Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Pjesme za podlogu na dvd-u

Preporuke fotografa, usporedbe, linkovi i slike

Re: Pjesme za podlogu na dvd-u

PostPostao/la Plavuša_90 dana pet ruj 18, 2009 6:40 pm

Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

PostPostao/la arlenna dana pet ruj 18, 2009 6:47 pm

Satine je napisao/la:Michelle Featherstone - We are man and wife http://www.youtube.com/watch?v=wKWcZvoO_1w

ovo sma tražilaaaaaaaaaa... još davno čula..i zaljubila se u nju skroz :cerek: :cerek:

nama definitivno ide u filmić :)
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Plavuša_90 dana pet ruj 25, 2009 7:21 pm

Boris Novković-U dobru i zlu http://www.youtube.com/watch?v=hVwdnUWh3Kw
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Mana dana ned stu 15, 2009 8:52 pm

toliko mi se pjesama sviđa da ne znam koje ću izabrati, odlična tema. inače od svoje 7 godine pjevam i tako laganini se bavim s tim pa bi htjela dragom nešto otpjevati da ne pjevam samo po tuđim svadbama :D :D :D znam da nije ta tema, ali predložite nešto na chatu :D

meni je prekrasna ova jedina ljubav za prvi ples :10od10:
slikaslika
Mana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zelenooka-007 dana pon pro 28, 2009 4:53 pm

ja još nisam konačno odlučila...ali moji favoriti su ovi...
andrea bocelli & laura pausini - vivo per lei
shania twain - when you kiss me ; forever and for always
bryan adams - everithing i do (i do it for you)
eros & anastasia - i belong to you
oliver - vjerujem u anđele
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana pon sij 04, 2010 3:39 pm

uglavnom, mi smo na kraju složili cd sa nekim pjesmama, to im odnijeli u studio i rekli da biraju što im paše, a ako im nešto još zatreba, neka slobodno stave neku svoju i samo da ne bude strano i giboni :zubo:
(kad sam krenula pisat ovaj post, bila sam uvjerena da je jedna od pjesama po njihovoj želji, sad kad gledam cd, vidim da su sve naše :cerek: :cerek: )

uglavnom, naš popis i što je iskorišteno
tony- sigurni (spot sa fotosešna :zubo:)
- kad žena zavoli (korišten za uvodni dio sa slikama)
let3- odvest ću te na vjenčanje
hari rončević- i sve dok dišem (ovo je pjesma za koju sam bila uvjerena da je nema na mom popisu i sva ponosna i sretna kako se super uklopila, zaista mi je posebna i od trena kad je stavljena kao best of našeg pira, obožavam ju :cerek: )
jacques- živim za to (spot mog i njegovog spremanja)
- princeza
fosili- ljubav koja nema kraj
oliver- vjeruj mi
- pred tvojim vratima (dio ove pjesme je korišten kad me nosio preko praga :D )
prva liga-jedan život malo je -(i dio ove pjesme je iskorišten na prvom plesu, kad je u nastavku pjevanja našeg benda stavljen dio oriđiđi verzije (a u pozadini naše slike sa fotosešna, pa malo ples, pa slike :cerek: :cerek: ))

sve ostalo korišteno su instrumentali koji su baš super upali u kontekst :thumbsup:
tangerina

PostPostao/la Mana dana ned sij 17, 2010 5:04 pm

ja imam previše pjesama na popisu...trebat ću svakako obrisati neke :D
slikaslika
Mana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Happy Ivy dana ned sij 17, 2010 5:55 pm

ja sam se na promo dvd-u našeg kamermana zaljubila u pjesmu Listen to your heart - Edmee (unplugged version!) kao uvod
http://www.youtube.com/watch?v=GilxHOdGZNA :ljubav:

sviđa mi se jako ova: http://www.youtube.com/watch?v=PM08hgiY ... re=related
slika slika

