Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Strahovi i razmisljanja prije vjencanja

Vjenčani budget, vjenčani planer, agencije za organizaciju vjenčanja, što prvo rezervirati, te sve u vezi organizacije što ne pripada u ostale podforume Vjenčanja snova.

Re: Strahovi i razmisljanja prije vjencanja

PostPostao/la Bubi dana uto kol 25, 2009 9:23 am

ajme Branči hvala ti...ja sam do sada u ovoj godini imala herpes bar 1xmjesećno, skoro ko i "stvari"..taman jedan prođe i drugi mi dođe..užas

morat ću do dokice svoje po te tabletice jer ovo više nije normalno...pijem neke b kompleks vitamine..to mi dao ginić za neke stvari koje su mi isto došle od slabog imuniteta :tuzni:
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
Bubi

Marketing:

PostPostao/la macy dana pet kol 28, 2009 9:16 am

Joj drage moje....niste jedine sa strahovima...

a tebe Bubi u potpunosti razumijem...naime imam jos 2 tjedna do svatova i po glavi mi se vrti 1001 pitanje-muzika, hrana, gosti, nered, KISAAA..

no najbitnije- posto sam poprilicno pod stresom u zadnjih mjesec dana- problemi na poslu, baka mi se jako razboljela, sve ovo oko svadbe, a jos me uz to i pms prao...na licu, ledjima i dekolteu mi se pojavili pristevi!!!!!Masa njih!!! nisam ih imala ni u pubertetu- katastrofa!!!! No, hvala Bogu na licu mi se ocistili-vise manje, no ledja su strasna - i to me sad toliko zivcira da se bojim da bi mi od te nervoze moglo jos njih nastat-zacarani krug!!! Izgledat cu ko dalmatiner po ledjima :(
slika

slika
macy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Bubi dana pet kol 28, 2009 12:47 pm

hej macy :)

mislim da ne mogu zamislit kako ti je..ja sam na redu tek za 9 mjeseci, to mi je u glavi kao cijela vjećnost a proći će u sekundi :)

možda bi ti bilo dobro imat u rezervi onaj gelić koji isušuje akne i prišteve u slučaju da ti zločesti izbiju onda kad ne treba- često ga reklamiraju al ne znam kako se zove a i kakav korektor za sitne popravke ne bi bilo loše imati

ja došla do nekog sikapur gela za isušivanje herpesa..moj "vjerni prijatelj" je samnom i na wc-u :thumbsup: :shock1:

nadam se da će ti sve dobro proći :grli: probaj malo pobjeć negdje s dragim bar na 1 dan i isključit mobitele i uživajte jedan u drugome, na kraju krajeva...svaki problem si "sam" nametne rješenje

pusa velika :cheer:
slika
Bubi

PostPostao/la macy dana pet kol 28, 2009 12:55 pm

Joj hvala ti :grli1:

Opskrbljujem ti se ja svakakvim cudima ovih dana...i djeluju, ali polaaaaaaako....

istog trena bih ti ja najradije pobjegla s dragim i vratila se 12-tog taman na svadbu :) ali poznavajuci sebe, opet bih bila nervozna :bleso:

a glede ovog da ce tih 9 mjeseci proci u trenu-hoce, potpuno si u pravu, proletjet ce :)

i tebi veliki pusek :cubice:
slika

slika
macy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zagorka dana pet kol 28, 2009 1:12 pm

e drage moje, zbog ovakvih stvari ja ne želim imati veliku svadbu i neke ceremonije... jer ja dobijem herpes čim se malo bolje razživciram, i već sad me jeza hvata od pomisli da bi ga i na vjenčanju mogla imati... zato hoću što manje trčanja sim-tam i što manje dogovaranja i pregovaranja, pa da smanjim mogućnost "herpesiranja" na minimum... a i dragi mi je dosta živčan po prirodi i nebi htjela da se oboje razbolimo od svega toga...
you're the wind that's underneath my wings - I belong to you, you belong to me... 19.06.2010. :lovestruck:
slikaslika
I'm at the borderline of my faith, I'm at the hinterland of my devotion,
In the frontline of this battle of mine...But I'm still alive
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Bubi dana pet kol 28, 2009 1:20 pm

he he zaključak svega....NEMA ŽIVCIRANJA, sve će bit onak kak treba pretrgle se mi ili ne,vidimo i po iskustvu dragih forumašica da nema niš od nervoze

...nisam neka nervozna a ni dragi isto al taj šašavi imunitet... :neznamkakoti:

bit će bolje kad odem u Primorje he he (moš mislit) :cagam:

