Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Gdje i kako nabaviti auto?

Vlastiti auto, rent-a-car, limuzina ili možda autobus?

Re: Gdje i kako nabaviti auto?

PostPostao/la Branči dana pon vel 16, 2009 11:21 pm

mia_m je napisao/la:da, bas u zd!! naime decki iz UB40 koji sad zive tu su dovezli jedan iz londona i rekli da nema problema da ga slobodno mogu posuditi, bez ikakvog placanja.smao sad cekam da vidims to ce mehanicar reci ali ima vremena pa ce se to sve dati srediti nadam se

Čekaj UB40 kao UB40 band? Pa pozovi ih na svadbu odmah da ti odsviraju nešto :D

Držim fige za autek da upali :thumbsup: :thumbsup:
Branči
Admin
Admin

Marketing:

PostPostao/la mia_m dana uto vel 17, 2009 9:39 am

da, ub40 kao ub40 band..naime oni drze Garden u Zadru i ograniziraju svake godine Garden festival tamo di ce nama biti vecera. I super je taj lik sa kojim sam pricala, sav uzivljen sad kako mu to super.
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la bedacha dana čet ožu 12, 2009 11:48 am

Pa da se i mi javimo pošto vidimo da se ovdje reklamira gospođa od koje smo iznajmili buick za svadbu...
evo link, zadnji post, Iva-Buick, a pošto ne smijem odgovoriti tamo na reklamama stavljam tu
viewtopic.php?f=42&t=35

Kao prvo, što se tiče komentara da su cijene niže nego što se piše po forumu želim reći da cijene koje sam ja pisala su bile prepisane iz njihovog letka kojeg smo dobili kada smo išli gledati uživo auto u 2. mj. 2008. godine. Ako nađem letak rado ću ga skenirat i staviti ovdje. Ne znam da li su u međuvremenu spustili cijene... :ne zna:

Kao drugo, moram reći da njihovo poslovanje nikako nije za preporučiti i da su se postavili jako neprofesionalno.... :thumbsdown:
Kada smo došli gledati auto dogovor s dotičnom gospođom je bio da ćemo platiti kaparu 500kn, a ostatak nakon svadbe.
Mi smo od svih (foto, cvijeće, band....) tražili da plaćamo nakon svadbe jer nismo željeli na naš dan imati još i tu obavezu plaćanja, a i nismo željeli platiti unaprijed nešto za što se može dogoditi da ne odgovara onome što smo tražili (u ovom primjeru da auto krepa na putu do crkve i slično) u tom slučaju, naravno da bismo tražili kaparu nazad... :kava:
Na dan vjenčanja auto je stigao na vrijeme, sve je bilo po planu, izuzetno ljubazan vozač, sve je štimalo, put do crkve, slikanje, pa do hotela na svečanost. Kad smo stigli do hotela vozač nam je rekao da je njemu rečeno da moramo odmah platiti. :shock1:
Mi novce kod sebe nismo imali, a bome nismo ni mogli goste loviti za rukav da nam prije daju poklon tako da je vozač zvao supruga gospođe Ive s kojim je dogovoreno da moj muž da svoju osobnu, a sljedeći dan dođemo platiti. Mislili smo da je to riješeno, ali ne.. :nene:
Gospođa Iva je počela zvati mog muža na mobitel. :neznamkakoti: On se naravno nije javljao jer smo se smještali u salu i sve što se radi na početku svadbe... Malo kasnije je pogledao na mob i čekala ga je poruka "vi ste mene prevarili, ja se vozim prema vama!" :shock1: Na to ju je zvao, nekako je uspio dogovoriti da dođe u nedjelju ujutro platiti ostatak, ali gorak okus je ostao i slobodno mogu reći da je gospođa Iva uništila naš početak proslave, prvi ples... :neznamkakoti: :neznamkakoti:
Mi je nikada nikome nećemo preporučiti, a za sve za koje čujemo da žele iznajmiti ovaj auto rado čemu ispričati svoju priču... ne vjerujem da itko ovo želi prolaziti na dan vjenčanja....

A vama gospođo Iva želim malo više pameti i da se naučite poslovati jer dobar glas se daleko čuje, ali loš još dalje..... :pop:
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Plavuša_90 dana čet ožu 12, 2009 11:56 am

ajme bedacha baš ste neugodno iskustvo imali :thumbsdown:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Tasha dana čet ožu 12, 2009 12:12 pm

Das ne znam kakve novce i onda se jos prema tebi odnose kao prema lopovu...

