Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

foto Tetra/foto Grunf, Fidelis studio, studio Devine

Preporuke fotografa, usporedbe, linkovi i slike

Re: foto Tetra/foto Grunf, Fidelis studio, studio Devine

PostPostao/la Branči dana pon ožu 09, 2009 11:30 am

mirka je napisao/la:
Edit: Sve OK, lažna uzbuna...cijene su sa PDV-om, ovo je za dodatne usluge :)

:thumbsup: super da se riješilo!
Branči
Admin
Admin

Marketing:

PostPostao/la Giovanna dana uto lip 02, 2009 12:37 pm

Iako smo imali dogovoreni "razvikani" foto - studio, na kraju odustali, i odlucili se za "Tetru"...Zeljka, vlasnika, i Maria...prosle godine u osmome mjesecu bili kod moje seke...i, stvarno mogu reci same pohvale!
A, dvd...nesto najbolje sto sam do sada vidjela, iskreno! :kava:
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10722;105/st/20090711/e/Our+Wedding/dt/7/k/549b/event.png[/img]
Giovanna

PostPostao/la Tasha dana sri lip 03, 2009 8:47 am

Foto Tetra i foto Grunf su jedno te isto, jelda??

Znam da sam dobila ponudu od foto Tetra i da me se nije nesto dojmila...a ne znam jel to isto..
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la miss-djurdja dana sri lip 03, 2009 2:50 pm

Tetra i Grunf jedno te isto!!!

Giovanna...meni su baš bili Željko i Mario i predobri su,da si nervozan ne znam kak oni te oraspolože taj čas!!!

A za video se slažem s tobom,prezadovolnji smo,predobro je napravljen,nije razvučen,nije dosadan nimalo (tak nam i drugi kažu)...čak ni muziku nisam za dvd-e birala,samo sam im rekla kaj neću....i ne da su pogodili,nego su 100% pogodili naš glazbeni ukus (kak bi se reklo,ne)!!!!

E da,i super mi je kod njih kaj si sam možeš izabrati album...a hvala Bogu imaju veliki izbor!!!
miss-djurdja

PostPostao/la Giovanna dana sri kol 05, 2009 10:04 pm

"Tetra", Zeljko i Mario... :svakacast: :svakacast: :svakacast:
Bio je uvjet da su oni...znamo ih, i svi, skupa s nama PREODUSEVLJENI!!!!!! :bravo: :bravo: :bravo:
[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10722;105/st/20090711/e/Our+Wedding/dt/7/k/549b/event.png[/img]
Giovanna

PostPostao/la miga24 dana sri ruj 02, 2009 1:19 pm

Slikice i video gotovi a što se Fidelisa tiće - moj :svakacast: !
Dečki znaju svoj posao i nemamo zamjerki!
Svakako preporučujem!
27.06.2009. -The day I married my best friend!
miga24

PostPostao/la Leptiricazg dana ned tra 11, 2010 4:17 pm

Preporučam iz vlastitog iskustava prije 5 godina i iskustva frendice od prije godinu dana foto Tetru.
Leptiricazg

PostPostao/la aurora dana uto ruj 14, 2010 11:02 am

Svježa iskustva sa Fidelisom??
aurora

PostPostao/la plavivrag dana uto ruj 28, 2010 11:23 am

Leptiricazg je napisao/la:Preporučam iz vlastitog iskustava prije 5 godina i iskustva frendice od prije godinu dana foto Tetru.

ja sam jucer podigla slikice i dvd od TETRE i mogu rec da su slike presavrsene..stvarno..al zato dvd... obrisano mi je pola vjencanja u crkvi..nema snimaka kod mene doma... ne znam sta rec :( znam samo da sam tuzna..jako
slika
[/url]
plavivrag

PostPostao/la Tasha dana uto ruj 28, 2010 11:26 am

plavivrag je napisao/la:
Leptiricazg je napisao/la:Preporučam iz vlastitog iskustava prije 5 godina i iskustva frendice od prije godinu dana foto Tetru.

ja sam jucer podigla slikice i dvd od TETRE i mogu rec da su slike presavrsene..stvarno..al zato dvd... obrisano mi je pola vjencanja u crkvi..nema snimaka kod mene doma... ne znam sta rec :( znam samo da sam tuzna..jako

Pa kak to?? Jesi ih pitala di su te snimke?
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la plavivrag dana uto ruj 28, 2010 9:05 pm

Mischa je napisao/la:
plavivrag je napisao/la:

Pa kak to?? Jesi ih pitala di su te snimke?