šaljem :buket: i :grli:
držim fige macy da ti sve bude :10od10:
slika
Bubi

PostPostao/la zagorka dana pet kol 28, 2009 1:31 pm

a kaj se herpesa tiče, oni flasterići su mi zakon... inače mi zarasta sto godina, ali s flasterićem je super, a i na slikama se ne vidi (osim ako je izbliza slikano) :cagam:... sva sreća još mi nisu tablete protiv herpesa trebale, ali nikad se ne zna...
you're the wind that's underneath my wings - I belong to you, you belong to me... 19.06.2010. :lovestruck:
slikaslika
I'm at the borderline of my faith, I'm at the hinterland of my devotion,
In the frontline of this battle of mine...But I'm still alive
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la pitura dana pet kol 28, 2009 2:05 pm

Bubi je napisao/la:bit će bolje kad odem u Primorje he he (moš mislit) :cagam:

mislis da nece? pogledaj mene...ja vec primorka 3 godine i meni super. totalno sam se preporodilo ovdje :cerek:

ostalim curkama, zelim da se ne zivciraju previse oko tih svih sitnica jer samo zbog toga vam izlazi ta gamad na vidjelo. znam da je tesko, ali malo relaksacije bar jedan dan ne skodi par dana prije vjencanja :thumbsup:
macy, ja kad imam pms mi izbije uvijek neki prist na celenki i onda si lijepo stavim korektor od balea-e i to mi ga uvijek onako fino isusi za dva dana tako da se vise uopce ne vidi pa probaj sa tako nekim sredstvom za isusivanje takve gamadi :grli:
curke, drzite se i uzivajte u ovim zadnjim pripremama, a ne zivcirati se :grli1: :grli1:
If people make fun of you, it probably means you’re doing something right.
Nisam ni ja više udavača!!
http://public.fotki.com/piturica
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la macy dana pet kol 28, 2009 2:09 pm

Cure, stvarno ste super.

Puuno vam hvala :grli: :grli: :grli:
slika

slika
macy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Bubi dana pon kol 31, 2009 8:03 am

Piturice moja jedva čekam :)

to je ono što sam si uvijek željela i sad na kraju neočekivano dobila he he he ja presretna...čovjek i njegova obitelj predivni, njegovo društvo baš onako ok a ja kad dođem dolje zvat ću tebe he he he

a imunitet...oduvijek takav, i to će doć na svoje ubrzo :cheer:

grlim vas puno puno :grli1:
slika
Bubi

PostPostao/la Plavuša_90 dana sri ruj 23, 2009 5:58 pm

Ja se pribojavam da me neće uhvatiti jajnici il srce na happy day :neznamkakoti: :neznamkakoti: kad se sjetim kako me zna boljeti,zlo mi dođe :neznamkakoti: Molim Boga već sada da bude sve ok.
Bojim se još da mi se nešto ne desi sa vjenčanicom,da ju ne uprljam il zalijem s nečime. Bojim se da neću imati dosta maramica za suzice :D Ostalo nek bude kako bude :jig:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la mala zaggy dana čet ruj 24, 2009 12:19 pm

evo mene recimo jeza hvata od same pomisli na troskove..strah me da necemo skupiti dosta do,tad pa nece ni bit svadbe ili da cemo grcati u dugovima nakon toga..strah me da cu iz istog razloga morati odustati od dosta stvari koje bih zeljela...
osim toga me strah da nam se pol ljudi ne pojavi jer su njegovi iz sinja, a svadba je kod mene u krapini...
takoder me strah da se JA jako ne napijem jer poznavajuci sebe mogla bih zbog nervoze i uzbudenja malo jesti i opasno se primit casice, a nije da mi puno treba :budala:
malo me strah i nekih clanova njegove uze obitelji jer nisu bas u najboljim odnosima....
11.06.11.......when love takes over

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mjesec 11 dana čet ruj 24, 2009 12:23 pm

mene hrpa toga strah da neću isplatiti svadbu, da bend neće biti dobar, da ekipa neće biti raspoložena da će krenuti po zlu...ma svega me strah,al trudim se iskontrolirati i ni ne razmišljati o tome...bit će kako bude... :mig:
slika
mjesec 11

PostPostao/la Tisa-Iskra dana pet ruj 25, 2009 6:21 am

Mene je isto strah troškova.. ali s druge strane i tako sam već u minusu - pa se u stvari ništa bitno ne mijenja :rofl: :lol: :rofl: :lol: :rofl: :lol:
Drugo me strah da se ekipi neće sviđati muzika koju sam složila ili, ne daj bože, klopa.
Treći strah - da neću imati dosta cuge
Četvrti strah - da neće nitko doći...
Ustvari - što se četvrtog tiće - znam da će doći cca 10-ak ljudi koji su mi jako bliski. Za njih mi je bitno da dođu, za ostale - tko ih šljivi!
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Satine dana pet ruj 25, 2009 7:12 am

