Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Prijevoz mladenke

Vlastiti auto, rent-a-car, limuzina ili možda autobus?

Prijevoz mladenke

PostPostao/la taja.dj dana ned tra 19, 2009 9:28 pm

Možda glupi naslov ali moja situacija je slijedeća: nemam nikoga, tj. nekako mi glupo tražiti okolo prijevoz.....

Mladenac dolazi po mene u Zg, gdje su moji roditelji u stanu, ja sam već mjesec-dva s dragim na našem katu njegove kuće, ali za djevojačku i dan prije vjenčanja ću spavati u kući mojih roditelja u našem selu.

Javlja se mali problemčić: u toj kući želim spavati zato jer znam da ću se tamo jedino i naspavati u svom "starom" krevetu, ALI ne znam koga da angažiram da me vozi na frizuru, pričeka 45minuta i da krenemo u Zg gdje me čeka šminkerica.

Kuma je iz D. Sela i ona će direktno doći u Zg pa mi ju glupo gnjaviti, čak sam mislila žicati tatu auto i da se dovezem sama, ali mislim da ću biti preuzbuđenna da bih sjela za volan :ne zna:

Ove frendice koje imam na selu opet bi se morale vraćati, ma glupo mi i pitati...uf....zapetljancija
1.5.2009.
taja.dj

Marketing:

Re: Prijevoz mladenke

PostPostao/la mare dana pon tra 20, 2009 6:35 pm

A tata? :ne zna:
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Katriona dana pon tra 20, 2009 11:29 pm

da, dobro je mare primjetila, pa spominješ da si mislila njega žicati auto, zašto te on ne bi vozio? :idea:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la mary dana uto tra 21, 2009 8:45 am

ja sam sama išla na šminkanje, frizuru...tak sam htjela i bilo mi je super..fino sam se opustila, navila si mjuzu u autu bez brige..
nisam morala misliti na to da me netko načekava....fino laganini...
malo sam se družila sa svojim mislima... :D
ako stvarno misliš da ćeš biti prenervozna, onda pitaj tatu da te odfura.. :ne zna:
16.08.2008. Uplovila u bračnu luku..
23.07.2011. Stigla princezica...
03.04.2013. Stigla druga princezica...
mary
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la taja.dj dana uto tra 21, 2009 10:16 am

Mda...najvjerojatnije će tata morati doći po mene u selo, pa natrag u grad :-D
1.5.2009.
taja.dj

PostPostao/la Dani 26 dana uto tra 21, 2009 10:20 am

Ja sam se isto sama vozila :ne zna: Inace nevolim ovisiti o nekome pa tako nisam ni taj dan... Meni je najljepse kad ja sama sjednem u svog tutaca i udri :lol:
Inace, kad sam ja bila vjencana kuma (vise puta), uvijek sam isla s mladenkama obaviti te pripreme (frizure, sminka...) i glumila taksi sluzbu i moralnu podrsku. Mislim, to mi je bio posao kao kuma :D Ja sam bila zaduzena (sama sebe sam zaduzila, da se razmemo) da svoju dragu mladenku sigurno odvezem i vratim natrag, da joj nosim kavu u salon, da trcim s pepeljarom ako cika, da joj nosim jest kad pocnem padat u nesvijest, da ju smirim koliko je god moguce... Sve su to cari jedne kume :zubo: i nevidim razloga zakaj kuma nebi bila prvi a kasnije i zadnji gost! :thumbsup:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana uto tra 21, 2009 10:25 am

nisam razmišljala o tome da me kuma vozi, ali vidiš, simpatična ideja, mogla bi bar samnom na druženje, a ja da vozim. trenutno planiram sama za volan i put frizera, a nisam uopće pomislila da bi me moglo bit strah ili nešto :ne zna: nije mi trebala ta bubuljica u uho, definitivno, sad kad promislim, neznam jel ću moć sama :kava:
tangerina

PostPostao/la taja.dj dana uto tra 21, 2009 10:28 am

I ja kad sam bila kuma sam vozila mladu na frizuru i šminkanja, kod mene je "problem" što je kuma iz D- Sela koji je jednako udaljen od Zd kao i do mene, pa mi ju glupo navlačiti u selo i onda da u haljini klipsa okolo :lol:
1.5.2009.
taja.dj

PostPostao/la Dani 26 dana uto tra 21, 2009 10:30 am

taja.dj je napisao/la:I ja kad sam bila kuma sam vozila mladu na frizuru i šminkanja, kod mene je "problem" što je kuma iz D- Sela koji je jednako udaljen od Zd kao i do mene, pa mi ju glupo navlačiti u selo i onda da u haljini klipsa okolo :lol:

Pa ponese haljinu pa se tam presvlaci! Tak sam ja! Ujutro krenemo u trenirkama a kad se ona oblaci, oblacim se i ja :thumbsup:

Btw, sad sam se sjetila tko ti je kuma! Nebude me valjda ubila :lol: :lol: :lol:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la taja.dj dana uto tra 21, 2009 10:31 am

Je, a njen dragi bude išao s nama u frizeraj, moš misliti! :lol: Nemoj da nas čuje hehe....
1.5.2009.
taja.dj

PostPostao/la Dani 26 dana uto tra 21, 2009 10:33 am

taja.dj je napisao/la:Je, a njen dragi bude išao s nama u frizeraj, moš misliti! :lol: Nemoj da nas čuje hehe....

