Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Izbor foto i video studija - pitanja i diskusije općenito

Preporuke fotografa, usporedbe, linkovi i slike

Re: Izbor foto i video studija - pitanja i diskusije općenit

PostPostao/la matimari dana čet ožu 21, 2013 7:33 pm

Hej, imam jedno pitanje koje me jako kopka...planiram vjenčanje (zato sam i na ovom forumu :mig: ) i zanima me da li je netko surađivao s MD STUDIO ART-om iz Zapruđa!? Kakvi su dojmovi i kakva je ekipa? U zadnje vrijeme nisam vidjela ništa o tom studiu, pa bih htjela znati ima li ovdje takvih kojima je fotografirao svadbu? :ha: hvala
matimari

Marketing:

PostPostao/la Papy04 dana sri tra 03, 2013 5:30 pm

Pozdrav
Ovak, trazmo fotografa koji bi samo fotografiro na odabranoj lokaciji te Svadbenu svečanost... Zjaci sirove fotke bez obrada i bez albuma s urbanim pogledom kroz objektiv. Imate li kakva iskustva ili prijedlog,možda i cijenu bilo bi supeeer da mi javite :D
slika
[/url]
Papy04

PostPostao/la MsBellTina dana sub lip 15, 2013 6:56 pm

Ima li itko iskustva s Foto studio Keks iz Zagreba?
MsBellTina

PostPostao/la MarinaSincek dana sri srp 03, 2013 12:52 pm

Foto CVIRN... Tu se nema šta za nadodati... Slikao je moju svadbu i odradio odlično... Čovjek je izvrstan umjetnik... Cijelu večer je neprimjetno slikao , a kada smo vidjeli fotke ostali smo bez riječi. Imate i moje fotke na njegovom blogu , pa možete pogledati o čemu pričam... Uglavnom :thumbsup:
MarinaSincek

PostPostao/la Rokola dana uto ruj 10, 2013 2:37 pm

Cao

ima li ko iskustva sa One day studio ???
Kako rade poso? koja ja ekipa ? jeste li zadovoljni sa slikama i video ??? kako su na svatovima ?

a imali ko iskustva sa HD-Desgin Avik Shanich ?? Foto / video

Hvala :-)
Rokola

PostPostao/la Kiky dana sub ruj 14, 2013 3:57 pm

pozdrav, nova sam ovdje, što znači da se sljedeće godine udajem :) Malo istražujem fotografe i snimatelje pa me zanimalo kakva su vaša iskustva sa studijima iz Zaprešića ili iz Zagreba, kao što su foto studio Mihi, Time, Raf itd..... Naime vrlo mi je važno da snimatelj i fotograf ne odu u 3 sata il još ranije te da se naplaćuju dulji ostanak, a nekolicina koje sam kontaktirala rade upravo to. Hvala na pomoći, liejp pozdrav svima :bok:
Kiky

PostPostao/la lucky_girl dana sri lis 30, 2013 2:09 pm

Mi smo imali Foto Tetra, otisli su oko pola tri, nismo ih doduse ni pitali za duze. Inace fotke i snimka su korektni, snimanje prije je isto odradjeno korektno, ali fali im ono sto mozda imaju mladji fotografi, a to je suradnja s klijentom. Oni sve naprave po svome i to je to. Nema Vasih ideja, fotki iz zanimljivih kutova i nama mozda najvaznije, spontanih fotki mlade i mladozenje... Slike smo cekali 2 mjeseca, nama je to puno, iako kada citam ove poruke vidim da je malo. No svejedno, voljela bih da smo se posavjetovali oko slika koje su isle u nase albume i fotoknjige... Cijena im je bila 8500 kn i za tu cijenu ja radim cijeli mjesec (i malo vise), a imam zavrsen fakultet za razliku od njih, to nije neka sitnica i nije mi jasno zasto se svi tako ponasaju (kao, za vise novaca bi dobili bolju uslugu?). Opcenito mislim da je sve to preskupo kada pogledas njihovu ne-brigu i ravnodusnost prema svemu. Steta, jer ljubaznost i susretljivost nista ne kostaju.
slika
lucky_girl

