Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Izbor foto i video studija - pitanja i diskusije općenito

Preporuke fotografa, usporedbe, linkovi i slike

Re: Vaša foto/video iskustva

PostPostao/la midva dana sub kol 02, 2008 4:10 pm

samo vezano uz foto max, pošto su oni moji samoborci....
bili su nekad odlični, sigurno još uvijek i jesu kaj se tiče kvalitete slika, ali.... izgleda kao da su se malo ili umislili ili preuzeli puno posla jer nisam jednom čula da zaborave na vjenčanje :shock1:
da, zaborave poslat fotografa ili snimatelja pa se krpaju sa nekima "vanjskim suradnicima" zadnje kaj znam je moj susjed, njemu nije došao snimatelj....
nemam potpis
midva
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

PostPostao/la Branči dana sub kol 02, 2008 4:29 pm

midva je napisao/la:samo vezano uz foto max, pošto su oni moji samoborci....
bili su nekad odlični, sigurno još uvijek i jesu kaj se tiče kvalitete slika, ali.... izgleda kao da su se malo ili umislili ili preuzeli puno posla jer nisam jednom čula da zaborave na vjenčanje :shock1:
da, zaborave poslat fotografa ili snimatelja pa se krpaju sa nekima "vanjskim suradnicima" zadnje kaj znam je moj susjed, njemu nije došao snimatelj....

:shock1: :shock1: :shock1:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Tasha dana sub kol 02, 2008 5:16 pm

ja ne mogu reci..na ovoj svadbi su se pojavili i fotograf i snimatelj,...i stvarno su napravili odlican posao...5+
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la miss-djurdja dana sri kol 27, 2008 10:14 am

bok cure! nova sam ovdje,pa eto da i ja ponešto o tome kažem. mi smo kaparili foto tetra 7500 kn i za tu cijenu dobiješ jako puno,za razliku od super a koji za veću cijenu nudi puno manje,razlika u slikama koje sam pogledala kod jednog i drugog nikakva....
miss-djurdja

PostPostao/la mary dana uto ruj 09, 2008 12:22 pm

sve pohvali mojoj Ani, vlasnici foto studia "Nika" iz D. Rese..
slike u albumčeku su preeeedivne.. :cheer:
16.08.2008. Uplovila u bračnu luku..
23.07.2011. Stigla princezica...
03.04.2013. Stigla druga princezica...
mary
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la arlenna dana pon ruj 22, 2008 2:13 pm

rekla sam da ću napisat izvještaj za slikice Foto Duga... neki dan sam gledala sestričnin album i slikice su jako lijepe...pogotovo one koje su slikali u prirodi...boje su došle do izražaja... stvarno lijepo!
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la elegant dana uto ruj 23, 2008 6:02 pm

Red bi bio da i ja podiejlim svoja iskustva sa našim fotografima .... ds-studio.

U četvrtak prije svadbe, photo session. U 11 ujutro došla Duda i njen asistent, od milja zvan Srele - mali od palube. naslikavali se po odlično sređenom frizerskom (i make up) salonu. Odvezli se do stana, a tamo se zaigrali ko ludi .... do gotovo 14 sati! Ajd da se otepemo van ... plan je slikanje po gradu ... urbana svadba, urbane slike :cagam: .
uparadili se mi, odvezli u Kaptol centar i od tamo durh marš niz Tkalčićevu. Usred dana .... radnog dana. Grad pun, ljudi nas gledaju ko da smo iz filma .... u prolazu komentiraju, čestitaju, slikaju nas!!!! Turistička smo atrakcija, pa nas i grupe turista naslikavaju :budala: No, nismo mi od onih kaj se daju smetati ili ne daj Bože srameća ekipa! Zabavljamo se na veliko ..... u Tkalčićevoj poziramo po štengama ... odnekud dolazi neka žena i kaže .... znate, tu kod nas u kafiću ima jedan krasan kameni zid, pa se možete i tamo slikat! ma naravno .... ajmooooo.
I tak ... fino mi do Trga .... preko Trga do Oktogona ... naslikavanje je uzrokovali promatni (pješački) kolaps ... pa na Cvijetni, Bogovićeva .... ma vidi, marijači :bravo: maše ekipa .... dođite .... reci mlada, što da ti sviramo? Može nešto romantično?! ma možeeeeeeeeeeee .... i tako zasvira violina .... :vau: ljudi nas naslikavaju, plješću, čestitaju ... zelo veselo!!!!!
Pa mi lijepo bris u zavjetrinu ... na Zrinjevac :jig: Fine cipelice na peticu upadaju u blatu oko fontana ... ma koga briga .... samo kaj se ne valjamo po travi! :shock1:
E pa .... trebalo je još obići poneko mjesto u gradu, pa mi lijepo preko Trga natrag u Radićevu, pa na kamenita vrata, pa do uspinjače, Štrosa .... i natrag u Kaptol centar, jer već bilo gotovo pol 7!!!!

Toliko o p. sess. .... napravljeno gotovo 1.000 slika :10od10:

I onda subota .... dolazi naš "kućni" fotograf. Od tri popodne do 3 ujutro .... svi gosti i mi prije svih jednostavno smo ga obožavali ejr nije bio naporan, napadan i dosadan, a bio je uvijek i svuda prisutan. zabavljao se s nama ko i mi s njim i napravio drugih ... nešto više od 900 fotki :10od10:

Sve u svemu, Dubravka Strejček i njena ekipa su za svaku preporuku, a divno je vidjeti da ljudi tako uživaju u svom poslu, obavljaju ga tako savjesno i požrtvovno i tako se dobro zabavljaju skup s nama!!! :10od10: :10od10: :10od10:

Slikice će uskoro ... trebam li reći kako smo nestrpljivi?! :ha:
udala se i ja ... jest da su mnogi sumnjali, ali kaj je, tu je .... i dobroooo jeeeeeeeeeeee!!!!
elegant

PostPostao/la Medolino dana pon lis 06, 2008 1:30 am

Dani 26 je napisao/la:Da bi rec rekel! Meni je Foto Time odradio sve bozanstveno! I foto i video za 10! Ja sam prezadovoljna! :cerek: :cerek: :cerek:
Odfurala sam im sve one male kazetice od kamere da mi taj sirovi materijal sprze na dvd-e... Imam ih doma al jos nisam stigla pogledat!
To ce bit ludilo! Nesmijem ni zamisljat sto ce se sve moc gore vidjeti, necenzurirano, bez montaze i uljepsavanja, izbacivanja psovki... Riknut cu! :rofl:

Koliko si platila svoje fotografe?! Može kontakt na PM! hvala
Medolino

PostPostao/la Medolino dana pon lis 06, 2008 1:36 am

FiLa je napisao/la:E Ozaljska Duga to sam i ja primjetila na jednoj svadbi da si je tip popio dosta i vise je bio bez kamere nego sa kamerom.....slikice ok al snimka :izivciran:

ja sam imala dugu iz Luckog i super sam zadovoljna sa svim....lijepo smo se s njima ismijali i bas nam je bilo zanimljivo slikanje i snimanje s njima :D
Ja preporucujem na veliko :D

Mi isto kaparili Dugu iz Lučkog... Vidjeli slike na par mjesta i jako zadovoljni napravljenim. A i DVD nije loš iako mi to nije prioritet! Važne su mi slikice! Ako ima negdje tvojih slikica reci pa da malo pogledam!
Medolino

PostPostao/la Tasha dana pon lis 06, 2008 7:59 am

Dani, gledam ja na danima vjencanja Foto Time i gruntam si otkud su mi poznati i tko ih je imao...kad ono ti :ludilo: :ludilo: :ludilo:
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la midva dana pon lis 06, 2008 10:44 am

Medolino je napisao/la:
FiLa je napisao/la:E Ozaljska Duga to sam i ja primjetila na jednoj svadbi da si je tip popio dosta i vise je bio bez kamere nego sa kamerom.....slikice ok al snimka :izivciran:

ja sam imala dugu iz Luckog i super sam zadovoljna sa svim....lijepo smo se s njima ismijali i bas nam je bilo zanimljivo slikanje i snimanje s njima :D
Ja preporucujem na veliko :D

Mi isto kaparili Dugu iz Lučkog... Vidjeli slike na par mjesta i jako zadovoljni napravljenim. A i DVD nije loš iako mi to nije prioritet! Važne su mi slikice! Ako ima negdje tvojih slikica reci pa da malo pogledam!

imala sam ih i ja, imaš profi album tamo na mojim slikicama s vjenčanja :mig:
nemam potpis
midva
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Dani 26 dana pon lis 06, 2008 3:31 pm

Video: 4500,00 kn / Foto: 3800,00 kn (ili obrnuto)
Slike za zahvalnice: 1250,00 kn
Albumi zahvale: 1000,00 kn

Vidim da si ti uzela Foto Dugu-Lucko! Mislim da nisi pogrijesila! :cheer: :cheer: :cheer: Divni ljudi! :cheer: :cheer:

Cekamo izvjestaj! :cerek:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la FiLa dana čet lis 09, 2008 1:34 pm

Medolino je napisao/la:
Dani 26 je napisao/la:Da bi rec rekel! Meni je Foto Time odradio sve bozanstveno! I foto i video za 10! Ja sam prezadovoljna! :cerek: :cerek: :cerek:
Odfurala sam im sve one male kazetice od kamere da mi taj sirovi materijal sprze na dvd-e... Imam ih doma al jos nisam stigla pogledat!
To ce bit ludilo! Nesmijem ni zamisljat sto ce se sve moc gore vidjeti, necenzurirano, bez montaze i uljepsavanja, izbacivanja psovki... Riknut cu! :rofl:

Medolino imas moje slikice u potpisu pa pogledaj. Nisam ih bas puno stavljala ali mozes vidjeti koliko toliko a od Midvice isto imas na slikama s vjencanja.
slika
26.04.2008......divno je biti nekome nesto.......:cerek:
FiLa
Udana forumašica
Udana forumašica

Re: HD design

PostPostao/la miss-djurdja dana čet lis 16, 2008 12:19 pm

Iva je napisao/la:to nam je sve zbog našeg mentaliteta koji govori: što skuplje to bolje i onda ovi koji imaju pristupačne cijene moraju poskupit jer iako smo u recesiji ,svi smo poblesavili za skupim i preskupim stvarima, ja osobno sam se bacila u takvu štednju tak da mi ove cijene uđu i izađu kroz glavicu jer ne želim bit u minusu zbog svadbe....... :neznamkakoti:

:svakacast: :svakacast: draga moja, imamo isto mišljenje i razmišljanje!

ja ću vam dati jedan primjer...foto studio "Koka" promjenio ime u " Imagestudio"...s promjenom imena i veća cijena...

Jednom stričeku fotografu je čak palo napamet da uz svoj postojeći foto studio(koji ima pristupačne i normalne cijene) otvori još jedan sa fensi imenom i nabije cijenu...jer vidi da je dosta ljudi počelo "padati" na veliku cijenu...skuplje-bolje.
miss-djurdja

Re: HD design

PostPostao/la Tasha dana čet lis 16, 2008 1:14 pm

Što se tice svega ovoga...totalno ste u pravu..evo recimo, kada se moja frendica udavala u Du..nisu uzeli "najbolji" foto studio u gradu (namjerno je stavljeno po ""), nego su se odlucili uzeti malo manje poznate decke i nesto povoljnije...i decki su napravili posao fantasticno...bozanstveno..prekrasno...

A kada sam vidjela slike od tog najboljeg studia u gradu, nisam znala dal bih plakala ili bih se smijala...kvaliteta slika uzas...frajer je cca 10 slika potrosio na tanjure i rub na njima (mislim sto ce ikome slika tanjura u vjencanom albumu)...i tako..

Tako da ime i cijena nisu uvijek garancija dobrog i kvalitetnog posla...

Meni se jako svidja rad gospona Mirka (koji nas je slikao na kavici) i stvarno me zanima kolike su kod njega cijene...bas cu se raspitati
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Re: Moja vjenčanica

PostPostao/la žabica dana sri lis 29, 2008 12:45 pm

Evo Dani samo da se javim sada kao udana žena :rofl:
Toliko mi je sad to smješno, a još pogotovo sad kad predstavljamo jedan drugog onda kažem da je on moj MUŽ :rofl: :rofl:
Uglavnom sve je prošlo savršeno, taj dan sam bila tokilo smirena da sam se sama sebi čudila, ništa nisam zabrljala i stvarno se dobro provela... :cheer: :cheer:
Nažalost nemam još slike jer me je moj famozni fotograf zeznuo i sad mi ne želi dat slike na cd-u, nego ga moram posebno platit ili razvijat slike kod njega, a ionako sam ga preplatila...
uglavnom kad dobijem slike na cd-u poslat ću vam neke da me napokon vidite u vjenčanici :rofl:
žabica

PostPostao/la Studentica24 dana sri lis 29, 2008 2:55 pm

žabica je napisao/la:Nažalost nemam još slike jer me je moj famozni fotograf zeznuo i sad mi ne želi dat slike na cd-u, nego ga moram posebno platit ili razvijat slike kod njega, a ionako sam ga preplatila...
uglavnom kad dobijem slike na cd-u poslat ću vam neke da me napokon vidite u vjenčanici :rofl:

Kao prvo, čestitkeeeeeeeee :cheer: :cheer: :cheer: , baš mi je drago da je sve prošlo ok...
O kome se radi? Koji fotograf?? Užas!!! :shock1: :shock1: :shock1:
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la stepford wife dana sri lis 29, 2008 3:55 pm

žabica je napisao/la: Nažalost nemam još slike jer me je moj famozni fotograf zeznuo i sad mi ne želi dat slike na cd-u, nego ga moram posebno platit ili razvijat slike kod njega, a ionako sam ga preplatila...

