Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Zaručnički spot; da ili ne?

Preporuke fotografa, usporedbe, linkovi i slike

Zaručnički spot; da ili ne?

PostPostao/la Tasha dana uto tra 27, 2010 3:51 pm

Ja sam u velikoj dilemi ili trilemi...

Zaručnički spot, da ili ne? Nije mi uključen u cijenu i morala bih ga posebno platiti...cijena nije toliko velika, ako se uzme u obzir da dobijemo i video i slike...

Sto se tice nekih pozitivnih stvari je ta da bi to bio nas zadnji" spotic kao cura i decko, iako da budem iskrena, ne znam sto tocno zarucnicki spot predstavlja.

Nasa Studentica je imala zarucnicki spot i meni osobno je bio jako lijep i emotivan, bas kao i slike sa tog snimanja.

Nisam ni sama pametna..sto vi mislite?
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

Re: Zaručnički spot; da ili ne?

PostPostao/la Branči dana uto tra 27, 2010 5:51 pm

Ne mogu objektivno odgovoriti na to, jer već vrapci na grani znaju da ćemo ga mi imati. :D

Čuj, sve ovisi dal ti se to sviđa ili ne, i najbitnije, dal ti treba. Nama treba jer će nam to biti pozivnica. :mig:

Inače mi se ti spotovi baš ne sviđaju jer se svode na tri i pol minute šetanja i ljubakanja (naravno izuzev spota Studentice, njen mi je prekrasan ali iz dva razloga - jer je ona na njemu i jer je sniman u tako lijepom okruženju :cerek: ).
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Polesana dana uto tra 27, 2010 6:35 pm

Ne mogu reći iz vlastitog iskustva, ali mogu reći što je napravila moja prijateljica koja ga je htjela imati. Ona je isto tako htjela da im to budu pozivnice, ali su imali 4h snimanja da bi došlo 30 sec spota! :shock1: Kad su razumijeli da oko toga treba stvaaarno puno posla (njihov bi bio jako dinamičan i lijep), a onda još treba obrada, razumjeli su da ne bi stigli ljude pozvati na vjenčanje. I još jedna stvar! Vjenčanje je u 5.mjesecu, proljeće na sve strane, priroda se budi, a spot bi bio u snijegu... :ne zna: Nije baš neka velika stvar, ali meni osobno bi smetalo...
Možda ti ovo pomogne pri odabiru, a tebi Branči u planiranju vremena! :mig:
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mala zaggy dana uto tra 27, 2010 7:25 pm

bas kao sto ti je branci napisala...sve je to stvar ukusa...
meni se to recimo ne svida, ne svidaju mi se ni one "ljubavne price" tj. uvodni spot na snimkama vjencanja...ne mogu si pomoci, ali meni je to dosadno...dakle ja bi glasala za ne...ali vecini ljudi se to svida i ti najbolje znas da li se tebi svida ili ne.... :ne zna: :ne zna: :ne zna: :ne zna: :ne zna: :ne zna:
11.06.11.......when love takes over

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la arlenna dana uto tra 27, 2010 7:49 pm

Mi ćemo imati zaručnički spot ali više kao priču kroz koju smo mi prošli...biti će neki detalji u toj pričici koji su obilježli našu vezu itd...tako da neće biti šetanje i ljubakanje nego jedna poanta i priča naših 6-7 godina veze :)

meni je to super :)
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la zelenooka-007 dana uto tra 27, 2010 9:27 pm

ja neznam što bi rekla... vidila sam nekoliko takvih spotova, i iskreno, samo me jedan oduševio... svi su se svodili na šetanje i držanje za ruke te ljubakanje... uz more ovo ono...dok oni pričaju o sebi i o tome kako su se upoznali i prohodali...

a taj jedan koji mi se sviđao snimljen je kao skračena priča njihove veze...snimano je di su se upoznali i prohodali... onda su ubačeni neki skroz 100-ti skečevi (njihovi uratci sa putovanja, fešta i sl...), pa snimano kod nje,dakle od kud odlazi, pa kod njega, i onda di će živit... ako me kužite... :misli:
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la arlenna dana uto tra 27, 2010 9:56 pm

zelenooka- upravo tako što si ti napisala da ti se svidjelo će biti i naše... :mig:
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana uto tra 27, 2010 11:05 pm

Polesana je napisao/la:...
Možda ti ovo pomogne pri odabiru, a tebi Branči u planiranju vremena! :mig:

hvala draga, no već smo mislili na to :thumbsup:

spot snimamo početkom jeseni, kad je još toplo, a i vjerujem da će boje biti prekrasne. :cerek:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Reina dana sri tra 28, 2010 6:43 am

meni se taj video čini potpuno nepotreban, ali ako ga netko želi... zašto ne?
ne znam, ne vidim mu baš smisao... :ne zna:

mislim, mischa, kad gledaš i vaš "vjenčani" spot će biti spot na kojem ćete još uvijek biti dečko i cura. :o
tako barem ja uvijek komentiram naše spotiće kad gledam. :D

recimo, muž i ja planiramo za drugu godišnjicu unajmiti tak nekog fotografa ,pa da nas slika, ali bez videa, samo fotke.
da imamo tak neke profi slike kao uspomenu, ali u casual izdanju.
znači, nešto potpuno suprotno zaručničkim slika, npr. :lovestruck:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Dani 26 dana sri tra 28, 2010 10:28 am