Mislim, da mi je samo znati kud bi sa svadbe pobjegli...mislim, prestrasno
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la mary dana čet ožu 12, 2009 12:15 pm

ajme...nevjerovatno..nema se šta drugo reći...nevjerovatno...
16.08.2008. Uplovila u bračnu luku..
23.07.2011. Stigla princezica...
03.04.2013. Stigla druga princezica...
mary
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la 5rich dana čet ožu 12, 2009 12:27 pm

Draga moja...kao prvo, s kojim pravom oni traže tvog muža osobnu..tvoju osobnu,ili bilokakve indetifikacisjke dokumete pravo ima samo zatražiti službena osoba(policajac, eventualno carinik)..da ste ih i htjeli prevariti(što je apsurdno), to se rješava tužbom.i ova "ja se vozim prema vama" je znak čiste neprofesionalnosti...tak da :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: za gospođu...
a tebi :grli: :grli: :grli: ..
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Tasha dana čet ožu 12, 2009 12:28 pm

5rich, slazem se s tobom...pa mislim stvarno...dobro da im na pir nije uletila
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la bedacha dana čet ožu 12, 2009 12:36 pm

Hvala 5rich i ostale... :grli:
Znam da nema tko tražiti osobnu, ali nismo imali što drugo napraviti.... :ne zna:
Ja čak nisam to ni htjela pisati prije, eto da se ne živciram jer mi je bilo dosta taj dan... ali kad sam vidjela da se tu oglašava ne želim da se nešto slično dogodi nekome drugome, posebno ne curama s ovog foruma...
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la theonly dana čet ožu 12, 2009 2:31 pm

ajmeeeee!!! majko moja, bedachi, ja bi poludila, poooludila da mi se to desi!!! ne mogu vjerovati koja neprofesionalnost, bezobrazluk, sramota i idiotizam, sram ih treba biti!
Sram vas bilo gđo Iva!
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana čet ožu 12, 2009 3:33 pm

sramotno i žalosno da netko, umjesto da ti uljepša dan, na kraju svega, uništi ti ga "sitnicom". žao mi je bedacha da se to moralo dogodit, ali eto, barem si sa nama podijelila to iskustvo, nadam se da će bit lekcija i ostalima za ubuduće
tangerina

PostPostao/la Reina dana čet ožu 12, 2009 3:50 pm

ajoj, koja neprofesionalnost. :thumbsdown:
toga, na žalost, ima svugdje. tako uzrujati mladence na dan vjenčanja može samo netko tko nije normalan.
evo, budi sigurna da ih ja neću isto nikome preporučiti.:thumbsup:

a neugodnosti smo i mi doživjeli s kupnjom odijela. strašno, nekad naiđemo na bezobrazne, neprofesionalne ljude koji samo ocrne one koji se bave tom profesijom. na kraju ti sve prisjedne. :neznamkakoti:
nema veze, bilo pa prošlo. bitno da sad sve cure tu znaju da ih ne preporuče drugima! :kava:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la pitura dana čet ožu 12, 2009 5:00 pm

bedacha, ovo tvoje iskustvo je strasno :shock1: :shock1: Ne bi htjela nikome da se takvo nesto dogodi i bas mi je zao sto se to tebi dogodilo i to na sam dan vjencanja. Ne znam gdje je toj zeni bila pamet :thumbsdown: :neznamkakoti: :neznamkakoti:
If people make fun of you, it probably means you’re doing something right.
Nisam ni ja više udavača!!
http://public.fotki.com/piturica
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Satine dana čet ožu 12, 2009 5:13 pm

Ajme bedacha, ja nemogu vjerovati!!! :horor: :horor: :horor: Evo, neznam šta da napišem od šoka!!!
slika slika
Satine
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Studentica24 dana čet ožu 12, 2009 5:35 pm

I ja sam u šoku jer nisam imala pojma... :shock1: :shock1: :shock1: :shock1: :shock1: :shock1:
Što reći, nije za svakog rad s ljudima, a ako išta ne podnosim to je neprofesionalnost!!! :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown:
Način na koji je dotična postupila podsjeća na Caponea puno više nego "njen" automobil... Baš sramota!!!
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Katriona dana čet ožu 12, 2009 7:51 pm

ajme bedacha, pa to je stvarno katastrofa i užas!!! :shock1: :shock1: :shock1: za gospođu :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: ! sramota..... :neznamkakoti: jedina preporuka može biti :thumbsdown: !!!
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la mare dana čet ožu 12, 2009 11:20 pm

Koji užas!!!!!! Ne mogu vjerovati, kakva glupača! :shock1: :shock1: Odmah sam se iživcirala, a kako je tek vama bilo... :neznamkakoti: :neznamkakoti:
Pojma nisam imala da vam se to dogodilo :grli: :grli: :grli: :grli:
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Dani 26 dana pet ožu 13, 2009 10:45 pm

slika Ide jacmenac slika
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana sri ožu 18, 2009 11:58 am

