Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Strahovi i razmisljanja prije vjencanja

Vjenčani budget, vjenčani planer, agencije za organizaciju vjenčanja, što prvo rezervirati, te sve u vezi organizacije što ne pripada u ostale podforume Vjenčanja snova.

Re: Strahovi i razmisljanja prije vjencanja

PostPostao/la Happy Ivy dana pon ožu 29, 2010 12:53 pm

Polesana je napisao/la:Vražička, i ja imam slični strah, pogotovo jer če moja svadba biti za mnogo toga inovativna...
Ali, odlučila sam drukčije razmišljati: meni je bitno da se vjenčamo, da malo zaplešemo i da nama bude super, a za druge, stvaaarno me baš briga. A i što kraće traje, ako se ljudima npr ne bude svidio DJ, brže će doći prva bračna noć! :mig: :rofl: :rofl: :lol: :lol:

mislim da je to strah skoro svake mladenke /svakog para... bar ga i mi imamo. :ne zna:
ali, baš je tako! za druge me baš briga :cerek: kome se neće svidit, prije će otić, a onda ostaju samo oni najuži prijatelji i obitelj i FEŠTA DO BOLA!! :rofl:
slika slika

12.3.2011.Naš život, naš sav ponos, ljubav naša...
Happy Ivy
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

PostPostao/la vrazichka dana pon ožu 29, 2010 12:55 pm

da to je normalno, ali kako se blizi sve me to vise i vise muci..al kako velite bas me briga.. probat cu to potisnut i smanjit :ne zna: :ne zna:
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Branči dana pon ožu 29, 2010 3:36 pm

Evo da se i ja priključim raspravi, baš sam o tome bila pričala i sa Studenticom da je moguće radi te izolirane lokacije sale da nam gosti krenu ranije odlaziti sa fešte (iako je sala udaljena 30 minuta od Španskog).
U principu sam skužila da mi nije potreban dernek do jutra niti da mjerim uspješnost svadbe po tome koliko su ljudi dugo ostali, bitno je da se zabave onaj dio koji budu tamo. :ne zna:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la tangerina dana pon ožu 29, 2010 4:55 pm

tako je :thumbsup: :thumbsup: i nama je dobar dio krenuo doma oko 3, što zbog godina, što zbog daljine puta, jer su imali što hopsat do doma.
ostatak ekipe je isto mislio otić i onda su sami zaključili da je atmosfera previše dobra da bi to propustili, tako da smo si dobrahno čagali do jutra.
jednostavno se opustite i nemojte cijelu noć mislit do kad će svadba trajati :thumbsup: :thumbsup:
tangerina

PostPostao/la Polesana dana čet tra 01, 2010 1:19 pm

Ma zapravo mi bi i htjeli da traje kraće, negdje do max 3-4 ujutro. Naravno, ako se nešto oduži, ništa za to, ali nismo htjeli onaj dernek do jutra, budući da sve počinje Misom u 15h, večera oko 18.30-19h. Sva jela do ponoći, jer točno tada dolazi torta. :cerek:
Da li imate koja iskustva za takva vjenčanja? Koliko se ljudi zadržavaju nakon torte, ako je ona u ponoć?
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la vrazichka dana čet tra 01, 2010 1:26 pm

ne znam kako je kod vas ali kod nas se najvise ljudi pokupi poslije darova.. najbrojniji odlazak je poslije 1-pol 2 osim ako je stvarno zakon svadba pa svi ostanu duze...
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Branči dana čet tra 01, 2010 2:19 pm

da, u principu najviše ljudi odlazi nakon darovanja.
bila sam samo na jednoj svadbi gdje je nakon darovanja sala ostala gotovo puna kao i na početku.
mislim da je to realnost sa kojom se moramo pomiriti, jer bez obzira što se radi o vjenčanju, ako imate okupljanje kod mladenaca već oko 15h (a negdje i ranije) ljudi se izmore kroz cijeli dan i zapravo jedva čekaju leć u krevet. :ne zna:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la tangerina dana čet tra 01, 2010 2:22 pm

zato je u našim krajevima večera tek oko 8-9, a torta obično bude oko 3, nekad i kasnije.
tako je bilo i kod nas, automatski se redosljed hrane lijepo i taman rasporedio, stiglo se sve. a imali smo okupljanje doma već oko 11 i pol-podne :ne zna:
očito ovisi o narodu, običajima :ne zna:
kod nas se zna da se na piru ostaje cijeli dan i noć :ne zna:
tangerina

PostPostao/la MAŠA dana čet tra 01, 2010 2:34 pm

blablaca je napisao/la:zato je u našim krajevima večera tek oko 8-9, a torta obično bude oko 3, nekad i kasnije.
tako je bilo i kod nas, automatski se redosljed hrane lijepo i taman rasporedio, stiglo se sve. a imali smo okupljanje doma već oko 11 i pol-podne :ne zna:

slično je i kod nas. bila sam u jednim svatovima gdje smo ostali do 6 ujutro. a nismo zanji otišli
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mala zaggy dana čet tra 01, 2010 3:53 pm

blablaca je napisao/la:zato je u našim krajevima večera tek oko 8-9, a torta obično bude oko 3, nekad i kasnije.

