Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

zajednička tema: HD design, Punaphoto, Olaf Siebert

Preporuke fotografa, usporedbe, linkovi i slike

zajednička tema: HD design, Punaphoto, Olaf Siebert

PostPostao/la Taz dana čet lis 09, 2008 3:50 pm

* Zajednička tema za: HD design, Punaphoto, Olaf Siebert
Admin

HD design:

http://www.hd-design.hr/

odlicni su
mi cemo ih uzet
Zadnja izmjena: Branči; čet ruj 16, 2010 7:30 pm; ukupno mijenjano 3 put/a.
Razlog: spajanje tema, promjena naslova
Taz

Marketing:

Re: HD design

PostPostao/la 5rich dana čet lis 09, 2008 5:06 pm

Taz je napisao/la:http://www.hd-design.hr/index-stari.html

odlicni su
mi cemo ih uzet

mi smo ih htjeli uzeti,ali nažalost su bioli zauzeti taj vikedn..inače odlično rade..rade i za celebryti people,i zbilja su super... :10od10: :10od10:
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la ivancica dana čet lis 09, 2008 5:18 pm

A kakve su cijene?
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la 5rich dana čet lis 09, 2008 6:05 pm

prilično pristupačne..ne znam točno napamet..ali budem pronašla ponudu,pa napisala...inaće zbilja fantastično rade..
tip koji je vlasnik je inače iz Armenije,ili tak nešto,i došo u Virje-to je selo između KC i Durđevca, s ničim u džepu,tak da cijeni svaki posao i ne radi ništ prek one stvari,već se zbilja svakom projektu,vjenčanju itd posveti maksimalno..zbilja,sve pohvale..okej..možda ovo već malo prelazi u reklamu..nem više ništ rekla
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la arlenna dana čet lis 09, 2008 7:47 pm

slikice izgledaju baš lijepo... super izbor!
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Amarilis dana pet lis 10, 2008 7:25 am

Meni se isto sviđaju slikice.... Drugačije su. Dobar izbor!
01.07.2006. ...mog života smisao si ti...

slika
Amarilis
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Taz dana ned lis 12, 2008 4:56 pm

mi smo ih dobili po staroj cijeni i to sat vremena prije nego što su uveli novu cijenu, al ne znam dal smijem o tome javno, pa mogu odgovorit na p.m. kog zanima.

Avik (armenac) je super osoba i potpuno se predaje svom poslu, danas sam ga baš sreo, umornog od svadbe jučer, al nasmijanog =)

preporučam ga svakako
Taz

PostPostao/la theonly dana uto lis 14, 2008 8:10 am

me like it very much slika
bas budem poslala upit jesu li free..
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Branči dana uto lis 14, 2008 8:31 am

Taz, što se nas tu tiče smiješ staviti cijene, ima tu i tema za usporedbu cijena foto studija: viewtopic.php?f=41&t=89
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la stepford wife dana čet lis 16, 2008 8:44 am

ovo mi izgleda jako lijepo!! :loveflag:
slika slika

GOSPOĐA
stepford wife
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la theonly dana čet lis 16, 2008 8:51 am

uf, mene kontaktirali, cijena je 11.600kn :roll:
kak je stricek pricao, i jaaako je simpa, oni salju 2 kamermana i 2 fotografa, i posebno stavljaju zvuk na dvd, bas profi :thumbsup:
i komentirao je da kak sad svi sfuravaju spiku sa skakanjem (mladenci i kumovi skacu), da su to u Americi prije par godina isfurali, a kak su oni tam radili znaju i svjeze trendove, koji budu dosli za par godina i do nas..tak da me s tim dosta dojmio..al 11.600kn veli dragi da neda
Ja bi trebala vidjeti dal di drugdje ima za ustediti, al nemam puno vremena, ljudi ih bukiraju brzinom svjetlosti :(
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la stepford wife dana čet lis 16, 2008 9:06 am

Pa kaj nemaju drugih paketa?
ili da uzeš samo snimanje ili samo fotografiranje kod njih?