Bedacha, drago mi je da si napisala svoje iskustvo... baš mi je žao zbog toga što je bilo, baš sam bila zgrožena kad sam to čula :shock1:
Nepisano je pravilo, a uostalom tako ste se i dogovorili, da se sve plaća iza svadbe... ovo što su napravili je neprofesionalno i ružno :thumbsdown:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Principessa dana sri ožu 18, 2009 1:10 pm

...ajme prestrašno bedacha, baš mi je žao što ste imali takvo gorko iskustvo :(

...mi nećemo ništa iznajmljivati jer nam u principu i ne treba...dragi i ja naći ćemo se u Novim dvorima, a poslije do Trajbara imamo 1-2 min vožnje...tako da će njega netko voziti (ne zna još tko), a mene i kumu će voziti tatin bratić...on ima neku KIA-u đip (ne znam točno koji model), malo ćemo ga ukrasiti i to je to :))
slika
slika
Principessa

PostPostao/la Reina dana sri ožu 18, 2009 2:06 pm

Principessa je napisao/la:...ajme prestrašno bedacha, baš mi je žao što ste imali takvo gorko iskustvo :(

...mi nećemo ništa iznajmljivati jer nam u principu i ne treba...dragi i ja naći ćemo se u Novim dvorima, a poslije do Trajbara imamo 1-2 min vožnje...tako da će njega netko voziti (ne zna još tko), a mene i kumu će voziti tatin bratić...on ima neku KIA-u đip (ne znam točno koji model), malo ćemo ga ukrasiti i to je to :))

jel mi vjeruješ da prije godinu dana kada smo prolazili pored novih dvora, smo vidjeli svatove koji su pješke išli do trajbara...
ja sam se šokirala.
nisam vidjela mladenku, ali sam vidjela krdo jako lijepih sređenih ljudi koji hodaju pored ceste i odlaze u trajbar, onako u koloni.
presmiješno, baš je bio pravi kodak moment.

a ako imate takav dogovor za doček u dvorima, onda vam zaista prijevoz i ne treba, ali kako si i napisala, taj auto, džipić malo ukrasite, tek toliko da se vidi da su mladenci unutra... :cheer:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la black_magic dana sub ruj 26, 2009 2:49 pm

meni je auto jako bitna stvar u svemu tome jer obozavam aute, pogotovo bmw-e. obzirom da auto koji mi je prvi izbor kosta oko 5 milijuna kuna i ima ga samo nekoliko stotina na svijetu, pa nema sanse da ga nabavim (porsche carrera gt iz 2004.), izabrala sam po meni najljepsi suto serijske proizvodnje. bmw m3 cabrio. i sada mi se javljaju tri problema. sestricna iz njemacke ga ima, tako da mi nije problem nabaviti ga, ali to je jako spusten auto pa ne znam bas kako bi prezivio hrvatske, pogotovo osjecke ceste, koje su rupa na rupi. drugi problem je boja. njen je nekakve cudne plave boje (narucivala ga je ravno iz bmw-a, kod nas te nema u ponudi) metalic, izmedju svijetle i tamne - nekak neodredjeno, i kao da je preliven sljokicama. a ja oduvijek zelim kombinaciju boja bijelo-bordo. zadnji problem, i mozda najbitniji je frizura. bojim se da ce se raspasti. zadnji put kada me vozila mi je trebalo 2 dana da rascesljam do kraja kosu...

pa eto, ima li netko iskustva s takvim problemima - pogotovo zadnjim - i imate li ideju kako da to rijesim?

e da, ovo je model auta, al ne nadjem nigdje u toj boji
slika
slika
black_magic
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Branči dana pet lis 16, 2009 8:55 am

Za auto ne znam, ali što se tiče kabrija i frizure, ako ti nije onako baš fiksirana, sigurno će ti se zamrsiti ili raspast.

Nećete vi voziti jako brzo, ali ako u jednom trenu auto malo jače potegne ode frizura... + još moguće da ti suze oči od vjetra :zubo:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la black_magic dana uto lis 20, 2009 11:34 pm

to mi svi kazu. u zadnje vrijeme sve vise mislim da mi vjencanica nece stati u taj auto, pa cu morat odustati. steta, to mi je auto iz snova :vau:
slika
black_magic
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la tigerin dana sri lis 21, 2009 9:20 am

meni su nekako te limuzine za vjencanja bezze, cisati kic :thumbsdown: al, eto, ko voli nek izvoli :D
mi cemo se voziti u ovome..

slika
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Prijevoz na dan vjenčanja

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.