Ja to nisam imala jer sam tipicna ljenguza :kava: I nije mi to nesto napeto :ne zna: Meni se jedan svidio jer je bio onako komican... Ona se kao vozi s autom po seoskim ulicicama i ostane u kvaru i onda dolazi njen buduci s traktorom :lol: i stane joj pomoc. Ona se nagne ispod haube da mu objasni nesto a on snima njenu guzu :lol: I onda ju zaslata a ona se onak okrene i bum samarcinu :lol: :lol: Ja sam se strgala dok sam zto gledala... Dalje spot ide kak joj je pomogao i odslepao auto s traktorom. pa su u kod njega u kleti, papaju prsut i piju vinceko, setaju po vinogradu... Ma zgodno totalno! Al najjace od svega mi je kaj je cijelo vrijeme dok se to dogadja u podlozi pjesma Rednex - cotton eye joe :lol: :lol: :lol:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la ribica08 dana sri tra 28, 2010 12:45 pm

hm hm ako budemo uzeli snimatelja obavezno zelim zarucnicki spot... vidjela jednog i tolno se zaljubila... zelim i ja takvog zarucnicki spot obavezno...
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Keiko dana pon srp 05, 2010 9:58 pm

mi nećemo imati spot, ali imam frenda koji odlično fotka, zasad amaterski:) i lik se sam ponudio da nam napravi engagement shoot, par slikica, nekih pola sata..i usput će nam slikat prstene.. :cheer: (uzet će mi samo 100kn za baterije, karticu za fotić i tako te sitnice što mu trebaju - stvarno je skroman)

i tako idemo se mi slikati sutra, a dragom se već danas ne da (baš je uptight, nadam se da ću ga uspit smekšat) - kaže da ga je vojska tako naučila... :roll: jooooj i nisam mu rekla još to da mu moram dat 100kn,on će reć da je to bacanje novaca, već znam...

a ja to stvarno stvarno stvaaaarno želim...

držite mi fige da dobro prođe....
slika
Keiko

PostPostao/la maroline dana čet lip 23, 2011 1:36 pm

Dani 26 je napisao/la:Ja to nisam imala jer sam tipicna ljenguza :kava: I nije mi to nesto napeto :ne zna: Meni se jedan svidio jer je bio onako komican... Ona se kao vozi s autom po seoskim ulicicama i ostane u kvaru i onda dolazi njen buduci s traktorom :lol: i stane joj pomoc. Ona se nagne ispod haube da mu objasni nesto a on snima njenu guzu :lol: I onda ju zaslata a ona se onak okrene i bum samarcinu :lol: :lol: Ja sam se strgala dok sam zto gledala... Dalje spot ide kak joj je pomogao i odslepao auto s traktorom. pa su u kod njega u kleti, papaju prsut i piju vinceko, setaju po vinogradu... Ma zgodno totalno! Al najjace od svega mi je kaj je cijelo vrijeme dok se to dogadja u podlozi pjesma Rednex - cotton eye joe :lol: :lol: :lol:

dajte još ovakvih ideja za spot??!!
14.4.2012.
slika
slika
maroline

PostPostao/la Anna_7 dana ned srp 10, 2011 8:10 pm

i mene zanimaju ideje... meni nista ne pada na pamet :budala:
slika
Anna_7

PostPostao/la tigerin dana ned srp 10, 2011 8:53 pm

mi smo ga imali, bio je u cijeni. snimanje je bilo nekih 15ak dana prije svadbe u trekoscanu.. usred zimske idile, bas je i snijeg padao
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zabut dana pet stu 11, 2011 12:18 pm

evo da se uključim i ovdje malo,mi smo igrom slučaja 2mj prije vjenčanja igrom slučaja napravili zaručnički fotosession
ekipa je tek počimala s radom pa su trebali raditi sa što više parova,tako da su nam fotosession napravili besplatno
još uvijek su što bih rekli "no name" pa vjerujem da bi vam to napravili ekstra povoljno
evo šaljem vam link na par slikica,nismo baš bogzna fotogenični,al eto...
http://www.nina-photo.com/blazenka-mato/
mi smo slikice iskoristili pa smo od njih napravili male magnetiće kao zahvalnice
zabut

