Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Strahovi i razmisljanja prije vjencanja

Vjenčani budget, vjenčani planer, agencije za organizaciju vjenčanja, što prvo rezervirati, te sve u vezi organizacije što ne pripada u ostale podforume Vjenčanja snova.

Re: Strahovi i razmisljanja prije vjencanja

PostPostao/la Nanaelle dana pon ožu 01, 2010 7:38 pm

Oluja je napisao/la:nanelle nemoj se zamarat time, ma da je i 5 tvojih, al su tvoji i dragi su ti!!! bitni ste vas dvoje i vashi najdrazi ljudi a tko ih ima vishe, ko ce ti to brojat???
:grli:

hvala ti na podršci :grli: nadam se da ću taj dan biti dovoljno nabrijana adrenalinom da te stvari neću doživljavati...ili ih barem neću doživljavati ovako tragično...
ovo je malo mjesto, i pojedini primjerci njegove familije i prijatelja su poprilično ćakulonski nastrojeni. U biti sigurna sam da će se pojaviti samo da vide tko to jest u mojoj obitelji, i kakve se cipele nose u mom zavičaju :neznamkakoti:
Da! Znam! Ne bi me trebalo biti briga što će takvi "zlokobi" misliti...No opet. To je taj jedan jedini dan...I sad kad pomislim da neće biti onako savršen kako sam planirala, i da mi neće moći doći neki od najdražih prijatelja...malo sam u "bluesu"... :tuzni: :tuzni:

slika
Nanaelle

Marketing:

PostPostao/la Oluja dana pon ožu 01, 2010 7:41 pm

a bit ce ti dragi tu, a vas dvoje se zenite a ne susjedstvo i prijatelji. virujem da ti je tesko jer ti neki bliski ljudi nece moc bit prisutni :grli:
i ja zivim u malom mistu i selim se udajom u punoooo manje, al ne brinem za price, njihi ima i uvik ce bit, jednostavno nemoj dopustit da te pogode price ljudi koji su ti nitko i nista u zivotu. znas kako se kaze:ne gledaj sta se prica, nego ko ti prica!!!
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

Re: Savjeti već udanih forumašica novim mladenkama

PostPostao/la Polesana dana ned ožu 07, 2010 1:14 am

Super tema! Cure, raspištoljite se!
Mene je strah da prevelika kreativnost i noviteti neće biti baš dobro primljeni... :ha:
Zadnja izmjena: Branči; ned ožu 07, 2010 10:36 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: post premješten u pripadajuću temu gdje se diskutira o strahovima
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

Re: Savjeti već udanih forumašica novim mladenkama

PostPostao/la malena_4you dana ned ožu 07, 2010 3:12 pm

[quote="poles.ana"]Super tema! Cure, raspištoljite se!

slažem se
5.05.2012.
ko lavica još borim se za ono sve što moje je i ako treba život zato dajem
malena_4you
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la amorfia dana pon ožu 15, 2010 9:10 am

za sada nemam strahova oko vjenčanja...ali još imam čitavih 5 mjeseci da se pretvorim u bridezillu :D
slika
amorfia

PostPostao/la lunna dana uto ožu 23, 2010 10:12 am

ja jos nemam veliki strahova...tek smo poceli sa planiranjem i imamo jos doooosta vremena,pa stignem sve..
jedino ima jedna stvar..
kad smo svima rekli da se vjencajemo reakcije su bile svakakve samo ne onakve kako sam ja htjela :roll: :roll: :roll:
svima je to daleko-osim mojima,kumu i jos par normalnih ljudi...
al bas me briga...

...e i jos nesto....
...obzirom da smo se mi na valentinovo dogovorili da cemo se vjencat 28.05.2011. ali nismo svima govorili odma,
a ja jedva cekala svima rec..mislila sam da cu bit sva uzbudena kad to objavim...a sad mi se vrti po glavi jesam li ja jos mlada...
tek zavrsavam faks...nekako se BOJIM vjencanja...volim ga i zelim bit njegova zena,ali se bojim ... :ne zna: :ne zna: :ne zna: :ne zna: :ne zna:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la vucica dana uto ožu 23, 2010 3:31 pm

