Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

zajednička tema: HD design, Punaphoto, Olaf Siebert

Preporuke fotografa, usporedbe, linkovi i slike

Re: zajednička tema: HD design, Punaphoto, Olaf Siebert

PostPostao/la Reina dana pon vel 08, 2010 2:03 pm

ovaj vikend na sajmu sam razgovarala sa snimateljem iz hd designa.
i morala sam opet pogledati njihovu stranicu i malo obrisati prašinu s ove teme.
ako je netko zaineresiran, neka pogleda njihov rad.
garantiram oduševljenje. :thumbsup:

http://www.hd-design.hr/start.html
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

PostPostao/la macy dana pon vel 08, 2010 2:11 pm

Jel da da su super :) Za mene su jednostavno drukciji :)
slika

slika
macy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Reina dana pon vel 08, 2010 2:17 pm

macy je napisao/la:Jel da da su super :) Za mene su jednostavno drukciji :)

ma fenomenalni. :lovestruck:
osvojio me njihov snimatelj na sajmu.
otkvačen je i zabavan.
odmah sam si rekla da moram pogledati njihove radove.
meni su fantastični, pa ih stoga i preporučam! :thumbsup:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana uto tra 06, 2010 12:45 pm

Evo da se i ja upišem ovdje, mi smo uzeli Avika i njegov HD design. :cheer: :cheer:

Oni nemaju neke pakete za više cijena, paket je 14.000 kuna koji uključuje sve dolje navedeno:

Snimanje sa dva snimatelja i dvije kamere uključujući steadycam,
posebno snimanje tona s bubicom za vrijeme obreda (ne snima se zvuk cijele crkve nego posebno mladenci i svećenik/matičar pa se ne čuje da u pozadini netko kašlje, priča ili sl.),
snimanje je u full hd,
isporuka je na blue ray i na dvd medijima.

Fotografiraju dva fotografa,
dobiva se kožni album,
cd sa svim fotkama,
web galerija od kuda gosti mogu skidati fotke.
Na dvd/bluerayu gdje je vjenčanje se nalazi i slideshow fotki.
Sami birate fotke za album na način da oni odaberu neki njihov izbor, onda se lijepo dođe kod njih i pogleda, te su moguće promjene slika po vašim željama. Tek tada slike idu u print i u album.

Vremenski nije ništa ograničeno, znači fotkaju od kada je dogovoreno da dođu kod mladenke/mladenca do ranih jutarnjih sati. Nema nadoplate za duže ostajanje i sl.

Avik je vrlo drag i simpatičan (njegova žena također), zaista sve se može dogovoriti, vrlo je strpljiv pri objašnjavanju razlika u pojedinim tehnikama i samoj opremi. Mi smo tamo bili gotovo 5 sati, sve nam je prezentirao, od cijelog vjenčanja (dva komada), spotova, fotki, kako to izgleda kad se zvuk zasebno snima, kako snimka izgleda snimana fotićem, a ne kamerom, ma u svakom slučaju: :svakacast: :svakacast:

Zahvalila bih ovdje i forumašici macy na opširnom opisu kako je to izgledalo kada je njih snimao HD-design. :grli:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la macy dana uto tra 06, 2010 12:50 pm

Ma draga, nema na čemu :)I drugi put :)

Bas si me razveselila :) Inace, sjetila sam se jutros da si rekla da idete na Uskrsni ponedjeljak.

Necete pozaliti, garantiram :) :) :)
slika

slika
macy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la saritazd dana pon kol 09, 2010 1:55 pm

Pozdrav svima!!!

Nova sam ovdje pa se unaprijed ispričavam za eventualne pogreške jer sam inače "nepismena" :ne zna: za ovakve stvari (čitajte: jako se malo služim netom, samo najonovnije).
Uglavnom, moje vjenčanje je 04.06. iduće godine u Zadru.
Band sam našla, harmonikaše isto, sala je rezervirana i došao je red na foto i video.
I rezervirali mi i to u Zd ali kako još nismo platili kaparu ja malo prčkala po netu i naišla na HD design. Ne da sam se oduševila nego ono...woooow!!!
Ali stvaaaarno su preskupi, još + putni trošak + pozivnice i zahvalnice...
No, ja se nekako ipak nadam da ću ih uspjeti angažirati (mada ne znam kako, morat ću kredit dignut :budala: ) pa me zanima što VIŠE vaših iskustava s njima - oni koji znaju, naravno.
Koliko se zahvalnice sa fotografijom naplaćuju kod njih? I zanima me koliko traje njihov DVD? Jer ja bih htjela da moj traje 2 sata, pa me zanima jel daju oni poslije kompletnu snimku pira (neobrađenu), a koliko traje obrađena?

Hvala na pomoći!!!
04.06.2011.
saritazd

PostPostao/la Branči dana pon kol 09, 2010 2:04 pm

sarita, prvo provjeri dal im je termin slobodan... jer mi kad smo bili u 4 mjesecu već su lagano popunjavali proljeće 2011.

tako da prvo to provjeri. imaš broj?

a cijene fotki za zahvalnicu su (baš gledam na našoj ponudi) 8 kn za sliku 10x15 ili 10 kn za sliku 13x18.
zahvalnice ne znam jel imaju (znam da imaju dvd zahvalnice). znam da imaju pozivnice sa fotkom, to piše da je cijena od 20 kn.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la saritazd dana pon kol 09, 2010 5:02 pm

Hvala Branči na odgovoru!

Je, termin im je slobodan, već smo se mi čuli par puta i sad moram odlučiti u idućih 2-3 dana. A teško mi je odlučiti jer su preskupi za mene, a opet, oni su mi naj,naj od onog što sam vidjela na netu.Ufffff... :ne zna: ne znam... A nismo pričali detaljno o svemu tako da me još puno informacija zanima koje ne znam - pr. to za zahvalnice, koliko traje dvd, koliko će me uopće sve skupa doći sa putnim troškom...
Oni idu idućih dana u Makarsku nešto snimat, pa mi je rekao Avik da može stati u Zd i da se nađemo.To bi i ja htjela, al opet - glupo mi je čovjeka gnjaviti da dolazi i da se nađemo kad ja još ne znam hoću li ga moći angažirati...
Savjeti, preporuke, iskustva...???
04.06.2011.
saritazd

PostPostao/la Dani86 dana uto kol 10, 2010 1:29 pm

Punaphoto radi predobre fotke, meni su savršene!!! al ima mali problemčić...još ne zapisuju za iduću godinu...baš sam tužna zbog toga... :roll:
Dani86

PostPostao/la Branči dana sri kol 11, 2010 8:34 am

sarita, odgovorila sam ti već na onoj općenitoj temi, a što se tiče susreta s Avikom, zašto ne - ako je čovjeku usput, sigurno će ti odgovoriti na neka pitanja i lakše ćeš donijeti odluku. :mig: da ne spominjemo da ti može pokazati cijelu snimku nekog vjenčanja, pa da vidiš kako to izgleda u kompletu.

Dani86, kako to da Punaphoto još ne prima predbilježbe za sljedeću godinu, jesu li ti objasnili zašto? To mi je jako čudno, jer dosta tih studija baš sad popunjava termine za proljeće. :ha:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Polesana dana sri kol 11, 2010 10:12 am

Znači Branči vi ste uzeli HD! :cheer:
Moja prijateljica je njih imala i bila sam na njezinom vjenčanju tako da sam vidjela rad od Avika. Samo mi jedna stvar nije NIKAKO jasna: kako tako dobar studio nema wedding bookove? Nego samo albume? :ne zna: Jeste pitali? Tebi je ok da imate album s ljepljenim slikama?
Nešto si govorila da biste htjeli imati DVD pozivnice, jelda? Mojoj prijateljici nije stigao napraviti tako da je imala one obične, papirnate i nije bila nešto baš oduševljena... :ne zna:
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la arlenna dana sri kol 11, 2010 12:28 pm

Polesana, kako misliš nemaju wedding book?

mi smo uzeli HD design i imamo Wedding book ...
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Polesana dana sri kol 11, 2010 12:58 pm

arlenna je napisao/la:Polesana, kako misliš nemaju wedding book?

mi smo uzeli HD design i imamo Wedding book ...

Imaju? Pa onda super! :thumbsup: Baš mi je bilo čudno. Na njihovim stranicama piše "coming soon", a moja prijateljica nije ga mogla dobiti jer ga nisu imali (udala se ove godine u 5.mj)
A i Branči je nešto rekla za album s kožnim koricama, znači ne wedding book?
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Dani86 dana sri kol 11, 2010 2:29 pm

Branči, rekli su mi da su dosad bilježili dosta unaprijed i da im se onda dogodilo da nisu mogli ići na svadbe od rođaka jer su morali raditi, pa sad ne žele bilježiti toliko unaprijed... ne znam što da radim... da čekam još neko vrijeme?! stvarno bih željela da nas oni fotografiraju, al bojim se ako vele da neće moći, gdje ću si pronaći dobrog fotografa???!!! :ne zna: oni koji dobro rade uglavnom su dosta unaprijed bukirani... :tuzni:
Dani86

PostPostao/la macy dana sri kol 11, 2010 5:35 pm

Kad sam se ja udavala - citaj, prosle godine u 9.mjesecu, HD design je imao i album i wedding book, mogao si birati. No, naravno postoji razlika u cijeni, ne sjecam se kolika.

