Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Izbor foto i video studija - pitanja i diskusije općenito

Preporuke fotografa, usporedbe, linkovi i slike

Re: Izbor foto i video studija - pitanja i diskusije općenit

PostPostao/la sunce123 dana čet ožu 30, 2017 2:28 pm

Eto da javim nase iskustvo sa luma art-om ,materijal sa svadbe smo dobili nakon sto je proslo 9,5 mj.od svadbe i to nakon visemjesecnih molbi..da smo znali da ce biti takvi ne bi ih uzeli..
sunce123

Marketing:

PostPostao/la imepu dana ned srp 09, 2017 1:37 pm

Evo samo jedna ifno za sve :)

https://goo.gl/91FQaL Akcija 20% na fotografiranje u 2017!

lp

:thumbsup: :zivili: :to: :tulum:
imepu

PostPostao/la farfalla blu dana sri kol 23, 2017 9:31 am

Vidim da se dosta ljudi žali da je dugo čekalo na slike.. kod mene je skroz suprotan slučaj, dobila sam i video i book za 2 tjedna, a nažalost i kvaliteta je bila u skladu s tim.

U booku nabacane fotografije bez imalo photoshopa. Npr. Moje lice preko 2 stranice (najveća slika u albumu) na kojoj se samo vide pore. Znači baka me pitala čemu ta slika, toliko se vidi :lol: A inače ih ni nemam toliko vidljive, ali tri tone žbuke na licu plus sunčevo svjetlo su dali svoj danak.. Ja to sredim preko aplikacije na mobu za 3 sekunde, a čovjek mi takvu sliku stavi u book i to najveću.. mislim, ima puno fotki takvih samo su manje pa ne bodu u oko ko ova velika. kad smo pitali zašto to, rekao je da bi i on htio biti zgodan, visok i mlad pa nije. U stilu ružna si i bok nema ti pomoći, a danas sa photoshopom babe od 50 godina pomlade na 20 i maknu im 30 kg, a čovjek nije mogo malo popeglat to :jig:
Također je stavio sliku preko pola stranice na kojoj napola žmirim (slika koju obično odmah izbrišemo kad slikamo mobom on stavlja preko pola stranice u book).. dakle, ne samo da je book katastrofa nego je i fotograf bio iznimno bezobrazan, i da, rekao je ako želimo novi book može nam ponudit dobru cijenu, al samo za nas 1500 kn!!!! Zamislite kakva drskost!

Problem je sto smo mi odmah platili sve, i on je to zbrčkao na brzinu da ga ja ne stignem tražit prijedlog booka i izmjene, što je i sam priznao da kad on pošalje prijedlog onda mladenka traži izmjene i to se zna otegnut na 6 mjeseci.

Video nešto bolji al i dalje sa dosta zamjerki. Npr. Prvo naš photoshoting u hotelu se prikazuje, a tek nakon toga ulazak u hotel, dakle nije se potrudio ni kronološki složit (prvo smo se išli slikat u sobu jer da smo snimali ulazak i predvorje bi nam gosti cijelo vrijeme čestitali pa smo se dog da ćemo naknadno snimit a on će u montaži to kronološki poredat što nije).. kad smo ga pitali zašto - umjetnička sloboda.. kakva umjetnička sloboda, znači zdava pamet je u pitanju, a i dog smo se da će izmijenit :jig: kamera se isto trese dosta, ma ima toga da ne pišem dalje i što se tiče videa i slika, mogla bi disertaciju napisat

Tako da bi ja rado čekla pol godine samo da bude kako spada.. sad imam book kojeg se sramim i ne želim ga pokazivat i mislim da ću dat nekome drugom da mi složi album i malo uredi slike. Nepotreban dupli trošak, a video ce ostat nažalost takav kakav je.

Išla sam na preporuku benda, koji je odličan i nisam išla dodatno provjeravat pa sam si realno i sama kriva. Jer nijedna frendica mi ga sigurno ne bi preporučila nego rekla da bježim glavom bez obzira. On se naravno predstavio kao veliki ekspert koji radi to već 30 godina i ni sam ne zna više koliko svadbi ima iza sebe

Inače riječ je o Video studio Žac (Željko Glojnarić). Cijena je bila 8tis, tako da nisu to bajkoslovne cifre ali barem je mogao pošten book isporučit za te novce.
Rezime, dobro provjerite fotografa kojeg birate, zovite što prije iza svadbe za prijedlog booka i ne plaćajte unaprijed, nego tek kad dobijete materijal jer bi mogli plakat na kraju kao ja. Cijela svadba je bila savršena od početka do kraja, jedino uspomena koja mi je ostala na nju u materijalnom obliku je tragedija.
farfalla blu

Prethodna

Natrag na Foto i video

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.