene najveći strah vjersko-nacionalističkih izgreda jer ulazimo u "mješani" brak.Što se tiče naših roditelja i bližnjih sigurna sam da neće biti spomena tome kao što nije bilo ni do sad .Mi već 2 god. živimo skupa i svi su to prihvatili kao najnormalniju stvar,što u stvari i je.Cenzuru muzike sam već napravila,i dogovorila sa bendom...i na još puno sitnica smo mislili..
ALI,strah me ljudi koje ne poznajem dovoljno,strah me i nekih koje poznajem predobro,i kojima bi svaka molba da malo pripaze na ponašanje imala kontra efekt.Strah me da se ne nađe neki stih u nekoj pjesmi koji bi možda nekog uvrijedio...Ima tog još puno al ovo me najviše plaši
Ameli

Marketing:

PostPostao/la thinkblue dana pet stu 06, 2009 7:46 pm

Ja sam cijelo vrijeme svojih priprema bila kul, i nisam se dala zivcirati od strane rodbine, al onda, dan prije vjencanja mi se sve fino poklopilo: saznala sam da mi buraz nece doci jer mora biti s bolesnim djetetom doma, i da nam kuma mozda nece biti kuma jer je u bolnici sa svojim djetetom. I cijeli dan sam imala ispade: malo sam se plakala (svaki put kad bi mi dragi nesto spomenuo vezano uz buraza su mi suze samo pocele lijevati), malo sam se svadila sa dragim. Znam da smo isli kod njegove mame na rucak i derali smo se jedno na drugo i tako usli njoj u stan, da se ona samo pobrala i pustila nas da se u miru smirimo :neznamkakoti: Navecer oko jedanaest sam se plakala kumu na telefon dok me on smirivao i zvao me da se idemo napiti (da, da, super ideja!). Al ujutro kad sam se probudila s osmijehom na licu pored dragoga - sva briga i tuga je bila nestala. :thumbsup:
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Ameli dana pet stu 06, 2009 8:01 pm

A,joj..
i ja sam se jučer sa mamom sporečkala,jer sam saznala da planira doć na dan svadbe,a ne prije kako bi se podrazumijevalo.Je da imaju 4-5 sati puta i nije to nešto tako puno,al bi mi jako značilo da neko moj bude i par dana prije uz mene.Jako me je strah da ljudi koji su mi najbitniji ne shvate koliko mi je taj dan bitan,a i kuma mi je kroz priču spomenula kako bi ona došla tek oko 12-1,da ne bude tu dok svi budu nervozni i u panici.Ne znam samo što bi bilo neke extra panike,a malo me boli,jer ja bi bila i cijeli tjedan uz nju..Možda ja previše očekujem od drugih? :ne zna:
Ameli

PostPostao/la thinkblue dana pet stu 06, 2009 8:18 pm

Ameli je napisao/la:A,joj..
i ja sam se jučer sa mamom sporečkala,jer sam saznala da planira doć na dan svadbe,a ne prije kako bi se podrazumijevalo.Je da imaju 4-5 sati puta i nije to nešto tako puno,al bi mi jako značilo da neko moj bude i par dana prije uz mene.Jako me je strah da ljudi koji su mi najbitniji ne shvate koliko mi je taj dan bitan,a i kuma mi je kroz priču spomenula kako bi ona došla tek oko 12-1,da ne bude tu dok svi budu nervozni i u panici.Ne znam samo što bi bilo neke extra panike,a malo me boli,jer ja bi bila i cijeli tjedan uz nju..Možda ja previše očekujem od drugih? :ne zna:

Evo iskreno, ja ne mogu shvatiti zasto ocekujes od nje da bude s tobom od ranog jutra. :ne zna: Al opet, mozda nisam mjerodavna po tom pitanju jer ja niti nisam htjela da itko bude s nama dok smo jos doma, dragi i ja smo u miru uzivali dok nismo trebali krenuti..

slika

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Ameli dana pet stu 06, 2009 8:30 pm