12.3.2011.Naš život, naš sav ponos, ljubav naša...
Happy Ivy
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la zelenooka-007 dana sri sij 20, 2010 12:05 am

blab...ova pjesma harija rončevića se savršeno uklopila... ja obožavam ovu pjesmu...vjerovatno ćemo je i mi stavit na popis...
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana sri sij 20, 2010 10:44 am

zelenooka-007 je napisao/la:blab...ova pjesma harija rončevića se savršeno uklopila... ja obožavam ovu pjesmu...vjerovatno ćemo je i mi stavit na popis...

meni je prekrasna! tek sad sam zapravo shvatila kako divno zvuči :thumbsup:
tangerina

PostPostao/la Tasha dana sri sij 20, 2010 10:57 am

Ja cu dati kamermanu da on sam izabere muziku...di cu mu se ja petljati u posao...on najbolje zna koja muzika najvise pase uz koji spot...
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana sri sij 20, 2010 11:00 am

to je napravila i moja frendica, pa joj nije dvd i nije nešto (rekli mi ljudi da je puno bolji moj baš zbog izbora muzike). iako, mi smo im rekli da mogu sami birat i mjenjat, ako im nešto ne paše, samo da to nije gibonni i nešto strano, ostalo mogu sve :thumbsup: jedino da se nama sviđaju ove i neka ih uklope ako mogu, jer smo to mi, takve pjesme volimo i tako nas opisuju. ali su tako i naši snimatelji imali otvorene ruke, jer su mogli birat kako god im paše.
tangerina

PostPostao/la Tasha dana sri sij 20, 2010 11:01 am

gledala sam par dvd-a od focusovaca i svi su imali mrak muziku...i svu muziku je birao Ivo..tak da se uopce ne bojim za kvalitetu dvd-a
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana sri sij 20, 2010 11:09 am

pa zato i rekoh, nije bit u kvaliteti, nego njih te pjesme uopće ne "prikazuju", to nisu oni. zato jer se njoj nije dalo birat pjesme.
zato sam si ja izabrala točno što volimo, objasnila i teti što volimo, ona zapisala, a onda si je on lako birao što i kako će. pa profesionalac je :svakacast:
tangerina

PostPostao/la zelenooka-007 dana sri sij 20, 2010 11:13 am

blablaca je napisao/la:pa zato i rekoh, nije bit u kvaliteti, nego njih te pjesme uopće ne "prikazuju", to nisu oni. zato jer se njoj nije dalo birat pjesme.
zato sam si ja izabrala točno što volimo, objasnila i teti što volimo, ona zapisala, a onda si je on lako birao što i kako će. pa profesionalac je :svakacast:

potpisujem... ne želim na dvd-u od moje svadbe neke pjesme koje ne volim..nije mi to to... :ne zna:
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Happy Ivy dana sri sij 20, 2010 11:27 am

zelenooka-007 je napisao/la:potpisujem... ne želim na dvd-u od moje svadbe neke pjesme koje ne volim..nije mi to to... :ne zna:

e točno to! ja sam gledala par dvd-va istog (mog) kamermana i jednostavno su mi neki ljepši neki - manje, ajmo reć :lol: stvar je u muziki! na neke me pjesme prolaze trnci!! a želim biti sigurna da će moj dvd biti baš onakav kakvog ja hoću, pa ću mu stoga i gurnut popis u ruke ..... :cagam:
a imat će jadan u tom silnom popisu još i za birat :raspa:
bitno da mi ne stavi ono što mi NE volimo
slika slika

12.3.2011.Naš život, naš sav ponos, ljubav naša...
Happy Ivy
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Tasha dana sri sij 20, 2010 11:30 am

Curke, a kaj ak vasa pjesma jednostavno ne pase tom spoticu koji je on napravio???
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana sri sij 20, 2010 11:33 am

Mischa je napisao/la:Curke, a kaj ak vasa pjesma jednostavno ne pase tom spoticu koji je on napravio???

