Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Video: da ili ne??

Preporuke fotografa, usporedbe, linkovi i slike

Re: Video: da ili ne??

PostPostao/la missy dana pon sij 14, 2013 11:26 am

Zasad ja nemam u planu video, tj. najrađe mi angažirala nekog od prijatelja ili poznanika, ako nam hoće učinit tu uslugu da posnima samo bitnije dijelove, samo vjenčanje, prvi ples i to...
Mene iskreno ne zanima nasnimavanje do 5 sati ujutro... a i inače kad sam bila na svadbama, ljudi su i inače komentirali da im je neugodno kad ih se snima, ono, kao da bi se nešto filmski trebalo događati.

Tako da mislim da mi je to dobar plan da tu uštedimo i nekoga ovak angažiramo za te sitnice. Ali zato fotke trebaju biti tip top! :vjencanje1:
missy

Marketing:

PostPostao/la zaručnica dana pet sij 18, 2013 12:34 am

cure, iskreno, ni ja nisam željela imati snimanje, ali dragi je. s obzirom da je meni bilo više manje svejedno, a on je baš bio ZA , onda smo se odlučili da uzmemo i video. ono što je meni bio argument zašto ne, jer mrzim na svadbama te kamere,ne volim sebe gledati na kameri jer si izgledam grozno i nisam htjela da me to sputava na svadbi..., no kako smo ipak imali, mogu reći sada da mi je to najbolja odluka ! jer kada uzmete nekog profesionalnog , ne samo da kamermana uopće nećete primjetiti (tako je bilo u našem slučaju, ja ne znam di je on bio u crkvi niti u dvorani,nisam ga niti jednom primjetila) nego ćete imati uspomenu na neke stvari koje se neće vidjeti na slikama - atmosferu,muziku, govor , propovijed, vaše starce kako plešu, prijatelji koju pjevaju a nemaju pojma pjevati :D i takve stvari. ja sam naš video u prvih tjedan dana pogledala valjda 50 puta koliko mi je dobar.traje malo više od sat vremena, a obožavam best moments od par minuta koji sam pogledala valjda 800 puta. jako jako sam zadovoljna i moja preporuka je definitivno video!!
zaručnica

PostPostao/la JelenaZG dana sri vel 06, 2013 2:22 pm

Mi smo razgovarali da ipak samo uzmemo fotografa. :ha:
JelenaZG

PostPostao/la lilica dana sri vel 06, 2013 6:01 pm

pretpostavljam da pitas za misljenje. moje osobno misljenje je da je svakako potreban video, mozda ti se to sad tako ne cini, ali jednog dana ce ti biti jako drago da imas video koji ces moci pokazati unucima i pogledati sa svojim dragim kad budete stari. mozda se vama ne svida onaj tipicni nacin snimanja, kad te kamerman prati cijelo vrijeme i pravi dosadne i negledljive snimke, unosi se gostima u facu itd ali u danasnje vrijeme ima stvarno puno profesionalaca koji taj poseban trenutak mogu zabiljeziti na poseban nacin a da ih nitko pritom ni ne primjeti. razmislite jos jednom, da se ne bi poslije tukli po glavi
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la JelenaZG dana čet vel 14, 2013 12:36 pm

Imaš pravo lilica, baš to ne volim, kad se unosi u lice i cijelo vrijeme ti je za petama, a i sebe ne volim gledati, baš sam si čudna, hehe.
Ali što više čitam iskustva cura koje su to već prošle, sve više sam za video.
JelenaZG

PostPostao/la ivancica dana čet vel 14, 2013 12:42 pm

Ja sam uvijek za video i baš se veselim :lovestruck: :lovestruck: :lovestruck: :lovestruck:
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la zekonja2312 dana čet vel 14, 2013 2:39 pm

mi smo imali video i zadovoljna sam jako.. jest da sam ga pogledala samo 2 puta ali sam sretna što ga imamo :jig:
jer kad sam ga gledala kao da sam ponovno proživjela cijelu svadbu :cerek:
sigurno ću ga s vremenom opet pogledati da se prisjetim detalja :lovestruck:
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Format Studio dana ned lip 07, 2015 10:24 am

Tasha je napisao/la:U zadnje vrijeme često se susrećem s mladencima koji ne žele imati snimatelja na svadbi...neki jer im je to preskupo, neki jer "ne zele da im snimatelj cese između gostiju i maltretira ih"..

Hm, dosad jos nisam naisla na snimatelja koji bi mi kameru stavio na facu i tako me maltretirao, jer to sto on hoda okolo me nimalo ne dira..

Razlozi zasto bih ja htjela imati video dokaz sa svadbe je taj, sto bih htjela da jednoga dana i moja djeca mogu vidjeti kako je mami i tati bilo na svadbi...da vide kako je to kad se smijes od jutra do sutra i kad ti nista ne moze taj osmijeh sa lica skinuti...

Isto tako, htjela bih se i sama jednoga dana prisjetiti kako je sve to izgledalo i kako sam bila mlada i lijepa..

Zasto su ljudi kategoricki poceli bjezati od toga?!

Zanima me vase misljenje...za neudane..hocete li imati snimatelja?? za udane..zasto ste ga ili zasto ga niste odabrali??

U potpunosti se slažem da je video kao takav vrlo bitan u cijelom vjenčanju.
Iako se profesionalno bavimo snimanjem i fotografiranjem vjenčanja, mogu iz prve ruke potvrditi da nakon većeg broja godina vrlo rado pogledam snimku svog vjenčanja.

Iako su mnogi mišljenja da je video pre dug, kako bi ga poslije nagledavali, ja sam mišljenja i provodim to u djelo da kad poželim pogledati i sjetiti obreda vjenčanja ili prijatelje koji su se tada sa mnom do jutra veselili a da ne spomenem
drage ljude koji nažalost nisu više na ovome svijetu recimo baka, sjednem na pol sata i pogledam samo ono što mi tog trenutka odgovara.
Stvarno taj video oživi vrijeme i emocije te vas vrati u taj dad kao da je bio jučer.
Rekao bi da je vide snimka nešto opipljivo jer osim statike vidite dinamiku događanja i pokrete dragih ljudi te je sve dodatno popraćeno zvukom.
Prekrasno iskustvo!
Fotografija pak ima svoje čari i ne zamjenjiva je.
Spoj savršenog kadra i pravog trenutka je neiscrpna priča i ugoda za oči.
Lijep pozdrav od ekipe Format Studia,
Neven Vančina
Format Studio

Marketing:

Prethodna

Natrag na Foto i video

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.