Mi smo uzeli album i nismo pozalili :cheer: :cheer: :cheer:
slika

slika
macy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Branči dana sri kol 11, 2010 6:22 pm

Polesana je napisao/la:Znači Branči vi ste uzeli HD! :cheer:
Moja prijateljica je njih imala i bila sam na njezinom vjenčanju tako da sam vidjela rad od Avika. Samo mi jedna stvar nije NIKAKO jasna: kako tako dobar studio nema wedding bookove? Nego samo albume? :ne zna: Jeste pitali? Tebi je ok da imate album s ljepljenim slikama?
Nešto si govorila da biste htjeli imati DVD pozivnice, jelda? Mojoj prijateljici nije stigao napraviti tako da je imala one obične, papirnate i nije bila nešto baš oduševljena... :ne zna:

Oni imaju wedding bookove tj. kolko sam ja skužila čak razmišljaju ih staviti u normalnu ponudu pa da se bira ili album ili wedding book, na što smo mi rekli da hoćemo 100% album. U wedding book nam ne bi stalo približno onoliko slika koliko bi u album ako bi to bio onaj pravi wedding book (da jedna fotka zauzima dvije stranice i sl.).
A i bez veze mi je u wedding book stavljati sve slike gostiju, nekako mi je ljepše kada su samo mladenci. To ćemo možda planirati nekad iza svadbe, pa da se naknadno napravi, sad za to nemamo love. :ne zna:
Al ne bih uzela wedding book umjesto albuma, jedino uz album, ne znam kako je arlenna sebi dogovorila.

A album mi mora biti kao onaj od Dani, i bit će taj i ni jedan drugi, s time da smo mi još specifično dogovarali detalje u vezi veličine slika i još neke druge stvari.

A mi ćemo imati dvd pozivnice, tako je dogovoreno, pa ne vidim razlog zašto bi se to izjalovilo. :ne zna:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Branči dana sri kol 11, 2010 6:30 pm

Dani86 je napisao/la:Branči, rekli su mi da su dosad bilježili dosta unaprijed i da im se onda dogodilo da nisu mogli ići na svadbe od rođaka jer su morali raditi, pa sad ne žele bilježiti toliko unaprijed... ne znam što da radim... da čekam još neko vrijeme?! stvarno bih željela da nas oni fotografiraju, al bojim se ako vele da neće moći, gdje ću si pronaći dobrog fotografa???!!! :ne zna: oni koji dobro rade uglavnom su dosta unaprijed bukirani... :tuzni:

Čuj, nemoj me sad krivo shvatiti, ali mislim da su fotografi, muzičari i svi koji rade nešto za vjenčanja u istoj gabuli, rade na dane kada svi ljudi organiziraju vjenčanja, tako i njihovi rođaci.
Al isto tako mislim da baš zbog prirode njihovog posla ti isti rođaci ih upozore na planiranje svog vjenčanja za taj i taj datum. Barem bih tako ja da npr. moj ujak fotografira svadbe, među prvima bi saznao da je određen datum da si ga sačuva. :ne zna:

Ne znam o kojem datumu se radi, no svakako ih pitaj od kada konkretno bi oni mogli primiti rezervaciju za tvoj datum, jer ako bi to mogla tek recimo 6 mjeseci prije svadbe, bojim se da bi ti izbor bio jako, jako ograničen ako oni ne odluče raditi taj dan. :neznamkakoti:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Dani86 dana pet kol 13, 2010 3:37 pm

Da, slažem se Branči... Ići ću ih još jednom pitati, pa ću vidjeti što će mi reći...
Dani86

PostPostao/la aurora dana sri ruj 08, 2010 10:10 am

Cure,

imate iskustva sa slikama od Olafa?

Nešto malo vidila na stranicama, zanima me konkretno....

hvala
aurora

PostPostao/la aurora dana sri ruj 15, 2010 8:47 pm

Cure, samo da vam proslijedim info..HD DESIGN za 2011g, za petak je cijena 17 000kn....
aurora

PostPostao/la bluekiki dana pet stu 26, 2010 2:37 pm

Evo mi cemo uzeti Olaf Siebert weddings only.

ocekujem da bude ok

:pop:
bluekiki

PostPostao/la ivy.poison25 dana sub pro 18, 2010 12:43 pm

hd design je jako dobar i stvarno svaka im čast na opremi, oni su snimali svatove moje kume! ali su preskupi, jednostavno neke stvari precijenjene!
naravno ja ne sugeriram kome kaj da odabere, ali da ga nabijaju cifre, def.ga nabijaju!
ivy.poison25
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la nsj dana čet sij 06, 2011 1:09 am

HD sada kosta 22.000 :neznamkakoti:

jel moguce da su za pola godine poskupili 8.000 kn :dani:
totalno ne mogu vjerovati, a super su slike i sve, ali ova cijena im je jaca od Artovaca?
nsj

PostPostao/la Branči dana ned sij 09, 2011 9:36 am

da, digli su cijenu, po onome što je nama avik pričao radi se o tome da sada npr. u subotu imaju samo jednu svadbu na koju ide cijeli tim, nose svu opremu, (kranove, steady i sl.), znači nema da dolaze samo dva čovjeka na jednu svadbu, a dva na drugu, nego svi na jednu, e da i novost je da sve snimaju fotićima. prije su imali dva paketa, jedan za 14k, drugi za oko 28k i to sve je bilo uključeno u taj drugi skuplji paket. Sad ovaj manji paket više ne postoji nego je samo jedan.

mislim da su do cca listopada postojale te dvije opcije (i mi smo mogli birati koju ćemo), a sad je samo jedna kao srednja cijena između te dvije.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la zagi dana pon sij 31, 2011 12:55 pm

Bluekiki, dal mi motes reci koliko košta Olaf?ili mi pošalji na pp!
Hvala! :bok:
zagi

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Foto i video

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.