PostPostao/la nova83 dana uto stu 18, 2014 1:34 pm

Htjela bih pohvaliti Silvija Volarića, tj Volarić Photography , i toplo ga preporučiti svima! Do detalja je ispoštovao sve što smo htjeli, a fotke su vrhunske! Vrlo jednostavno smo se dogovorili oko svega što smo htjeli da bude fotkano, a toliko smo zadovoljni bili fotkama sa svadbe da smo ga uzeli i godinu poslje za krštenje naše curice :)
nova83

PostPostao/la martty dana sub svi 09, 2015 8:10 pm

Upozorila bih na Inmedia studio iz Zagreba. Mi smo ih imali na nasoj svadbi. Decki su bili super ljubazni i sve pet. MEDJUTIM nakon 11 mjeseci nateznja sa sefom jos uvijek nismo dobili dvd niti book i vec gubimo nadu... Naravno da su inzistirali na lovi odmah nakon svadbe i mi popustili (znam, nismo smjeli) pa nemamo ni lovu ni fotke.
Na sud nam se neda trositi lovu, a sve se cini da drugo ne preostaje...
Ne pisem ovo da bih se zalila nego da upozorim da ne napravite iste greske kao mi... :neznamkakoti: :neznamkakoti:
martty

PostPostao/la maybelline dana pon svi 11, 2015 10:19 am

martty je napisao/la:Upozorila bih na Inmedia studio iz Zagreba. Mi smo ih imali na nasoj svadbi. Decki su bili super ljubazni i sve pet. MEDJUTIM nakon 11 mjeseci nateznja sa sefom jos uvijek nismo dobili dvd niti book i vec gubimo nadu... Naravno da su inzistirali na lovi odmah nakon svadbe i mi popustili (znam, nismo smjeli) pa nemamo ni lovu ni fotke.
Na sud nam se neda trositi lovu, a sve se cini da drugo ne preostaje...
Ne pisem ovo da bih se zalila nego da upozorim da ne napravite iste greske kao mi... :neznamkakoti: :neznamkakoti:

Dali imate ugovor, ili bilo kakav pismeni dokaz oko urucenja materijala? racun, obzirom da ste vec platili?
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la LemonK dana sri srp 01, 2015 11:46 am

[Pozdrav,
Moje vjencanje su također radili momci iz RING VIDEO. A što da kažem... Osjećam se prevarenim. Tolike novce platiti i da na kraju dobijem album koji je katastrofalno složen. Miješanje crno bijelih slika i slika u boji sa filterima raznoraznim je užas. Različiti formati slika na istoj stranici, a da ne govorim o nelogičnosti slaganja slika tematski... Kadriranje fotografija kako onih neobrađenih tako i onih obrađenih (uvjetno rečeno obrađenih jer čisto sumnjam da su ih obrađivali) je katastrofalan...
Snimatelj je profesionalac a fotograf nije imao oko za detalje...
Uglavnom, za te novce se osjećam izigran... Mogao bih nabrajati koliko god ali zaključak je da sam mogao platiti nekom studentu sa akademije da mi slika vjenčanje za nekih 1000 - 2000 kn i dobio bih jednako (ne)kvalitetan proizvod.

Ne dajte svoje novce dok ne vidit urađeni materijal!!!]

Pozdrav svima![/quote]

Osjećam potrebu da pomognem drugima i samo se nadovežem na sve ovo gore rečeno za RING VIDEO!!!!!
Dakle potpisujem sve navedeno od riječi do riječi!!!! Pogotovo riječi PREVARAN, IZIGRAN I NEKVALITETAN PROIZVOD ZA TE NOVCE!!!
Da ne duljim i ponavljam isto, ovaj komentar smo vidjeli prije nego smo ih uzeli, ali smo mislili da to nije tako na temelju onoga kako se predstavljaju!!! E da smo barem bili pametniji!!!!!! I nama je sad žao što nismo platili nekom siću i imali identične slike, možda čak i bolje!!!!
LemonK

ART ELEGANCE iz blizine Velike Gorice

PostPostao/la Rokko1988 dana pon kol 24, 2015 4:02 pm

*Na zahtjev autora post izbrisan*
Zadnja izmjena: Branči; pon ruj 14, 2015 5:56 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: zamolba autora za brisanje posta
Rokko1988