E Lunna...tako i moji neki poznanici viču to je dalekooo, ima vremena, ko živ ko mrtav do tada..stravaaa..a ja znam da će to brzo doći...jer godina stvarno proleti. I ja tek završavam fax..kad to završim selim k njemu na drugi kraj Hr..nije da se bojim, znam da to donosi druge obveze i tako to...jedino će mi faliti moja obitelj jer će biti dalje od mene...pa mo to teže pada.
slika

Nasmiješite se..jer smijeh je lijek i jer svaki dan bez osmijeha je izgubljen dan.
vucica

PostPostao/la lunna dana uto ožu 23, 2010 3:35 pm

ma ovo ce tako brzo proc...mislim ja vec zivim sa njim,volim ga i zelim se udat,ali nekako sad kad smo svima objavili vata me panika :ne zna: :ne zna: :ne zna:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la malena_4you dana uto ožu 23, 2010 6:06 pm

lunna je napisao/la:ma ovo ce tako brzo proc...mislim ja vec zivim sa njim,volim ga i zelim se udat,ali nekako sad kad smo svima objavili vata me panika :ne zna: :ne zna: :ne zna:

ja ti imam isti problem; s dragim sam šest godina i obožavam ga; stvarno smo preživjeli svašta, poznajem ga od osnovne škole ali sad me hvata panika, i puno puta se pitam što činim i da li činim dobro, pa se mučim kako sve bude....
bezveze :ne zna: :ne zna:
5.05.2012.
malena_4you
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Michelle dana uto ožu 23, 2010 7:50 pm

curke moje, i ja sam doživjela svakakvih reakcija, pa i paničarenja drugih ljudi po pitanju mog života.....tipa - pa kud prije, još nisi ni faks završila (sad bih trebala, kroz par mjeseci - držte fige :) ), pa od čega ćete živjet, pa gdje ćete živjet, nemate ni stan.......razumijem kad su mi roditelji takva pitanja postavili, normalno je da se brinu.....ali kad mi neke tetke i rođaci 14. koljena počnu takve stvari govoriti........ :izivciran:
nekad si i ja razmišljam da smo malo prenaglili s tim, a opet, 7 i po godina smo zajedno, jednostavno osjećam da je vrijeme da tu našu predivnu vezu prebacimo na viši nivo......a iskreno, kad smo odlučili da ćemo se vjenčati, nisam baš razbijala glavu s tim praktičnim stvarima.......bit ćemo podstanari neko vrijeme, kad mognemo dići ćemo kredit i kupit neki stančić....kako skoro svi, tako ćemo i mi...snalazit ćemo se pomalo......jedino što je bitno je da smo zajedno...hvala Bogu imamo predivan odnos, i na koje god probleme naiđemo (a do sad smo valjda sve loše stvari ovog svijeta isprobali) zajedničkim silama ćemo riješit......a sve ćemo drugo lako..... :) bar se nadam........
........jer jedno za drugo, mi smo stvoreni......11.09.2010. D+I
Michelle

PostPostao/la lilly dana sri ožu 24, 2010 7:28 am

sigurno će sve biti dobro! držite se zajedno i ne može vam nitko ništa! :loveflag:
sretno udana... 05.06.2010.
lilly

PostPostao/la malena_4you dana sri ožu 24, 2010 7:52 am

lilly je napisao/la:sigurno će sve biti dobro! držite se zajedno i ne može vam nitko ništa! :loveflag:

hvala na podršci :grli: :grli: :D
5.05.2012.
malena_4you
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana sri ožu 24, 2010 12:02 pm

malena_4you je napisao/la:
lilly je napisao/la:sigurno će sve biti dobro! držite se zajedno i ne može vam nitko ništa! :loveflag:

hvala na podršci :grli: :grli: :D

potpisujem :grli: :grli: :grli:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la vucica dana sri ožu 24, 2010 2:52 pm

Potpisujem i ja! :thumbsup:
slika

Nasmiješite se..jer smijeh je lijek i jer svaki dan bez osmijeha je izgubljen dan.
vucica

PostPostao/la ribica08 dana sri ožu 24, 2010 3:04 pm

Michelle je napisao/la:curke moje, i ja sam doživjela svakakvih reakcija, pa i paničarenja drugih ljudi po pitanju mog života.....tipa - pa kud prije, još nisi ni faks završila (sad bih trebala, kroz par mjeseci - držte fige :) ), pa od čega ćete živjet, pa gdje ćete živjet, nemate ni stan.......razumijem kad su mi roditelji takva pitanja postavili, normalno je da se brinu.....ali kad mi neke tetke i rođaci 14. koljena počnu takve stvari govoriti........ :izivciran:
nekad si i ja razmišljam da smo malo prenaglili s tim, a opet, 7 i po godina smo zajedno, jednostavno osjećam da je vrijeme da tu našu predivnu vezu prebacimo na viši nivo......a iskreno, kad smo odlučili da ćemo se vjenčati, nisam baš razbijala glavu s tim praktičnim stvarima.......bit ćemo podstanari neko vrijeme, kad mognemo dići ćemo kredit i kupit neki stančić....kako skoro svi, tako ćemo i mi...snalazit ćemo se pomalo......jedino što je bitno je da smo zajedno...hvala Bogu imamo predivan odnos, i na koje god probleme naiđemo (a do sad smo valjda sve loše stvari ovog svijeta isprobali) zajedničkim silama ćemo riješit......a sve ćemo drugo lako..... :) bar se nadam........

najvaznije je da se vas dvoje slazete i da ste potpora jedno drugom... vjerujte u sebe... polako i sve ce doc na svoje :thumbsup: samo hrabro...
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Michelle dana sri ožu 24, 2010 7:27 pm

ma znam da hoće, ja i on protiv svijeta..... :D

bitno je to da mi vjerujemo u nas (bilo bi lijepo da cijeli svijet vjeruje u nas, al ko šiša sve one zločeste) i nema nam kraja....... :lovestruck:
Michelle

PostPostao/la Happy Ivy dana sri ožu 24, 2010 7:51 pm

lunna je napisao/la:
...e i jos nesto....
...obzirom da smo se mi na valentinovo dogovorili da cemo se vjencat 28.05.2011. ali nismo svima govorili odma,
a ja jedva cekala svima rec..mislila sam da cu bit sva uzbudena kad to objavim...a sad mi se vrti po glavi jesam li ja jos mlada...
tek zavrsavam faks...nekako se BOJIM vjencanja
...volim ga i zelim bit njegova zena,ali se bojim ... :ne zna: :ne zna: :ne zna: :ne zna: :ne zna:

draga moja... taj problem sam imala i ja... mene je dragi zaprosio već odavno, ali smo ostavili to na neslužbeno iz razloga tog, da sam se ja osjećala, premlada, faks, pa još izlasci s mojim curama do ranih jutarnjih sati u sred tjedna... pa kako će moji to doma prihvatiti, još nisam faks završila, a već bih se udavala...
onda smo to prebacivali i prebacivali, imali smo već i jedan fiksni datum za 2009. godinu, za to je znalo samo par prijatelja....
Ali mene panika nije puštala, prebacivali smo i prebacivali taj datum... i eto, sad sam se oslobodila nekako. sad jedva čekam i iskreno - ne bi mi ništa falilo ni da sam prije to učinila. možda mi je čak malo i žao što nisam prije.
slika slika

12.3.2011.Naš život, naš sav ponos, ljubav naša...
Happy Ivy
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la lunna dana sri ožu 24, 2010 9:05 pm

Happy Ivy je napisao/la:
lunna je napisao/la:
...e i jos nesto....
tek zavrsavam faks...nekako se BOJIM vjencanja
...volim ga i zelim bit njegova zena,ali se bojim ... :ne zna: :ne zna: :ne zna: :ne zna: :ne zna:

draga moja... taj problem sam imala i ja... mene je dragi zaprosio već odavno, ali smo ostavili to na neslužbeno iz razloga tog, da sam se ja osjećala, premlada, faks, pa još izlasci s mojim curama do ranih jutarnjih sati u sred tjedna... pa kako će moji to doma prihvatiti, još nisam faks završila, a već bih se udavala...
onda smo to prebacivali i prebacivali, imali smo već i jedan fiksni datum za 2009. godinu, za to je znalo samo par prijatelja....
Ali mene panika nije puštala, prebacivali smo i prebacivali taj datum... i eto, sad sam se oslobodila nekako. sad jedva čekam i iskreno - ne bi mi ništa falilo ni da sam prije to učinila. možda mi je čak malo i žao što nisam prije.

