Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Lokacija slikanja i kada otići na slikanje?

Preporuke fotografa, usporedbe, linkovi i slike

Lokacija slikanja i kada otići na slikanje?

PostPostao/la Debeljucka dana čet svi 15, 2008 10:22 am

oduvijek zalim sto nisam rodjena u vrijeme dvoraca, kao kakva dvorska dama ili princeza.... da u sirokoj krinolini secem kroz dvorske labirinte, preko kamenih stepenica, da citam knjige u kamenim kulama.....

moja vjencanica je siroka krinolina.... a i slikanje ce biti u dvorcu starog Grada Ozlja... barem da na trenutak osjecam kako su se tada dame osjecale......

cesto znamo ici tamo, dragi uziva u ljepoti Kupe, maza skace okolo.... a ja zatvorim oci i sanjam kako bi bilo da sam zivjela u doba Zrinskih i Frankopana..... e bogme cu i saznati..... jer slikanje je tamo da barem na tren osjetim to....... da u krinolini prosecem sa svojim princem po toj lokaciji... a i fotograf je rekao da ce to biti savrseno.... :cerek:
Zadnja izmjena: Branči; pon ožu 30, 2009 1:39 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: uređen naslov
slika
Debeljucka
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

Re: Lokacija slikanja

PostPostao/la princessmo dana čet svi 15, 2008 1:34 pm

Mi ćemo se poslikati na Gornjem Gradu jer nam je gore crkva, pa da uštedimo na vremenu...a i lijepo mi je to..moj Zgb iza nas! :cerek:
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Ness dana čet svi 15, 2008 7:40 pm

Bucka, ti kao da moje riječi pišeš...... ja žalim od kad znam za sebe šta nisam bila princeza.... ja ću isto imati krinolinu, ne onako široku i veliku kako sam si zamišljala, ali ipak krinolinu, a mi ćemo se slikati na trsatskoj gradini, staroj kuli koja je tamo još dok nij bilo ni rijeke, zvala se tarsatika........ meni je to tako romantično....... :loveflag:
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana sub svi 17, 2008 9:41 am

Mi ćemo se slikati u Maksimiru - ja obožavam zelenilo pa se to nekako nametnulo samo po sebi. Pošto smo oboje rođeni Zagrepčani, voljeli bismo se slikati i u centru grada - npr. Zrinjevac, Praška, čak i na trgu BJJ među golubovima...
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la princessmo dana ned svi 18, 2008 11:24 am

Maksimir je taaaaakooooo preprepredivan!!! Baš smo jučer vodili kumče u Zoo i takvo je divno zelenilo, fenomenaalno! Nama je malo izvan ruke, ali da se udajem u blizini, sigurno bi se tamo slikali...
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la miga24 dana pon svi 19, 2008 8:36 pm

Ja sam pak veliki obožavatelj starih civilizacija,svega što odiše nekakvom povijesti ,hrvatskih pisaca i knjiga sa onom gradec-kaptol tematikom-ne znam ni sama više koliko sam ih pročitala,pa mi je stoga veeeelika želja slikati se na Medvedgradu!! :svakacast: Svaki put me se od tamo mora odvlačiti kad odemo na izletić!Ali mislim da od tega ne bu niš i to me jaakooo žalosti.... :tuzni: Malo nam je predaleko i ne znam kak da sve organiziramo.Jedina opcija za sada otvorena je da se slikamo dan poslije ali kaj ja znam...kak bumo izgledali sutradan,a tu je opet i šminka i frizura i pitaj boga kaj još.
Ne znam... :tuzna1:
27.06.2009. -The day I married my best friend!
miga24

PostPostao/la Branči dana uto svi 20, 2008 8:52 am

miga24 je napisao/la:Ja sam pak veliki obožavatelj starih civilizacija,svega što odiše nekakvom povijesti ,hrvatskih pisaca i knjiga sa onom gradec-kaptol tematikom-ne znam ni sama više koliko sam ih pročitala,pa mi je stoga veeeelika želja slikati se na Medvedgradu!! :svakacast: Svaki put me se od tamo mora odvlačiti kad odemo na izletić!Ali mislim da od tega ne bu niš i to me jaakooo žalosti.... :tuzni: Malo nam je predaleko i ne znam kak da sve organiziramo.Jedina opcija za sada otvorena je da se slikamo dan poslije ali kaj ja znam...kak bumo izgledali sutradan,a tu je opet i šminka i frizura i pitaj boga kaj još.
Ne znam... :tuzna1:

Miga dobrodošla :bok:

A zašto bi se slikali baš dan poslije? Ja sam se malo raspitala, i to slikanje se može obaviti i dva, tri dana poslije, znači u tjednu, sve dok fotografima ne uzimaš drugi termin za drugo vjenčanje.
Znači u nedjelju se odmorite, a u ponedjeljak lijepo samo kažeš frizerki da ti malo nakovrča kosu da nisi baš bez frizure (ili sama nakovrčaš na figaro), našminkaš se jače kao za večernji izlazak da ti danje svjetlo ne pojede šminku na slikama, obučeš haljinu i hop - spremna za slikanje na medvedgradu. :idea:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la bedacha dana uto svi 20, 2008 12:18 pm

Eh, mi ćemo se slikati u perivoju koji vodi do bolnice Vrapče i možda u njihovom parkiću.... :rofl:
Zbog nedostatka vremena ne stignemo do grada, a ovo stvarno lijepo izgleda i vjerujem da će slike bit super... i valjda ćemo bit prvi koji se slikaju u ludari.... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la mary dana sri svi 28, 2008 3:03 pm

ja bih se isto najrađe slikala po dvorcima i oko dvoraca..i naravno da mi je haljina krinolinasta..princezasta.. :D
evo, recimo ovo bi mi bio izbor...nedaleko od mjesta gdje živim...stari grad Bosiljevo..ali je skroz zapušten..
slika

a slikati ćemo se ovdje..u lijepom arboretumu u Karlovcu..
slika
16.08.2008. Uplovila u bračnu luku..
23.07.2011. Stigla princezica...
03.04.2013. Stigla druga princezica...
mary
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la midva dana sri svi 28, 2008 4:43 pm

mi ćemo se najvjerojatnije slikat na vugrinščaku ili kod muzeja u smb...
na vugrinščaku je imala vjenčanje jedna cura sa starog foruma, ko se sjeća, ona je tamo imala šator....
još imamo konačan dogovor ovaj mjesec, pa ću znat više....
i naravno, bit će puno "tko pjeva, zlo ne misli" slikica :mig:
nemam potpis
midva
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la elegant dana sub svi 31, 2008 12:20 pm

Branči je napisao/la:Mi ćemo se slikati u Maksimiru - ja obožavam zelenilo pa se to nekako nametnulo samo po sebi. Pošto smo oboje rođeni Zagrepčani, voljeli bismo se slikati i u centru grada - npr. Zrinjevac, Praška, čak i na trgu BJJ među golubovima...

nama predložili naslikavanje koji dan ranije u Trakošćanu ... ali to što kažeš ... ma kuda ćemo iz svog grada?!

baš si mislim da ćemo se odlučit za jedno ljunjanje gradom ... i do Medvedgrada, pa do Maksimira ...
udala se i ja ... jest da su mnogi sumnjali, ali kaj je, tu je .... i dobroooo jeeeeeeeeeeee!!!!
elegant

PostPostao/la Katriona dana uto lip 03, 2008 9:03 pm

mi smo već isplanirali gdje ćemo se slikati..starci od dragoga imaju privatnu plažicu pa ćemo se malo tamo poslikati, pa onda malo na molu u njegovom mjestu da je sve oko nas more i još negdje gdje je zelenilo, a to će najvjerojatnije biti negdje oko hotela...meni je to tako sve romantično i jedva čekam... :cerek:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Ness dana sri lip 04, 2008 6:58 pm

ti se katriona udaješ u malinskoj?
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Katriona dana sri lip 04, 2008 8:31 pm

ma još ne znam ništa... :budala: :roll: sad ćemo se dogovarati sa svećenikom, uglavnom, vjenčanje bi bilo u Bogovićima - u župnoj crkvi ali budući da je dragi iz Porta, mi bi rado tamo u samostanu se vjenčali...no svećenik baš nije sklon tome, tako da prvo moramo pričat s njim i vidjet kakvo je stanje...no zna dobro mog dragog pa se nadam da bi nešto mogli iskemijat...e, pa onda još ne znamo hoćemo li u Malinu ili u Piniji, što se tiče dvorana u Malinu, sve smo ih vidjeli, još trebamo vidjeti ovu novu u Piniji pa ćemo odlučit..kao što vidiš, postoji više kombinacija...e pa onda i lokacije ovise o tome što i gdje, ovo što sam ja napisala mi je nešto što zamišljam da mi je najidealnije...ah i uh... :izivciran:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Ness dana sri lip 04, 2008 8:48 pm

crkva u bogovićima je meni lijepa, meni jedna frendica živi tamo blizu, kod onog vulkanizera u dubašljanskoj
a u portu ne znam, tamo sam bila kad sam bila mala
a malin je meni prekrasan, nisam bila na piru, nego s frendicom, tamo joj rade brat i šogorica i čula sam sve pohvale o malinu
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la zeljka2905 dana pon lip 09, 2008 2:08 pm