od 10ak pjesama koje sam mu dala, birao si je sam koja mu paše i ako mu paše, to možeš vidjet i prije mojih par postova što je iskoristio, a što ne.
isto tako, napisala sam da je mogao birat i nešto po svom ukusu, ali da to nije smio bit gibonni jer njega ni dragi ni ja ne možemo probavit. a sve ostale estradnjake da.
eto, nismo mu previše suzili izbor :ne zna:
tangerina

PostPostao/la zelenooka-007 dana sri sij 20, 2010 11:34 am

neću ja određivat koja će mi pjesma bit za koji spotić... ja njemu dat popis od 10-15 pjesama... pa neka on stavi onu koja više paše... tamo di je malo dinamičniji spotić neka stavi nešto življe,a di je laganica nešto romantično i lagano...

blablin dvd je fenomenalan...ona mu dala pjesme i on to divno složio...svaka pjesma paše baš tamo di ju je stavio!!!! :svakacast: :svakacast:
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana sri sij 20, 2010 11:37 am

hvala draga :cerek:

svakako je bitno dat više pjesama i reć što kome paše, što ne i vjeruj, odmah je i njemu lakše. a i zna da će tu postić još jedan plus da ti se dvd sviđa jer su pjesme one koje si sam birao :cerek: :cerek:
tangerina

PostPostao/la zelenooka-007 dana sri sij 20, 2010 11:39 am

blablaca je napisao/la:hvala draga :cerek:

svakako je bitno dat više pjesama i reć što kome paše, što ne i vjeruj, odmah je i njemu lakše. a i zna da će tu postić još jedan plus da ti se dvd sviđa jer su pjesme one koje si sam birao :cerek: :cerek:

potpisujem... ne trebaju meni na dvd-u neke pjesme koje nemogu smislit...a šta on zna šta se tebi sviđa šta ne... ovako mu daš neku smjernicu i sve bude po tvom ukusu i njegovim majstorijama!!!!
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Branči dana sri sij 20, 2010 12:11 pm

Mischa je napisao/la:Curke, a kaj ak vasa pjesma jednostavno ne pase tom spoticu koji je on napravio???

Pa kolko ja znam, spot se radi da paše uz muziku: izmjenama kadrova i po dinamici pjesme, a ne obrnuto :ha:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la tangerina dana sri sij 20, 2010 12:12 pm

točno tako.. nama pjesma ide "držim te za ruku", mi ulijećemo u kadar držeći se za ruku, "dodir tvog dijela", on me draga po licu.. i takve stvari :raspa:
tangerina

PostPostao/la Tasha dana sri sij 20, 2010 12:20 pm

Branči je napisao/la:
Pa kolko ja znam, spot se radi da paše uz muziku: izmjenama kadrova i po dinamici pjesme, a ne obrnuto :ha:

Ma krivo sam se izrazila...npr. ti hoces da ti svira od Metallice neka stvar..koja je onak zestoka..ali jednostavno je tesko na tu stvar sloziti filmic, jer muzika nema nit ritma, nit pravila, nis...i kaj onda?? A ti bas hoces tu pjesmu, jer ste se na tu pjesmu upoznali..

Lupam
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana sri sij 20, 2010 12:28 pm

Mischa je napisao/la:
Branči je napisao/la:

Ma krivo sam se izrazila...npr. ti hoces da ti svira od Metallice neka stvar..koja je onak zestoka..ali jednostavno je tesko na tu stvar sloziti filmic, jer muzika nema nit ritma, nit pravila, nis...i kaj onda?? A ti bas hoces tu pjesmu, jer ste se na tu pjesmu upoznali..

Lupam

Dobro sad takva pjesma je nekakva krajnost, mislim da nitko nije naveo da će imati takvu pjesmu. :zubo:

Al mislim da montaža niti na to ne bi bila problem, sigurno nešto teža, ali nemoguća ne, možda se varam :ne zna:

Ja sam vidjela recimo jedan spot best moments na RHCP i izgledalo je super, a kolko sam vidjela baš je pasalo uz stil svadbe jer su mladenci i gosti bili otkačeni.
Branči
Admin
Admin

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Foto i video

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.