Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Wedding book

Preporuke fotografa, usporedbe, linkovi i slike

Re: Wedding book

PostPostao/la Reina dana pet ožu 06, 2009 6:59 pm

pa super a je imao takve bookove u ponudi. mogla sam samo birati boju, a ova kombinacija mi je najljepša.

ne znam kako izgleda standardni wedding book. nisam u tome, pa sam mislila da ovo što imam je wedding book.
valjda nije. :huh:

ovi listovi su iznutra jer su slike s jedne i s druge strane, pa bi se valjda lijepile jedna za drugu, obzirom da su to fotografije, a ne onako isprintane na papiru.

a naravno da vuče na foto album, kada to i je. :ne zna:

ja i nisam htjela nešto posebno, meni je taj album i ovako totalno nepotreban jer sve slike uvijek gledam na kompu. :lovestruck:
ogroman je i nemam ga gdje držati.
ali nije da se žalim previše. :cerek:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

PostPostao/la tangerina dana pet ožu 06, 2009 7:03 pm

ako su to unutra ljepljene fotografije, to je onda vjenčani album. wedding book ti je ono kad su slike već na tom kartonu insprintane...neke slike budu i preko te dvije stranice rastegnute
slika nešto u tom stilu
tangerina

PostPostao/la Reina dana pet ožu 06, 2009 7:04 pm

to su albumi marke henzo.

obzirom da to nije wedding book, onda otvorite novu temu - vjenčani albumi- i prebacite ga tamo. :raspa:

ma meni je svejedno jesu li to slike ili je iprintano na kartonu. istu stvar prikazuje... ili je nešto posebnije?
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana sub ožu 07, 2009 12:32 am

Reina je napisao/la:to su albumi marke henzo.

obzirom da to nije wedding book, onda otvorite novu temu - vjenčani albumi- i prebacite ga tamo. :raspa:

ma meni je svejedno jesu li to slike ili je iprintano na kartonu. istu stvar prikazuje... ili je nešto posebnije?

wedding book je baš tisak poput knjige ovako kak je blablaća stavila primjer... posebnije je baš zbog tog posebnog tiska, ljepljenja i općenito dojma knjige, totalno nešto drukčije od albuma, a zato i košta papreno kako smo tu spominjali...
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la stepford wife dana sri ožu 11, 2009 12:27 pm

evo meni je došla foto knjiga iz DM-a....jako sam zadovoljna, samo morate jaaaako paziti koje veličine slike stavljate unutra, moraju biti najnajveće koje imate!
no ako je i manja rezolucija ja sam zadovoljna kvalitetom i izgledom!
jako praktična stvar i super poklon za starce!
platila sam oko 200 kn jednu... :thumbsup:
slika slika

GOSPOĐA
stepford wife
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Katriona dana sri ožu 11, 2009 10:30 pm

odlično! a reci, koja veličina dobro ispada u knjizi, da znamo unaprijed...? :D

da, i koliko točno stranica ima i koliko fotki je otprilike unutra? malo sam znatiželjna... :o (razmišljamo to pokloniti našim starcima) :D
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la stepford wife dana čet ožu 12, 2009 9:22 am

ja sam unutra stavila najveće fotke koje sam imala, te fotke su ogromne (pripremljene su za print 20X30 i veličine oko 5MB, 2400X3600) no ako ti i staviš manju veličinu u album kao neku sporednu fotkicu ispala bude ok ako je i manje kvalitete! (samo ne stavljati jako male fotke, manje od 800X600!)
ako misliš staviti i razvuči fotku preko 2 stranice foto knjige najbolje da bude kvalitetna, jer onda neće biti zrnata!
stranica ima koliko ti želiš, mislim da je minimum 25, a sad...široko ti polje...
a fotki unutra ide također koliko ti želiš!

pošalji mi mail na PM da ti pošaljem fotke kak moja knjiga izgleda! :bok:
slika slika

GOSPOĐA
stepford wife
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Principessa dana sri ožu 18, 2009 12:52 pm

Branči je napisao/la:Evo imam vam jednu svježu informaciju, naime svi koji ugovore snimanje i slikanje kod foto studio Tetra do 14.2.2009. dobivaju gratis wedding book.

Vidjela sam ga, kvadratan je, mislim da je dimenzija 30x30 (po mojoj procjeni) i baš je pravi wedding book.

