Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Turneja po Dalmaciji

Destinacije za bračna putovanja i izlete u Hr i svijetu + putničke agencije

Re: Turneja po Dalmaciji

PostPostao/la Tisa-Iskra dana sub lip 19, 2010 11:02 am

Evo konačno sam stavila slike:
http://www.facebook.com/album.php?aid=2 ... 20bfdb127f :raspa:
Prelijena sam stavljati u 2 navrata , pa si možete tam pogledati. :cerek:
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la Katriona dana ned srp 04, 2010 2:35 pm

Tisa, divna turneja, da imamo auto i mi bi sigurno tako nešto bili napravili... :thumbsup: nego, reci mi, jeste vi ove hotele i apartmane unaprijed rezervirali ili ste išli samo ovako pa gdje bude slobodno? kak ste to s te organizacijske strane?
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana ned srp 04, 2010 9:30 pm

Da, sve smo si našli unaprijed (mi to moramo uvijek tak jer putujemo sa pesom - pa možemo ići samo tamo gdje primaju pese).. U principu smo kopali po internetu i slali upite mail-om.. ali smo to radili nekih 2 tjedna prije.. Doduše mi smo išli u predsezoni pa smo mogli i privatne smještaje imati samo na 1 dan.. Inače ti u principu u privatnim smještajima to baš ne daju ili ti je dosta skuplje.. Svakako preporučam ići ili u predsezoni ili još bolje u postsezoni (početak 9 mj ti je idealan - more je još toplo za kupanje, cijene su jeftinije, a nema ni toliko turista :thumbsup: ) Tu u Zagrebu na ovom kompu nemam spremljene stranice prek kojih sam tražila privatni smještaj, ali mogu ti prokopati pa probati naći..
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Katriona dana ned srp 04, 2010 11:10 pm

hvala ti, ne trebaš se sad gnjaviti, samo me zanimalo informacije radi.. :grli: a inače to za sezone i privatne smještaje mi je poznato jer je muž iz turističkog mjesta, sva rodbina uklj. i njih ima privatni smještaj :D on je baš zbog toga i mislio da niste tražili unaprijed, al sam zaboravila da ste išli sa psom pa onda ipak treba jer neki primaju a neki i ne...
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Polesana dana pon svi 09, 2011 12:03 pm

Koja korisna tema, baš sam je proučila i radila si bilješke jer i mi imamo turneju po Dalmaciji, krajem 6.mjeseca jer dragi ima u Dubrovniku konferenciju.
Krenut ćemo 22.6, taman je taj i 23. državni blagdan pa mu ne treba godišnji. :cheer: A povratak bi bio 30.6., tako nešto. Samo što bi eventualno išli sporije na polasku, tj. za dolje, a natrag skoro pa ravno do Istre.
Tisa, pliz, da li mi možeš dati informacije kako si nalazila smještaj? Bit će malo skuplje i teže od tvoje rute jer mi idemo baš kad je sezona...
Ili, od Dalmatinki, tko bi mi mogao preporučiti neke smještaje (neovisno da li apartmani, hoteli, hosteli) za 1 noć sve, može i van gradova jer ćemo ići s autom?
Hvala puno! :grli:
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la prinči dana pon svi 09, 2011 12:12 pm

Zelenooka, vidim bili ste na Bolu?? Mi planiramo obići otoke, al prvo na Bol na Braču, pa do Hvara Stari Grad...jel iz Splita ide trajekt?Koliko ima od Zadra do tamo? jeste li noćivali da mi preporučiš smještaj iz prve ruke???
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana pon svi 09, 2011 12:16 pm

Principessa25 je napisao/la:Zelenooka, vidim bili ste na Bolu?? Mi planiramo obići otoke, al prvo na Bol na Braču, pa do Hvara Stari Grad...jel iz Splita ide trajekt?Koliko ima od Zadra do tamo? jeste li noćivali da mi preporučiš smještaj iz prve ruke???

nisam zelena al da ti kazem da ide trajekt iz splita na hvar i na brac :zubo: od zadra do splita imas oko 2,5 sata voznje starom cestom, autocestom uru virmena.
evo od jadrolinije vozni red http://www.jadrolinija.hr/default.aspx?dpid=1631
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la prinči dana pon svi 09, 2011 12:32 pm

Hvala mila :bok: :kiss: :kiss:
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana pon svi 09, 2011 12:47 pm

Polesana dosta ti je tesko naci smjestaj za 1 noc..ja sam sada htjela rezervirat sebi hotel za vjencanje,al mi nisu dali jer kao najkrace razdoblje je 4dana,tek od 6.mj. ce popunjavati praznine u rezervacijama...
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Oluja dana pon svi 09, 2011 1:35 pm

polesica, pogledaj malo na booking.com mi se njime dosta cesto sluzimo :thumbsup: ne znam koja te mista zanimaju, di sve mislite spavat i tako to
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zelenooka-007 dana pon svi 09, 2011 3:11 pm

principessa... evo već ti odgovorila oluja...

a šta se smještaja tiče... mi spavali u splitu... pronašli smo preko njuškala tipa koji iznajmljuje sobe, skoro pa u samo centru grada...imali smo par minuta pješice do rive... i bilo nam super, pošto smo u sobi doslovce samo spavali...

ujutro odmah otišli u grad, a navečer došli i prespavali... :thumbsup:
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ribica08 dana pon svi 09, 2011 4:23 pm

mozda i mi odemo na ljetovanje u dalmaciju... dragec me pita kamo budemo na ljetovanje??' a ja odma: :shock1: mi idemo na ljetovanje???? pa da zasto ne kaze muzov a ja sva :ludilo: :ludilo: :ludilo: :ludilo: :ludilo: :ludilo: :ludilo: :ludilo: :ludilo: :ludilo: :ludilo:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Polesana dana pon svi 09, 2011 6:45 pm

Inače kad smo negdje drugdje išli uvijek smo se našli preko booking.com-a, samo to mi je prečudno za doma :zubo: pogledat ću i na Njuškalu. Tnx!
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana pon svi 09, 2011 7:56 pm

Polesana je napisao/la:Inače kad smo negdje drugdje išli uvijek smo se našli preko booking.com-a, samo to mi je prečudno za doma :zubo: pogledat ću i na Njuškalu. Tnx!

:lol: :lol: :lol: ja sefu stalno bukiram preko bookinga sjmestaj po ciloj hrvatskoj :thumbsup:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la miranhrusk dana pet ruj 23, 2011 9:34 am

Ova turneja po Dalmaciji ˇzvučiˇ odlično!!! :bok:
miranhrusk

PostPostao/la Lorena55 dana uto tra 26, 2016 11:43 am

Mi ove godine planiramo otići ljetovati na Murter, pa me zanima da li je netko bio tamo, i informacije o sadržajima gdje ići i gdje se kupati i tak, imam i malu djecu tako da mi je to bitno, hvala.
Lorena55

Marketing:

Prethodna

Natrag na Bračna putovanja i izleti

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.