Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Strahovi i razmisljanja prije vjencanja

Vjenčani budget, vjenčani planer, agencije za organizaciju vjenčanja, što prvo rezervirati, te sve u vezi organizacije što ne pripada u ostale podforume Vjenčanja snova.

Re: Strahovi i razmisljanja prije vjencanja

PostPostao/la zagorka dana pet lip 04, 2010 2:20 pm

vrazichka je napisao/la:oces se mjenjat :kiss: :kiss:

može :kiss:
you're the wind that's underneath my wings - I belong to you, you belong to me... 19.06.2010. :lovestruck:
slikaslika
I'm at the borderline of my faith, I'm at the hinterland of my devotion,
In the frontline of this battle of mine...But I'm still alive
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

PostPostao/la Happy Ivy dana pet lip 04, 2010 2:42 pm

jeeeeej!! :cheer: našla sam si puno izgubljenog roda na forumu!
moram to dragom reć, da me prestane geldat u takvim situacijama ko unikatnu luđakinju :lol:

O, pa neće frizura biti loša. prvo - ne može, a drugo, ideš sigurno na probnu, pa stigneš razmisliti, jel dobra ili nije :grli:
slika slika

12.3.2011.Naš život, naš sav ponos, ljubav naša...
Happy Ivy
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la sonja_m dana sub lip 18, 2011 6:35 pm

Imam paranoju da ćemo na kraju svega biti u minusu,a ne u plusu budući da ćemo sami platiti sve od "kuverti". Kad sam sve stavila na papir cifra je oko 90 000 kn!!! (oko 300 ljudi na vjenč.) Đizs!!!!! Dođe mi da sve otkažem... :shock1:
Sonja_M
sonja_m

PostPostao/la Nessa87 dana ned lip 19, 2011 2:12 am

sonja_m je napisao/la:Imam paranoju da ćemo na kraju svega biti u minusu,a ne u plusu budući da ćemo sami platiti sve od "kuverti". Kad sam sve stavila na papir cifra je oko 90 000 kn!!! (oko 300 ljudi na vjenč.) Đizs!!!!! Dođe mi da sve otkažem... :shock1:

:grli1: :grli1: :grli1: mi smo imali malo manje od tebe ljudi na svadbi i dobili smo puno više nego šta smo očekivali. :D
Nessa87
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la sonja_m dana ned lip 19, 2011 8:35 am

:grli1: :grli1: :grli1: mi smo imali malo manje od tebe ljudi na svadbi i dobili smo puno više nego šta smo očekivali. :D[/quote]

:grli: :grli: Nadam se da ćemo biti iste sreće. Rekao bi moj dragi: Valjda će nam ostati toliko da bar još jednom odemo u Pariz :buket:
Sonja_M
sonja_m

PostPostao/la Dani 26 dana ned lip 19, 2011 10:28 am

sonja_m je napisao/la:Imam paranoju da ćemo na kraju svega biti u minusu,a ne u plusu budući da ćemo sami platiti sve od "kuverti". Kad sam sve stavila na papir cifra je oko 90 000 kn!!! (oko 300 ljudi na vjenč.) Đizs!!!!! Dođe mi da sve otkažem... :shock1:

I mi smo placali od kuverti... Imali smo 420 ljudi... Sve smo pokrili i jos nam je i ostalo :D
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la miheey dana uto lip 28, 2011 8:17 am

Ajme i nas je strah da će nam faliti za pokriti pir :roll: Pa se sve mislim kako ću se cili taj dan samo razmišljati ajme je li ima dosta za pokriti sve, hoćemo li biti u minusu pa žaliti što smo pravili pir :horor:
Za salu, muziku itd se neću više brinuti jer znam da će uvik neko imati što prigovoriti, ne mogu svima ugoditi..Je li tako..? :neznamkakoti: Uffffffffff....
[url=http://www.weddingcountdown.com]
slika
[/url]
miheey

