Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Video: da ili ne??

Preporuke fotografa, usporedbe, linkovi i slike

Re: Video: da ili ne??

PostPostao/la blab dana sub lip 02, 2012 9:15 am

lunna je napisao/la:al recimo stvarno ima ljudi koje to ne zanima :ne zna: takvima to onda je bacanje para..
mi smo nas toliko izvrtili da se dvd valjda vec lagano izlizao :cerek:

svjesna sam toga. zato kažem, može se uzeti nekoga ovako bzvz da posnima sa strane samo bitnije djelove. i imaš čisto za uspomenu, ako dijete jednog dana pita da bi pogledalo :D

za nas "kronere" nema do profića :lol:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

Marketing:

PostPostao/la wedding.dress dana sub lip 02, 2012 9:21 am

blab je napisao/la:

:pop:

:lol:

vec vidim kako cu nas gledati non-stop, stavit cu ga i na mobitel da mogu gledati kad mi je dosadno a nisam blizu laptota :cerek: :rofl:
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la lunna dana sub lip 02, 2012 9:25 am

wedding.dress je napisao/la:
blab je napisao/la:

vec vidim kako cu nas gledati non-stop, stavit cu ga i na mobitel da mogu gledati kad mi je dosadno a nisam blizu laptota :cerek: :rofl:

ja imam onaj uvodni spot na mobu jer mi ne stane cijeli dvd :lol:

a mislim da je moj muz vise puta pogleda taj dvd nego neke zene sta pogledaju svoje,on svaki tjedan kad dodemo na selo pali taj dvd :cerek:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la wedding.dress dana sub lip 02, 2012 9:36 am

lunna je napisao/la:
a mislim da je moj muz vise puta pogleda taj dvd nego neke zene sta pogledaju svoje,on svaki tjedan kad dodemo na selo pali taj dvd :cerek:

:cerek: :cerek: :cerek: :cerek: :cerek:
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Oluja dana sub lip 02, 2012 12:16 pm

meni je drago sta imamo video kao uspomenu na taj dan, i pogledala sam uvodni spot jedno milijun puta :cerek: al ja ne volim bas gledat takve stvari :ne zna: video sam cili pogledala samo jednom, i to na preskoke. sigurna sam da ce mi bit zanimljivije za koju godinu :thumbsup: eto, ja sam jedna od tih koju to ne zanima :raspa: al uopce nije bilo dvojbe da cemo uzet i video :pop:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la blab dana sub lip 02, 2012 1:09 pm

i ja obožavam naše spotove. redovito si ga proškicnem, makar na fejsu, ako nemam gdje prije :D
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la tigerin dana sub lip 02, 2012 6:15 pm

nije lose imati video, al ne u nedogled.. ja recimo nisam nikad pogledala do kraja nas dvd od svadbe jer jednostavno nemam zivaca 4h sjedit i gledat. jos na pocetku se nesto desava i ima radnja, ali zadnja 2h ljudi djuskaju, a neki su vec i pod stolom :D
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana sub lip 02, 2012 6:49 pm

tigerin je napisao/la:nije lose imati video, al ne u nedogled.. ja recimo nisam nikad pogledala do kraja nas dvd od svadbe jer jednostavno nemam zivaca 4h sjedit i gledat. jos na pocetku se nesto desava i ima radnja, ali zadnja 2h ljudi djuskaju, a neki su vec i pod stolom :D

nas traje 2h :cerek: i to je stvarno super nije predugo,a sve je zabiljezeno za uspomenu :10od10:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la maybelline dana ned lip 03, 2012 7:59 am

ja isto volim pogledat video :cerek:
nas je oko 2h sa uvodnim spotom,filmicem i fotkama
tak da nije predug a i super je namontiran :thumbsup:
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la amy6 dana pon lip 04, 2012 7:39 am

wedding.dress je napisao/la:
blab je napisao/la:

Potpisujem sve! Volim pogledati i tuđe dvdove, to mi je sve presmiješno i presimpatično! A svoj.... bratemili, taj se neće vaditi iz dvd-a :cagam: S tim da naš fotograf sve namontira u filmićima i traje oko sat vremena. Obožavam te njegove snimke, a dovoljno je kratko da ga stavim na 'repeate'! :cheer:
slika slika
amy6

PostPostao/la jaju dana uto lip 05, 2012 3:14 pm

ne!
najveću neugodu kada idem na nečiju svadbu stvarao mi je kamerman, mrzim osjećaj da me netko snima, nemogu se nikako normalno opustiti. zato sam rekla ako se ikada u životu budem udavala to će biti definitivno nešto što neću imati jer na svom vjenčanju želim biti prirodna i opuštena. dragi je isto protiv toga, on želi samo vrhunske fotografije pošto je i sam te struke pa je imao čast izabrati to, ja sam se naravno oduševila :D
slika
jaju

PostPostao/la lunna dana sub ruj 22, 2012 8:25 pm

evo malo drugacija vrsta snimanja mladenke:
http://www.24sata.hr/fun/snimanje-mlade ... 6?ticker=3
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la babčeva dana ned ruj 23, 2012 9:42 am

kad smo krenuli s planiranjem svadbe ja sam bila uvjerena da ne zelim video jer tko zeli sjedit 4h i gledat to? nema sanse, to je bezveze i previse kosta! ne, mi to necemo!
ne sjecam se tocno kad sam se predomislila :zubo:
al znam da sam ga sad vec pogledala milijun puta :cerek: i uopce mi nije zao sto smo imali i video! :thumbsup:
super mi je pogledat ga i svaki put lagano i tancam dok ga gledam! :cagam: :lol:
[url=http://www.weddingcountdown.com/]
slika
[/url]
babčeva

PostPostao/la zekonja2312 dana ned ruj 23, 2012 12:20 pm

ja sam od početka htjela video, dragi isto
i prezadovoljni smo, traje 3 sata... taman...
ja sam ga zbilja puno puta pogledala i svaki put iznova uživam :cerek: :cerek:
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la marija2m dana čet ruj 27, 2012 10:56 am

za malo vjenčanje ispod 80 osoba ne, izgledat će ti prazno!
Radije uzmi boljeg fotografa koji je kreativna i imat češ super slike :loveflag:
marija2m

PostPostao/la blab dana uto lis 02, 2012 9:40 am

marija2m je napisao/la:za malo vjenčanje ispod 80 osoba ne, izgledat će ti prazno!
Radije uzmi boljeg fotografa koji je kreativna i imat češ super slike :loveflag:

:jesilud:
svakako video :raspa:
naš traje mrvu manje od 2 sata, zbog nekih drugih detaljčića, no prezanimljiv je, tako da se to ni ne osjeti :cagam:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la lunna dana uto lis 02, 2012 9:45 am

blab je napisao/la:
marija2m je napisao/la:za malo vjenčanje ispod 80 osoba ne, izgledat će ti prazno!

:jesilud:
svakako video :raspa:
naš traje mrvu manje od 2 sata, zbog nekih drugih detaljčića, no prezanimljiv je, tako da se to ni ne osjeti :cagam:

potpisujem :pop:
nas isto tako traje i svi su odusevljeni ko god ga je pogledao..pogotovo uvodnim spotom :raspa:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la blab dana uto lis 02, 2012 9:54 am

spotovi i isječci jako puno podignu dvd. ono 3satno bez ičega je izašlo iz mode :raspa:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Mana dana uto lis 02, 2012 2:44 pm

meni je super ona kraća verzija tipa 1h i naravno 3satna za privatno, jer kada me netko posjedne na 3 sata i onda od toga sat vremena gledam kako plešu kolo...nikako :)
slikaslika
Mana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la sweet2010 dana sri lis 03, 2012 7:07 pm

mi smo sad bili na vjenčanju gdje su mladenci imali samo fotografa, video ne, no snimali su ih njihovi neki stricevi i to, familija uglavnom, i bilo mi ok, znaš da te snima, ali ti nije odjednom iza leđa :shock1: :shock1: :shock1: :shock1:

Mi ćemo imati i video i fotkanje, no ne znam kako je kod vas, ali vjerojatno je to stvar dogovora, ja ne ne želim da nas snima istovremeno kad fotka moje oblačenje, pa kad nas fotka negdje u gradu i tako... Ja sam još zamolila našeg jednog dobrog prijatelja koji se amaterski bavi fotkanjem (a nisam njega uzimala jer ga ne želim zatrpat poslom na našem vjenčanju) i fotke su mu stvarno super, pa će onda on loviti one spontane :D :D :D :D :D :D :D a te su na kraju krajeva i najbolje.
sweet2010

PostPostao/la wedding.dress dana sri lis 03, 2012 9:28 pm

mi smo imali ekipu od njih četvero, 2 su fotkali, 1 fotkao i snimao, a 1 samo snimao :D
imamo kraću verziju od 30 min i dužu od 3 sata.
i da, istovremeno su nas i snimali i fotkali i predobro su obavili svoj posao :svakacast:
i nije bilo da su nam iza leđa ili slično, nismo ih ni primjetili, tako da jako puno ovisi i od ekipe koja to radi, naša je bila profesionalna u svakom pogledu :raspa:

ja sam uvijek za video, pa bilo vjenčanje od 300 ili 30 ljudi, ili da su samo njih dvoje! :pop:

a komentar da će izgledati prazno mi je :jesilud:
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la slatkica:) dana sri lis 03, 2012 10:59 pm

mi nismo imali video,tj. snimao nas je svekar u crkvi i malo kasnije u sali. ne znam ni kolko traje video jer ga nismo pogledali cijelog :ne zna:
pogledali smo malo crkvu i prvi ples i dvd proslijedili mojim starcima :lol:

najviše ovisi o tome želite li vi video ili ne.
mi smo znali da ga nikad nebi ni pogledali pa nam je bilo glupo trošit novce na to :kava:
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la sunqueen dana sub lis 13, 2012 10:18 am

mi imamo fotografa, al službenog video snimatelja ne
meni to nije toliko važno, bitnije su mi fotke jer vjerujem da ću češće posegnuti za albumom, ili laptopom da njih pogledam nego sjediti pred ekranom po sat, dva, tri-.... :kava:
al dragom je ipak malo bitnije, imamo super full hd kameru i sad zapravo tražimo nekog ko bi nam to odradio za neke sitne pare i plaćenu stolicu na vjenčanju (to se podrazumijeva) - najprije smo mislili da bi dali taj zadatak nekom iz svadbene povorke, ali nekak mi žao da ta osoba (ili čak dvije, koje bi se izmjenjivale) ima tu obavezu i nemre u potpunosti uživati u cijelom eventu :ne zna:
imamo još neko vrijeme za odlučit, pa budemo vidjeli :ha:
slika

"Voljeti nekog, znači pristati da ostariš sa njim!"
Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la lilica dana pet sij 04, 2013 6:53 am

DEFINITIVNO VIDEO!!! zato mi imamo 2 kamermana i 2 fotografa, na tome ne mislim stedjeti :D
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Mana dana pet sij 04, 2013 10:07 am

osobno nisam to prošla, ali...sestrična mi je imala samo fotografa bila sam u šoku, dosad nisam to vidjela.. a frendica mi je imala hrpu kamermana, fotografa i toliko su simpa da ti ni ne smeta što ti se unese u facu kada te snima, jer pleše s tobom, glupira i se i tako...bili su stvarno super, poticali i nas na glupiranje, i svašta nešto..ja sam uvijek za video, ne znam, samo svakako ona skraćena verzija pa onda duža za mladence..
slikaslika
Mana
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Foto i video

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.