PostPostao/la sunce123 dana pet lis 02, 2015 1:25 pm

Pozdrav, zanima me da li je netko angažirao za slikanje i snimanje svadbe fotografe LUMA ART - Photography & Cinema, i da li ste bili zadovoljni

Puno hvala :bok:
sunce123

PostPostao/la PoisonGirl dana pon stu 02, 2015 3:48 pm

sunce123 je napisao/la:Pozdrav, zanima me da li je netko angažirao za slikanje i snimanje svadbe fotografe LUMA ART - Photography & Cinema, i da li ste bili zadovoljni

forumašica je zamolila brisanje posta jer je komentar napisala u afektu
Zadnja izmjena: Branči; pon tra 18, 2016 9:18 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: izmjena na zahtjev
PoisonGirl

PostPostao/la sunce123 dana sri stu 04, 2015 11:01 am

Puno hvala na odgovoru, u Ugovor nam je Luma art stavio da će sve napraviti u roku od 4 mj. od vjenčanja pa se tomu nadam i sve više od toga je previše, morat ćemo eto biti strpljivi ... više me brine da li će slike i snimak biti kvalitetno napravljeni i da li će se potruditi kako smo i dogovorili , s obzirom na cijenu paketa koja nije mala očekujem kvalitetne slike i korektnost....

Da li imate savjet kada se slikati? zaručnik i ja smo planirali slikati se dva dana nakon svadbe kako bi bili opušteniji i da nas gosti ne čekaju, no problem je što saloni vjenčanica ( npr. sposa) traže povrat haljine odmah u ponedjeljak ujutro....a slikanje par dana prije vjenčanica osobno ne bi htjeli...da li je moguće dogoovriti npr.u sposi da se haljina vrati u utorak ( naravno bez dodatnih plaćanja , eventualno neki simboličan iznos..) navodno se za svaki dan kašnjenja u vraćanju plaća 1.000,00kn....

hvala unaprijed na savjetima :bok:
sunce123

PostPostao/la PoisonGirl dana pet stu 06, 2015 11:24 pm

sunce123 je napisao/la:Puno hvala na odgovoru, u Ugovor nam je Luma art stavio da će sve napraviti u roku od 4 mj. od vjenčanja pa se tomu nadam i sve više od toga je previše, morat ćemo eto biti strpljivi ... više me brine da li će slike i snimak biti kvalitetno napravljeni i da li će se potruditi kako smo i dogovorili , s obzirom na cijenu paketa koja nije mala očekujem kvalitetne slike i korektnost....

Da li imate savjet kada se slikati? zaručnik i ja smo planirali slikati se dva dana nakon svadbe kako bi bili opušteniji i da nas gosti ne čekaju, no problem je što saloni vjenčanica ( npr. sposa) traže povrat haljine odmah u ponedjeljak ujutro....a slikanje par dana prije vjenčanica osobno ne bi htjeli...da li je moguće dogoovriti npr.u sposi da se haljina vrati u utorak ( naravno bez dodatnih plaćanja , eventualno neki simboličan iznos..) navodno se za svaki dan kašnjenja u vraćanju plaća 1.000,00kn....

hvala unaprijed na savjetima :bok:

Zadnja izmjena: Branči; pon tra 18, 2016 9:19 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
PoisonGirl

PostPostao/la PoisonGirl dana sub stu 21, 2015 11:05 am

PoisonGirl je napisao/la:
sunce123 je napisao/la:Pozdrav, zanima me da li je netko angažirao za slikanje i snimanje svadbe fotografe LUMA ART - Photography & Cinema, i da li ste bili zadovoljni

Zadnja izmjena: Branči; pon tra 18, 2016 9:20 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
PoisonGirl

PostPostao/la nathalie823 dana pon sij 25, 2016 2:43 pm

Pozdrav!
Ima li tko mozda popust za foto studio Fotkalo iz Vrbovca? Bili su sada na sajmu u West gate-u.
Ako nekome ne treba, bila bih zahvalna.
Hvala.
nathalie823

PostPostao/la martty dana pon vel 01, 2016 7:51 pm

Dali imate ugovor, ili bilo kakav pismeni dokaz oko urucenja materijala? racun, obzirom da ste vec platili?[/quote]