Ma da...odgovor je bio da kaj mi mislimo da je lako namontirat dvd i da oni to rade po shemi, svakom isto i da je to-to..onak..ne znam sta vise napravit... :neznamkakoti: al glavno da je gospodin imao obraza jos za placenih 10 000 kn trazit "nesto za benzin",a u ugovoru lijepo pise da unutar 50km ne naplacuju nista..ma i to bi progutala samo da mi nisu unistili uspomene na najljepsi dan u zivotu..:( :(
slika
[/url]
plavivrag

PostPostao/la MarkoNVS dana uto ruj 28, 2010 9:23 pm

Traži da ti daju sirovi materijal na kazeticama (vjerovatno snimaju na kazetice) ili ako snimaju na kartice, originalne fajlove na DVD-ovima...

Ako to uspiješ dobiti vjerujem da će se nešto dati izvući u kvalitetnoj montaži...
MarkoNVS

PostPostao/la plavivrag dana uto ruj 28, 2010 9:49 pm

MarkoNVS je napisao/la:Traži da ti daju sirovi materijal na kazeticama (vjerovatno snimaju na kazetice) ili ako snimaju na kartice, originalne fajlove na DVD-ovima...

Ako to uspiješ dobiti vjerujem da će se nešto dati izvući u kvalitetnoj montaži...

Mislis da ce mi htjet dat?? vec smo platili jer smo bili ful zadovoljni slikama pa nismo mislili da je tolko zeznul dvd... :( :(
slika
[/url]
plavivrag

PostPostao/la Branči dana uto ruj 28, 2010 10:15 pm

plavivrag je napisao/la:Mislis da ce mi htjet dat?? vec smo platili jer smo bili ful zadovoljni slikama pa nismo mislili da je tolko zeznul dvd... :( :(

ja mislim da se kod nekih plaća 500 kn za preuzimanje sirovog materijala iliti mastera.
pod uvjetom, naravno, da ti kažu da ga još imaju, za neke znam da brišu materijale nakon vjenčanja tj. ostave samo ono što im je dobro za prezentaciju, a oni ako to i ne rade, mogli bi reći da to više nemaju. :ne zna:

a ne kužim onaj dio kad si rekla "oni to rade po shemi, svakom isto". mislim, pa to nema logike :rofl:

svako vjenčanje je drugačije i na njima je da prepoznaju po čemu je posebno i što treba istaknuti. kod nekoga će biti crkva prikazana 5 min, a kod nekoga 20 jer tako mladenci žele ili se nešto posebno događalo (pjevanje, neka čitanja i sl.)... pa nemre sve ići po istoj matrici, ko klonovi :ha:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la MarkoNVS dana sri ruj 29, 2010 9:54 am

plavivrag je napisao/la:Mislis da ce mi htjet dat?? vec smo platili jer smo bili ful zadovoljni slikama pa nismo mislili da je tolko zeznul dvd... :( :(

E to ti ne znam reći :) ali mislim da nema razloga da ti ne daju... kazetice su uglavnom uračunate u cijenu paketa, a one koje se najčešće koriste koštaju od 15-35 kn pa sve da ih i platiš nije strašno...
MarkoNVS

PostPostao/la mala zaggy dana sri ruj 29, 2010 9:24 pm

branci ja sam to skuzila da joj je rekao: "sto ti mislis da je lako montirati i da mi radimo po istoj shemi.........?"
htio je reci da ne rade i da joj zato fali ti dijelovi na snimci... :ne zna:
11.06.11.......when love takes over

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Branči dana sri ruj 29, 2010 9:56 pm

mala zaggy je napisao/la:branci ja sam to skuzila da joj je rekao: "sto ti mislis da je lako montirati i da mi radimo po istoj shemi.........?"

ne znam, onda bi trebalo pisati "kaj mi mislimo da je lako namontirat dvd i da oni to ne rade po shemi, svakom isto i da je to-to", a fali taj "ne" za negaciju, zar ne? :ha: jer ovako kažu da rade po shemi :misli:

najbolje da nam plavi vrag objasni što je točno mislila pod time, da ne bi bilo zabune. :mig:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la plavivrag dana sri ruj 29, 2010 10:35 pm

Branči je napisao/la:
mala zaggy je napisao/la:branci ja sam to skuzila da joj je rekao: "sto ti mislis da je lako montirati i da mi radimo po istoj shemi.........?"