puno previše.....puno!!! :shock1:
slika slika

GOSPOĐA
stepford wife
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la miss-djurdja dana čet lis 16, 2008 10:27 am

theonlyfuse je napisao/la:uf, mene kontaktirali, cijena je 11.600kn :roll:
kak je stricek pricao, i jaaako je simpa, oni salju 2 kamermana i 2 fotografa, i posebno stavljaju zvuk na dvd, bas profi :thumbsup:
i komentirao je da kak sad svi sfuravaju spiku sa skakanjem (mladenci i kumovi skacu), da su to u Americi prije par godina isfurali, a kak su oni tam radili znaju i svjeze trendove, koji budu dosli za par godina i do nas..tak da me s tim dosta dojmio..al 11.600kn veli dragi da neda
Ja bi trebala vidjeti dal di drugdje ima za ustediti, al nemam puno vremena, ljudi ih bukiraju brzinom svjetlosti :(

Ne razumijem ovo za svježe trendove....odeš na internet i vidiš kako amerikanci rade...(imaš 10 najboljih slika do 4mj. u 2008) i samo to primjeniš....pa nismo udaljeni 100 svjetlosnih godina...
Mislim da oni prodaju spiku da privuku ljude...
miss-djurdja

PostPostao/la theonly dana čet lis 16, 2008 11:50 am

pa, tak nest moj dragi komentira, da je njemu fotić od 20.000kn on bi ovakve i onakve fotke radio, ideje pokupis od kud oces..
al ipak, cula sam od mnogih fotografa kak se hvale da su inovativni i ovakvi i onakvi,i sve oni znaju, i na kraju te tesko razocaraju. Od sestricne su fotke uzas zivi, a tak ih je fotograf namjesato i slagao, a da ne pricam kak se prije hvalio da kaj sve on moze i radi (pol nas je na fotkama "spavalo" :shock1: dalje ne moram ni govoriti)
a sad od hd-a mi ti video isječci zgledaju dobro napravljeni, s obzirom kaj sam do sad vidjela..al eto i cijena je tu kao i kod zagrebackih naj fotostudia, tipa spinaker itd...

Tak da bumo mi izgleda ostali kod nasih kaparenih- duplo su jeftiniji, a nisu duplo losiji :ne zna:
Iako je sigurno da, da sam puna para, to bi bila jedina prilika u zivotu di bi ih potrosila na vrhunske fotke i video, jer meni bu trebao dobar profi da ispadnem ok na fotkama :izivciran: jednostavno uvijek ispadnem neprirodno, cuda sam sama sebi, uopce si ne slicim :neznamkakoti:
Zadnja izmjena: theonly; čet lis 16, 2008 1:03 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la theonly dana čet lis 16, 2008 1:11 pm

Ivek imas pravo kaj se toga tice, to stoji! Sve je to preskupo, i foto i restorani i muzika, iznajmljivanje haljina, koma..
Ja sam ovima poslala upit jer vele cure da su cijene pristupacne,al to je opet relativno. Oni su i sami rekli da su digli cijenu jer salju 2 fotografa, 2 snimatelja, da se posebno montira zvuk i da se posvete tome 100%, i vjerojatno je za takav posao 11.600kn normalna cijena :ne zna:
Al meni je too much, ne mislimo dati vise od 5.500 za foto i snimanje, jednostavno nismo u mogucnosti.
Iskreno bi voljela da me takvi profici fotkaju i snimaju, pa da jednom i ja volim gledat svoje slike, al sam cula da nebu islo :roll:

A opet sam sigurna da su i oni sam radi drugih digli cijenu, a ne jer njihov rad zapravo toliko vrijedi..da su jeftiniji, ljudi bi odma pomislili, a valjda su i losiji :huh:
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Branči dana čet lis 16, 2008 2:21 pm

Curke, ajde da se ovo ne pretvori u opću diskusiju o cijenama, pa onda općenite postove i komentare stavljajte na ovu temu: viewtopic.php?f=41&t=279&start=0 jer ste sad prešle u diskusiju o drugim foto studijima, zato zadnjih par postova prebacujem tamo :mig:

ovdje se ograničite samo na komentare cijena, usluge, kvalitete i čega vam padne na pamet samo o ovom foto studiju, čije ime je naslov teme.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la 5rich dana čet lis 16, 2008 2:22 pm

ajmeeee..kaj su poskupeli. :shock1: :shock1: :shock1: ..duplo...nama dok su slali ponudu pred kojih godinu dana je cijena bila 7000 kn
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

Punaphoto Čakovec

PostPostao/la theonly dana pon pro 08, 2008 12:07 pm

Evo, da ja predstavim i svoje kaparene fotografe/snimatelje..

Punaphoto Čakovec

Monika i Dalibor su zaista prica za sebe. Ja sam njih kaparila prije neg smo se i zapravo sve u detalje dogovorili, jer sam vidjela njihove radove i cula cijene.
Dakako, nisu u rangu Artovaca, Focusa ili Spinakera, al mi te novce jednostavno nemamo, a i da imamo nebi dali :ne zna:

U subotu sam bila kod njih i zaista sam zadovoljna izborom. Pokazali su mi albume, pozivnice, zahvalnice i naravno snimke onoga sto su radili, i jako mi se svidja kak razmisljaju.
Fakat ti u svemu idu na ruku i ponavljaju cesto da nisu i ne misle dizat cijene, iako bi to mogli s obzirom da im je 2009. popunjena, a imaju i svoju vlastitu svadbu :cerek:

Ponuda koju su mi napravili izgleda ovako:
400-600 fotki na cd-u koje mogu sama sprintati (ako to kod njih radim dobim i dobar popust), dvd sa slideshowom, 20 crno bijelih fotki, 100 zahvalnica, mali album i wedding book- 4500kn. Ako je umjesto wedding booka veliki album, cijena pada na 2900kn. Pri tome vele da im je lakse s wedding bookom, jer tu rade samo pripremu, a stampa se negdje drugdje.
Fotka se od oblacenja mladenke do 2 u jutro, po dogovoru duze za 20€ po satu (za foto i snimanje)
Dvd- dobe se 3 originala po 4 dvd-a, sa svime standardnim - svadba, sažetak od 1,5h, pa best moments i ljubavna prica.
Cijenu sad ne znam na pamet, moram doma pogledati, ostala mi ponuda kod kuce :budala:

Sve u svemu, mislim da ce dobro ispast, jer oni se zele s mladencima upoznat i zato su nas oboje zvali da dodjemo, no kak je dragec imao obaveze, idemo jos jednom u korizmi tam..inace su popunjeni..
Zele da se mladenci opuste u njihovoj blizini, ponasaju se ko i inace, da fotke ne budu nastelane i da se uhvate nejljepsi trenuci.
Rekli su mi i dosta stvari oko restorana, cvjecarke, cijena, i zaista su mi puno pomogli, jer neke stvari jednostavno nisam mogla znati (ko s kime surađuje, pa se dobe popusti, gdje je kakvo svjetlo, kak je dobro slozit stolove itd itd)..
Curu znam jos iz gimnazijskih dana i uvijek mi je bila simpa, a on me vec godinama fotka za dokumente (imaju svoj studio u Kauflandu u Ck) i oboje su mi tipovi da se mogu opustiti.
eto, svima iz okolice mogu samo preporucit da pogledaju.
I, iako nemaju nigdje reklamu, popunjeni su do kraja, bas jer ih se dosta hvali po forumima :cheer:

Za stranicu nisu jos imali previse vremena, to su mi se ispricali, al znaju i sami kolika je reklama dobra stranica, tak da rade na tome
http://www.punaphoto.com
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Re: Punaphoto Čakovec

PostPostao/la Reina dana pon pro 08, 2008 1:12 pm

baš mi se sviđaju njihove fotke. sve su mi tako romantične!!! :lovestruck: :cerek:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Plavuša_90 dana sub sij 10, 2009 11:51 am

odlične fotke i sve super a cjena je ok... foto studio ovjde u samoboru također ima tu cjenu a slike mu nisu ni do koljena ovom fotografu... tak da ih se isplati uzet...
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Re: zajednička tema: HD design, Punaphoto, Olaf Siebert

PostPostao/la Tasha dana uto kol 04, 2009 7:23 am

vezano uz Olafa...ajme meni kako je taj covjek nenametljiv...da mi ga na svadbi nisu pokazali, ne bih uopce znala da je to Olaf...bio je uvijek tu negdje, ali nije bio ono sad da ti se "nasere" s fotoaparatom u facu, sto sam dozivjela od nekih fotografa...