Pa ne znam zašto,nekako mi je to ok.Najvjerojatnije da će dragi otić kod svijh doma a ja bi ostala ovdje gdje sad živimo,pa bi on dolazio po mene.Pošto su moji daleko a i sad su mi rekli da ne budu ranije dolazili,bojim se da ću ostat sama.Ja sam Zg tj.u Hr 3 god.i nemam puno prijatelja i poznanika,tako da me je strah da ne ostanem na taj da sama.Možda na kraju napravimo sve u jednoj kući ,puno je jeftinije i jednostavnije.
Ameli

PostPostao/la thinkblue dana pet stu 06, 2009 8:39 pm

Ameli je napisao/la:Pa ne znam zašto,nekako mi je to ok.Najvjerojatnije da će dragi otić kod svijh doma a ja bi ostala ovdje gdje sad živimo,pa bi on dolazio po mene.Pošto su moji daleko a i sad su mi rekli da ne budu ranije dolazili,bojim se da ću ostat sama.Ja sam Zg tj.u Hr 3 god.i nemam puno prijatelja i poznanika,tako da me je strah da ne ostanem na taj da sama.Možda na kraju napravimo sve u jednoj kući ,puno je jeftinije i jednostavnije.

A, sad te razumijem. :thumbsup: Ja u tom slucaju ne bih pustila dragog od sebe :lol:

slika

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Ameli dana pet stu 06, 2009 8:47 pm

mislim da i neću,htjeli smo imat malo nekih običaja,al nam se baš ne da,imamo veliku kuću ,pa bu dolazio po mene na kat :rofl: :rofl: :rofl: ,
A većina prijatelja nam je zajedničaka pa bi bilo glupo dijelit ljude-jedni tebi-jedni meni :lol: :lol: :lol:
Ameli

PostPostao/la JANE DOE dana pon stu 09, 2009 3:19 pm

mene je strah njegove momačke :izivciran: :)
JANE DOE

PostPostao/la spalato091 dana sri stu 18, 2009 7:12 pm

jane doe,sigurna sam da nemaš razloga za brigu oko momačke!!
kako napreduju pripreme?jeste našli salu?
manuela
spalato091

PostPostao/la JANE DOE dana čet stu 19, 2009 2:52 pm

spalato091 je napisao/la:jane doe,sigurna sam da nemaš razloga za brigu oko momačke!!
kako napreduju pripreme?jeste našli salu?

nemam razloga?? moj dragi želi momačku DVA VIKENDA PRIJE SVADBE, veli da se stigne vratiti na vjenčanje :D
ok, znam da se šali, ali znam da će se skršit samo tako....al dobro, to je jednom u životu, nek mu bude ;)
JANE DOE

PostPostao/la tigerin dana čet stu 19, 2009 3:34 pm

mene jedino strah kako cemo financijski ponijeti svadbu pogotovo sad kad ja ostajem bez posla... :neznamkakoti:
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la JANE DOE dana čet stu 19, 2009 5:46 pm

tigerin je napisao/la:mene jedino strah kako cemo financijski ponijeti svadbu pogotovo sad kad ja ostajem bez posla... :neznamkakoti:

razglasi gostima :) :shock1: :D crni humor, oprosti.... a gle...ili odustati ili smanjiti svadbu ili zaista diskretno neka se proširi među ljudima, druge nema, jel tak?
JANE DOE

PostPostao/la tigerin dana pet stu 20, 2009 4:00 pm

ma razglasiti cu ja njima da ce na pozivnici biti broj mog ziro racuna :lol:
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la kalelarga dana čet pro 03, 2009 4:09 pm

tigerin,ovo sa žiroračunom je odlično :bravo: :bravo: to bi i ja mogla prakticirati :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
kalelarga

