Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Foto Ivo Split, wedding Studio In, foto Mladen Split

Preporuke fotografa, usporedbe, linkovi i slike

Re: Foto Ivo Split, wedding Studio In, foto Mladen Split

PostPostao/la daLila dana uto svi 31, 2011 5:12 pm

pozdrav svima!!

ja sam se udala 20.11.2010. i studio in mi je snima i slikava cili pir. Video i slike su odlične šta se tiče ovog "grafičkog" dijela-neznan kako da se drugačije izrazin. malo su me tomo i marin razočarali jer malo zaj**** ! prvo san in rekla da ne stavljaju slike di mi se vide ruzne cipele ili da to izrizu! naravno nisu poslušali! rekla san in da slikaju malo više blizu rodbinu....ni to nisu napravili! i za kraj kako san se udala trudna i sve to skupa rekli su nam da su počeli slikavat gratis krštenja beba od "svojih mladenaca" ja san se odusevila i tako smo ih zvali par dana prije da dodu slikat krstenje a oni nama ok nema problema,dogovorili smo uru i sve a oni se NISU pojavili...da mi rodica nije ponila fotoaparar mogli smo ostat bez ijedne slike sa krstenja. izivcirali su me svojom bezobraznoscu. pozzzz,
daLila

Marketing:

PostPostao/la dalmašica dana uto svi 31, 2011 5:24 pm

Oho neodgovorno od njih...al me tješi ovo što si napisala, da su grafički slike super...naime, ja sam njih isto rezervirala
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana uto svi 31, 2011 5:40 pm

oni su Oluji slikavali i stvarno su koliko ja znam sve odradili po dogovoru..
a ovo da se nisu pojavili :shock1: :shock1: :shock1: :shock1:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la dalmašica dana uto svi 31, 2011 5:43 pm

Isuse ja sam teški pesimist i sad mi palo na pamet a šta ako su oni izgubili onaj list s našim podacima za snimanje il su ne znam ja šta...i onda mi se ne pojave ...joj joj...ja znam da im se moram javit prije vjenčanja al to us vam moje crne misli hah..e a koliko se ranije mora javit fotografima za neke one završne dogovore oko svega( šta snimat i sl)??
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana uto svi 31, 2011 5:59 pm

dalmašica je napisao/la:Isuse ja sam teški pesimist i sad mi palo na pamet a šta ako su oni izgubili onaj list s našim podacima za snimanje il su ne znam ja šta...i onda mi se ne pojave ...joj joj...ja znam da im se moram javit prije vjenčanja al to us vam moje crne misli hah..e a koliko se ranije mora javit fotografima za neke one završne dogovore oko svega( šta snimat i sl)??

cuj, ja san bila lezerna pa sam pricala s njima dan ili dva prije vjencanja o tome kad tribaju doc i tako to. al sve su me to pitali i na dogovoru :kava: tako da je to bilo samo potvrdjivanje svega dogovorenog.
meni su slikali sve sta sam tila i sta je tribalo, nemam nikakve zamjerke, slike su ludilo, i jos dvoje mojih prijatelja ih je rezerviralo za svoje vjencanje kad su vidili nase snimke i dvd. meni nisu bili tomo i marin nego heyo (sve preporuke za njega :svakacast: :svakacast: :svakacast: ne mogu se sitit kako se stvarno zove, ima neko cudno ime :ne zna: ) a za snimatelja se stvarno ne sicam kako se zva :pop:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la dalmašica dana uto svi 31, 2011 6:03 pm

e to me zanima kad je bia taj dogovor?? (kad si ih rezervirala il?, ja tad nisam niš dogovarala jer je blo rano)
slika

dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana uto svi 31, 2011 6:08 pm

dalmašica je napisao/la:e to me zanima kad je bia taj dogovor?? (kad si ih rezervirala il?, ja tad nisam niš dogovarala jer je blo rano)

kad sam ih rezervirala, sve su me pitali, od toga kad slavlje pocinje, kad se dolazi po mladu, kad cemo se ic slikat...itd... to je bilo 10 miseci prije vjencanja. na dogovoru su bili Hejo i ne znam, tomo ili marin, nisam vishe sigurna. a i prija koja se udaje sad u listopadu se s njima sve dogovarala kad je isla dat kaparu prosli misec :ne zna: ne znam sta se zelis dogovarat s njima, kakve su ti zelje, al i da zelis tipa da ti snimaju vishe npr tvoju rodbinu to im mozes i na samom vjencanju rec, jer ih moras i upoznat sa svojom rodbinom jel tako (nisu vidoviti pa da znaju ko ti je u rodu)
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la daLila dana pet lip 03, 2011 8:29 am

evo da vam javin daljnji razvoj situacije:
nazvala san Tomu i čovik se lipo uredno ispriča i reka nam je da mozemo ako ocemo obavit foto session ovu nedilju negdi u prirodi! ja san naravno pristala tako da povlačin ono sta san prethodno napisala :loveflag:
pa cemo vidit sta ce bit...u svakom slučaju lipo se čovik ispriča i sve šta ide uz to....s moje strane mu je oprošteno! javit ću vam sta je bilo kad uvatin vrimena!! pozdrav svima
daLila

