Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

One day studio,Leon produkcija,Artis,DT Studio

Preporuke fotografa, usporedbe, linkovi i slike

One day studio,Leon produkcija,Artis,DT Studio

PostPostao/la maybelline dana sub tra 14, 2012 10:37 am

Leon produkcija
evo sam slucajno naisla na ovo,fotke su mi super :svakacast:
http://www.facebook.com/#!/leonprodukcija

One day studio
to je fotograf koji je prije radio s Artovcima (ako se nevaram)
http://www.onedaystudio.net/
nasla sam clanak,gdje pise da nude 3D bookove :thumbsup:
evo jedan post nase forumasice
viewtopic.php?f=41&t=279&p=350322&hilit=one+day+studio#p350322
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

Marketing:

Re: One day studio,Leon produkcija

PostPostao/la Happy Ivy dana sri tra 18, 2012 6:53 am

možda se mogu u ovu temu dodati i ARTIS cure? :misli:
isto su s područa Osijeka ko i Leon produkcija

http://www.facebook.com/pages/ARTIS-by- ... 1827146957

Mi smo ih angažirali za krštenje i mali family shooting i jako smo zadovoljni! Jelena je super simpatična cura i odlično je odradila svoj posao. K tome se i požurila s obradom slika i izradom dva albuma, jer se nama žurilo. vrlo fleksibilne! :dani: Cijena je prihvatljiva i isplatilo se.
Da sam ih otkrila ranije, sigurno bih ih angažirala za vjenčanje...
slika slika

12.3.2011.Naš život, naš sav ponos, ljubav naša...
Happy Ivy
Udana forumašica
Udana forumašica

Re: One day studio,Leon produkcija, Artis

PostPostao/la renci dana čet tra 19, 2012 9:25 pm

Bok cure,

prosli vikend sam bila na jednoj svadbi u zagrebu gdje je snimala ekipa iz Leon produkcije.
Ono sto sam vidjela je bilo super. Imaju jako dobru opremu... svijetla, kran i razlicite druge "igracke" za snimanje :-)
Odmah sam im poslala upit ali mislim da su malcice preskupi za nas :roll:
Imate kakvog iskusta s njima?

A sto se tice "One day studio"... Jesu li i oni iz Osjeka?
slika
renci

PostPostao/la ivancica dana pet tra 20, 2012 12:12 am

renci je napisao/la:Bok cure,

prosli vikend sam bila na jednoj svadbi u zagrebu gdje je snimala ekipa iz Leon produkcije.
Ono sto sam vidjela je bilo super. Imaju jako dobru opremu... svijetla, kran i razlicite druge "igracke" za snimanje :-)

Renci, može na pp kolika im je cijena?
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la maybelline dana pet tra 20, 2012 10:48 am

renci je napisao/la:Bok cure,

oni su iz zg-a ali vjerujem da kao i vecina idu i po cijelij hrvatskoj,samo tu racunaj putne troskove :thumbsup:
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Ivana_OS dana sub tra 21, 2012 1:52 pm

mi smo uzeli Leon produkciju :D
nadam se da će sve proć savršeno...
Ivana_OS

PostPostao/la maybelline dana ned tra 22, 2012 8:13 am

Ivana_OS je napisao/la:mi smo uzeli Leon produkciju :D
nadam se da će sve proć savršeno...

ako nam mozes onako okvirno dati par informacija, cijenu i kakve pakete imaju ? :thumbsup:
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la MissChocolate dana pon tra 23, 2012 7:49 pm

Evo za Leon produkcija:

Jos uvijek smo slobodni za taj termin, snimamo osim sa vrhunskim HD
kamerama(sony EX1r) i sa canon HDSLR foto aparatima.
Posto radimo samo jedno vjencanje za vikend svima mladencima se posvjecujemo individualno te ulazemo maksimalan trud i zalaganje da vam napravimo predivnu uspomenu.

Evo ukratko da vidite ponudu fotografiranja:

Mi sve fotografiramo sa dva fotografa i asistent, sve fotografije dobijete na DVDu 1500-2500 kom u punoj rezoluciji i kvaliteti.
200 vama najdrazih fotografija retusiramo ili ti sredjujemo u photoshopu te izradjujemo u formatu 13x18,15x21 i 20x30 (mladenci si mogu korigirati formate kako god zele snama u dogovoru ovo je samo otprilike) plus album.
Vecinu fotografija koje mozes vidjeti u nasim galerijama a ne ticu se protokola, odradimo 2 dana kasnije ili bilo
kad po dogovoru kada imamo vremena na pretek i mozemo napraviti vrhunske fotografije.