Mary, ovaj dvorac je mrak...i ja bi bila princeza... :lovestruck:
Mi imamo kod nas dvorac ali je u losem stanju...mozda uspijemo uhvatiti vremena za slikanje u muzeju u kraljevskim krevetima, foteljama i sl.. :cerek:
zeljka2905

PostPostao/la mare dana pon lip 09, 2008 9:19 pm

Cure, da li netko zna, jel' se smije/može slikati u Botaničkom vrtu? :buket:
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la arlenna dana pon lip 09, 2008 10:55 pm

mare je napisao/la:Cure, da li netko zna, jel' se smije/može slikati u Botaničkom vrtu? :buket:

mislim da možeš kroz tjedan kad je otvoreno...moraš pitati tamo...ja sam baš neki dan prolazila kraj botaničkog i razmišljala o tome dal se može slikati unutra..ima lijepog cvijeća..onaj mostić-divno!
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la bedacha dana uto lip 10, 2008 8:59 am

mare je napisao/la:Cure, da li netko zna, jel' se smije/može slikati u Botaničkom vrtu? :buket:

može, samo mislim da treba neka dozvola... :ne zna:
kabica se slikala tamo pa će nam ona više reći...
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la mare dana uto lip 10, 2008 5:10 pm

Hvala, hvala :kiss:
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la miga24 dana sri lip 11, 2008 8:07 pm

Branči je napisao/la:
Miga dobrodošla :bok:

A zašto bi se slikali baš dan poslije? Ja sam se malo raspitala, i to slikanje se može obaviti i dva, tri dana poslije, znači u tjednu, sve dok fotografima ne uzimaš drugi termin za drugo vjenčanje.
Znači u nedjelju se odmorite, a u ponedjeljak lijepo samo kažeš frizerki da ti malo nakovrča kosu da nisi baš bez frizure (ili sama nakovrčaš na figaro), našminkaš se jače kao za večernji izlazak da ti danje svjetlo ne pojede šminku na slikama, obučeš haljinu i hop - spremna za slikanje na medvedgradu. :idea:
[/quote]

Ma sve to stoji,ali ja bi nekak htjela uhvatiti čar tog dana,tremu,veselje,zbunjenost,ponos itd,a to mi već i sljedeći dan nije više to,a kamo li dva ,tri dana kasnije.To bi mi nekak onda bilo kao slikavanje ovak bezveze,a pošto se ja obožavam slikati,slikamo se gotovo svaki dan i to za svakakve gluposti,pa tako već imamo i slika sa medvedgrada...Jedina razlika bi mi bila kaj sam se malo lijepše obukla i našminkala(i to sve sama :belj: )...
Ne znam...Ma imam još vremena dogovoriti se Patuljkom,a i sa sobom samom. :mig:
27.06.2009. -The day I married my best friend!
miga24

PostPostao/la Branči dana pet lip 13, 2008 7:59 am

koliko se ja sjećam, prošle godine je bila aktualna informacija da se mora pribaviti dozvola za slikanje i to se može za 8 osoba najviše. ne znam da li se to nešto promijenilo, evo broja na dnu stranice pa je najbolje nazvati: http://hirc.botanic.hr/vrt/hrv/radno_vrijeme.htm
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la mare dana pet lip 13, 2008 4:53 pm

Šefice Branči, ti si nepresušno vrelo informacija :cheer: Hvala :bok:
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Branči dana sub lip 14, 2008 8:55 am

Ma nema na čemu :crvenise:

Nazovi ih pa nam javi ako se što promijenilo. I da, sa botaničkim treba paziti na njihovo kratko radno vrijeme i koje doba godine su zatvoreni...
Po ovome čini se da se zatvaraju (za zimski san) 5 dana nakon tvog vjenčanja, pa ipak da nazoveš i pitaš - da ne bi zatvorili tjedan dana prije.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la mare dana sub lip 14, 2008 9:13 am

Evo, baš sam im jutros poslala mail, a i otići ću idući tjedan tamo, pa onda javim sve friške informacije :jig: :kiss:
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Foto i video

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.