Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Strahovi i razmisljanja prije vjencanja

Vjenčani budget, vjenčani planer, agencije za organizaciju vjenčanja, što prvo rezervirati, te sve u vezi organizacije što ne pripada u ostale podforume Vjenčanja snova.

Re: Strahovi i razmisljanja prije vjencanja

PostPostao/la Sue0204 dana uto tra 27, 2010 9:32 pm

Reina me dobro podsjetila o tome sam i ja razmišljala jer si dragi voli popit čim su neke fešte u pitanju, ali ipak se nekak nadam da baš neće biti tak i na našoj svadbi....
Ima još jedna stvar, kao što sam rekla kod nas će biti dosta frendova, s tim da ih ima par koji stvarno cugaju onak poštenski, pa me malo strah da na svadbi ne pretjeraju i da ne dođe do nekih glupih situacija! Govorim to iz iskustva jer ih već godinama znam i od njih sam vidjela i čula sve i svašta... Ne znam možda nisam u pravu ali kad se sjetim da se mi prvi ženimo iz društva malo me hvata jeza, jer će si sigurno dati oduška (to su već i najavili)!!! :ne zna: :ne zna:
slika
slika
Sue0204
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la remenarka dana sri tra 28, 2010 6:05 pm

dragi komadi, imam pitanje...

danas smo potvrdili termin u crkvi u 17h. vjenčanje traje kojih 20-ak minuta i nekako me strah da je to previše lufta do sale i početka večere :shock1: mislim, plan je takav da se poslije obreda poslikamo s gostima i onda odemo s fotografom na ono standardno slikanje...

ne bih voljela da ljudi počnu kukati zbog te "rupe" pa vas molim za savjet kako to što bolje uklopiti u naš dan...

puno vam hvala! :bok:
remenarka

PostPostao/la mare dana sri tra 28, 2010 7:11 pm

Postoji ti već cijela tema o tome :mig:

viewtopic.php?f=33&t=804
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Polesana dana sub svi 01, 2010 12:31 am

KIŠA!
:shock1: :ha:
Jedva doćekala taj 1.5. da vidim kakvo će biti vrijeme 15, kad ono kiša, zahlađenje, od 13 stupnjeva! :shock1: do 19! I lije li ga lije kiša... :neznamkakoti:
A tako sam bila uvjerena u sunčani dan... :neznamkakoti:
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana sub svi 01, 2010 7:10 am

još je 15 dana do tada... prije 7 dana su za današnji dan najavljivali totalnu suprotnost od ove, pa gledaj kako je lijep dan :raspa:
tako da.. no sikiriki.. barem ne do 10ak dana :grli1:
tangerina

PostPostao/la zelenooka-007 dana sub svi 01, 2010 7:41 am

ma sve se to meže izmijeniti 2 dana prije tvog vjenčanja...zato,nemoj se sekirat bezveze... mi ćemo otjerat oblake i kišu... :D
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la remenarka dana sub svi 01, 2010 3:52 pm

[quote="mare"]Postoji ti već cijela tema o tome :mig:

viewtopic.php?f=33&t=804[/quote]

Hvala! :thumbsup:
remenarka

PostPostao/la lunna dana čet svi 27, 2010 7:29 pm

joj cure ja sam luda vec zbog nase sale...kao zapisali smo se prije 3mjeseca i rekli su da ce za mjesec dana formirati cijene pa da onda mozemo dati kaparu...nako mjesec su rekli da jos nisu formirali cijene da se javimo za jos mjesec dana...sad nakon 2 miseca ih zovemo i opet ista prica,jos nemaju cijene za iducu godinu i kad ih budu imali da ce nas zvati i jos je dragi zva vlasnika na mtel i ovaj mu kaze nazovite vi mene jos ujutro da ja provjerim jeste li zapisani :shock1: :shock1: :shock1: :shock1:
tako mi se cini da cemo ostat bez sale i onda cemo zadnji cas rezervirati neku koja je :thumbsdown: jer nista drugo nece bit slobodno za nas datum i nas broj gostiju :roll: :roll: :roll:
bas sam vam tuzna :tuzni: :tuzni: :tuzni:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Sue0204 dana čet svi 27, 2010 9:25 pm

Joj Lunna koma! Pa koja im je to fora da još nemaju cijene za sljedeću godinu, stvarno su neozbiljni!
S takvom politikom će si odbit mladence!
Nadam se da će na kraju sve biti ok i da ćete rezervirat željenu salu! :grli:
slika
slika
Sue0204
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zagorka dana pet svi 28, 2010 9:59 am

lunna :shock1: :shock1: :shock1:
mi kad smo rezervirali svoju salu prošle godine nismo imali nikakvih takvih problema, još su nam napravili ugovor u kojem piše koliko plaćamo u slučaju da se promijene cijene ili uprava i tak to...
you're the wind that's underneath my wings - I belong to you, you belong to me... 19.06.2010. :lovestruck:
slikaslika
I'm at the borderline of my faith, I'm at the hinterland of my devotion,
In the frontline of this battle of mine...But I'm still alive
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la lunna dana pet svi 28, 2010 11:01 am

zagorka je napisao/la:lunna :shock1: :shock1: :shock1:
mi kad smo rezervirali svoju salu prošle godine nismo imali nikakvih takvih problema, još su nam napravili ugovor u kojem piše koliko plaćamo u slučaju da se promijene cijene ili uprava i tak to...

ma oni su do sada uzimali rezervacije uvijek toliko unaprijed,al sada nece :ne zna:
raspitat cu se u jos jednoj sali jel vracaju kaparu ako mi odustanemo od sale,pa da imam rezervnu :misli: :idea:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la malena_4you dana ned svi 30, 2010 1:49 pm

lunna je napisao/la:
zagorka je napisao/la:lunna :shock1: :shock1: :shock1:

ma oni su do sada uzimali rezervacije uvijek toliko unaprijed,al sada nece :ne zna:
raspitat cu se u jos jednoj sali jel vracaju kaparu ako mi odustanemo od sale,pa da imam rezervnu :misli: :idea:

:grli: :grli: to ti je i najbolja ideja; rezerviraj ti još jednu za svaki slučaj da ovo s prvom totalno propadne pa budeš u gužvi kud i kamo, a opet nećeš dobit što si htjela
5.05.2012.
ko lavica još borim se za ono sve što moje je i ako treba život zato dajem
malena_4you
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Mojra dana sri lip 02, 2010 2:40 am

moji strah koji me ceka sad prije vjencanja.
Naime 23.6. trebamo ici u maticni ured prijaviti vjencanje, prvi strah je da ce mi reci da nesto nije uredu sa papirima, a nakon toga ja ostajem u HR, a dragi se radi posla vraca u IT i dolazi tek jedan dan prije vjencanja.
Ta odvojenost od mjesec i pol dana (inace cujemo se samo mailom, tu i tamo koji sms, FB chat, a ako je nesto stvarno hitno onda je poziv ili skype) je moja najveca nocna mora, sto ako se nesto desi u tom periodu kad smo razdvojeni ili nedaj Boze prilikom putovanja, ma grozim se...
tjesi me da kad se vidimo na vjencanju da se necemo skinuti jedno sa drugog od ljubavi i zbog tolike odvojenosti. :grli1: :grli1:
sad kad citam da neki mladenci noc prije provedu odvojeni, kao neka tradicija, sjetim se koliki period cemo mi provesti odvojeni
uzas :shock1: :shock1: :shock1: jako me strah, jos k tome sam totalni pesimista :(
Zadnja izmjena: Mojra; sri lip 02, 2010 9:25 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
"Sve na ovom svijetu, ma kako nevažno bilo, pretvara se u pustolovinu kad to dijeliš sa pravom osobom."

slika
Mojra

PostPostao/la zagorka dana sri lip 02, 2010 6:25 am

mojra :grli: :grli: :grli: :grli: ma sve će bit super, ne brini...
mene je počela prati jedna stvar, a to je da bude dragi totalno živčan na dan V... a kad je on u bedu i živčan i ja sam u komi jer iako on to ne pokazuje, ja vidim na njemu... i onda se svađamo ko ludi :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti:
nadam se da ipak ne bude tak... ja se ipak vodim po onoj "očekuj najgore, nadaj se najboljem" :ne zna:
you're the wind that's underneath my wings - I belong to you, you belong to me... 19.06.2010. :lovestruck:
slikaslika
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la lunna dana sri lip 02, 2010 9:37 am

Mojra mi cemo se moliti da putovanje prode OK i da ti sta brze i bezbolnije prodeto vrijeme sto cete biti razdvojeni :moli: :grli: :grli:
Zagorka vjencanje je posebna situacija i napetost je normalna,al sve ce biti OK vidjet ces...kad te on vidi sredenu i lijepu nervoza ce popustiti bar malo i necete se svadati :mig: :grli:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la zagorka dana sri lip 02, 2010 9:39 am

lunna je napisao/la:Mojra mi cemo se moliti da putovanje prode OK i da ti sta brze i bezbolnije prodeto vrijeme sto cete biti razdvojeni :moli: :grli: :grli:
Zagorka vjencanje je posebna situacija i napetost je normalna,al sve ce biti OK vidjet ces...kad te on vidi sredenu i lijepu nervoza ce popustiti bar malo i necete se svadati :mig: :grli:

nadam se da tak i bude... ako ništa drugo, ubrzo ćemo vidjeti kak bu to prošlo :lol: :lol: :lol:
slikaslika
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Mojra dana sri lip 02, 2010 9:30 pm

hvala lunna, puno mi to znaci :grli: :grli: , a zagorka taj dan ima mjesta samo za ljubav, a vele da sve prode kad se udas, znaci u poslijepodnevnim satima tamo za 16 dana ce sve nevolje proci :grli: :grli:
"Sve na ovom svijetu, ma kako nevažno bilo, pretvara se u pustolovinu kad to dijeliš sa pravom osobom."

slika
Mojra

PostPostao/la Happy Ivy dana sri lip 02, 2010 10:07 pm

mojra... znam kako ti je kad se sjetiš da ćete toliko biti odvojeni. nije lako, pogotovo ne pred vjenčanje. ali to je očito nešto što mora biti tako i to ćete prebroditi. tim lakše što znate da je sljedeći put kad se vidite VAŠ dan. a kako i sama kažeš, taj dan ćete se od tolike čežnje proteklih mjesec i pol, voljeti još i više - a to će vaš dan učiniti još i posebnijim! :cerek:

zagorka - ti si ko moj dragi. to je on meni rekao - da je njega strah da ću ja taj dan biti jako živčana, a kad sam živčana onda sam jako drska (kaže on :ne zna: ) a živčana sam onda kad nešto nije onako kako sam si ja zamislila. a na taj dan naravno da želim da sve bude savršeno. a neće moći biti savršeno do zadnjeg detalja. dakle - on vidi mogućnost da budem živčana. (a jesam li ga objasnila :budala: )
ali sve u svemu, vjeruj, na taj dan nećete se moći posvađati koliko god jedan od vas možda bio napet
slika slika

12.3.2011.Naš život, naš sav ponos, ljubav naša...
Happy Ivy
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la zagorka dana čet lip 03, 2010 10:11 pm

Happy Ivy je napisao/la:zagorka - ti si ko moj dragi. to je on meni rekao - da je njega strah da ću ja taj dan biti jako živčana, a kad sam živčana onda sam jako drska (kaže on :ne zna: ) a živčana sam onda kad nešto nije onako kako sam si ja zamislila. a na taj dan naravno da želim da sve bude savršeno. a neće moći biti savršeno do zadnjeg detalja. dakle - on vidi mogućnost da budem živčana.

da ti nisi u rodu s mojim dragim? :misli:
slikaslika
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Oluja dana čet lip 03, 2010 10:14 pm

zagorka je napisao/la:
Happy Ivy je napisao/la:zagorka - ti si ko moj dragi. to je on meni rekao - da je njega strah da ću ja taj dan biti jako živčana, a kad sam živčana onda sam jako drska (kaže on :ne zna: ) a živčana sam onda kad nešto nije onako kako sam si ja zamislila. a na taj dan naravno da želim da sve bude savršeno. a neće moći biti savršeno do zadnjeg detalja. dakle - on vidi mogućnost da budem živčana.

da ti nisi u rodu s mojim dragim? :misli:

mozda je meni u rodu :idea:

ja se bojim da cu bit mrzovoljna, nemam pojma zbog cega jer nisam bas opterecena detaljima :ne zna:
najveci mi je strah da ce mi frizura bit :rigo:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zagorka dana čet lip 03, 2010 10:17 pm

eh... ma ne može ti friz bit tak loš da ti se :rigo: :misli:
slikaslika
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Oluja dana čet lip 03, 2010 10:18 pm

zagorka je napisao/la:eh... ma ne može ti friz bit tak loš da ti se :rigo: :misli:

joj, meni moze :kava:
cudna sam kad je kosa u pitanju :rofl: :rofl: :rofl:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zagorka dana čet lip 03, 2010 10:21 pm

Oluja je napisao/la:
zagorka je napisao/la:eh... ma ne može ti friz bit tak loš da ti se :rigo: :misli:

najgore kaj se meni s kosom može desit je da bude ravna ko daska... kaj obično i je 99.99% vremena :lol: :lol:
slikaslika
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la vrazichka dana pet lip 04, 2010 6:58 am

zagorka je napisao/la:
Oluja je napisao/la:

najgore kaj se meni s kosom može desit je da bude ravna ko daska... kaj obično i je 99.99% vremena :lol: :lol:

oces se mjenjat :kiss: :kiss:
happy ti si sa mnom u rodu.. :grli: :grli:
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la lunna dana pet lip 04, 2010 9:46 am

ma O ja sam sigurna da ces ti bit :dani: od glave do pete :grli:
slika
lunna