Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Izbor foto i video studija - pitanja i diskusije općenito

Preporuke fotografa, usporedbe, linkovi i slike

Re: Vaša foto/video iskustva

PostPostao/la Dani 26 dana pon srp 28, 2008 2:27 pm

Isusek, ja mislim da dugu iz ozaljske ima nasa bedacha... Cini se meni da bu Bedacha imala malo zesci razgovor sa kamermanom prije svadbe :belj:
Nedaj se zahebavat, reci da im neces platit ak netko potegne bilo sto od alkohola. A ak te pitaju zakaj, reci: Prica se po selu!
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

PostPostao/la ivancica dana pon srp 28, 2008 2:42 pm

Dani 26 je napisao/la:Da bi rec rekel! Meni je Foto Time odradio sve bozanstveno! I foto i video za 10! Ja sam prezadovoljna! :cerek: :cerek: :cerek:
Odfurala sam im sve one male kazetice od kamere da mi taj sirovi materijal sprze na dvd-e... Imam ih doma al jos nisam stigla pogledat!
To ce bit ludilo! Nesmijem ni zamisljat sto ce se sve moc gore vidjeti, necenzurirano, bez montaze i uljepsavanja, izbacivanja psovki... Riknut cu! :rofl:

Meni se oni isto jako svidjaju i ja bih ih isto htjela samo ja zivim daleko i ne znam ak bi htjeli ic. Mi bi platili i prijevoz i extra dnevnicu.
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Dani 26 dana pon srp 28, 2008 2:47 pm

A gdje si ti?
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la ivancica dana pon srp 28, 2008 2:49 pm

Dani 26 je napisao/la:A gdje si ti?

Juznije tuznije :rofl: Metkovic
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la arlenna dana pon srp 28, 2008 2:56 pm

Dani 26 je napisao/la:Isusek, ja mislim da dugu iz ozaljske ima nasa bedacha... Cini se meni da bu Bedacha imala malo zesci razgovor sa kamermanom prije svadbe :belj:
Nedaj se zahebavat, reci da im neces platit ak netko potegne bilo sto od alkohola. A ak te pitaju zakaj, reci: Prica se po selu!

i ja cekam našu bedachu da ju upozorim...
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Dani 26 dana pon srp 28, 2008 2:57 pm

A mozda bi i isli u metkovic. Pa nije to na kraj svijeta... :D Treba ih pitati da ti daju ponudu a budem i ja pitala kad se cujem s nekim od njih, provjere radi :D
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la ivancica dana pon srp 28, 2008 3:02 pm

Dani 26 je napisao/la:A mozda bi i isli u metkovic. Pa nije to na kraj svijeta... :D Treba ih pitati da ti daju ponudu a budem i ja pitala kad se cujem s nekim od njih, provjere radi :D

Hvala puno. Mislim ima i tamo fotografa, al nisu oni toliki profesionalci kao ovi. a ja hocu nesto sto cu gledat cijeli zivot da izgleda kao iz bajke. A i mora bi vidjeli :rofl:
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Dani 26 dana pon srp 28, 2008 3:07 pm

A i mora bi vidjeli

Ovo gore im naglasi! Oni su ti i tak jadni osudjeni na neljetovanje kad imaju najvise posla preko ljeta :rofl: :rofl:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la ivancica dana pon srp 28, 2008 3:13 pm

Dani 26 je napisao/la:
A i mora bi vidjeli

Ovo gore im naglasi! Oni su ti i tak jadni osudjeni na neljetovanje kad imaju najvise posla preko ljeta :rofl: :rofl:

Pa i igrat cu na tu kartu. Mogu ujutro prije svadbe na more. A jel njih ima par ekipa il su samo jedni? I koliko ih dodje snimat i fotografirat?
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Dani 26 dana pon srp 28, 2008 3:37 pm

Pa i igrat cu na tu kartu. Mogu ujutro prije svadbe na more. A jel njih ima par ekipa il su samo jedni? I koliko ih dodje snimat i fotografirat?

Jedan snimatelj i jedan fotograf. Kod mene su bili slaven i neznam kak se drugi zove. A kod buraza su bili Marina (foto) i Mihael (video). I jedni i drugi su odradili odlican posao! Njih ti neznam koliko ima u studiju a ostali su vanjski suradnici. Ako ti zelis nekoga odredjenog, onda moras traziti da ti bas oni dodju. Tak sam ja htjela marinu i mihaela al su oni bili zauzeti pa me gazda zvao (znam se s njim) da pita dali je problem da dodje druga ekipa. Ja rekla da nema nikakvih problema i nisam pozalila!!! Decki su bili za 10!
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la ivancica dana pon srp 28, 2008 3:42 pm

Dani 26 je napisao/la:

Jedan snimatelj i jedan fotograf. Kod mene su bili slaven i neznam kak se drugi zove. A kod buraza su bili Marina (foto) i Mihael (video). I jedni i drugi su odradili odlican posao! Njih ti neznam koliko ima u studiju a ostali su vanjski suradnici. Ako ti zelis nekoga odredjenog, onda moras traziti da ti bas oni dodju. Tak sam ja htjela marinu i mihaela al su oni bili zauzeti pa me gazda zvao (znam se s njim) da pita dali je problem da dodje druga ekipa. Ja rekla da nema nikakvih problema i nisam pozalila!!! Decki su bili za 10!