Cijena je 13 000 kn

Ukoliko se odlucite i za snimanje imamo dvije ponude:

Snimanje sa jednom kamerom te jednim HDSLR fotoaparatom !
Montaza cijelog materijala u trajanju od cca 1:30 te 2 spota ( jedan spot cijelih svatova te spot vasih priprema ) !
2 primjerka DVDea !

Cijena 6 000 kn

Snimanje i montaza cijele svecanosti sa dvije kamere i dodatno sa jednim HDSLR fotoaparatom
Snimanje sa video kranom,steadicamom, šinama i mnostvom drugih igracaka za snimanje !
6 primjeraka DVDea koji su u potpunosti montirani i traju u
prosjeku 3 sata i dodatno kratku verziju sa 4 razlicita video spota (love story,pripreme,park,sala..)

Cijena 7 500 kn

Plus putni troskovi

Dodatno uz nadoplatu radimo wedding book, zahvalnice,isporuku videa na blu-ray ili ako zelite
da na taj dan odmah napravimo spot i da se prikazuje navecer na vjencanju !
I naravno radimo prije vjencanja ukoliko mladenci zele video spotic ili fotke, evo primjera sa linkom:
http://vimeo.com/26134846

Meni su ipak pre preskupi...
MissChocolate

PostPostao/la marija2m dana pon svi 21, 2012 2:36 am

Ja sam se nasla sa one day studio,,vrhunski radi ali mieni osobno je preskup. :budala:
marija2m

PostPostao/la jaju dana uto lip 05, 2012 3:27 pm

fotograf one day studia kao što je maybelline napisala prije je radio za art studio, mi smo ga uzeli jer od svega ponuđenog najviše nas oduševio, dragi je zaljubljen u fotografiju :D inače, pa ga je on i odabrao ja sam oduševljeno prihvatila njegovu ideju...
a i ineče sam postala zbog njega opsjednuta pregledavanjem fotografija svih područja, a posebno wedding pošto mene sada to najviše zanima :D .
imate link na prvom postu pa pogledajte, neznam šta bih još napisala, hehe
slika
jaju

PostPostao/la marija2m dana uto ruj 18, 2012 11:21 pm

Kada sam ja tražila fotografa bilo je između
DT Studio i One Day Studio, iako su oboje strašno dobri, meni je DT Studio više svidio zbog cijene i zbog toga što rade custom packages, tj. podešene pakete koje odgovaraju vama. One Day Studio iako su super i vrlo ljubazni su mi bili ipak malo preskupi, nisu imali "podešene pakete" i kada sam tražila istu stvar kao i kod DT studio, cijena je bila nebo zemlja razlike.. tako da DT studio je pobjedio zbog više razloga ali prvenstveno jer su mi bolje ponudili.
Još čekam slike pa ću nakon toga javiti koliko sam zadovoljna :thumbsup:
marija2m

PostPostao/la jaju dana sri ruj 19, 2012 9:46 pm

evo ja sam se vjenčala u subotu i imala one day studio i ovo par fotografija što sam dosada vidjela bilo je presavršeno :D . s tim da je moj dragi, po struci fotograf, nije nikoga htio nego njih, po njima smo i pomjerali datum vjenčanja, nisam ništa drugo ni očekivala.
ja sam se definitivno oko svega mogla s njima dogovoriti :neznamkakoti: , tako da nemam ama baš ni jedan prigovor.
inače se užasavam fotografiranja i odmah se ukočim kada netko okrene fotoaparat prema meni, ali način na koji su ti ljudi radili s nama, kako su mene uz zezanciju i spontanost uspjeli opustitit zaslužuju čistu desetku, zbog svega toga mogu samo reći da su veliki profesionalci. dajem im čistu desetku :10od10: , i za bilo kakvu proslavu u životu kada mi treba fotograf sigurno se neću misliti koga odabrati :amen: !!!!!
slika
jaju

DT Studio

PostPostao/la marija2m dana čet ruj 27, 2012 10:33 am

Djelomično negativan komentar forumašice o primljenoj usluzi na njenom vjenčanju zamijenjen ovim, na njen zahtjev:

Kako su svi vrlo osjetljivi kada je u pitanju njihov najbitniji dan u zivotu tako smo i bili te smo malo pretjerali s recenzijom. Ljudski je grijesiti te se to desava vrlo cesto pogotovo kada su emocije u pitanju.

U globali smo vrlo zadovoljni sa slikama i smatramo da je DT studio odradio dobar posao bez obzira na sitnice sa lokacijom slikanja koje su nas mozda malo bile iziritirale sto samo znaci da je potrebno dobro iskomunicirati sve zelje i detalje prema studiju prije samog slikanja.