joooj cure moje, mene to tak niš ne sekira, klope znam da ima a kome se ne sviđa nemora jesti, pa nemogu ja svima udovoljiti :roll: pića ima koliko ima, nemogu ja znati da će mi trebati npr. više pelinkovca a manje rakije, kad nestane pelinkovca pij nešta drugo ili nemoj ništa, šta da ti ja radim :ne zna: bend ima da bude dobar a ako budu štekali kažem im da ne zahebavaju nego da sviraju kako treba (ali nema razloga da ne budu dobri) atmosfera će biti super jer kad se moja ekipa pokupi, nećemo silaziti s podija tako da se ni zato ne brinem (a ako nitko ne bude htjeo plesati ja ću sama šta me briga :rofl: )
ja sam vam takva, evo ja cijeli tjedan hladovina, nema nervoze ni ničega :ne zna: a za taj dan ćete dobiti izvještaj :D
slika slika
Satine
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Nanaelle dana pon ruj 28, 2009 4:40 pm

Hm... :o budući da sam se ja preselila u njegov kraj Hrvatske, i uzevši u obzir da ja imam jako malenu obitelj, a on ogromnu...užasno me strah da ću se izgubiti u moru nepoznatih ljudi...nikako mu ne želim ograničavati broj uzvanika jer razumijem da on nije kriv za to što se broj mojih može svesti ( i to ako se svi pojave - u što strahovito sumnjam ) na 50-ak , i manje... :pljuc: :o a opet...ja se osjećam nesigurno zbog toga. :ne zna: bojim se da će ljudi pomisliti da sam "drvo bez korijena"...tatu sam izgubila prije nekoliko godina, a bio je takav da nije održavao kontakte niti nas zbližio sa svojom stranom obitelji, tako da će mi od "njegovih" na vjenčanje doći tek sestrin sin sa djevojkom :thumbsdown: ostali su s mamine strane, no ni njih nema puno. "spasit" će me nekolicina prijatelja, i to, ako se zbog udaljenosti i obaveza pojave taj dan...ma! znam da ne bih trebala toliko brinuti oko toga, ali ne mogu a da se ne osjećam malkice tužno što je takva situacija...
slika
Nanaelle

PostPostao/la Reina dana pon ruj 28, 2009 4:59 pm

nanelle, tako je bilo i kod nas. :idea:
on ima veliku familiju, a moja se familija može nabrojati na prste dvije ruke.
moj tata je živ, ali nemamo kontakata s njim ili njegovom stranom familije, tako da su oni u startu otpali. :kava:

kod nas je bilo 70-ak ljudi na svadbi, od toga 20 je bilo mojih.
i nisam se baš puno uzrujavala.
jer ja sam sa svima mojima u obitelji jako bliska, dok je on jadan morao zvati neke tete i sestrične koje baš ne voli, ali morao je reda radi.

nemoj se bedirati oko toga. :grli:
stvarno nije potrebno.

gledaj to ovako, sa vjenčanjem i ti dobivaš veliku familiju! :lovestruck:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tigerin dana pon ruj 28, 2009 6:06 pm

meni je malo glupo da to tak velim sto je kod mene ova svadba manje vise nekakva repriza - moja je familija velika i 98% ih je bilo i na prvoj i bit ce sad i na drugoj svadbi. malo me strah kako ce reagirati... ma da znam da je to nas dan i da bi sve trebalo biti super (bit ce valjda...) ali strah i razmisljanje je jos uvijek tu
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Nanaelle dana pon ruj 28, 2009 7:10 pm

Reina je napisao/la:nanelle, tako je bilo i kod nas. :idea:
on ima veliku familiju, a moja se familija može nabrojati na prste dvije ruke.
moj tata je živ, ali nemamo kontakata s njim ili njegovom stranom familije, tako da su oni u startu otpali. :kava:

kod nas je bilo 70-ak ljudi na svadbi, od toga 20 je bilo mojih.
i nisam se baš puno uzrujavala.
jer ja sam sa svima mojima u obitelji jako bliska, dok je on jadan morao zvati neke tete i sestrične koje baš ne voli, ali morao je reda radi.

nemoj se bedirati oko toga. :grli:
stvarno nije potrebno.

gledaj to ovako, sa vjenčanjem i ti dobivaš veliku familiju! :lovestruck:

Reina thanx na podršci :grli: lakše mi kad vidim da ima i onih koji su to doživjeli - i uspješno preživjeli, kao što si ti... :cheer: tješi me i to što znam da me nekolicina mojih koji se pojave, uistinu i vole, i da će biti uz mene dovoljno da ne osjetim ni usamljenost niti zabrinutost. naposlijetku, uvijek je bitnija kvaliteta od kvantitete :raspa:
slika
Nanaelle

