Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Foto i video - područje Istre, Kvarner (sjeverni Jadran)

Preporuke fotografa, usporedbe, linkovi i slike

Re: Foto i video - područje Istre, Kvarner (sjeverni Jadran)

PostPostao/la Katriona dana pet srp 10, 2009 5:59 pm

mi smo bili pred neko vrijeme pogledati slike i izabrati koje želimo u album, samo da kažem, sve su nam predivne, prezadovoljni smo što smo baš Bruju uzeli...on nema nikakvih paketa nego se sve dogovorite s njim, možete uzeti i malo i puno fotki, mi smo uzeli 250, nismo planirali toliko puno ali kako izbaciti fotke, to je bila prava muka... :D uglavnom, definitivno bi ga preporučili :thumbsup: :10od10: , a ako ima netko možda kakvo detaljnije pitanje, možete pitati na pp...jedva čekam album... :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

PostPostao/la tangerina dana pon kol 03, 2009 8:39 am

Naš paket iz foto festivala košta 6.900 kn, albuma ima raznolike boje i dimenzije, mi se odlučili za tog jednog kričavo narančastog . dvd sa slikama plaćamo posebno :ne zna: nekih 300 kn (čini mi se), fotograf je sa nama od jutra, cca 10 i nešto, do na večer oko ponoći (jer se ne vraća radit zahvalnice). to bi bilo to
tangerina

PostPostao/la pitura dana uto kol 18, 2009 1:26 pm

nisam ja ni sumnjala da ti ne bi izabrala narancasti albumcek :D a slika albumica? to nam nisi stavila da vidimo i divimo se?!
If people make fun of you, it probably means you’re doing something right.
Nisam ni ja više udavača!!
http://public.fotki.com/piturica
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana uto kol 18, 2009 2:14 pm

nemam :ne zna: ali bude jednog dana kad stigne doma
tangerina

PostPostao/la dabrica dana sri ruj 23, 2009 2:19 pm

evo da se i ja prikljucim. Mi smo, kao i Ness, odabrali Foto Slugu, wedding book za nas i 4 mala za roditelje i kumove, i sve skupa nas je doslo 6.100 kn. Dosta je, ali ulozili smo vise u slike, jer nismo htjeli snimatelja. Finalni proizvod je ispao tako da smo mi pali na dupe, album je preprepredivan, dobili smo sve fotke na dvdu, u punoj rezoluciji, bez zastite, zena koja nas je slikala (Karmen) toliko nas je opustila da smo mi skakutali i pozirali na Gradini bez da nam je bilo neugodno pred one dvije krcate terase, smijali smo se ko nikad u zivotu, sve skupa jedno divno iskustvo! :loveflag:

KURTI: gledali smo i fotke kod Kurtija, isto wedding book, ali nije nam se svidio format, kao ni cjelokupni koncept, buduci da smo mi imali na umu nesto malo drugacije od onoga sto oni nude. Cijena im je za veliki book 7.600 kn ako se dobro sjecam, bili su nam i malo preskupi.

FOTO REVIJA: bili smo i kod njih, slike su im lijepe, ali nas je uzasno zivciralo sto je zena sve ocekivala da joj mi kazemo, i koje lokacije, tocno gdje, kako, koja poza, sta bi mi, 3 mj. prije vjencanja nisam pojma imala kakve poze hocu, ne znam di mi je glava, a ona nista da predlozi. Cijena im je oko 6.000 kn.

eto, nadam se da sam bar nekome pomogla...
slika

slika
dabrica
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la zelenooka-007 dana sri pro 16, 2009 11:28 pm

mi odabrali foto festival iz labina i studio brzak iz poreča! ljudi imaju smisla i radovi su im super... vidjela sam u više navrata i jedne i druge...stvarno su zakon... odmah sam znala da želim njih i dobila ih...makar nije bilo jednostavno... za brzak je bio manji poblem,imali su još jedan slobodan termin taj dan... ali za festival sam se dobrano namučila...tlačila sam jadnika 10 dana dok nije popustio... :lol: :cerek:
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana čet pro 17, 2009 7:18 am

za festival nemožeš pogriješit, kao što si i sama vidila, a za brzak ti još javim :kiss:

istrijanke, kad sam već na ovoj temi, vidjela sam neki dan slike od foto licul iz poreča i mogu ih samo dobrahno pohvalit :svakacast: :svakacast: album je prekrasan, još su slikali u jednom drugom gradu, gdje su neki drugi fotografi IN i koristili su 101 drukčiju pozu od ovih, tako da su grad totalno drukčije dočarali, pala sam na dupe kad sam vidjela što su uradili! tako da foto licul :svakacast: :svakacast: :svakacast:
tangerina