ne znam, onda bi trebalo pisati "kaj mi mislimo da je lako namontirat dvd i da oni to ne rade po shemi, svakom isto i da je to-to", a fali taj "ne" za negaciju, zar ne? :ha: jer ovako kažu da rade po shemi :misli:

najbolje da nam plavi vrag objasni što je točno mislila pod time, da ne bi bilo zabune. :mig:

mislili su da DA..rade po istoj shemi i da se nemamo pravo zalit jer tak naprave svima....ok..mozda mi nismo normalni i to je po njihovom cisto ok..al nemres mi rec kaj je meni lijepo ,a kaj nije.....mislim..samo zelim da mi vjencanje u crkvi malo produze ,da ako je namontirana neka pjesma da izbrisu pozadinske zvukove i to je to...mislim da stvarno ne trazim nemoguce i mislim da je u njihovom interesu da budemo zadovoljni..al izgleda da je vaznije pobrat lovu i zbogom..ma ne znam...trenutno kao popravljaju pa cemo vidjet kolko ce to trajat i kak ce na kraju izgledat...
slika
[/url]
plavivrag

PostPostao/la plavivrag dana sri ruj 29, 2010 10:42 pm

Branči je napisao/la:

ja mislim da se kod nekih plaća 500 kn za preuzimanje sirovog materijala iliti mastera.
pod uvjetom, naravno, da ti kažu da ga još imaju, za neke znam da brišu materijale nakon vjenčanja tj. ostave samo ono što im je dobro za prezentaciju, a oni ako to i ne rade, mogli bi reći da to više nemaju. :ne zna:

a ne kužim onaj dio kad si rekla "oni to rade po shemi, svakom isto". mislim, pa to nema logike :rofl:

svako vjenčanje je drugačije i na njima je da prepoznaju po čemu je posebno i što treba istaknuti. kod nekoga će biti crkva prikazana 5 min, a kod nekoga 20 jer tako mladenci žele ili se nešto posebno događalo (pjevanje, neka čitanja i sl.)... pa nemre sve ići po istoj matrici, ko klonovi :ha:

e vidis ovako razmisljaju normalni ljudi a ne netko tko samo zeli pokupit lovu i gotovo...za taj iznos koji smo platili ja ipak mislim da bi se neke nase zelje trebale postovat jer meni to i nije mali novac i jedva smo si to priustili i to zato jer smo se i za 20 godina htjeli divit NASEM danu...a ovako .. :( :(
slika
[/url]
plavivrag

PostPostao/la Branči dana sri ruj 29, 2010 11:37 pm

plavivrag je napisao/la:
mislili su da DA..rade po istoj shemi i da se nemamo pravo zalit jer tak naprave svima....ok..mozda mi nismo normalni i to je po njihovom cisto ok..al nemres mi rec kaj je meni lijepo ,a kaj nije.....mislim..samo zelim da mi vjencanje u crkvi malo produze ,da ako je namontirana neka pjesma da izbrisu pozadinske zvukove i to je to...mislim da stvarno ne trazim nemoguce i mislim da je u njihovom interesu da budemo zadovoljni..al izgleda da je vaznije pobrat lovu i zbogom..ma ne znam...trenutno kao popravljaju pa cemo vidjet kolko ce to trajat i kak ce na kraju izgledat...

draga, ja se iskreno nadam da će na kraju sve biti ok i da ćete biti zadovoljni :thumbsup:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la plavivrag dana sub lis 02, 2010 1:31 pm

Branči je napisao/la:
plavivrag je napisao/la:

draga, ja se iskreno nadam da će na kraju sve biti ok i da ćete biti zadovoljni :thumbsup:

I ja se nadam....trenutno ne mogu nista zbog sajma vjencanja...zanima me kakav ce izgovor biti slijedeci tjedan.. :(
slika
[/url]
plavivrag

PostPostao/la vrazichka dana čet lis 21, 2010 11:53 am

vidjela sam friske slike fidelisa i odlicne su :svakacast: :svakacast: :svakacast:
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Isabella dana čet lis 21, 2010 12:36 pm

baš sam se iznenadila, frendica mi je na njihovoj glavnoj stranici (početnoj) :cagam:
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la koko31 dana sub srp 23, 2011 10:27 am

Nama su bili dečki iz fidelisa - fenomenalni su! :thumbsup: Za svaku preporuku, toliko ležerni i otkačeni, pravo zadovoljstvo je bilo s njima raditi! :cerek: Prvo me bilo sram hoću li se uspjetiopustiti na poziranju, ali s njima je nemoguće ostati ukočen - svaka čast!!! :svakacast:
koko31

PostPostao/la Tarica dana ned kol 28, 2011 9:43 pm

Jel ima netko svježih iskustva sa foto Tetra???
slika
12.05.2012. slika
Tarica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Foto i video

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.