PostPostao/la black_magic dana pon ruj 28, 2009 11:49 pm

Nanaelle, mi smo u obrnutoj situaciji. ja sam ta koja ima ogromnu rodbinu, imam ih barem 150 koje bas moram zvati, neke jer su mi dragi, drugi su bliski rod, treci idu automatski s ovim prvima jer su iz iste obitelji i tak... a dragi moze svoju familiju ogranicit na 20 ljudi.
al mi smo u slavoniji, tu je nekak normalno imat ogromno vjencanje, pa me to ni ne brine tolko. pogotovo zato sto imamo i puno prijatelja, svi s uzajednicki, pa ce to nekak neutralizirat situaciju s obiteljima... al dobro, ja cu se vjerojatno isto brinuti kada dodje samo planiranje...
slika
black_magic
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Studentica24 dana pon lis 12, 2009 12:18 pm

mala zaggy je napisao/la:evo mene recimo jeza hvata od same pomisli na troskove..strah me da necemo skupiti dosta do,tad pa nece ni bit svadbe ili da cemo grcati u dugovima nakon toga..strah me da cu iz istog razloga morati odustati od dosta stvari koje bih zeljela...
osim toga me strah da nam se pol ljudi ne pojavi jer su njegovi iz sinja, a svadba je kod mene u krapini...
takoder me strah da se JA jako ne napijem jer poznavajuci sebe mogla bih zbog nervoze i uzbudenja malo jesti i opasno se primit casice, a nije da mi puno treba :budala:
malo me strah i nekih clanova njegove uze obitelji jer nisu bas u najboljim odnosima....

Draga moja, evo mene nakon što je sve prošlo da razbijem neke tvoje strahove:

1. Sve smo sami plaćali, ušteđevine nismo imali jer smo ranije pokrivali neke troškove i svadba se u potpunosti pokrila od poklona - a imali smo velike troškove! Pozitivno je to da su nam svi, ali baš svi, dali novce - neki pokloni su bili uz novce... Bez brige, pokrit će se to, samo reci ljudima da vam pokloni ne trebaju, da su vam novci bitniji jer sami plaćate!
2. Otpast će ti ljudi, neću ti lagati - većina ljudi je imala opravdan razlog i ne treba to uzimati za zlo... Nemoj brinuti oko toga, to je neizbježno!
3. Vjeruj mi da se nećeš stići napiti od obaveza niti imati vremena za nervozu - jedino što je prisutno i tako mora biti je pozitivno uzbuđenje!
4. Nisu ni moji pa to nitko nije vidio... Vjenčanja i sprovodi (ma koliko grubo zvučalo kad ovo dvoje stavim u istu rečenicu) su jedini događaji na kojima ljudi ne misle na takve stvari... Bilo je savršeno i sad se osjećam glupo zbog svih tih strahova - nije mi imao tko reći da se bezrazložno brinem, no zato sam ja tu da kažem tebu: udri brigu na veselje, bit će sve u redu!

I, još jedna stvar koju nisam niti spominjala na forumu, moj djed je jaaakooo bolestan i najveći strah bila mi je njegova smrt (što je realno za očekivati) - Bogu hvala, nije se dogodila, ali mi na vjenčanju nije bila baka uz koju sam jako vezana jer je morala brinuti o djedu... To su sve stvari koje nas na trenutak učine tužnima, ali vjenčanje prođe i jedino o nama ovisi hoćemo li dozvoliti da nam strahovi upropaste taj dan!
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la mala zaggy dana pon lis 12, 2009 12:58 pm

puno ti hvala, hvala, hvala :grli: :grli: :grli:
pa tak si i ja mislim da ce sve biti ok na kraju..mora biti... :D
11.06.11.......when love takes over

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Miška dana sri lis 14, 2009 10:58 pm

Uopće nisam imala vremena razmišljati o nekakvim strahovima, al jučer smo vozili sve moje stvari k njemu i odjednom mi je puhnulo u glavu "Ideš! Pa ja se udajem!". Onak, ko iz vedra neba. Cijelo vrijeme sam nervozna, nemrem vjerovati da ću u petak, OVAJ petak postati gospođa. I nije to vezano uz njega, njega volim i obožavam i želim biti njegova supruga i želim da on bude moj muž, ali sama činjenica da ću se udati me nekako, ne straši, možda više čudi. Jer, ono, pa jučer sam završila školu, obišla sam sve i svašta, zar stvarno se TO događa sad i meni? Udaja?! Pere me nervoza, malo smo se tu i tam zakačili danas jer ak nije po mojem, onda ne valja i tak.
I samo se nadam da ne bude predosadno i da ćemo pokriti svadbu, jer mi se nejde u kredite.

Isusek, pa ja se preksutra udajem. :dani:
slika

slika

slika
Miška
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana pet lis 16, 2009 9:12 am

Mischka - niš se ti ne brini. Sve će biti super. :cheer:
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika