Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Izleti...

Destinacije za bračna putovanja i izlete u Hr i svijetu + putničke agencije

Re: Izleti...

PostPostao/la ljutka dana uto vel 28, 2012 9:04 am

Putovanje u Sarajevo,ne znam od kuda bih počela ...razmišljala sam dali da Vam pišem ili ne ali moram ,na kraju će te shvatiti i zašto.Krenuli smo u petak u 6 ujutro,svratili na benzinsku napuniti auto i ja svima uzela coffe to go pa me svako malo zafrkavali zbog toga.Buraz je stigao s puta u četvrtak u 23h s temp i bilo je izvjesno dali ćemo uopće ići al pojavio se ujutro.cijelim putem smo se smijali, pričali dogodovštine ....oko pol 10 svima kako bi ja rekla zaškripilo u trbuhu i ja izvadila sendviče - a svi rekli ma nemoj ih praviti ne trebaju nam a kad su ih vidjeli bilo u autu 10 min šutnje.na granici pregledavali osobnu samo od buraza i muža, malo dalje ugledala sam raj na zemlji- veliki štand s folk muzikom :cheer: al odlučili smo stati u povratku. :shock1: :neznamkakoti: U Sarajevo smo stigli u pol 12,parkirali auto na nekom parkingu i uputili se prema hotelu.U hotelu nas je dočekala ljubazna cura ,dala nam je ključeve od soba i išli smo se raspremiti.svi pod tuš i za pol sata bili spremni s fotičima oko vrata u obilazak.Hotel je od Baščaršije bio udaljen 5min hoda.Spustili smo se u staro srce Sarajeva -Baščaršiju u kojoj me oduševio Sebilj -javna češma http://imageshack.us/photo/my-images/11/baarija.jpg/ , šetali smo Baščaršijom i razgledavali njihove radnje- oduševile su me radnje s ručno izrađenim filđanima http://imageshack.us/photo/my-images/851/filanh.jpg/ jedan takav set samo bakreni uzeli smo mojoj mami.
Bili smo u obilasku mostova na rijeci Miljacki , bili u muzeju sarajeva,vijećnici, to popodne se najviše zadržali na Baščaršiji.buraz i šogi se slikali u staroj nošnji, bili su odlični. Sreli Dinu Merlina i slikali se s njim , lik je car :svakacast: Išli na čevape i baklavu i vratili se u hotel da odmorimo na sat dva.u pol 9 ja dobivam od buraza sms da jel imam još koji sendvič jer je njemu zaškripalo :rofl: :rofl: :rofl: . na večeru smo išli u Inat kuću -restoran tradicionalne bosanske kuhinje -bilo je njami njami http://imageshack.us/photo/my-images/820/lonac.jpg/
a onda punih škemba krenuli na mjuzu - bilo je odlično ,cuga ,ples ....trbušne plesačice oko buraza i brata :10od10: .
Legli smo u 3 ujutro , ujutro u pol 9 bili na doručku i prvo smo išli u obilazak Begove Džamije :svakacast: i onda krenuli na Vrelo Bosne , dogovor je bio da ne idemo autom nego tramvajem jer se mora N vozit tramvajem u kojem nema švercanja. Vozili se do zadnje stanice i pitamo di je vrelo bosne i kažu eno ga tamo :thumbsup: , šetamo mi i naiđemo na čovjeka s kočijom koji prevozi do Vrela Bosne al ja nisam se htjela voziti jer mu je konj jako smrdio i rekao nam da je ispred nas 6 km hoda bila sam luda . al vrijedilo je, Vrelo Bosne je izvor vode ispod planine ,vrijedilo je zaista hodanja.popili kavicu i pozvali taxi da nas odveze do tunela kod aerodroma. http://bs.wikipedia.org/wiki/Sarajevski_ratni_tunel , prolazeći kroz njega shvatiš šta su ljudi sve doživjeli .....bilo je zaista teško.vratili se na Baščaršiju oko 17 h , išli na najbolje čevape gdje sam ja tražila pomfrit uz njih a kaže konobar pa joj đečeš pomfrit uz čevape :lol: :lol: :lol: :lol: pa onda na baklavu .navečer smo završili u kući Sevdaha u kojoj je pjevao jedan dečko božanstvenog glasa, sjeo je pored mene i pjevao mi :belj: .
U nedjelju ujutro je bilo pakiranje i odlazak na pitu -ajme divote ,pa kupnja slatkih delicija bez kojih bi povratak u zgb bio grijeh .
Al ono što me najviše oduševilo je taj narod , toliko su pristupačni ,mi nikada nećemo biti takvi ...i za kraj ovo malo putovanje se ne može opisati rjećima ovo svakako treba doživjeti i ako ćete biti u mogučnosti ne oklijevajte ni sekunde nego krenite u grad koji ima dušu .....ovo nije moj zadnji posjet ..... to sam rekla pri odlasku .nadam se da Vas nisam ubila s ovom pričom i znam da nisam napisala sve šta sam mislila ali gradu i ljudima :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: :10od10: :10od10:
slikaslika
ljutka
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la lunna dana uto vel 28, 2012 11:04 am

ljutka ja sam ljubomorna :zubo:

super da vam je bilo tako dobro :cheer:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la wedding.dress dana uto vel 28, 2012 1:10 pm

ljutka, drago mi je da vam je bilo lijepo :cagam: :cagam: :cagam:
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Nessa87 dana uto vel 28, 2012 7:27 pm

Ljutka vidim ludo,nezaboravno i prekrasno vam je bilo :vau: :vau: :vau: :vau: stvarno se isplati.
Nessa87
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la prinči dana uto vel 28, 2012 8:28 pm

ljutka :cerek: :cerek: :cerek: :cerek:
:bravo: :bravo: :bravo:
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana sri vel 29, 2012 2:03 pm

ljutka bas mi je drago da vam se svidilo :cerek: :cerek: :cerek: :cerek:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la maybelline dana čet ožu 01, 2012 11:56 am

ljutka :thumbsup:
odlicno si to sve rekla i tocno grad ima dusu i ljudi su :svakacast: :svakacast:
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la ivancica dana čet ožu 01, 2012 11:42 pm

Ljutka, samo ću reći da zavidim :dani: :dani: :dani: :dani: :dani: :dani: :dani: :dani: :dani: :dani:
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

Prethodna

Natrag na Bračna putovanja i izleti

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.