PostPostao/la dalmašica dana uto lip 28, 2011 8:33 am

I ja imam užasan strah da nećemo imat novaca, tj da se nećemo uspit pokriti,, i svaki sebe uhvatim kak računam neš u glavi..te računice će me di svadbe satrat :(
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana uto lip 28, 2011 9:42 am

ja nemam tih strahova oko placanja :ne zna:
dosta smo ustedili,pa kvragu ako su se svi uspili pokrit od poklona valjda cemo i mi :kava:

moj jedini strah je da ce mi bit neugodno taj dan kad svi budu gledali u mene :o
ja ne volim bit u centru paznje i kad te svi gledaju...to mi stvara tremu i samo mislim kako svi traze nesto sta ne valja :budala:
al prezivit cu ja to :cerek:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la miheey dana uto lip 28, 2011 12:28 pm

lunna je napisao/la:ja nemam tih strahova oko placanja :ne zna:
dosta smo ustedili,pa kvragu ako su se svi uspili pokrit od poklona valjda cemo i mi :kava:

moj jedini strah je da ce mi bit neugodno taj dan kad svi budu gledali u mene :o
ja ne volim bit u centru paznje i kad te svi gledaju...to mi stvara tremu i samo mislim kako svi traze nesto sta ne valja :budala:
al prezivit cu ja to :cerek:

Naravno da ćeš preživiti :bok: Gledati će te jer ćeš biti prekrasna :bravo:
[url=http://www.weddingcountdown.com]
slika
[/url]
miheey

PostPostao/la sonja_m dana uto lip 28, 2011 4:35 pm

Imam i novi problem - vjenčanica je krinolina...... Nije mi bila (pre)teška na probi, ali naravno sad imam crva sumnje: hoću li uopće moći plesati, skakati, ići u wc itd. :shock1: :budala: Jel imao netko od vas takav problem??? Haljina je naravno prepredivna (i kaparena) i ne pada mi napamet tražiti drugu.... U biti, ja se bojim svoje haljine :rofl: :rofl: :rofl:
Sonja_M
sonja_m

PostPostao/la Nessa87 dana uto lip 28, 2011 4:45 pm

sonja_m je napisao/la:Imam i novi problem - vjenčanica je krinolina...... Nije mi bila (pre)teška na probi, ali naravno sad imam crva sumnje: hoću li uopće moći plesati, skakati, ići u wc itd. :shock1: :budala: Jel imao netko od vas takav problem??? Haljina je naravno prepredivna (i kaparena) i ne pada mi napamet tražiti drugu.... U biti, ja se bojim svoje haljine :rofl: :rofl: :rofl:

Ma i nije to tako strašno,moja je isto bila krinolina i nisam imala problema. Možeš ići bez problema i na wc,samo ju primiš i digneš skroz ali kad ideš ti na wc neka netko ide s tobom i drži vrata jer ti ona mala nećeš moći zatvoriti.
Nessa87
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la lunna dana sri lip 29, 2011 8:37 am

Nessa87 je napisao/la:
sonja_m je napisao/la:Imam i novi problem - vjenčanica je krinolina...... Nije mi bila (pre)teška na probi, ali naravno sad imam crva sumnje: hoću li uopće moći plesati, skakati, ići u wc itd. :shock1: :budala: Jel imao netko od vas takav problem??? Haljina je naravno prepredivna (i kaparena) i ne pada mi napamet tražiti drugu.... U biti, ja se bojim svoje haljine :rofl: :rofl: :rofl:

Ma i nije to tako strašno,moja je isto bila krinolina i nisam imala problema. Možeš ići bez problema i na wc,samo ju primiš i digneš skroz ali kad ideš ti na wc neka netko ide s tobom i drži vrata jer ti ona mala nećeš moći zatvoriti.

moja je isto krinolina i ja sam vec rekla da cu tu vecer koristit invalidski wc jer je on velik i ja i kuma stanemo unutra :D
ne brini draga puno njih je vec imalo krinolinu pa su prezivile :grli:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la sonja_m dana sri lip 29, 2011 7:47 pm

Ahhhh lakše mi je :grli: vi ste zakon! :naklon:
Sonja_M
sonja_m

PostPostao/la kiwi dana sub sij 21, 2012 11:10 am

Pozdrav!

Prije misec dana smo otkrili da moja draga svekrva(46 godina) boluje od raka, koji se vec poprilicno prosiro :(
I sad ne znamo sta da uradimo, jeli nam pametno odgađat vjencanje. Ne znam u kakvom ce ona stanju biti. Jos nije krenila na kemoterapije.
Molim vas za savjet i misljenja :huh:
My first, my last, my everything...
slika
slika
kiwi
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Oluja dana sub sij 21, 2012 12:40 pm

kiwi :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: a sta ona kaze na to? mislim, jeste nju pitali za misljenje?
ne znam sta bi ti savjetovala, ne samo da je osjetljiva tema, nego ni sama ne znam sta bi ucinili da smo se nasli u takvoj situaciji :neznamkakoti:
nadam se da ce se sveki izborit za se i pobijedit rak :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la prinči dana ned sij 22, 2012 12:23 pm

kiwi, slažem se sa Olujom. Najprije pitat svekrvu za mišljenje. Pa kako god da se snjom dogovorite,zajedno ste jači i proći ćete sve to lakše. Tako bih ja uradila.
Želim da ti se sveki izbori s rakom,da pobijedi¨! :grli:
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la kiwi dana ned sij 22, 2012 3:33 pm

Tesko je sad s njom o tome razgovarat jer je vec duze od mjesec dana u Zg u bolnici :( Zadnjih 2 tjedana ima temperaturu, stalno povraca i ima proljev. Umorna je i tesko govori.