PostPostao/la Studentica24 dana čet pro 17, 2009 12:15 pm

Prošla sam cijelu ovu temu i moram priznati da je meni Brujo favorit među navedenim fotografima! Čovjek radi prekrasno, naravno da to ne znači da su ostali loši, ali on mi se baš ističe... Vidjela sam i Katrionine slike, to je samo potvrdilo moje mišljenje... :thumbsup:
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

studio brzak

PostPostao/la tangerina dana čet pro 31, 2009 8:17 am

dakle dakle, mi dobili konačno dvd :dani: i moram reć da sam bila jako jako razočarana... što sam morala čekat 3 mjeseca i pol na dvd, ali i da sam se doslovce ODUŠEVILA kad sam vidjela rezultat onoga što me je dočekalo! Puuuuuuuno toga što me je i inače osvojilo na njihovim filmićima, koliko god nekad tražiš nešto novo, baš sam željela da neki dijelovi budu kako i kod drugih dvd što su ranije radili, jer sam ih baš radi tih razloga odabrala i onda vidim baš to! Običan primjer, što mene jako veseli je to da misa zaista nije ostavljena sva, nego je tako lijepo u nekim sljedovima sređena, uopće ni jedan dio dvd-a nije dosadan. Muziku smo mi birali, ali smo im dali otvorene ruke ako im još nešto zatreba i od svega, čini mi se, samo su jednu svoju pjesmu stavili (i neke intstrumentale koji pašu tamo). Zaista moram pohvalit i spotiće, s obzirom da ja to detaljno sve pratim, baš sam promatrala kako ide pjesma i kako se miču kadrovi, pa ako u pjesmi ide "stavljam ruke na tvoje rame", uz to ide i kadar mojih ruku na njegovim ramenima :cerek: detalji, ali zaista me osvajaju. Uvodni dio spremanja nije napravljen standard, nego je sav neki mix njegovog i mog spremanja, a prvi ples :dani: :dani: :dani: kadrovi našeg naslikavanja okolo svako toliko ulijeću dok mi plešemo... :cerek:

Veeeeeliko hvala studiu Brzak iz Poreča, zaista od mene mogu očekivat samo pohvale i preporuke! :cerek: :cerek: :cerek:
http://www.studiobrzak.tv/

I da, mi smo plaćali lanjsku cijenu, 6.000 kn i u tome je 5 komada dvd u trajanju 2sata (očito je bio zanimljiv dan kad je tako dug) i kompletan neobrađeni dio dana.
tangerina

PostPostao/la delfin dana pon srp 19, 2010 5:50 pm

Eto vjenčanje prošlo!! :cheer:
bilo je super i sa svime smo jako zadovoljni no...
foto studio iz rijeke onaj koji se nalazi na mrtvom kanalu,koji je u ulici gdje je i zatvor(da ne navodim ime) je napravio katastrofalne slike!!!! :roll:
mislim od 900 slika možda su njih 10 ok!
primjeri:
-ima danjeg svjeta koje me obasjava s jedne strane a s druge je upalio umjetno svjetlo tako da mi je jedna strana lica žuta a druga plava
-moju stranu obitelji ni prijatelja uopće nije slikao,možda zato što nismo iz Ri.ili??? :izivciran:
-mog muža slika doma a dio slike zauzima foteljaa ne on! :ha:
i tome slično!!!
Dakle oni koji znaju gdje je to neeee njih birati!!!! :thumbsdown:
Ali poziranje je slikano u petak od dr.fotografa iz Zga!
oduševljena njima!!koga zanima mogu poslati mu i ime i slike
slika
delfin

PostPostao/la delfin dana ned kol 15, 2010 5:46 pm

sve pohvale vib studiu i Igoru!!! :10od10:

http://vimeo.com/14153803
slika
delfin

PostPostao/la cyberx dana čet ruj 16, 2010 3:13 pm

Može li netko molim Vas staviti mail adresu, internet adresu ili broj telefona od gospodina Bruje....
Ako sam ga preskočio negdje , ali mislim da nisam ja se ispričavam.....
slika
cyberx

PostPostao/la Katriona dana pet ruj 24, 2010 10:21 pm

cyberx je napisao/la:Može li netko molim Vas staviti mail adresu, internet adresu ili broj telefona od gospodina Bruje....

http://www.bodul.com/ :thumbsup:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la cyberx dana čet ruj 30, 2010 9:36 am

Katriona je napisao/la:
cyberx je napisao/la:Može li netko molim Vas staviti mail adresu, internet adresu ili broj telefona od gospodina Bruje....

http://www.bodul.com/ :thumbsup:

Hvala, i još jedna informacija....

Dali Bruje radi Wedding Book, ili samo albume.... Te dali radi slike za zahvalnice....

Hvala
slika
cyberx

PostPostao/la cyberx dana sub lis 09, 2010 7:02 am

I Fotograf rezerviran....
Brujo naravno......