Jos jednom im se ispricavamo te im se zahvaljujemo na razumijevanju
Zadnja izmjena: maybelline; ned vel 03, 2013 3:45 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
Razlog: spojeno s temom! Djelomično negativan komentar forumašice o primljenoj usluzi na njenom vjenčanju zamijenjen ovim, na njen zahtjev!
marija2m

Re: DT Studio

PostPostao/la maybelline dana čet ruj 27, 2012 11:21 am

marija2m je napisao/la:Evo napokon sam dobila slike :thumbsup:

Ocijene

Slike posebno sa mužem: 4/10 (navedeno gore zašto tako niska ocijena)
    Lokacija slikanja: 3/10
    Slike prije i nakon mise: 6/10
    Slike tijekom mise: 9/10
    Slike iz online galerije: 9/10, smatram da je bilo drugih slika koje su mogli uključiti, no to je stvar osobnog ukusa, tako da OK!
    Editaža slika:7/10, je OK očekivala sam višu kreativnost sa editažom i malo me razočaralo koliko su slabo koristili CROP :thumbsdown: jer neke slike ko da imaju "rep" kojeg je trebalo odsjeći.
    Slike iz dvorane (nakon crkve): 9/10 - stim slikama sa vrlo zadovoljna
    Slike gostiju tijekom cijelog dana: 6/10, jer su neke osobe previše slikali a druge premalo.
    Kreativnost slika: 6/10
Finalna Ocjena: 7/10

Ukratko očekivala sam malo više od njih gledajući njihove slike.

nisam vidila slike pa nemogu niti reci misljenje,ali iz par tvojih stvari mogu zakljuciti da ti vec tokom fotografiranja nisi bila zadovoljna
Lokaciju koju su odabrali je bila loša!

dali si ti njima tamo rekla da se ne zelis tu fotkati? ako se tebi to nije svidalo trebala si im reci i mogli ste otici u grad kako si i zeljela :thumbsup:

Tako nisam imala financije da to platim, a smatram da koliko naplačuju, da su to trebali uključiti u cijenu.

smatram da ovo nebi trebalo biti ukljuceno u cijenu, jer neki se idu fotkati na vise lokacija,i sta da se recimo sve 3 lokacije(za koje se odluce) naplacuju po 500kn :kava: , to je vec 1500kn
a recimo neki drugi par se ide fotkat gdje se ne naplacuje, i onda isti taj studio naplati 10000kn jednima i drugima,nema logike :kava:

Kada slikate osobe, a imam dosta iskustva stime, morate osobama govoriti kako da poziraju, a ne da se cerekaju cijelo vrijeme. Tvoj dužnost je predlagati poze a ne sam reći, "ajde sada kako bi se prirodno ponašali" :nene: Kada sam to čula, znala sam koja je ura! 80% poza sam ja predlaga, :nene: Smatram da su trebali predlagati poze i govoriti npr... opusti više lice, malo digni glavu, spusti, ljevo, desno....itd. Na taj način sam 100% sigurna da bih imala 90% više boljih slika.

opet pitanje- dali si ti njima naglasila da vas oni upute sta i kako da radite :thumbsup:
iako iskreno meni bi islo na zivce da su mi non stop govorili podigni bradu za 2 cm,sad ispruzi ruku lijevo i gledaj u pod,sad skoci i smij se,sad ovo,sad ono...i tako u nedogled :kava:
vecina fotki koje imamo su nastale spontano,uhvacene u momentu koji nije gluma niti namjestanje,u kojem nema osmjeha zato sto mi je rekao sad se smij ili ono sad se gledajte blabla :kava:

i mi smo davali ideje sta bi radili i kako bi se slikali, na kraju krajeva nemoze fotograf citati misli i znati sta mi zelimo,tako da u tom trenutku treba suradivati s njim ai reci mu kakve su nam zelje,ili da nam se ne svida njegova ideja :thumbsup:

a u vezi ovog da se mora govoriti kako da poziraju,to me vise podsjeca na shoting za modno snimanje tipa Chanel, di stvarno sve mora biti na svom mjestu, a mislim da za vjencanu fotografiju najgore sto mozes napraviti je da imas namjestene fotke :pop:
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

Re: One day studio,Leon produkcija,Artis,DT Studio

PostPostao/la marija2m dana čet ruj 27, 2012 11:47 am

nisam vidila slike pa nemogu niti reci misljenje,ali iz par tvojih stvari mogu zakljuciti da ti vec tokom fotografiranja nisi bila zadovoljna

Slike se nemogu vidjeti jer su privatne i ovo je stvar osobnog ukusa, a ne da mi drugu ocijenjuju njihov rad. No nisam bila zadovoljna sa solo slikama.

dali si ti njima tamo rekla da se ne zelis tu fotkati? ako se tebi to nije svidalo trebala si im reci i mogli ste otici u grad kako si i zeljela

Mi smo se dogovorili da ćemo se slikati pored maksimira kod nekog jezera, mi smo bili ograničeni sa nekih 1,5h vremena slikanja i to smo im rekli. Tako da nas nisu odveli na dogovorenu lokaciju, a nismo imali vremana ići na drugu, pa sam zaključila da znaju za tu lokaciju i da imaju iskustva snjom i da su uzeli u obzir da će se meni svidjeti na slikama. Jer lokacija jedno izgleda uživo a drugačije na slikama.

smatram da ovo nebi trebalo biti ukljuceno u cijenu, jer neki se idu fotkati na vise lokacija,i sta da se recimo sve 3 lokacije(za koje se odluce) naplacuju po 500kn , to je vec 1500kn a recimo neki drugi par se ide fotkat gdje se ne naplacuje, i onda isti taj studio naplati 10000kn jednima i drugima,nema logike

Ima logike da je uključeno u cijenu, jer kada se odluči cijena ne bi trebalo biti dodatnih troškova jer je cijena finalnizirana i smatra se da sve je uključeno u cijenu! Ja ih nisam očekivala niti sam bila napomenuta od njihove strane da možda postoje dodatne troškove.
Poantu koju sam htjela napomenuti je da su oni trebali znati i napomenuti da se neke lokacije naplačuju i da ćemo možda imati dodatne troškove, tako se inače radi svugdje u svijetu. A kada nešto takvo nije naglašeno unaprijed to se smatra da je uključeno u cijenu, pogotovo kada ti kaže manje od 24 sata prije vjenčanja!

dali si ti njima naglasila da vas oni upute sta i kako da radite

Da jesam! Tijekom slikanja sam joj par puta rekla da mi predlaže kako da se namjestim da se ne cerekam i da volim ozbiljnije slike gdje poziram! Također sam im rekla prije više od mjesec dana ranije da želim moderne slike u okolo maksmira sa tramvajem i ulicama...itd. Ja sam mislila da smo na lokaciji A i čekal sam da idemo na neku drugu lokaciju no eto pogledala na sat i morali smo već ići.
Gle slike su dobre, ali nisam dobila što sam htjela!

,,,mislim da za vjencanu fotografiju najgore sto mozes napraviti je da imas namjestene fotke

Vidiš ja se stime uopće ne slažem, smatram da mora postojati slike gdje se pozira i namještaju osobe jer inače slike ispadu bezveze i "pre-prirodne"

Ja sam mislila da smo se razumjeli oko tih posebnih slika ali očito nismo.. :kava:
Zadnja izmjena: marija2m; čet ruj 27, 2012 12:14 pm; ukupno mijenjano 9 put/a.
marija2m

PostPostao/la thinkblue dana čet ruj 27, 2012 11:54 am

Potpisujem may. I meni su ti komentari pali na pamet dok sam citala tvoj osvrt. :ne zna:
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la blab dana čet ruj 27, 2012 12:25 pm

također :ne zna: ne vidim razlog špotanja navedenog studija bez nekih "dokaza" :ne zna:
mi možemo vjerovati njima, jednako kao i tebi :ne zna:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Rokola dana uto ruj 10, 2013 2:20 pm

Cao Cure

stvarno se nemogu odlucit !!!
Koje imate iskustvo sa ONE DAY STUDIO (Zagreb) slike su mi wow a video je ok .
puno bi mi znacilo da cujem nesto ....

jeste li ikad uzeli foto od jednog a video od drugog Fotografa ?? imate iskustva ??

Hvala vam :-)
Rokola

PostPostao/la ana3 dana sri ožu 11, 2015 4:50 pm

slazem se u potpunosti s marija2m, nas su fotkali dt studio pred nesto vise od godinu i pol i isto smo bili razocarani. jako su skupi (fotke+video) cca 20000kn, fotke 7/10 (lokaciju za naknadno fotkanje su oni odabrali, tj.nisu postivali nasu zelju, "jer ce nam tamo gdje oni predlazu bit jos i ljepse slike", not true) , video 5/10....sve u svemu za tu lovu je trebao biti bolje odradjen posao. Nedavno sam bila kuma na svadbi od frendice, uzela je Fidelis, platili su oko 15000 kn, a fotke i video su gotovo istog ranga..s obzirom da je od naseg vjencanja proslo vec dosta vremena ne znam da li se kod dt-a u medjuvremenu popravio odnos ulozenog i dobivenog.
ana3

PostPostao/la DinoSnow dana čet srp 07, 2016 2:43 pm

Molim preporuku, ali hitno za nekog iz Varaždina ili okolice...

PostPostao/la Majamajaja dana sri sij 25, 2017 11:57 am

Ja sam prezadovoljna i za mene postoji jedan jedini vrijedan spomena fotograf za vjenčanje Zagreb i to je Frančišković
Majamajaja

Marketing:

Natrag na Foto i video

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.