Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Dalmacija - Lisjak,Matić,Studio Smile Split

Preporuke fotografa, usporedbe, linkovi i slike

Dalmacija - Lisjak,Matić,Studio Smile Split

PostPostao/la mala8 dana čet tra 09, 2009 9:17 am

Čini mi se da se ne spominju pa eto da ja iznesem svoja iskustva i preporuke:

mene je slikavao Ivica Lisjak

http://www.ivicalisjak.com/

i bila sam prezadovoljna...a možete vidjeti i moje slike u galeriji.... :cheer:

druga velika preporuka ide na adresu:

http://www.ivicamatic.com/

slikao je par mojih poznanika i slike i albumi su za past na guzicu

i jedan i drugi spadaju u top ponudu i jako su zauzeti,a i među skupljima u gradu....naravno cijene paketa varraju od 800 eura pa nadalje.... (moja je cijena bila za 2008. godinu tako da ne mogu dati svježe info)

i da...oni samo slikavaju...ali imaju i kamermane koje po želji uzimate ili ne uzimate...

nadam se da sam udavačama iz dalmacije malo pomogla...ipak se dobar glas daleko čuje!

sretno svima :vjencanje1:
Zadnja izmjena: maybelline; ned tra 15, 2012 9:35 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: izmjena naziva teme!
mala8

Marketing:

Re: Dalmacija - Lisjak i Matić

PostPostao/la figo2007 dana sub sij 02, 2010 4:45 pm

I ja se interesiram za Lisjaka, želim Matića ali mi je pre skup. Zanima me dali si preko njega radila i video i kako si zadovoljna time.? Dali je montirano kao best moments, lepršav :cubice: o i lako gledljivo ili je samo suhoparna snimka od 90min. Tko mu je snimatelj''?
figo2007

PostPostao/la mala8 dana ned sij 03, 2010 10:25 pm

sa Lisjakom nećeš pogriješiti.... meni osobno je pristupačniji i bolji od Matića jer se sa njim sve možeš dogovorit!
snimatelj je Neno...studio Nevista (tako se zove :mig: ); jako, jako ugodan, neprimjetan...a dvd radi po vašim željama...

ja sam htjela uvod sa našim slikama i best off...a best off imam i na kraju...montaža mi se također svidjela, i niko mi nije rekao da je dvd dosadan ili predugo traje (cca 2 h i nešto....); zaboravila sam već :o

u svakom slučaju, ne trebaš brinuti jer su njoh dvoje uigran tim, a ovaj snimatelj je dosta radio i za TV a posebno sa Stipom Božićem...

ako trebaš još koju preporuku slobodno pošalji pp :bok:
mala8

PostPostao/la figo2007 dana ned sij 10, 2010 12:06 am

jeli ikako postoji mogučnost da vidim tvoje slike sa vjenčanja ne one gdje pozirate jer mi je strašno bitno da zna uhvatit trenutak i emociju :loveflag: strah me da se ne dogodi da zna snimat samo u pozi buduči da snima prirodu i arhitekturu pa bi voljila vidit nešto više nego što je na njegovoj stranici... ja mrzim kao i cijela moja uža rodbina pozirat i ne volim one uvijek iste poze, volim ono polu art fotografije
figo2007

PostPostao/la figo2007 dana ned sij 10, 2010 12:09 am

Ipuno ti hvala na prošlom odgovoru i sa nestrpljenjem čekam sljedeči.... HVALA :cheer: pozz
figo2007

PostPostao/la mala8 dana pon sij 11, 2010 9:09 pm

poslat ću ti na pp linkove sa slikama....iako, kako je stavljano davno imaš i onih sa poziranjem i onih spontanih...prepoznat ćeš koje su :bok:
mala8

PostPostao/la mali svijet dana pet sij 15, 2010 11:10 pm

mala8 je napisao/la:poslat ću ti na pp linkove sa slikama....iako, kako je stavljano davno imaš i onih sa poziranjem i onih spontanih...prepoznat ćeš koje su :bok:

Mala8, mozes i meni poslati linkove sa slikama? trenutno sam u dilemi da li odabrati matica ili lisjaka. thanks.
mali svijet

PostPostao/la mala8 dana sub sij 16, 2010 11:18 pm

jako su ti različiti...Lisjak je puno realstičniji, slike su jasnije, svjetlije...Matić je onako umjetnički đir, tamnije su mu slike (ne znam kako bih to bolje opisala...)...da se razumijemo meni su oba savršena, Lisjak je pobjedio jer mi se on kao osoba svidio na prvu, opušta i smiruje...a i u slike sam se zaljubila... :cheer: i nije bilo dvoumnjenja...

inače, moje slike imate i u njegovoj web galeriji....
mala8

PostPostao/la mali svijet dana ned sij 17, 2010 12:12 pm

Prepoznala sam te u Lisjakovoj galeriji! :thumbsup: Bila si jednostavno predivna. Nadam se da cu uspjet to finalizirati slijedeci tjedan. Vec mi ionako istjece vrijeme. Vjencanje je u 5. mjesecu. :neznamkakoti:
mali svijet