...evo mi smo kaparili prije 14.02 i dobit ćemo gratis taj wedding book :)))...inače ga ne bi ni uzeli jer nam je to stvarno preskupo
slika
slika
Principessa

PostPostao/la theonly dana sri stu 25, 2009 3:16 pm

evo meni doslo prvih 10komada manjih weddingbookova iz DM-a koje cu poklanjati svojim bliznjima za Bozic, a starcima i kumi cu jos napraviti po jedan u A4 formatu..
Inace sam jako zadovoljna, stiglo je za tjedan dana u filijalu po zelji, sve sam online slozila i narucila, a super mi je kaj tvoje fotke mogu biti pozadina i na jednu stranicu mozes staviti bezbroj fotki (to npr. mnogi ponudjaci nemaju) :thumbsup: :thumbsup:

evo da vidite i kako to izgleda..

slikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslika
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la theonly dana sri stu 25, 2009 3:20 pm

slikaslikaslika
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tigerin dana sri stu 25, 2009 9:31 pm

ovo je dobra ideja, mislim da cu je kopirati hihi hihi :jig:
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana sri stu 25, 2009 9:33 pm

i još jedno oduševljenje :dani: najprije stepford wife, sad ovi tvoji! definitivno :svakacast:
tangerina

PostPostao/la theonly dana čet stu 26, 2009 7:54 am

thanx cure :cerek:
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la arlenna dana čet stu 26, 2009 9:41 am

the...ovo stvarno izgleda fenomenalno :) :thumbsup:
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Studentica24 dana čet stu 26, 2009 5:35 pm

the, dovoljno ti govori (što mislim o ovom) to što sam odmah spremila link i odlučila se na izradu malih knjiga za prijateljice, sestru i njegovog brata (za roditelje i kumove smo uzeli kod fotografa albume)...
Predobro, a povoljno! :10od10: :10od10: :10od10: :10od10:

Reci mi, gledala sam dimenzije, jesu li premale knjige?!
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la theonly dana čet stu 26, 2009 8:09 pm

thanx cure,
Studentice, pa i ja sam prvo to mislila, al mislim da su dovoljno velike za svoju svrhu-hoću reći kao poklon su savršenih dimenzija :thumbsup: , a o tebi ovisi kolike ćeš fotke stavljat, možeš ti i 1, il 2 po strani, pa budu pravo velike-a i super je fora kaj ti dok fotku staviš, još je sa scrollerom (mišom) možeš povećati i micati gore-dolje, lijevo-desno (znači odrediš si veličinu okvira u koji staviš fotku, možeš ga razvlačit kako hoćeš, a fotku unutra možeš tako micat da se npr vide samo neki ljudi, il se vidi samo nečije lice-zoom in ili out!)-definitvno najbolji tool koje sam ja do sad proučavala, i najpovoljniji :ne zna: :ne zna:

A naravno, za par posebnih ljudi ću napraviti na velikom formatu :raspa:
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Polesana dana ned sij 31, 2010 12:53 am

Cure, sve sam podrobno pročitala i planirala sam uzeti onaj wedding book koji se izrađuje u Italiji, trenutno se ne mogu sjetiti imena, dok nisam na sajmu u Puli našla tvrtku "Foto knjiga".
Ljudi su me ODUŠEVILI! :dani:
Ukratko, rade foto knjigu (znači ima "preklop", nije ravna stranica), ali su stranice jako kvalitetne, mogu biti i plastificirane. Formata ima raznih, veličine isto, stranica kao u priči!!! :shock1: Stvarno jako puno.
Skine se program s njegovih stranica i napravi se i pošalje, ili pak prihvaćaju ako se napravi u photoshopu. I njihov stvarno nije "samo" papir, baš je debeli i kvalitetan, isto kao i bookovi.
A cijene, fantastične! :cheer:
Knjižurina debela, s debelim koricama i sa vašom slikom na naslovnoj, 100 plastificiranih stranica papira 250g (mislim da ni nema toliko slika, stvarno je kao enciklopedija :cagam: ) dođe cca 1100 kn! A dimenzije se mogu birati, može 32x30 ili 40x30. Stvarno, do njih su bili ostali fotografi i gledala sam njihove wedding bookove i fotoalbume i ovi su stvarno super! To je ta deluxe verzija, ima i jeftinija, jumbo, samo papir nije plastificiran.
Pitala sam kako to da su toliko jeftiniji, rekli su da žele biti konkurentni, da se pročuje dobar glas (tek su počeli) i, vrlo važno, oni apsolutno sve izrađuju u Poreču, od kud su. Rekli su da ostali, DM i još neki (sad se ne sjećam) rade u Mađarskoj.
Meni je bilo drago da više prestane ta silna inflacija cijena za sve što je vezano za vjenčanje i baš sam ih pohvalila da malo ruše cijene, pogotovo jer su ljudi sve osješćeniji i ne daju da ih se tek tako opeljuši! :nene:
A tek cure s foruma, one su prava organizacija! :belj: :jig: :lol:
U svakom slučaju, ovo vam je stranica http://www.fotoknjiga.hr, pa škicnite i komentirajte. :idea:
Nama je stvarno bilo najbitnije da smo taj proizvod vidjeli i dotakli rukama, tako da smo sada na miru i jaaaako sretni! :vau:
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Isabella dana ned sij 31, 2010 10:08 pm

ne znam dal je to to, no možda se nekome svidi ovaj način

http://www.prodigital.hr/products_descr ... php?pid=11

Foto knjiga formata 200x200. Spiralni žičani uvez. 32 strane / slike. Mogućnost stavljanja teksta pod slike. Mogućnost uređivanja slika i teksta ONLINE! Sjajna plastifikacija svih strana za besprijekoran izgled. Papir: Mat Kunstdruck 250g/m (obostrano premazni papir s mat završnom obradom)
Opseg: 32 strane
Tisak: 4/4 (full color)
Dorada: sjajna plastifikacija 1/1 na svim listovim, spiralni uvez

Nakladu i doradne opcije možete odabrati prilikom narudžbe proizvoda.