:lol: :lol: U tom grmu lezi zec! Imas onda pravo, radije ti tatu pitaj da te vozi! :thumbsup:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la zelenooka-007 dana uto sij 12, 2010 3:21 pm

mi odlučili da će nas kum vozit u svojem autu... sam se ponudio i to je to1 ako nešto iskrsne ukrasit ćemo naše suteko pa će nas vozit moj bratić... :D
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Lia dana uto sij 12, 2010 5:02 pm

Ja mislim da će nas kuma voziti. Kumov auto je premali. Dragi je htio sam voziti, ali su mu u međuvremenu oblijepili auto jer je službeni.
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zelenooka-007 dana sri sij 13, 2010 9:55 am

i mi smo najprije htjeli sami u svom autu...ali onda se kum ponudio i hvala bogu i veliko auto... moja kuma niti ne vozi tako da ona nikako ne može...
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la vrazichka dana sri sij 13, 2010 10:15 am

mi cemo se sami vozit i to mi je jako drago.. nismo nesposobni da ne znamo vozit, mislim..on ce vozit a ja cu se divit svom muzu :raspa: :raspa:
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la anubi s dana pon ožu 22, 2010 1:18 pm

Kum mog dragog ima mali auto a dečko moje kume veliki pa bi bilo zgodno njega a znam da bi to rado učinio za nas :kiss:
No more forum at work :-(
slika
anubi s

PostPostao/la mary dana pon ožu 22, 2010 1:46 pm

Sad se ovdje ne zna da li pričamo o prijevozu same mladenke na frizuru, šminkanje itd., ili o prijevozu mladenaca od kuće nadalje..na vjenčanje, slikanje pa do sale...
malo pričamo o jednom, malo od drugom čini mi se... :D
Zadnja izmjena: mary; pon ožu 22, 2010 2:00 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
16.08.2008. Uplovila u bračnu luku..
23.07.2011. Stigla princezica...
03.04.2013. Stigla druga princezica...
mary
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la anubi s dana pon ožu 22, 2010 1:58 pm

Hahaha ja sam mislila na prijevoz do crkve, restorana itd... a na frizuru i to budem sama :belj:
No more forum at work :-(
slika
anubi s

PostPostao/la zagorka dana sub tra 24, 2010 6:41 pm

vrazichka je napisao/la:mi cemo se sami vozit i to mi je jako drago.. nismo nesposobni da ne znamo vozit, mislim..on ce vozit a ja cu se divit svom muzu :raspa: :raspa:

za sad je i kod nas takva varijanta... jedino ako se moj dragi ne dogovori sa svojim kumom drugačije - dala sam mu slobodne ruke, kak on hoće tak će bit :raspa:
you're the wind that's underneath my wings - I belong to you, you belong to me... 19.06.2010. :lovestruck:
slikaslika
I'm at the borderline of my faith, I'm at the hinterland of my devotion,
In the frontline of this battle of mine...But I'm still alive
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la osma putnica dana pon svi 24, 2010 5:51 pm

mene ce prijateljica voziti... :cheer:
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la >Ivy< dana sub srp 17, 2010 8:07 pm

Mene pape u Mazdi! To mi je nekako najtradicionalnije :vozi:
tam tam tataaaaam

slika
>Ivy<

PostPostao/la Rally_MO dana uto kol 17, 2010 11:06 am

U autu idemo ja i muž pozadi, kum kao vozač i kuma... A auto nam je posudio od muža zet... U nas se inače ovako vozimo, kum i mladoženja dolaze skupa po mene, i onda im se pridružujemo ja i kuma. A meni se ovako najviše i sviđa. A da nismo uspjeli posudit auto koje kum može voziti, platili bismo iznajmljivanje
6.8.2010. - DA po prvi put

slikaslika
slika
Rally_MO
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Nessa87 dana ned pro 05, 2010 2:47 am

mene brat vozio na frizuru kad sam spavala doma kod svojih (u salonu su me čekale male klencerice i jedna velika ta mi je bila podrška i ona si je mogla uzeti slobodno dopodne)jer je moja kuma bila u svom salonu i šminkanju. Brat je i doašo po mene (inače njega je mama to jutro zaposlila da samo vozika ljude po gradu takva je ona...) hehehe......I on nas je vozio cijeli dan,od mojeg muža sestra mu je bila pratnja,pa su njih dva bili s nama u autu.Inače ja taj dan nebi mogla voziti ni pod razno,jer sam u petak jedva vozila i zaobišla dva sudara.
Nessa87
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la maybelline dana pon pro 06, 2010 1:26 pm

Ja se vozila sa svojim kumom do crkve,s nama isli jos i moji djever i djeverusa
a iz crkve smo S i ja isli sa nasim rentanim autom,vozio je kum od S :kava:

na sminkanje i friz me vozio S jer je njem trebo auto,a nisam mogla ni od svojih uzet jer je mama isla na friz na drugo mjesto
a kum me pokupio i dovezo kuci

al sam ja zato vozila kuci sa svadbe,onak lijepo u vjencanici,umorna ko pas al jedina s najmanje alkohola :lol: :lol: :lol:
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la tangerina dana uto pro 07, 2010 1:04 pm

ja sam se sama vozila :raspa: i na friz i na šminkanje :raspa:
i to sa nekim ludim gumama na autu, tako da sam malo i klizila pred noninom kućom (padala je kiša) :D no eto me, stigla i taj dan na sve, a i kasnije :D samo mirne glave :raspa:
tangerina

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Prijevoz na dan vjenčanja

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.