Pa mi je glupo zamart s tim...Ali jako se veselila vjencanju i poznavajuci nju bilo bi joj krivo da ga odgodimo. A s druge strane, ne znam u kakvom ce ona stanju biti :ne zna: :(

Zapravo je ne mogu virovt da se ovo stvarno događa...
slika
slika
kiwi
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Oluja dana ned sij 22, 2012 5:44 pm

a sta misli tvoj dragi o tome?
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la kiwi dana ned sij 22, 2012 6:55 pm

Nas dvoje se slazemo da nebi tribali odgađat jer bi ona to volila dozivit, a i ne znam sta bi postigli odgađanjem :ne zna:
Moze joj samo biti gore. Ali s druge strane nebi je tili isrcpljivat... svi znamo sta kemoterapije ucini od covika.
slika
slika
kiwi
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Oluja dana ned sij 22, 2012 6:59 pm

kiwi je napisao/la:Nas dvoje se slazemo da nebi tribali odgađat jer bi ona to volila dozivit, a i ne znam sta bi postigli odgađanjem :ne zna:
Moze joj samo biti gore. Ali s druge strane nebi je tili isrcpljivat... svi znamo sta kemoterapije ucini od covika.

razumin te potpuno :grli: moja rodica je odgađala tri godine nebi li joj otac ozdravio, a njemu je bivalo sve gore i na kraju nije dozivio da vidi da se udala. a mislim da bi volio da se moga veselit s njima. pa makar iz kreveta.
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la kiwi dana ned sij 22, 2012 7:04 pm

Mislim da cemo tako i ucinit. Naravno moramo se konzultirat s ostalomn rodbinom jer njima nije do slavlja. Samo se nadam da se situacija nece jos zakomplicirat
jer mi se cini da ne moze biti gore nego sta je sad :roll:
slika
slika
kiwi
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Oluja dana ned sij 22, 2012 7:17 pm

kiwi je napisao/la:Mislim da cemo tako i ucinit. Naravno moramo se konzultirat s ostalomn rodbinom jer njima nije do slavlja. Samo se nadam da se situacija nece jos zakomplicirat
jer mi se cini da ne moze biti gore nego sta je sad :roll:

:grli: :grli: :grli: i moj barba je bio mlad, ima je tako ko i tvoja svekrva kad je obolio, mozda godinu, dvi manje cak. sestra mi se udala nakon sta je on vec godinu dana bio bolestan. on se najvishe veselio, cak ju je vozio i u crkvu - to je bila njegova zelja.
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la kiwi dana ned sij 22, 2012 7:21 pm

Slazem se s tobom, ja mislim da to ljude dodatno motivira da se bore. A prijateljica koja mi je bila u istoj situaciji mi je rekla da niposto ne odgađam upravo iz tog razloga.
Samo ne zelim da ispadnemo sebicni. Cim s emalo oporavi od temperature pitat cemo je za misljenje.
slika
slika
kiwi
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la ayleen dana sri sij 25, 2012 1:40 pm

kiwi, niste sebični ako se želite vjenčati, pobogu! Život ide dalje bez obzira na sve. Nekad mi se čini da ljudi u svojim stavovima o bolesti i smrti stvarno pretjeruju. Meni je tata umro prije godinu dana i mi smo nekoliko mjeseci nakon toga počeli ozbiljno planirati vjenčanje (o kojem smo razmišljali i dok je tata bio živ). U jednom trenutku se jesam zapitala "što će ljudi reć", ali sam odmah samu sebe utješila da me baš briga što će ljudi reći, jer rijetko tko nas je nazvao poslije toga i pitao kako smo, a kamoli što drugo. A za kad ste planirali vjenčanje? :)

Btw, kako ide ova kriza sve dublje, mene je sve više strah da se nećemo pokriti. :ne zna: :ne zna:
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
ayleen

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Planiranje vjenčanja

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.