Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Foto Studio Butina, Foto Malenko, VG foto

Preporuke fotografa, usporedbe, linkovi i slike

Foto Studio Butina, Foto Malenko, VG foto

PostPostao/la zeljka2905 dana sri srp 09, 2008 11:12 am

*zajednička tema za: Foto Studio Butina, Foto Malenko, VG foto.
Admin

Cure evo web stranica od mog snimatelja http://www.butina.hr/index3.htm ...Pa da dobijete uvid kako bi to sve moglo izgledati :ludilo:
I naravno pod video galerija potrazite DVD zahvalnicu (tu su nasi poznanici inace) pa da vidite kako ce to kod nas izgledati, a mozda i nas stavi nakon svadbe pa budete vidjete uzivo :ludilo: :ludilo: :ludilo:

Jedva cekam :ludilo:
Zadnja izmjena: Penelope; pon ožu 09, 2009 9:55 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
Razlog: spajanje tema, promjena naslova
zeljka2905

Marketing:

Re: Foto Studio Butina Karlovac, Slunj

PostPostao/la Branči dana sri ruj 03, 2008 12:30 pm

Željac, koliko vas je onda to sve sa plitvicama prije i slikanje na samom vjenčanju izašlo?
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la zeljka2905 dana uto ruj 16, 2008 7:57 am

Evo i nase DVD zahvalnice od naseg Vlade...svaka cast...svi su odusevljeni...nesto takvo jos nisu vidjeli :svakacast: :svakacast: :svakacast:

http://www.youtube.com/watch?v=g0dkJaDKQUY
zeljka2905

PostPostao/la zeljka2905 dana uto ruj 16, 2008 7:59 am

Branči je napisao/la:Željac, koliko vas je onda to sve sa plitvicama prije i slikanje na samom vjenčanju izašlo?

Jos neznam, nismo platili nista...On nas je samo snimao, slikao nas je drugi decko :mig:

Sama usluga snimanja bi trebala biti cca 10 000 kn (dva kamermana) + spot upoznavanja kolko sam shvatila 1000kn. :ne zna:
Cijena DVD zahvalnice je 25kn/kom...Sad da li ce nam jos naplatiti kaj to snimanje tamo posebno ne znam...Samo znam da se isplati svake lipe...Je da frajer nije iz ZG nego iz KA/Slunja ali sorry fakat je u rangu ako ne i bolji od ovih Image i Artovca :svakacast: :svakacast: :svakacast:
zeljka2905

PostPostao/la Tasha dana uto ruj 16, 2008 8:16 am

:shock1: :shock1: :shock1: :shock1:

jebote Zeljac...16000 kn samo za snimanje (10000 + 1000 + 5000 (recimo da ste imali 200 zahvalnica))...bez slika...moze biti ne znam kak dobro, ali definitvno preskupo
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la zeljka2905 dana uto ruj 16, 2008 8:35 am

Mischa je napisao/la:jebote Zeljac...16000 kn samo za snimanje (10000 + 1000 + 5000 (recimo da ste imali 200 zahvalnica))...bez slika...moze biti ne znam kak dobro, ali definitvno preskupo

Imali smo 90 zahvalnica :mig:
Meni nije nikada skupo ako je dobra kvaliteta :raspa: A kod Butine sigurno je... :svakacast: :svakacast: :svakacast:
Mogli smo mi uzeti normalno snimanje bez dva kamermana, pa bi bilo oko 5-6000 kn snimanje...a niti nas je itko tjerao da se dodatno snimamo ili da radimo DVD zahvalnice za 25 kn, mogli smo kao i svi uzeti neke slike za 3 kn :kava: ali nismo htjeli...jer samo se jednom udajes/zenis i onda se ne stedi..barem je nasa politika takva :kava:
Zadnja izmjena: zeljka2905; uto ruj 16, 2008 8:37 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
zeljka2905

PostPostao/la Tasha dana uto ruj 16, 2008 8:35 am

Tvoj izbor, tvoja lova...
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la zeljka2905 dana uto ruj 16, 2008 8:37 am

Tocno tako...
zeljka2905

PostPostao/la Tasha dana uto ruj 16, 2008 8:39 am

Gle Zeljac, jednom se zeni...ali dam se kladiti da 70% ljudi nije ni pogledalo dvd kad je doslo doma...sutnuli su ga sastrane i bok,..pa i kad sliku dobijes, stavis je sastrane, ne drzis je ko ikonu negdje na stalazi...