Pa super, jer ako imaju jednu ekipu sigurno nece htjet na put, al ovako.... Joj, sve sam sretnija, i dragom se oni svidjaju.... Samo da pristanu... a citala sam da si ti platila cca 10 000kn... Sta ima sve u tom paketu?
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Dani 26 dana pon srp 28, 2008 4:00 pm

Znas kaj neznam tocno na pamet al bum pogledala doma. Uglavnom dobijes veliki ogromni kozni album (tezak ko sam vrag :cerek: ) i unutra cca 350 slika, preko 1000 slika na dvd-u, snimka na 2 dvd-a a dobijes ih 5 kompleta, mi smo imali 250 slika za zahvalnice i 4 albuma zahvale za kumove i roditelje. Mislim da je to to. E da, i isli smo se slikati na odredjenu lokaciju (ideja forografa, ja nisam nista govorila) :cerek:
U albumu ima puno povecanja, obrada, sephia, crno bjelih slika...
Budem doma sve pregledala pa cu ti dopisati :D
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la ivancica dana pon srp 28, 2008 4:07 pm

Dani 26 je napisao/la:Znas kaj neznam tocno na pamet al bum pogledala doma. Uglavnom dobijes veliki ogromni kozni album (tezak ko sam vrag :cerek: ) i unutra cca 350 slika, preko 1000 slika na dvd-u, snimka na 2 dvd-a a dobijes ih 5 kompleta, mi smo imali 250 slika za zahvalnice i 4 albuma zahvale za kumove i roditelje. Mislim da je to to. E da, i isli smo se slikati na odredjenu lokaciju (ideja forografa, ja nisam nista govorila) :cerek:
U albumu ima puno povecanja, obrada, sephia, crno bjelih slika...
Budem doma sve pregledala pa cu ti dopisati :D

Pa super zvuci, i mi cemo ustedit jer necemo imat zahvalnice,... Ma odusevljena sam... :svakacast:
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la bedacha dana uto srp 29, 2008 8:42 am

Dani 26 je napisao/la:Isusek, ja mislim da dugu iz ozaljske ima nasa bedacha... Cini se meni da bu Bedacha imala malo zesci razgovor sa kamermanom prije svadbe :belj:

:shock1: :shock1: :shock1: :shock1:
Bome će biti žestoki razgovor.... mi smo bili na svadbi gdje su oni bili i stvarno su sve odlično odradili, snimali i slikali cijeli dan i noć, nisu bili pijani, zato smo ih i izabrali, ali upozorit ćemo ih... nebu se zajebavali s nama... :nene: :nene:
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Dani 26 dana uto srp 29, 2008 10:42 am

Bome će biti žestoki razgovor.... mi smo bili na svadbi gdje su oni bili i stvarno su sve odlično odradili, snimali i slikali cijeli dan i noć, nisu bili pijani, zato smo ih i izabrali, ali upozorit ćemo ih... nebu se zajebavali s nama...

Ma to ti je svaki put drugacije... Oni imaju po nekoliko ekipa koje rade pa neznaci da ce tebi bit isti ovaj pijanac...
Ako im naglasis kako si dobila povjerljivu informaciju i da nezelis takvo nesto da se dogodi i tebi, vjerujem da ce dobro razmislit koga ce ti poslati... Samo im reci da neces platiti ako nesto nebude uredu. Reci im da si ti bila korektna prema njima i upozorila ih na takvo nesto (jer je to ipak njima losa reklama) pa ocekujes da i oni prema tebi budu korektni... Sve ce bit ok!

Za moju muziku se meni rekli da kaj sam njih uzela jer se pjevac na svadbi nedavno toliko napio da je naganjao cure po wc-u a kasnije vecinu veceri prespavao na stolici jer je bio mortus... Mislim, ja sam se sokirala! To je bilo 2 tjedna pred svadbu! Pitala ja glavnog u bendu za to a on meni kaze da je pjevac znao prije popiti dok se nije zarucio al sad je ko bubica a i ljudi su skloni pretjerivanju. On kaze da se nikada nije nitko tako napio da nije mogao svirati ili pjevati. Ja sam mu vjerovala i nakraju je stvarno bilo sve super (i stvarno nisam vidjela pjevaca da je ista popio tu vecer)
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la bedacha dana uto srp 29, 2008 12:24 pm

Porazgovarat ćemo se mi s njima, zlu ne trebalo.... ionako su svi od kojih uzimamo usluge upozoreni da neće biti plaćeni ako ne odrade po dogovoru.... :pop:
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la arlenna dana uto srp 29, 2008 12:34 pm

bila su 2 dečka..jedan sitnički i simpa- on je slikao...a ovaj drugi je snimao...ovaj koji je slikao bio je super! pohvala svaka jer je imao strpljenja i sve bilo za 5 a kamerman je bio malo čudniji... sigurno ima više ekipe koja snima i slika tak da moze biti da neces dobiti tog kamermana...
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Tasha dana čet srp 31, 2008 7:50 am

Curke moje, neki dan sam gledala slike koje su napravili decki iz Foto Maxa iz Samobora i ne da sam se odusevila, nego sam rekla dragom da jednoga dana njih definitvno uzimamo...