hvala :grli:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la vrazichka dana pet ožu 26, 2010 10:26 am

da se malo update-am na ovoj temi :neznamkakoti: :neznamkakoti: mene je uzasno strah da nece sve bit kako treba.. ne znam kaj mi je doslo al imam feeling da nece sve teci kako treba.. posto dosta toga radimo sami cijelo vrijeme mislim kak cemo nesto zeznut i onda ce to svi vidit i ja cu bit tuzna..mah :budala: :budala:
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la malena_4you dana pet ožu 26, 2010 6:16 pm

vrazichka je napisao/la:da se malo update-am na ovoj temi :neznamkakoti: :neznamkakoti: mene je uzasno strah da nece sve bit kako treba.. ne znam kaj mi je doslo al imam feeling da nece sve teci kako treba.. posto dosta toga radimo sami cijelo vrijeme mislim kak cemo nesto zeznut i onda ce to svi vidit i ja cu bit tuzna..mah :budala: :budala:

ah; normalno je da se brineš ali bude sve ok; budeš se onda smijala tim strahovima koje sad imaš :grli: :grli:
5.05.2012.
malena_4you
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la MAŠA dana pet ožu 26, 2010 8:22 pm

kod nas je , drage cure, gotovo identična situacija. prvo kad smo obajvili datum, a svi: pa zašto već, joj pa to je tako daleko, joj pa mladi ste... :shock1: ...sve jedna izjava do druge koju NE želim čuti u trenutku kada ljudima govorim da se udajem! :izivciran: ali, zato su tu bili naši roditelji i obitelj koja je cijelo vrijeme do sada sudjelovala u svim pripremama, a i dalje će. :cerek: u biti, zbog velike podrške koju imamo sa svih strana, mene ničeg NORMALNOG nije strah. strah me na primjer da ću biti nezadovoljna zurkom na vjenčanju i da ću oprat kosu kad dođem od frizera i sama nešto iskemijati, što je doduše napravila moja mama na svom vjenčanju...eh, da, i strah me da ne padne neka grozna kiša!
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la MAŠA dana pet ožu 26, 2010 8:27 pm

Michelle je napisao/la:curke moje, i ja sam doživjela svakakvih reakcija, pa i paničarenja drugih ljudi po pitanju mog života.....tipa - pa kud prije, još nisi ni faks završila (sad bih trebala, kroz par mjeseci - držte fige :) ), pa od čega ćete živjet, pa gdje ćete živjet, nemate ni stan.......razumijem kad su mi roditelji takva pitanja postavili, normalno je da se brinu.....ali kad mi neke tetke i rođaci 14. koljena počnu takve stvari govoriti........ :izivciran:

ja mislim da za to, kao ni za djecu zapravo nikada nisi dovoljno spreman/spremna. valjda se moraš predati činjenici da se udaješ i gotovo! osim ako doista osjetiš da ne želiš to još uvijek u svom životu.
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Michelle dana sub ožu 27, 2010 12:35 pm

ma spremna sam ja i zbilja to želim više nego išta...... ali kad ti skoro svi oko tebe (osim naravno roditelja koji su i meni ogromna potpora i da nije njih, teško bi ovo sve bilo pripremit i podnijeti pritiske sa 100 strana.....) nešto pametuju, pa se zapitam dobro jesam li ja luda il svi drugi...... ma jedva čekam da se vjenčamo i onda ćemo svima dokazat da su u krivu i da smo uspjeli bez obzira na njihova zadrta razmišljanja........ :kava:
Michelle

PostPostao/la Michelle dana sub ožu 27, 2010 12:41 pm

MAŠA je napisao/la: strah me na primjer da ću biti nezadovoljna zurkom na vjenčanju i da ću oprat kosu kad dođem od frizera i sama nešto iskemijati, što je doduše napravila moja mama na svom vjenčanju...

toga je i mene strah....... :rofl: još ni nemam frizera jer mi nekako ni jedan nije dovoljno dobar...... :ha:
Michelle

PostPostao/la Polesana dana ned ožu 28, 2010 11:21 pm

Vražička, i ja imam slični strah, pogotovo jer če moja svadba biti za mnogo toga inovativna...
Ali, odlučila sam drukčije razmišljati: meni je bitno da se vjenčamo, da malo zaplešemo i da nama bude super, a za druge, stvaaarno me baš briga. A i što kraće traje, ako se ljudima npr ne bude svidio DJ, brže će doći prva bračna noć! :mig: :rofl: :rofl: :lol: :lol:
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Planiranje vjenčanja

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.