Kako volontiram u udruzi, koja surađuje s njima, moram ih jednostavno pohvaliti. Na proizvod se čeka dan do dva, a može se također naručiti online. Vjeruje mda se može i preko maila ili telefona dogovoriti i drugačiji oblik foto knjige, više stranica itd. Ana, stavila sam tvoj link u bookmarkse, stvarno dobro izgleda, a ako je kvalitetno onda se isplati.
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Branči dana sri lis 20, 2010 8:25 pm

Vjerojatno se svi ovdje sjećaju natječaja koji smo pripremili u suradnji sa Fototekom, 6 sretnih mladenaca sa objavljenim pričama vjenčanja na portalu je dobilo priliku izraditi fotoknjige na Fototeci.

Evo jednog zgodnog tekstića o Fototeci:

Surferi razgrabili fotoknjige!
Fototeka je apsolutni hit! Inovativna usluga koju je našem tržištu prije svega nekoliko mjeseci predstavila http://www.fototeka.hr, oborila je rekord u prošlotjednoj akciji internetske stranice za grupnu kupovinu Kolektiva.hr. Fototekina ponuda na stranicama ovog sve popularnijeg internet servisa jedna je od najuspješnijih do sada – ukupni broj prodanih kupona za fotoknjige dosegao je magičnu brojku od čak 788 primjeraka u samo 72 sata! To je treći najbolji rezultat uopće od osnutka Kolektive, drugi ako se ne računaju kino ulaznice koje su planule po cijeni od samo 10 kuna. 788 brzih sretnika tako je do svojeg primjerka atraktivne fotoknjige došlo uz uštedu od čak 93 kune!

Komentare sretnih kupaca pogledajte na http://hr.kolektiva.net/zagreb/comments?o=292, a više o fotoproizvodima saznajte na http://www.fototeka.hr

Dakle, oni vam često daju tako neke akcije, popuste, besplatne poštarine, imala sam i prilike vidjeti odlične fotoknjige koje su izradili neki od naših mladenaca pobjednika na natječaju, tako da svakako ih uzmite u obzir. :thumbsup:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la marija2m dana pon svi 21, 2012 2:32 am

theonly je napisao/la:evo meni doslo prvih 10komada manjih weddingbookova iz DM-a koje cu poklanjati svojim bliznjima za Bozic, a starcima i kumi cu jos napraviti po jedan u A4 formatu..
Inace sam jako zadovoljna, stiglo je za tjedan dana u filijalu po zelji, sve sam online slozila i narucila, a super mi je kaj tvoje fotke mogu biti pozadina i na jednu stranicu mozes staviti bezbroj fotki (to npr. mnogi ponudjaci nemaju) :thumbsup: :thumbsup:

evo da vidite i kako to izgleda..

slikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslika

Izgleda prekrasno, kakva ti je kvaliteta piksela? Tj. Cistoca slika i boja
marija2m

PostPostao/la marija2m dana pon svi 21, 2012 2:33 am

Branči je napisao/la:Vjerojatno se svi ovdje sjećaju natječaja koji smo pripremili u suradnji sa Fototekom, 6 sretnih mladenaca sa objavljenim pričama vjenčanja na portalu je dobilo priliku izraditi fotoknjige na Fototeci.

Evo jednog zgodnog tekstića o Fototeci:

Surferi razgrabili fotoknjige!
Fototeka je apsolutni hit! Inovativna usluga koju je našem tržištu prije svega nekoliko mjeseci predstavila http://www.fototeka.hr, oborila je rekord u prošlotjednoj akciji internetske stranice za grupnu kupovinu Kolektiva.hr. Fototekina ponuda na stranicama ovog sve popularnijeg internet servisa jedna je od najuspješnijih do sada – ukupni broj prodanih kupona za fotoknjige dosegao je magičnu brojku od čak 788 primjeraka u samo 72 sata! To je treći najbolji rezultat uopće od osnutka Kolektive, drugi ako se ne računaju kino ulaznice koje su planule po cijeni od samo 10 kuna. 788 brzih sretnika tako je do svojeg primjerka atraktivne fotoknjige došlo uz uštedu od čak 93 kune!

Komentare sretnih kupaca pogledajte na http://hr.kolektiva.net/zagreb/comments?o=292, a više o fotoproizvodima saznajte na http://www.fototeka.hr

Dakle, oni vam često daju tako neke akcije, popuste, besplatne poštarine, imala sam i prilike vidjeti odlične fotoknjige koje su izradili neki od naših mladenaca pobjednika na natječaju, tako da svakako ih uzmite u obzir. :thumbsup:

Opa ona pro mi izgleda super
marija2m

Marketing:

Prethodna

Natrag na Foto i video

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.