Istina Bog, skupi su za popizditi..ali barem dobijes nakon svega kvalitetan uradak...mladenci su dobili 2 albuma punih slika..slozenih lijepo...a teskih za popizditi...da ti slucajno jedan padne na nogu, slomi ti je..

Ali su slike bozanstvene..uostalom, onakve kakve trebaju biti nakon svadbe....

Foto maxu svaka cast...http://www.fotomax.hr/
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la maslacak007 dana čet srp 31, 2008 8:31 am

sad sam isla gledat i stvarno su me odusevili :ludilo:
a kolika im je cijena ,nisam primjetila da igdje pise ili znas ti mozda?
slika
maslacak007

PostPostao/la Tasha dana čet srp 31, 2008 8:37 am

Imas razno razne pakete...

Moji frendovi su uzeli najskuplji...nemam pojma, dobili su 2 albuma (od prave koze..zapakirani su ko drzavna tajna :rofl: ), unutra ima cca 300 slika..+ jos 2000 slika...+ dvda par od ne znam tocno koliko minuta...s tim da su i fotograf i snimatelj stvarno non stop bili tu negdje...iz auta su slikali cak kolonu..u voznji..prekrasno nesto..

I njih je to masno izaslo..cca 13000 kn...ali za to kaj su dobili sve, ide i takva cijena...ali velim to je neki eksluzivni paket...

Znam da su mi pricali da ima paket od 5500-13000 kn..sad ovisi kaj hoces
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la maslacak007 dana čet srp 31, 2008 8:41 am

al stvarno je mrak sve.. odusevili me samo malo puno kosta :misli: :crvenise:
slika
maslacak007

PostPostao/la Tasha dana čet srp 31, 2008 8:44 am

Je, puno kosta...stvarnoje..ali ako uzmes da su fotograf i snimatelj cijeli dan bili prvo kod njega, pa kod nje, pa u sali..i da su otisli tek oko pol 5 ujutro...
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana čet srp 31, 2008 1:58 pm

Tina_pula je napisao/la:Ima li netko iskustva sa foto fidelis?????? :bok:

Tina ak misliš na Fidelis studio iz Zg, tamo je snimatelj Jurica, jedan skroz simpatičan dečko. S njim fotografira jedan dečko koji ima ful puno iskustva iz neke prijašnje razvikane firme, tako da mora bit dobro.

Mislim da su ih dvije curke još prije koje znam bile angažirale i da su poslije bile zadovoljne.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Sheherezade dana čet srp 31, 2008 8:56 pm

Dani 26 je napisao/la:Jedan snimatelj i jedan fotograf. Kod mene su bili slaven i neznam kak se drugi zove. A kod buraza su bili Marina (foto) i Mihael (video). I jedni i drugi su odradili odlican posao! Njih ti neznam koliko ima u studiju a ostali su vanjski suradnici. Ako ti zelis nekoga odredjenog, onda moras traziti da ti bas oni dodju. Tak sam ja htjela marinu i mihaela al su oni bili zauzeti pa me gazda zvao (znam se s njim) da pita dali je problem da dodje druga ekipa. Ja rekla da nema nikakvih problema i nisam pozalila!!! Decki su bili za 10!

Cure, sorry kaj se miješam, samo da dodam još jedno pozitivno iskustvo za Foto studio Time- oni su fotkali moju plesnu skupinu u plesnom studiju, jako smo zadovoljne fotkama, kod nas je "na zadatku" bio Slaven - pohvale, pohvale, pohvale... :cheer: :cheer: Susretale smo se sa Slavenom i na svadbama na kojima smo plesale.
Sheherezade

PostPostao/la Dani 26 dana pet kol 01, 2008 10:55 am

Cure, sorry kaj se miješam, samo da dodam još jedno pozitivno iskustvo za Foto studio Time- oni su fotkali moju plesnu skupinu u plesnom studiju, jako smo zadovoljne fotkama, kod nas je "na zadatku" bio Slaven - pohvale, pohvale, pohvale... Susretale smo se sa Slavenom i na svadbama na kojima smo plesale.

Legendaran je! Ima super ideje... vidi nesto i u trenutku mu padne na pamet nesto genijalno... Silazim po stepenicama a on vikne stani! Ostani tako, ovo ce bit fenomenalna slika :idea:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Foto i video

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.