Jedina zamjerka je pretamna slika na zahvalnicama...
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Olaf Siebert

PostPostao/la geceta dana pet ruj 18, 2009 11:50 am

Olaf Siebert DIVAN COVJEK! za sada smo ga samo kontaktirali zbog cjenika a on se nudi neobavezno i sa drugim savjetima, totalno nenametljivo. Culi smo se vec nekoliko puta i inace, napravio je bas lijep pregledan planer u excelu pa vam ga posalje. steta sto je toliko skup :-/ ali eto, svaka pohvala sto se ljudskosti tice :10od10:
geceta

PostPostao/la macy dana sub ruj 26, 2009 4:54 pm

Nama je snimao HD design....dragi je isprva bio malo protiv tako skupih fotografa, no meni je to bilo strasno bitno...osim prstenja, slike i dvd je jedino sto ti ostaje kao uspomena, pa sam za to bila spremna izdvojiti vise. Uzasavala sam se fotoalbuma u kojima su sve slike jednake, malo glava lijevo, malo glava desno, ne svidja mi se to. Kako je svadba prosla dragi se odusevio njima, a vidjeli smo svega par fotki....no,vidjeli smo na koji nacin ljudi rade i koliko vole to sto rade....na vjencanje ih je doslo troje...dvije kamere plus foto....imali smo fotkanje na sam dan vjencanja u trajanju od sat vremena plus jos dodatni fotosession s Avikom (izuzetno simpatičnim vlasnikom :)) u ponedjeljak u trajanju od nekih 2-2,5 sati....milion slika....milion poza...'natjerao' nas na poze koje dosad nismo nigdje vidjeli...verala sam se sve po svud :)originalnost prije svega...jedva cekam materijale :cheer: :cheer: :cheer:
slika

slika
macy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Nessa87 dana sub stu 14, 2009 1:27 pm

ej!ja ipak mislim da je 11.000kn malo previše,dogovorila sam kamermana i slikara za negdje oko 4.500 i s tim da su mi rekli da će mi dati još neki popost jer su mi susjedi i to obadva,tako da ću još jeftineije proći a i gledala sam dvd-e koje je smnimao HD design,malo mašte radi svašta tako da to sve možeaš naći na internetu i dogovorit se s jeftinijeim kamremanom i slikarom a moj slikra radi najbojlje fotografije u gradu i najkvalitetnije i samo njega sam htjela.A kamerman snima sa sinom tako da će biti dvije kamere i rekli su mi da jedan snima mladence a drugi detalje koje poslije montiraju i naprave fenomenalan dvd.
Nessa87
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Happy Ivy dana sub sij 16, 2010 11:13 pm

eto friška informacija o aviku iz virja:

ja sam bila kod njega i ne djeluje mi nimalo simpatično - štoviše - djeluje mi jako pun sebe čovjek! trenutno im je cijena 14 000kn (!!!!) jer, citiram: "ipak smo mi najbolji u kontonentalnoj hrvatskoj"
a i o tome se da raspravljati, jer lani je snimao mojoj kolegici (prije poskupljenja. platila je 12000kn, ak se ne varam) i slike jesu stvarno fenomenalne i maštovite, ali se na dvd-u u par navrata vidi ovaj drugi kamerman kako snima... što se recimo moglo izbjeći.
dakle, ko voli nek izvoli...
slika slika

12.3.2011.Naš život, naš sav ponos, ljubav naša...
Happy Ivy
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Foto i video

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.