bla..kad sam ja bila u istri jos nas je bilo, ali su ovi u restoranu oko 3 svirali fajrunt :shock1: :shock1:
11.06.11.......when love takes over

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana čet tra 01, 2010 6:39 pm

tako je i kod nas, mada se nadam da ce okupljanje pocet iza dva :kava: kod nas torta nije nikad u ponoc, nego recimo oko dva :ne zna: mislim na predzadnjoj svadbi di smo bili, kod mladozenje smo bili vec u 11, a torta je bila oko jedan ujutro, vecera je pocela nesto ranije, cini mi se oko 19.30.
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Sue0204 dana pon tra 05, 2010 12:39 pm

Ne znam ali meni bi bilo neugodno se pokupit odmah nakon darivanja! Nadam se da se to neće dogoditi na našoj svadbi, bar ne bi trebalo jer ćemo imati jako puno mladih! Meni je osobno bilo grozno kad se mladenkina kuma pokupila doma odmah nakon darivanja na svadbi gdje sam bila! :neznamkakoti:
slika
slika
Sue0204
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la malena_4you dana pon tra 05, 2010 7:12 pm

Sue0204 je napisao/la:Ne znam ali meni bi bilo neugodno se pokupit odmah nakon darivanja! Nadam se da se to neće dogoditi na našoj svadbi, bar ne bi trebalo jer ćemo imati jako puno mladih! Meni je osobno bilo grozno kad se mladenkina kuma pokupila doma odmah nakon darivanja na svadbi gdje sam bila! :neznamkakoti:

kod nas je to darivanje na početku prilikom dolaska na večeru, ali ljudi se uglavnok oko 2 poslije ponoći počinju razilaziti; ostaje samo uža obitelj i oni ostanu feštat do jutra; a iskreno meni su i oni najvažniji :ne zna: :ne zna: :ne zna:
ja se bojim da će mi kuma brzo otić doma jer će imat curicu od 2 god, pa bi možda mogla radi nje otić prije doma;
a meni će joj biti neugodno reći da ostane; kao da je onda prisiljavam :izivciran: :izivciran:
5.05.2012.
ko lavica još borim se za ono sve što moje je i ako treba život zato dajem
malena_4you
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Sue0204 dana pon tra 05, 2010 7:33 pm

Kod nas je darivanje kasnije, ali imam dojam da neki ljudi jedva čekaju darivanje kak bi mogli kidnut doma! Kod dragog i mene je problem kaj nemamo puno familije, zajedno nas je možda 20, ali ako i oni samo ostanu koga briga mi ćemo se zabavit kak najbolje znamo zajedno s njima! :D Sve mi je jasno kad su klinci u pitanju, ali sve koje znam da imaju klince obično ih taj dan ostave na čuvanju kod svojih roditelja (osim ako i oni nisu pozvani, onda se netko žrtvuje pa ode ranije doma zbog dijeteta)!
slika
slika
Sue0204
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Dani 26 dana uto tra 27, 2010 7:37 am

Sue0204 je napisao/la:Kod nas je darivanje kasnije, ali imam dojam da neki ljudi jedva čekaju darivanje kak bi mogli kidnut doma! Kod dragog i mene je problem kaj nemamo puno familije, zajedno nas je možda 20, ali ako i oni samo ostanu koga briga mi ćemo se zabavit kak najbolje znamo zajedno s njima! :D Sve mi je jasno kad su klinci u pitanju, ali sve koje znam da imaju klince obično ih taj dan ostave na čuvanju kod svojih roditelja (osim ako i oni nisu pozvani, onda se netko žrtvuje pa ode ranije doma zbog dijeteta)!

Gle, tko se hoce pokupit doma, nece ga zaustaviti ni to sto ste darivanje stavili npr. u 3-4 ujutro! Ja mogu shvatit ljude koji odu odmah nakon darivanja jer nismo svi isti. Isto tako, ljudi koji su ostavili djecu bakama na cuvanje, ostavili su ih za tu noc a ujutro, dok svi ostali gosti budu spavali, ti ljudi ce trcati za djecom po kuci :rofl: (znam o cemu pricam :lol: )
No, zemske, nemojte se samo nervirat oko toga! Mi smo napravili darivanje odmah iza torte koja je bila u ponoc i to bas iz razloga sto nisam ljude htjela pod prisilom drzat tamo! Tko je htio ostao je, tko nije bez njega se moglo :raspa:

Sve ce biti super! :cheer: :cheer:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la vrazichka dana uto tra 27, 2010 7:53 am

uostalom tko zeli ce otic bez obzira na vrijeme darivanja. iako istina je da se vecina pokupi poslije darivanja..
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la tangerina dana uto tra 27, 2010 9:02 am

tako je :amen:
ne možeš nikoga prisilit na nešto.
nama su ljudi otišli nakon torte u 3i pol, vjerojatno da je bila ranije, otišli bi ranije, pogotovo oni koji nisu naučeni na takav način noćnog provoda :ne zna:
oni koji su željeli, ostali su do jutra :thumbsup:

tako da bez straha i previše mozganja, nema boljeg od spontanosti :D
tangerina

PostPostao/la MAŠA dana uto tra 27, 2010 1:08 pm

ja imam najnoviji strah-strah da ću se napit u svojim svatovima! znate ono, trema, ovo, ono, gut rakijce s ovimpa gut s onim...hvala bogu, bar mi nikada nije mučno od pića..
a uostalom, briga me, može se i mlada alo opustit kad prođu sve procedure!
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ribica08 dana uto tra 27, 2010 1:16 pm

MAŠA je napisao/la:ja imam najnoviji strah-strah da ću se napit u svojim svatovima! znate ono, trema, ovo, ono, gut rakijce s ovimpa gut s onim...hvala bogu, bar mi nikada nije mučno od pića..
a uostalom, briga me, može se i mlada alo opustit kad prođu sve procedure!

hm nebi bila ni prva ni zadnja koja ce se napit na svojoj svadbi... ali ja mislim da neces... ipak treba se pocastit sa svakim ali taj alkohol nekako ispari jer ti se svasta mota po glavi i sve ostalo i kao da ga nema... pijes pijes al nikako da se napijes ( :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ) ipak ako pretjeras..
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana uto tra 27, 2010 2:13 pm

strah ti je mrvicu :thumbsdown: :thumbsdown: zato jer je mlada ta koja najmanje uspije popit tokom cijeloga dana.
imaš prvo alkoholiziranje pri zdravici s kumom (za kameru) i ja sam imala drugo ispred kuće kad su došli po mene :ne zna:
ni ne pamtim kad sam idući put okusila malo vode, a kamo rakije.
jednostavno si taj dan u strci i zbrci, a bome, ako si svjesna da ti taj dan treba bit kakvog si zamisliš, nećeš ni pomišljat da si nešto gucneš samo tako i uništiš cijelu noć.

ja sam cijelu večer pila samo nešto što je bilo ledeno, da li pašaretu ili vodu, jer od tolikog skakanja i vrućine, nema šanse da bi okusila bambus ili nešto, pa da se još bolje kuham :neznamkakoti: :raspa: :raspa:
tangerina

PostPostao/la MAŠA dana uto tra 27, 2010 5:07 pm

zato imamo vas,iskusne udavače, da nas posavjetujete oko takvih detalja! :mig:
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Reina dana uto tra 27, 2010 5:29 pm

ja sam imala strah da će si moj muž popiti malo previše na svadbi, a na kraju nitko od nas dvoje nije pio...
jedino smo u restoranu, kada smo došli, uzeli koktele dobrodošlice i nazdravili, te nazdravili sa šampanjcem kada smo sjeli za stol i kada smo rezali tortu.
dakle, sve skupa 3 gutljaja alkohola. :raspa:

ja sam cijelu noć pila samo janu. :mig:
a suprug isto. :D

tako da je moj strah bio neutemeljen. :o
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Polesana dana uto tra 27, 2010 6:26 pm

Mene je strah da ćemo nešto zaboraviti... :budala:
Valjda neće biti baš prsteni, ali možda nešto drugo? To je taj problem kad si sve sam radiš...
I voljela bih imati koju slikicu odmah nakon svadbe, kome mogu dati svoj fotoaparat da slika? Nekome od mlađih, jelda? Samo da nije od uže rodbine? Nemam pojma... :ne zna:
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana uto tra 27, 2010 6:32 pm

napravi popis i ono jutro sve spremi na krevet, il na neki stol, da štogod ne zaboraviš.
ja sam u vjenčanici trčala s najlonima punim cipela, najlonki, sve nosila u auto :rofl: :rofl:
i na kraju zaboravila kišobran na krevetu :budala: :budala: tako da strah po tom pitanju je jako utemeljen, samo treba malo više pripazit

a po pitanju slika, ako imaš brata ili sestru, problema nema :D ili nekog dobrog frenda... ja već isti dan imala u kompu slike :raspa:
tangerina

PostPostao/la ribica08 dana uto tra 27, 2010 9:18 pm

to da mlada najmanje popije neznam bas... vjerovatno nije od onih koja ce se napit.. ali bila sam na par vjencanja gdje je mlada lijepo sa svakim nazdravila medicom ili necim drugim a kako je to zavrsilo neznam... :ne zna: :ne zna: :ne zna:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Planiranje vjenčanja

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.