debelo smo OT, ali moram komentirat ovo!!! DA, kako to vole raditi........ zato treba detaljno pročitat web, brošuru, čak i pitat posebno što sve točno ulazi u paket! skoro se meni desilo da sam previdjela takav detalj, koji je po meni užasno bitan!
uf, ti fotografi, što si dozvoljavaju! :thumbsdown:
slika slika

GOSPOĐA
stepford wife
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la žabica dana čet lis 30, 2008 11:48 am

Napokon dobre vjesti :cheer:
Nazvao me taj moj famozni fotograf koji je inaće iz Vrbovca (neznam koji me vrag naterao da idem k njemu), pristao da mi napravi cd s slikama (nakon malo podužeg mog jučerašnjeg monologa i povišenih tonova) tako da sutra idem po to....napokon :svakacast: :svakacast:
žabica

Re: Izbor foto i video studija - pitanja i diskusije općenito

PostPostao/la Iva dana čet lis 30, 2008 8:42 pm

mislim da budem sve njih obilazila sa theonly, branči i 5rich i usput pisala ugovore bez aneksa i da vidiš poslije :shock1: :shock1: :shock1:

ma znate kaj? počelo mi se sve to jako gaditi, najrađe bi otišla negdje i rješila to po kratkom postupku :neznamkakoti:

gamad jedna :budala:
slika
Iva
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la 5rich dana čet lis 30, 2008 9:36 pm

sredit ćemo mi njih,iva... :shock1: :shock1: :shock1:
grozno je to kaj rade..dok vidim kaj ti veliki rade,dođe mi da unajmim nekog ko radi u fušu,možda jemput mjesečno i da njemu rađe dam novce koji bi možda njemu puno više značili nego kaj znače ovoj gam***...
da se ponovno udajem,što se nadam da neću, stvarno bi nekog u fušu unajmila..makar platila i kaznu... :raspa: :raspa: :raspa: :budala: :neznamkakoti:
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la theonly dana pet lis 31, 2008 8:59 am

ja sam za :palica:

sestricni mojoj sam ja za njenu svadbu u Hr (a imala je i u Austriji) kao kuma sredila fotografa, i to isla na preporuku, kao naaajbolji kod nas, tradicija 100 godina, slikao jos Nedu Ukraden u danima mladosti itd itd. Da bi na kraju fotke bile koma koma. Da nismo fotkali svi jos privatno, ne znam cega bi bilo.
Tip je kao sve glavne goste jos pred crkvom s njom fotkao, mene (kumu!!) ulovio kak spavam, tak jos 2 zenske (a ono digitalni fotic pa je tesko bilo pogledati dal je fotka ok :izivciran: ) braticu slic otvoreni :shock1: , nekim ljudima falile glave, a s krsnim kumovima nije ni razvio-veli, pa nisam njih ni slikao, a svi smo vidjeli da je :neznamkakoti:

Dok sam dosla po fotke veli, i, kuma, kad pak je tvoj datum da si zapisem. Reko, ti mene sigurno nebus fotkao, a bogami ni nikoga koga znam. Kak te nije sramota uopce takve fotke ponuditi. Je, veli, pa to je tak ak oces fotke za samo 450€. Ko da to ima veze s kvalitetom fotke?!? ona je uzela samo fotke, bez albuma, i 4 DVD-a, tak da je cijena jos i previsoka.a za tu nekvalitetu i neprofesionalizam da ne govorim. Idiot :kava:
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la theonly dana pet lis 31, 2008 9:01 am

i da se zna, radi se o fotostudiu Apollo, Šenkovec kraj Čakovca
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Branči dana pet lis 31, 2008 10:09 am

Curke moje, kao što sam jučer sa Studenticom pričala: prvo pogledati zadnji album od svadbe na kojoj je radio taj fotograf (ne samo izbor najljepših slika, nego baš jedan cijeli album rađen za mladence) i definitivno napismeno dogovoriti što će vam dati i što ne želite (npr. želite sve slike na cd-u, ali ne želite da se vaše slike pojavljuju na njihovim letcima ili promomaterijalima).

I kakvu god cijenu imao fotograf, to je cijena koju je on sam odredio i prema tome posao mora odraditi najbolje što može i profesionalno.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la elegant dana pet lis 31, 2008 2:30 pm

ja protiv našeg fotografa ne mogu reći baš ništa loše ... zapravo, protiv dvoje naših fotografa! Obožavamo ih i moje iskrene preporuke za DS-Studio svima koji se žele dobro zabaviti i imati odlične fotke ... ok, i onima koje ne smeta da fotke čekaju bar mjesec dana :mig: :rofl:
udala se i ja ... jest da su mnogi sumnjali, ali kaj je, tu je .... i dobroooo jeeeeeeeeeeee!!!!
elegant

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Foto i video

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.