Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

zajednička tema: HD design, Punaphoto, Olaf Siebert

Preporuke fotografa, usporedbe, linkovi i slike

Re: zajednička tema: HD design, Punaphoto, Olaf Siebert

PostPostao/la Isabella dana uto vel 01, 2011 8:39 am

gledala sam neke fotke olafa od ove godine i totalno sam razočarana. kao da je došao bzvz, odradio što je morao, i gotovo. to se i vidjelo na slikama. u jednu ruku mi je drago da nismo njega izabrali kad samo se premišljali za fotografa.
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la ROMIROMI dana pon kol 01, 2011 10:01 pm

Ljudi pazite se HD designa,imam informacije da još nije isporučio fotke i video zapis mladencima koji su imali vjenčanje prošče godine u kolovozu!!!!!!A naravno novce je pobrao unaprijed.KATASTROFA!!!!!!!!To mu nažalost nije prvi slučaj,zato OOOOOOOPREZ!!!!!!!!!!!
ROMIROMI

PostPostao/la Branči dana pon kol 29, 2011 9:51 pm

Što se tiče HD-a, mi smo svoje fotke na cd-u da si izaberemo za album dobili prvom prilikom kad smo se vidjeli opet s Avikom, na dodatnom fotosessionu. Apsolutno nikakvih problema tu nije bilo :ne zna: Video trailer s vjenčanja je bio gotov vrlo kratko nakon vjenčanja i to su svi mogli pogledati gore na mojoj temi.
Danas smo poslali koje fotke želimo u album, vjerujem da je i video pri kraju, tako da ja ne mogu potvrditi ovo što piše iznad jer mi stvarno nismo imali takvo iskustvo, stalno smo u kontaktu i do sada teče sve onako kako smo dogovorili. :thumbsup:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la ayleen dana uto kol 30, 2011 8:57 am

Branči je napisao/la:Danas smo poslali koje fotke želimo u album, vjerujem da je i video pri kraju, tako da ja ne mogu potvrditi ovo što piše iznad jer mi stvarno nismo imali takvo iskustvo, stalno smo u kontaktu i do sada teče sve onako kako smo dogovorili. :thumbsup:

Branči, meni su uvijek sumnjivi ovi s par postova, a kamoli jednim! :D
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
ayleen

PostPostao/la Branči dana ned vel 05, 2012 10:02 am

Ne znam jeste li imali prilike vidjeti video mix HD designa za prošlu godinu, evo linka: http://vimeo.com/33865509
Nisu samo vjenčanja, nego i drugi projekti na kojima su radili, a ima i nas :D
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la bubica10 dana sri ožu 28, 2012 12:15 pm

Evo i ja želim reći nešto o [b]hd[/b] designu a nije najmanje lijepo. Imali smo vjenčanje prošle godine potkraj ljeta i njih smo uzeli. Ne mogu vam opisati kako smo požalili. Od onolikog oduševljenja što smo ih uspjeli dobiti do totalnog razočaranja. Oni se samo znaju jako dobro prodati ljudi moji, sve je samo spika i dobar marketing. Sve nam je avik odmah lijepo naplatio, mi budale dali novce odmah sve, a lijepu smo cifru iskeširali i onda čekaj mjesecima, zovi, moli ne bi li dobio ono što željno očekuješ, što si platio i na kraju je skoro završilo tako da smo se doslovno morali zaprijetiti da bi dobili slike i dvd. A što smo dobili, ma vjerujte nije vrijedno komentara. Slike na tako lošem papiru izrađene, album gdje fali slika, ma sve napravljeno preko da ne kažem čega. Zamislite ja kao mladenka imam možda svoja tri portreta, srećom pa sam lijepo ispala, o ostalim pojedinostima da ne govorim...ma totalno bezveze. Uvjerena sam da bi to neki drugi studio s NORMALNOM CIJENOM puno kvalitetnije odradio svoj posao. Ljudi ne želim niti blatiti nikog samo pomoći da ne ispadnete naivni kao mi, mogu sve i dokumentirati pa tko želi nek mi se javi. To je sramota vjerujte mi. A Avik je vrhunski glumac koji samo zna krasti tuđe ideje i to ako mu se ekstra plati, inače nema inspiracije, ne voli ponavljati, drugim riječima ne da mu se raditi ono za što je plaćen. Ima sreću pa ima dobru ženu koja zapravo i radi fotke i izvlači ga iz svega i laže za njega. Da nije nje,on ne bi ništa napravio, a kako posluje, vjerujem da i neće daleko. savjetujem vam zaobiđite ih u velikom luku, jer takvo nepoštenje nisam skoro doživjela
bubica10

PostPostao/la antonelas dana pon lip 11, 2012 1:35 pm

Mi imamo skroz dobro iskustvo sa HD-designom...Avik rulez!!! :vau:
Neću puno pričati, jer vjerujem da djela govore više od riječi, pa evo prilažem našu video pozivnicu...
http://vimeo.com/41137080
A cim bude gotov materijal s vjenčanja, priložit ću i to, pa sami procijenite dozu profesionalizma i kreativnosti.
antonelas

Marketing:

Prethodna

Natrag na Foto i video

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.