Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Organizacija bračnog putovanja

Destinacije za bračna putovanja i izlete u Hr i svijetu + putničke agencije

Re: Organizacija bračnog putovanja

PostPostao/la iinnaa.t dana sri srp 17, 2013 7:58 pm

lilica je napisao/la:al problem je u tome kaj u obicnom aranzmanu malo toga nude, koliko sam ja vidjela nema nis posebno romanticno a ipak bi da nesto drugacije dozivimo posto je to vrlo vjerojatno zadnji put da cemo si moci uopce bilo sto priustiti :D

Omg, ma kako to mislis zadnji put? Ne tak razmisljat, ni slucajno. Osim toga mislim da to hoce li vam bit romanticno ili ne ovisi iskljucivo o vama. Mozes imat ne znam kakav aranzman, pa ti bude bez veze. Ne ovisi to od aranzmana. Bar ja tak mislim.
Bez obzira brijem da ti je ovo malo skupo. Frendica i njen muz su isli u Tunis, 6 nocenja, sve ukljuceno, za 5800 i to sada u sezoni. Tako da mislim da mozes i jeftinije proci.
iinnaa.t
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

PostPostao/la bubamarac22 dana sri srp 17, 2013 8:05 pm

potpisujem iiinu!

daleko od toga da takav aranžman može biti super, al sve ovisi o vama, no jedino se i meni čini baš poprilično skupo...a i pitanje je što zapravo nude u tome, ja nekako često imam dojam da su ti ljubavni, valentinovski i ini aranžmani zapravo samo pokriće za izvuć što više love :neznamkakoti:

romantično vam može biti gdjegod si vi napravite romantiku :mig: :mig:
bubamarac22

PostPostao/la blab dana čet srp 18, 2013 7:26 am

mi smo jedne godine bili na romantičnom vikendu u sv martinu i ono što smo imali "romantično" je bila zajednička masaža (ali u odvojenim prostorijama, što mi je bilo mrvu :thumbsdown: ), putovanje do mure, na skelu. I romantična večera uz butelju vina :D Ostalo je bilo isto kao i u ostalim paketima, namakanje, ovo ono. uglavnom, jako jako lijepo.

I ja se slažem s navodima, nikako ne pričati da je to zadnji put da idete :nene:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la lilica dana čet srp 18, 2013 10:13 am

hehe pa s obzirom na nasu financijsku situaciju, jos kad bebica dode (a uskoro pocinjemo raditi na njoj :cheer: ) sigurno necemo imati prilike za neki takav luksuz. mislim nije da smo na prosjackom stapu ali vidite da ni od svadbe nemamo bas mogucnosti zbog svih tih dugova i kredita :neznamkakoti: al ok, mozda dodu bolja vremena pa za neku godisnjicu pobjegnemo negdje :cerek: ali za sad sam si rekla, nema sanse da na medeni nigdje ne odemo, mozda cu se odreci neprezaljenog dubaia ali da za toplice ne mozemo izdvojiti koju kunu, to ne prihvacam :D samo se zbog toga sawd maksimalno moram angazirati u potrazi za sto povoljnijim paketom a opet da nije nesto bezveze pa bi ja vas drage moje cure zamolila ako naidete na neku super ponudu da se sjetite lilice i javite mi, bit cu vam stvarno jako jako jako zahvalna :grli:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la bubamarac22 dana čet srp 18, 2013 1:05 pm

lilica je napisao/la:hehe pa s obzirom na nasu financijsku situaciju, jos kad bebica dode (a uskoro pocinjemo raditi na njoj :cheer: ) sigurno necemo imati prilike za neki takav luksuz. mislim nije da smo na prosjackom stapu ali vidite da ni od svadbe nemamo bas mogucnosti zbog svih tih dugova i kredita :neznamkakoti: al ok, mozda dodu bolja vremena pa za neku godisnjicu pobjegnemo negdje :cerek: ali za sad sam si rekla, nema sanse da na medeni nigdje ne odemo, mozda cu se odreci neprezaljenog dubaia ali da za toplice ne mozemo izdvojiti koju kunu, to ne prihvacam :D samo se zbog toga sawd maksimalno moram angazirati u potrazi za sto povoljnijim paketom a opet da nije nesto bezveze pa bi ja vas drage moje cure zamolila ako naidete na neku super ponudu da se sjetite lilice i javite mi, bit cu vam stvarno jako jako jako zahvalna :grli:

e to je već razmišljanje, jednom se živi!! :bravo:

ak na kaj naletim, šaljem draga!
bubamarac22

PostPostao/la iinnaa.t dana čet srp 18, 2013 2:25 pm

Financije se uvijek mogu popraviti i ne treba se ni pod koju cijenu miriti sa losom situacijom.
Probaj si gledat malo po stranicama za grupnu kupovinu, tamo zna bit jako povoljnih aranzmana, a ako na nekaj naletim naravno, sjetit cu te se!
iinnaa.t
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la blab dana čet srp 18, 2013 9:53 pm

također, sve znaš :kiss:
ionako gledam za sebe, pa ću i za tebe :D
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la lilica dana sub lis 05, 2013 8:19 am

eto drage moje da vam javim, odabir je pao na villu magdalenu, paket mjesec iz snova. znate ono kad se uvjeravate da nesto nije razumno, ali vam to ne ide iz glave. meni tako vec jedno pola godine ne izlazi iz glave taj paket iako mi je 4000 kn veeelika cifra :shock1: ali sad sam skuzila da je krajnje vrijeme da se odlucimo di idemo, pa sam proguglala sve zivo i skuzila da to zapravo i nije neka cifra s obzirom na to da su paketi u drugim wellnesima 2000 za 2 dana, a mi smo ovdje 4. znaci dode na isto samo sto mi imamo bezbrojne masaze, saune i romanticne stvari u tom paketu :cerek: :cerek: :cerek:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la zekonja2312 dana sub lis 05, 2013 9:13 am

Lilice gledala sam sada na njihovoj stranici malo taj vas paket i super je :) imate zbilja svasta :)
Ja nisam nikad bila tamo pa sam malo skicnula slike i apartman je predivan :)
Sigurna sam da cete uzivati :)
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la lilica dana sub lis 05, 2013 11:33 am

jeldaaaaa :cheer: :cheer: :cheer: ja se bas veselim. dugo smo raspravljali i na kraju shvatili da se cijelo vrijeme zrtvujemo zbog svadbe, kredita, ovog onog.. ni na cuge ne idemo a ne znam kad smo zadnji put otisli u kino. jako pazimo na financije ali smo sebe zakinuli za apsolutno sve, ne gledamo sto nam se svida niti sto zelimo nego koliko to kosta. tako da mislim da je krajnje vrijeme da i sebe jednom malo pocastimo i to bez ikakve griznje savjesti, zasluzili smo to a i tko zna kad cemo opet imati priliku za takvo nesto. tako da mi je bas drago sto smo se ipak odlucili na to i sto po prvi put necemo okrenuti svaku kunu, nego sami sebi udovoljiti i malo gustati za promjenu :zaljubljeni:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la zekonja2312 dana sub lis 05, 2013 9:05 pm

Tako je draga trebate se sada nauzivati prvo svadbica pa medeni mjesec :)
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la blab dana ned lis 06, 2013 10:39 am

niš od naše kave :zubo:
šalim se, super vam je izbor, romantika :cerek: :cerek: :cerek:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Mateus dana sri lis 09, 2013 10:56 am

Slazem se s curama, super izbor :cagam:
Mislim da je nakon svih zivciranja i priprema oko svadbe red da se odmorite kako treba. Skicnula sam i ja i mislim da nisi pogrijesila. Divno izgleda i nadam se da cete uzivati :cerek:
Life isn't about surviving the storm, but how you dance in the rain.

slika
Mateus

PostPostao/la lilica dana sri pro 18, 2013 11:36 am

i nismo pogrijesili :cerek: :cerek: :cerek: :cerek: stvarno smo se osjecali ko kraljevi, nemate pojma kako nas je tih 4 dana spasilo, da nakupimo opet svu onu energiju koju smo izgubili zadnjih mjeseci planiranja vjencanja. bilo je bas ko u bajci, dobro su napisali da je medeni mjesec iz snova :lovestruck: samo smo papali i lezali i kupali se pa opet papali i tako u krug :vau:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Helena25 dana čet sij 30, 2014 7:02 pm

Cure jel išla neka na medeni mjesec sa agencijom VIP travel? Ili da znate nekog da je s njima putovao, treb mi info kakvi su.
Helena25

PostPostao/la marta_mala dana čet lis 06, 2016 10:56 am

Mi smo bili u Dubaiu i bilo je odlično. Predlažem svima koji imaju mogućnost :loveflag: :loveflag:
marta_mala

Marketing:

Prethodna

Natrag na Bračna putovanja i izleti

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.