ALi ponavljam, tvoj izbor, tvoja lova
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la zeljka2905 dana uto ruj 16, 2008 8:43 am

Mischa je napisao/la:Gle Zeljac, jednom se zeni...ali dam se kladiti da 70% ljudi nije ni pogledalo dvd kad je doslo doma...sutnuli su ga sastrane i bok,..pa i kad sliku dobijes, stavis je sastrane, ne drzis je ko ikonu negdje na stalazi...

ALi ponavljam, tvoj izbor, tvoja lova

Tu si se zeznula....skoro svako nam je rekao da je odmah drugo jutro pogledao i da im je mrak....da nesto takvo nisu vidjeli...da su plakali i sl...
Mozda samo 10% njih nije dalo komentar..kao i ti npr.... :mig:
Znas to je nesto novo..nije standard slika koju svatko pogleda i baci u ladicu...Ja niti ne zahtjevam da ju drze kao ikonu na stalazi...ne bi ni ja nicije tako drzala...niti nam je to bio cilj..cilj je bio imati nesto novo..drugacije sta ce ljudima biti zanimljivo, potaknuti ih da barem 5 min odvoje za nas...a to smo i dobili :svakacast: :svakacast: :svakacast:
zeljka2905

PostPostao/la ana77 dana uto ruj 16, 2008 9:27 am

Hm Željkice meni se čine malo preskupi ali ako vama nisu bili to je najvažnije. :mig:
Ali što se tiće usporedbe sa Artovcima i Imageom... nemogu se složiti. :ne zna: Image i Artovci meni imaju ljepše slike ali to je moje subjektivno mišljenje i ukus. Recimo ja gledajući galeriju Butine ja ih nebi nikad izabrala, što nemogu reći za druga 2 studija.
Ukusi su različiti ali glavno da ste vi zadovoljni!! :mig:
ana77
Stručna savjetnica
Stručna savjetnica

PostPostao/la zeljka2905 dana uto ruj 16, 2008 9:30 am

Mi nismo uzeli slike od njega...ajd citajte malo...Da, mi smo zadovoljni i nebitno mi je tude misljenje :mig: ne samo oko video kamermana nego i svega ostalog jer su ukusi razliciti...Takoder sta se tice cijene rekla sam da jos ne znam tocno kolko bude :mig: ..ali mi je to svejedno..bitno da je to ono kaj sam ja htjela :D
zeljka2905

PostPostao/la zeljka2905 dana uto ruj 16, 2008 9:34 am

Takoder kaj se tice slika...on nema studio za slikanje, nego radi u kompi sa jednom ekipom koja slika pa ih na svojoj strani oglasava :mig:
zeljka2905

PostPostao/la Dani 26 dana uto ruj 16, 2008 10:59 am

Meni su super oni spotici kaj se mogu na njegovoj stranici pogledat. Oni ludi. Ja sam se tak neki dan nasmijala tu na poslu da su me vec kolege pocele pitat na kojim drogama sam :rofl: :rofl: :rofl:
Ja svoje nisam tak puno platila al ruku na srce, kod mene je to bilo sve puno jednostavnije... Sta cu kad se ja nevolim slikati i snimati :roll: Al opet sam jako zadovoljna s onim sto su napravili.
Tvoje slikice su mi super i vidim da si uzivala u poziranju a ni dragi nije daleko :D
Nisam strucnjak al meni se cini dobro.
Curke su ti vec napisale da je najbitnije da je tebi super a vidim da je!! :cheer: :cheer: :cheer:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la zeljka2905 dana uto ruj 16, 2008 11:11 am

Dani 26 je napisao/la:Curke su ti vec napisale da je najbitnije da je tebi super a vidim da je!! :cheer: :cheer: :cheer:

Tako je savjetnice moja... :grli:
Mozda mi budes jos trebala :D
zeljka2905

PostPostao/la Dani 26 dana uto ruj 16, 2008 11:22 am

zeljka2905 je napisao/la:
Dani 26 je napisao/la:Curke su ti vec napisale da je najbitnije da je tebi super a vidim da je!! :cheer: :cheer: :cheer:

Tako je savjetnice moja... :grli:
Mozda mi budes jos trebala :D

Pucaj! :D
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la zeljka2905 dana uto ruj 16, 2008 11:28 am

Ne jos...jos imas pravo na odmor :D :grli:
zeljka2905

PostPostao/la Branči dana sri ruj 17, 2008 3:58 pm

Sve ima svoju cijenu, pa i dva kamermana, dvd zahvalnice itd...

Ja sam isto ko Dani, više volim i preferiram malo otkačene fotke i video, nisam uopće za te klasične romantične snimke i poze,
ali ako ti željka ne žališ kune za foto i video što si dala, onda znači da su oni za tebe bili pun pogodak, i to je najbitnije - da si ti zadovoljna (i dragi naravno). :loveflag: :kiss:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Iva dana pet lis 10, 2008 11:04 am

malo zaćetavate ha :izivciran:

e pa moram onda i ja :ludilo:

što je jednom skupo, drugom nije i :pop:
slika
Iva
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Studentica24 dana pet lis 10, 2008 1:30 pm

Nisam prije vidjela temu, zato se i ja tek sad javljam...
Željka, uistinu je najbitnije da ste ti i mužić zadovoljni, baš kao i vaši gosti... Vjerujem da su ih oduševile zahvalnice jer se ipak radi o nečem novom, neobičnom...
Sad, tvoj komentar kako su ovi bolji od Arta, Imagea mi baš ne pije vodu... Meni osobno ne da nisu bolji, već su dosta lošiji, ali smatram da je taj komentar nebitan... Svatko ima svoj ukus (opet kažem, najbitnije je to da ste vas dvoje zadovoljni :loveflag: :loveflag: ), ako ste zadovoljni vi, zadovoljne smo i mi s vama... :bok:
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

VG foto

PostPostao/la Iva dana čet lis 16, 2008 11:55 am

http://www.vgfoto.hr/info.html

par riječi samo: vidjela sam njihov rad kad mi se frendica udavala, prije 3 godine, fotografije ( za video i nemam neke riječi hvale )su pristojne, možda nemaju onaj štih artovaca, dtovaca i njim sličnima, daleko su pristupačniji sa cijenama............. :cheer:

kome nije bitno da ima smontirane i namještene slike ( da me sad ne napadnete, ne velim da nisu lijepe, nego ima nas koji više volimo prirodne - kakve je recimo imala naša kabica :svakacast: )moja preporuka :thumbsup:
slika
Iva
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Malenko

PostPostao/la stepford wife dana uto lis 21, 2008 7:58 pm

http://wedding.malenko.com/main.php

kak vam ove fotke izgledaju?
slika slika

GOSPOĐA
stepford wife
Udana forumašica
Udana forumašica

Re: Malenko

PostPostao/la Branči dana uto lis 21, 2008 10:10 pm

Pa nisu loše, ima dosta reporterskih što je dobro - znači da zna uhvatiti trenutak.
Branči
Admin
Admin

Re: Malenko

PostPostao/la arlenna dana uto lis 21, 2008 10:12 pm

slažem se s Branči..baš zna uloviti trenutak...ok su mi! :thumbsup:
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la zeljka2905 dana sri lis 22, 2008 7:49 am

Evo vracam se ne svoj studio Butina...Jucer smo dobili DVD i nemam rijeci..jedino sta mogu reci jest svaka cast...nesto lijepse u zivotu nisam vidla... :cerek:
I stojim uz ono sta sam rekla - nema boljeg snimatelja za mene iako sam gledala dosta montaza...Gospon Vlado hvala vam iz dubine duse za sve...Ono sto ste vi nama dali se jednostavno ne moze platiti novcima...Postivali ste sve nase (moje) zelje i ovo sto sam sinoc drzala u rukama je ono sto sam oduvijek zeljela i sanjala... :lovestruck:
Hvala Vam jos jednom i najbolji ste :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast:
zeljka2905

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Foto i video

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.