Pozdrav
slika
cyberx

PostPostao/la irena0207 dana sri lis 20, 2010 11:39 am

Može mi netko reći gdje je studio od Bruje?? Gledala sam slike i oduševljena sam! :loveflag:
irena0207

PostPostao/la cyberx dana čet lis 21, 2010 5:25 pm

Brujo radi kod kuće..... Krk....
slika
cyberx

PostPostao/la zelenooka-007 dana sri stu 10, 2010 11:04 am

evo došlo vrijeme da se i ja javim na ovu temu...napokon... :D

iako je prošlo već dosta vremena od mog vjenčanja... mi smo tek prije par dana dobili dvd... dugo smo ga čekali...čak i predugo... i bila sam strašno ljuta na njih jer toliko odugovlače... čak sam se počela pribojavati da je nešto krenulo po zlu... tipa izbrisali su snimku, nešto zahebali i slično... al eto, sve je ok i mi imamo dvd... :cerek:

dakle, snimao nas je Studio Brzak iz Poreča... da nebi zaboravila to napomenut... heheheh...

i mi smo dvd-om oduševljeni... sviđa mi se njihov način rada... dinamično, veselo i mladenački... super namontirano, sve scene pašu uz pjesme u podlozi (pjesme smo mi birali, al samo smo rekli koje želimo na dvd-u, a ne uz koji dio da koja ide)... i baš me oduševilo sve... pogotovo scena sa slikanja i snimanja, na željezničkoj stanici, pa specijalke iz restorana (totalno ludo i otkačeno) te best moments...

uglavnom... velika pohvala Studiu Brzak, na još jednom odlično odrađenom poslu... nije mi žao niti kune koju sam dala za video... :cerek: :cerek: :cerek: :cerek: :cerek:
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zelenooka-007 dana sri stu 10, 2010 11:11 am

sad vidm da nisam komentirala ni fotografa... :budala: :budala: :budala: :budala:

dakle, slikali nas iz Foto Festivala, Labin... dobili smo album ravno 2 mjeseca nakon vjenčanja... 22.07... i mogu reć da sam ostala totalno iznenađena kad su me nazvali da je gotov, jer ga nisam tako brzo očekivala (inače se čeka oko 3 mjeseca)...

jako smo zadovoljni sa slikama... album je zakon... slike super obrađene, namontirane, i lijepo sve složeno u album... ima svega, svakakvih detalja i svaki je trenutak uhvaćen...
prekrasno odrađen posao... i moram reć da sam već brdo puta prelistala album... i što više vremena prolazi sve mi je ljepši, jer sam tek sada počela uočavat neke sitnice koje onda nisam niti stigla vidit... :cerek:

e da, uzeli smo i dvd sa svim slikama... i ima ih 1700!!!!! bome se dobro naklikala ona fotografkinja... :D

uglavnom... i Foto Festivalu sve pohvale... skidam kapu na profesionalnosti i strpljenju! :thumbsup: :thumbsup:
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana sri stu 10, 2010 5:13 pm

i onda uletim ja, da sve to potvrdim slikaslika
te su ponovili naše mišljenje o svemu, te su dokazali još jednom da su najbolji u istri i okolici :svakacast: :svakacast:
meni je zelenin dvd :dani: slike jesu savršene, al obožavam zanimljiva i dinamična videa gdje vrijeme proleti časkom :dani: a to je na njihovom dvd-u uspješno izvedeno slika
tangerina

PostPostao/la ribica08 dana pon stu 15, 2010 12:37 pm

i ja mogu povrdit slike od zelene su ne prekrasne nego :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: prepreprekrasne... a dvd nisam vidila... ali ne sumnjam da je i on za :10od10: :10od10: :10od10: :10od10: :10od10:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mademoiselle dana sub pro 04, 2010 4:56 pm

** obrisana reklama, korisnica isključena s foruma
Zadnja izmjena: Anonymous; sub pro 04, 2010 5:10 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: obrisana reklama, korisniku izdano isključenje
mademoiselle

PostPostao/la maybelline dana sub sij 19, 2013 6:41 pm

somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la maliminako dana uto stu 05, 2013 7:54 pm

Jučer sam naletila na ovu stranicu http://www.beckstudio-weddings.com/. Jel zna netko kakvi su? Adresa im je sa Viškova.Fotke mi se sviđaju,a i na stranici im piše da ne vole namještene fotografije već "hvatanje" momenta što mi se isto sviđa:)
maliminako

PostPostao/la mareRi dana pet stu 22, 2013 11:27 pm

Meni je beck studio fotografirao svatove u 8. mjesecu ove godine. Dvoumila sam se izmeđe njih, jer prije nisam ništa čula o njima, i jednog poznatijeg studija iz rijeke. Na kraju sam odabrala beck studio i jako sam zadovoljna. Mogu ti ih toplo preporučiti ako još nisi nikog odabrala. Ako imaš kakvih pitanja slobodno pitaj:)
mareRi

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Foto i video

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.