PostPostao/la tigerin dana čet pro 03, 2009 4:30 pm

pa da, nema druge :D
slika slika

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la atalya dana pet pro 18, 2009 11:54 am

ja se njaviše od svega bojim žuljeva...moje noge su totalno rasadište žuljeva...dobijem ih kad obujem cipele koje stalno nosim (i ne kupujem premale)...
i da ne dobijem alergijsko - asmatični - dermatitisni napad...
slika

slika

slika
atalya
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Satine dana pet pro 18, 2009 12:17 pm

atalya je napisao/la:ja se njaviše od svega bojim žuljeva...moje noge su totalno rasadište žuljeva...dobijem ih kad obujem cipele koje stalno nosim (i ne kupujem premale)...
i da ne dobijem alergijsko - asmatični - dermatitisni napad...

ista situacija kao i kod tebe - a gle što se desilo - nisam osjetila ni stopala ni noge cijeli dan i cijelu noć na vjenčanju, ništa - a kad sam ujutro došla doma, čim sam se izula, jedva sam došepala do kreveta, valjda zbog tog svog adrenalina ništa drugo ne osjetiš :cerek:
slika slika
Satine
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana pet pro 18, 2009 12:24 pm

odigraš vjenčanje u cipkicama, kasnije si uzmeš nešto udobno, pa makar i papuče.
ja sam cijelu večer hopsala bosa, u klompama (crocs) ili u balerinkicama... i mene sve živo nažulja :neznamkakoti:

a za alergiju... nemoj se strašit unaprijed :grli:
tangerina

PostPostao/la pitura dana sub pro 19, 2009 6:16 pm

Satine je napisao/la: valjda zbog tog svog adrenalina ništa drugo ne osjetiš :cerek:

mene isto bilo strah da li cu izdrzati u cipelicama cijelu vecer i to je bas, kao sto Satine kaze, vjerovatno od adrenalina nista ne osjetis. ja se samo sjecam da, kad sam izula cipele, imala sam osjecaj kao da imam neke balone na tabanima :lol: bas tako... ne mogu nikako drugacije opisati, ali jedva samo mogla hodati :ne zna: :o :rofl: tako da sto se tice toga, ne brini jer je to normalno, a to vjerojatno neces ni skuziti dok se ne izujes kad dodjes doma :cerek: :grli:
If people make fun of you, it probably means you’re doing something right.
Nisam ni ja više udavača!!
http://public.fotki.com/piturica
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la atalya dana sub pro 19, 2009 9:25 pm

držim vas za riječ, cure....
slika

slika

slika
atalya
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zelenooka-007 dana sri pro 23, 2009 12:45 pm

mene također strah od toga da me cipele ne nažuljaju...ali ako budu ja se fino budem izula i mir... :D
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la MAŠA dana sub pro 26, 2009 11:58 am

moj je najveći strah hoću li se probuditi na lijevu nogu taj dan. jer, ako se ja ne budem dobro osjećala na dan V, ništa mi neće biti ok pa makar sve bilo savršeno! zato ću se morati dobro naspavati (što vjerojatno neću uspjeti) i probuditi se dok je oko mene opuštena atmosfera (što zasigurno neće biti, garant će već u 6 svi biti na nogama i trčati uokolo kao bez glave)..eto, to je moj najveći strah
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la MAŠA dana sub pro 26, 2009 12:01 pm

zelenooka-007 je napisao/la:mene također strah od toga da me cipele ne nažuljaju...ali ako budu ja se fino budem izula i mir... :D

ja ću zato samo u crkvi i na slikanju imati lijepe nove cipkice, a za ostalo sam se pobrinula tako što sam još ove godine kupila jedne lijepe bijele cipe sa peticom od kojih 5 cm i hopsala u njima u nekoliko svatova, dobro ih razgazila i sad su mi super. tako da ću njih imati ostatak večeri :thumbsup:
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la MAŠA dana sub pro 26, 2009 12:03 pm

JANE DOE je napisao/la:mene je strah njegove momačke :izivciran: :)

strah u kjemu smislu? mene jedino strah da po mene ne dođe u gipsu do vrata!
sve je ostalo za ljude...
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana sub pro 26, 2009 4:18 pm

vjeruj, taj dan možeš i temperaturu imat, al sve će ti bit ravno ko slavonija, pa makar ti obje noge bile lijeve. adrenalin te preuzme samo tako.
tangerina

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Planiranje vjenčanja

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.