PostPostao/la lunna dana pet lip 03, 2011 8:41 am

daLila je napisao/la:evo da vam javin daljnji razvoj situacije:
nazvala san Tomu i čovik se lipo uredno ispriča i reka nam je da mozemo ako ocemo obavit foto session ovu nedilju negdi u prirodi! ja san naravno pristala tako da povlačin ono sta san prethodno napisala :loveflag:
pa cemo vidit sta ce bit...u svakom slučaju lipo se čovik ispriča i sve šta ide uz to....s moje strane mu je oprošteno! javit ću vam sta je bilo kad uvatin vrimena!! pozdrav svima

meni to ne bi bilo oprosteno :ne zna:
po meni su sa krstenja najvaznije slike iz crkve di dite prima sakramenat..a ovo u prirodi ste se mogli slikat bilokad nevezano za krstenje :ne zna:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la daLila dana pet lip 03, 2011 2:40 pm

lunna je napisao/la:meni to ne bi bilo oprosteno
po meni su sa krstenja najvaznije slike iz crkve di dite prima sakramenat..a ovo u prirodi ste se mogli slikat bilokad nevezano za krstenj

tu si u pravu u potpunosti! ali ljutila se ja ili ne ljutila oni nisu dosli i ja to ne mogu prominit, da nisan prihvatila ispriku ne bi imala ni ove slike iz prirode....bolje ista nego nista...to je moje mišljenje, slikat će me gratis kad-tad! :raspa:
daLila

PostPostao/la lunna dana pet lip 03, 2011 3:41 pm

daLila je napisao/la:bolje ista nego nista

a s tim se slazem :pop:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Atea2012 dana pon lip 06, 2011 8:10 am

daLila je napisao/la:evo da vam javin daljnji razvoj situacije:

UFFF...sad mi je odma lakše... :raspa: jer i ja sam ih unajmila i nebi volila da mi se neke stvari dogode što i tebi! nadam se da će sve proć ok! Jer sam čula da su stavrno cool šta se tiće svega! :10od10:
slika
Atea2012

PostPostao/la dalmašica dana pon lip 06, 2011 8:46 am

Ma ja vjerujem da će nam biti super oni na svadbama...sads am se sitila da ih zvrcnem kao radi formata zahvalnice, pa da uspit provjerim jesam li zapisana kod njih...ah moj pesimizam, ja uvijek mislim da će neš ić krivo...
slika

dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la dalmašica dana uto lis 04, 2011 9:43 am

Ojla evo i moj dan d prošao..studio in je bio...bili su Marij (foto) i video ne znam kak se zvao tip al nije Tomo...što se tiče pristupa i svega fenomenomenalni su..opuštaju i razbijaju napetost...a sad kakve će ispast slikice id vd vidit ćemo za dva miseca...a aaa ko će dočekat
slika

dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Atea2012 dana pon lis 10, 2011 12:53 pm

Dalmašice ...obavezno nam javi kakve su slije ispale :mig:
slika
Atea2012

PostPostao/la dalmašica dana pon lis 10, 2011 1:25 pm

Ma neću samo javit već ću vam ih i stavit neke da ih vidite
slika

dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la dalmašica dana uto stu 29, 2011 8:01 pm

curke ja dobila svoje slike...i od sveg srca mogu preporučit studio in...slike su fenomenomenalne :) :cheer: :cheer: :cheer:
slika

dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Atea2012 dana sri stu 30, 2011 8:34 am

dalmašica je napisao/la:curke ja dobila svoje slike...i od sveg srca mogu preporučit studio in...slike su fenomenomenalne :) :cheer: :cheer: :cheer:

Super :cheer: Stavi jednu slikicu...mada znam da su super, gledala sam slike...... priju su mi slikali, i stvarno su slike prva liga :thumbsup: :10od10:
slika
Atea2012

PostPostao/la lunna dana sri stu 30, 2011 9:01 pm

Atea2012 je napisao/la:
dalmašica je napisao/la:curke ja dobila svoje slike...i od sveg srca mogu preporučit studio in...slike su fenomenomenalne :) :cheer: :cheer: :cheer:

Super :cheer: Stavi jednu slikicu...mada znam da su super, gledala sam slike...... priju su mi slikali, i stvarno su slike prva liga :thumbsup: :10od10:

draga ako trazis fotografa ja ti mogu dati broj cure koja je nas slikavala :thumbsup: ona je "slobodnjak" i radi za nekoliko fotostudija,a stvarno mi se svidaju njeni radovi i ja sam prezadovoljna nasim slikama..
meni je kod wedding IN-a a i ostalih studija najgore to sta su im skoro sve slike iste,samo drugi likovi na njima :ne zna:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Atea2012 dana čet pro 01, 2011 8:01 am

draga ako trazis fotografa ja ti mogu dati broj cure koja je nas slikavala :thumbsup: ona je "slobodnjak" i radi za nekoliko fotostudija,a stvarno mi se svidaju njeni radovi i ja sam prezadovoljna nasim slikama..
meni je kod wedding IN-a a i ostalih studija najgore to sta su im skoro sve slike iste,samo drugi likovi na njima :ne zna:[/quote]

Ne tražim ga, već sam si ga odavno unajmila! Isto puno hvala :kiss:
I mene će slikavat Studio In, i slike su mi ludilo, kod svakoga kod koga su slikavali! Ima i drugih super fotografa, al eto i ja sam samo tila nešto šta je već provjereno! A to šta su iste slike kod svih :huh: ...možda da! Ali, kakve bi to posebne slike trebale biti na dan vjenčanja, .. ja mislim da nije isto kad je netko drugi na slikama, i kada sebe vidiš u tom kadru! :ne zna:
slika
Atea2012

PostPostao/la Atea2012 dana sri svi 30, 2012 7:06 am

Drage curke,

samo da Vam kažem, da sam dobila slike, ima 3 dana, i malo sam bila prestravljena jer su tako brzo gotove bile, ali kad sam ih vidila :dani: :dani: :dani: PREEEESAVRŠENE SU. Tako da šaljem same preporuke za Studio In , momci su ludilo! :cheer: :cheer:
slika
Atea2012

Marketing:

Prethodna

Natrag na Foto i video

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.