Obaćao nam je da ćemo račun dobiti skupa sa materijalima-znači nemamo ga :)
Ugovor smo potpisali i to je bio jedini dokazni materijal s kojim smo dalje išli na tržišnu inspekciju. Prošle su skoro 2 godine od vjenčanja i priči nema kraja. Nakon godine dana smo dobili slike, dvd još čekamo... Povrat novaca niti nekakvi penali zbog kašnjenja ne dolaze u obzir jer nemamo računa... Ako netko slučajno zna još koji način kako dobiti ono što smo platili neka predloži- možda pomogne :svakacast:
martty

PostPostao/la kepolasica dana pet tra 01, 2016 1:31 pm

Mi smo se zaljubili u Kseniju Pučak! Nju ćemo i kapariti!

Sad nam preostaje naći video.
Zna netko neki studio koji bi nas snimio za 6000 kn?
Sviđa nam se stil Donalda Jedvaja, no nećemo si ga moći priuštiti + ne radi videe duže od 60 min. :neznamkakoti:

Hvala! :buket:
kepolasica

PostPostao/la Mirela1987 dana čet svi 05, 2016 12:01 pm

Mi smo unajmili ovog fotografa http://www.robert-franciskovic.com/ i slikice su super ispale. Što se tiče snimanja tu nismo nikoga uzimali, nego smo prijatelja zamolili da nas snima kamerom, jer nam nije bilo bitno da snimka bude profesionalna, tako da smo prošli jeftinije. Dok je za slike ipak dosta važno da budu što bolje i kvalitetnije.
Mirela1987

PostPostao/la sayonara23 dana pet stu 04, 2016 11:02 am

Meni je fotografiranje vjenčanja prošlo odlično, ekipa je super, same pohvale od mene.
sayonara23

PostPostao/la steficakrcko@gmail.com dana sub vel 04, 2017 1:50 am

martty je napisao/la:Dali imate ugovor, ili bilo kakav pismeni dokaz oko urucenja materijala? racun, obzirom da ste vec platili?

Obaćao nam je da ćemo račun dobiti skupa sa materijalima-znači nemamo ga :)
Ugovor smo potpisali i to je bio jedini dokazni materijal s kojim smo dalje išli na tržišnu inspekciju. Prošle su skoro 2 godine od vjenčanja i priči nema kraja. Nakon godine dana smo dobili slike, dvd još čekamo... Povrat novaca niti nekakvi penali zbog kašnjenja ne dolaze u obzir jer nemamo računa... Ako netko slučajno zna još koji način kako dobiti ono što smo platili neka predloži- možda pomogne :svakacast:[/quote

Mi smo kod foto Dombay dobili račun kada smo platili predujam i odmah smo dobili ugovor o autorskim pravima. Na računu i u ugovoru je pisalo koliko smo novaca dali i koliko novaca ćemo dati kada materijali budu gotovi. Kada nam je ispostavio i materijale i račun sa popustom pitali smo ga šta je sa ugovorom jer je tamo pisalo da mu moramo dati još 3.500,00 kn a tražio je samo 3.000,00 rekao je ...čitajte mala slova na računu . Pisalo je RAČUN PO UGOVORU TAj i taj od datuma itd smanjen za 500,00 kn po ugovoru zbog konzumiranja jela i pića :)
steficakrcko@gmail.com

PostPostao/la steficakrcko@gmail.com dana sub vel 04, 2017 1:52 am

Mirela1987 je napisao/la:Mi smo unajmili ovog fotografa http://www.robert-franciskovic.com/ i slikice su super ispale. Što se tiče snimanja tu nismo nikoga uzimali, nego smo prijatelja zamolili da nas snima kamerom, jer nam nije bilo bitno da snimka bude profesionalna, tako da smo prošli jeftinije. Dok je za slike ipak dosta važno da budu što bolje i kvalitetnije.

Naš fotograf ga je hvalio i rekao da je Robert umjetnik i poštenjačina, profesionalac u svom poslu. Ako ga konkurencija hvali onda je sigurno odličan .
steficakrcko@gmail.com

PostPostao/la kika1211 dana pon vel 06, 2017 7:27 pm

da li je netko imao iskustva s foto studio Divine..ako može što prije neki odgovor jer im do sutra moramo javiti :bok:
kika1211

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Foto i video

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.