PostPostao/la mala8 dana ned sij 17, 2010 4:28 pm

mali svijet je napisao/la:Prepoznala sam te u Lisjakovoj galeriji! :thumbsup: Bila si jednostavno predivna. Nadam se da cu uspjet to finalizirati slijedeci tjedan. Vec mi ionako istjece vrijeme. Vjencanje je u 5. mjesecu. :neznamkakoti:

thx :kiss:
Lisjak ti je trenutačno van RH, pa ga nemoj zvat...nego mu pošalji mail...znam to sigurno jer ga je moja kuma htjela uzet (ona ima svadbu 6.2.) ..mislim da se vraća 8.2.
ma meni je on predivan, meni je trebao netko tko će me smiriti... a ni mm nije bio prestretan naslikavanjima...na kraju nam je bilo žao kako je sve brzo završilo (mislim na fotosešn :shock1: ) jer je on to jednostavno tako smireno, odlično izveo...a sa slikama smo bili oduševljeni
mala8

PostPostao/la mali svijet dana pon sij 25, 2010 3:45 pm

mala8 je napisao/la:
mali svijet je napisao/la:Prepoznala sam te u Lisjakovoj galeriji! :thumbsup: Bila si jednostavno predivna. Nadam se da cu uspjet to finalizirati slijedeci tjedan. Vec mi ionako istjece vrijeme. Vjencanje je u 5. mjesecu. :neznamkakoti:

Lisjak ti je trenutačno van RH, pa ga nemoj zvat...nego mu pošalji mail...znam to sigurno jer ga je moja kuma htjela uzet (ona ima svadbu 6.2.) ..mislim da se vraća 8.2.
ma meni je on predivan, meni je trebao netko tko će me smiriti... a ni mm nije bio prestretan naslikavanjima...na kraju nam je bilo žao kako je sve brzo završilo (mislim na fotosešn :shock1: ) jer je on to jednostavno tako smireno, odlično izveo...a sa slikama smo bili oduševljeni

Thanks na informaciji. Da sam bar prije čekirala tvoj post ne bi potrošila vrijeme zivkajući ga. Definitivno sam odlučila da neću Matića. Jednostavno mi ne odgovara, jako je isključiva i arogantan i ne želim da me takav tip fotografira na vjenčanju, mislim da bi me samo još više unervozio.
mali svijet

PostPostao/la mala8 dana pon ožu 01, 2010 6:38 pm

mali svijet je napisao/la:
mala8 je napisao/la:

Thanks na informaciji. Da sam bar prije čekirala tvoj post ne bi potrošila vrijeme zivkajući ga. Definitivno sam odlučila da neću Matića. Jednostavno mi ne odgovara, jako je isključiva i arogantan i ne želim da me takav tip fotografira na vjenčanju, mislim da bi me samo još više unervozio.

jesi uspjela rezervirat Lisjaka????
mala8

PostPostao/la mrvica26 dana pet tra 23, 2010 5:05 pm

Jel znate koliko bi Lisjak uzeja i jel se mogu kod njega uzet samo slike??
slika
mrvica26

PostPostao/la sabriela dana pet tra 23, 2010 8:39 pm

bok cure.samo da vam kazem,u slucaju da koja od vas nije upucena,,cula sam od dosta cura koje su uzele matica da slike dobijele nakon cca 3 mjeseca,iskreno ,sto je meni malo previse s obzirom koliko kosta,al eto,kako se kaze ko voli nek izvoli :mig:
sabriela

PostPostao/la mala8 dana uto tra 27, 2010 10:48 am

mrvica26 je napisao/la:Jel znate koliko bi Lisjak uzeja i jel se mogu kod njega uzet samo slike??

naravno da možeš samo slike...on je samo fotograf, ali zna par snimatelja sa kojima surađuje pa ih po želji mladenaca angažira...a cijenu ti na žalost ne znam...ali znam da ima par paketa, najbolje ga je nazvat ili poslat mail pa nek ti pošalje ponudu
mala8

PostPostao/la mrvica26 dana pon svi 10, 2010 2:31 pm

Zanima me da li itko zna gdje se nalazi stuido ivice matica jer na nejgovoj web stranici nema adrese.. Unaprijed zahvaljuejm na odgovoru :loveflag:
slika
mrvica26

PostPostao/la osma putnica dana sri svi 12, 2010 9:00 am

pogledaj u total split mozda ti tamo pise...
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mala8 dana pet lip 11, 2010 9:10 am

Mislim da je negdje na žnjanu, ali najbolje ga je nazvati i dogovoriti susret
mala8

Studio Smile Split

PostPostao/la lunna dana sub tra 14, 2012 9:39 pm

Nama je foto studio bio Megagraf..imali smo dogovoreno dodatno snimanje 3tjedna nakon vjencanja i studio je u meduvremenu napustio kamerman, pa je Ranko iz studia Smile odradio to dodatno snimanje :D covjek je zakon, pun je ideja i zabavan, a radovi i spotovi su mu :svakacast: :svakacast: :dani: :dani:
mi smo preprezadovoljni nasim spotom i svi kazu da izgleda kao dio filma :cerek:

http://www.studio-smile.net/Video.aspx
http://vimeo.com/user5708817
Zadnja izmjena: maybelline; ned tra 15, 2012 9:33 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: spojeno s postojecom temom!
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

Re: Dalmacija - Lisjak,Matić,Studio Smile Split

PostPostao/la mboma dana sri ožu 11, 2015 2:53 pm

Jako sam razočaran,Ranko Pupuć nije ispunio određene stavke iz ugovora.Smatram da to jedan profesionalac sebi ne može dopustiti.
Ovo mogu shvatit kao jednu vrstu revanšizma jer im je prigovoreno na snimanju venjčanja gdje je bilo propusta,to mogu potvrditi uzvanici.
Sve napisano je istinito i provjerljivo.Ja sam siguran da ga više nikad neću angažirati ni preporučiti,a vi ostali razmislite,to je moje nedavno iskustvo.
mboma

Marketing:

Natrag na Foto i video

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.