PostPostao/la bird_on_the_wire dana pet stu 11, 2011 5:58 pm

može jedno glupo pitanje :ha: što je točno zaručnički spot?? :ha: :ne zna:

naš snimatelj(studio smile) može snimiti "engagement video" i to je na šemu da se snima nakon zaruka, prije vjenčanja, u civilnoj odjeći itd....pa to bude nešto ovako: http://vimeo.com/24756199 iako mi nije baš nešto :ne zna:

a možemo snimati i nekakv vjenčani spot; nešto ovako: http://vimeo.com/27798044 šta mi je :lovestruck: :lovestruck: :cerek: :cerek: :svakacast: :svakacast: :cerek: :cerek: :10od10: :10od10: treba mu cca 5h da ovo snimi, a snimalo bi se isti dan kad i fotosession, znači par dana prije/poslije vjenčanja! je li itko snimao ovaj spot u vjenčanici? kakva su iskustva? mene je strah da mi se haljina ne umrlja puno :ne zna: ja ju unajmljujem, znači dobit ću je oko srijede u tjednu kad je vjenčanje, a moram ju vratiti u ponediljak! ako spot snimamo prije, haljina će se sigurno umrljati, a ne znam kako ću ju onda oprati :neznamkakoti: :neznamkakoti: a nikako ne bi tila na dan vjenčanja obući baš prljavu vjenčanicu :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: ako snimamo poslije vjenčanja, biti će prljava od svadbe :banghead: :banghead: svakako je glupa situacija :huh: :huh: ima još puno do sedmog mjeseca, ali mene ovo dosta muči :jesilud: :bleso:

any idea?? :svakacast: :svakacast:
slika
žena, majka, UDAVAČA :raspa: 21.07.2012. :lovestruck:
bird_on_the_wire

PostPostao/la Oluja dana pet stu 11, 2011 6:02 pm

lunna je imala vjencani spot, al ona je haljinu kupila, i skocila je u more s njom :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast:
stvarno ti ne znam dog za ovo kako ces je ocistit s obzirom da je iznajmljujes, ugl su sve mlade s foruma koje su se tako snimale svoje vjencanice kupile, nisam pametna, mozda se koja koja je iznajmljivala haljinu javi s nekim pametnim prijedlogom, idejom.
meni zarucnicki spot zna bit bas :lovestruck: potrazi temu od sarite zd, mislim da je ona stavila link na svoj zarucnicki spot i bio je :vau:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la bird_on_the_wire dana pet stu 11, 2011 6:12 pm

i ja sam htjela skakati u more u haljini :cerek: :cerek: ali to ne mogu sada kad je unajmljena :neznamkakoti: ali nema veze, tako mi je prekrasna da mi nije žao :lovestruck:

koliko treba da se haljina očisti na kemijsko? ako ju dam čistiti preko reda (objasnim situaciju, do neba izmolim dobr barbe iz čistionice da ju uzmu, platim malo više /ovde ide pogled tužnog pasića/ ) može li se očistiti u jedan dan? :ne zna:

mogla bih pitati u LaPerle imaju li one neko rješenje... :idea: možda cure iz salona, pošto imaju više iskustva, nešto smisle :ne zna:
slika
bird_on_the_wire

PostPostao/la blab dana pet stu 11, 2011 10:59 pm

malo vam skreće tema :zubo:

ja ću samo iskomentirati ovaj zaručnički spot, jelte :raspa: meni je super, baš mi fora izgleda
samo, kamo se to stavi? na dvd? :misli:
znam da neki puštaju takvo nešto na svadbenoj večeri, pa ispadne fora. al nekako ne volim te civilne na dvd od pira :ne zna:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Oluja dana sub stu 12, 2011 7:25 am

sorry blab :o
pa mislim da svejedno na kraju zavrse na dvd-u :ne zna:
moja prija koja se nedavno udavala je snimala zarucnicki i to nisu pustali u sali pa mislim da ce to bit na dvd-u od vjencanja :kava:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Lia dana sub stu 12, 2011 8:16 am

Zaručnički spot ide na početku dvd. Prije vjenčanja, jelte, kao uvod :raspa:
http://www.youtube.com/watch?v=y5R1dOhPBYU Evo jedan što sam gledala i na dvd-u. To bude baš dobro.
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la bird_on_the_wire dana sub stu 12, 2011 10:33 am

sorry blab i od mene :oops:

još ne znam kako ga oranizirati :budala: :budala: mislim da će bi šporko kako god okrenem :bleso:

a da, on bi trebao ići na početku DVD-a, prije snimke vjenčanja, bude skroz simpa :raspa: još pogotovo ako ima neki ludi detalj tipa skakanje u more ili ronjenje u vjenčanici, onda bude :cerek: :cerek: :cerek: u dalamciji skoro svi taj spot snimaju u vjnečanici, do ove teme nisam ni znala da ga se snima i u civilu :ne zna:
slika
bird_on_the_wire

PostPostao/la maroline dana ned stu 13, 2011 3:32 pm

Lia je napisao/la:Zaručnički spot ide na početku dvd. Prije vjenčanja, jelte, kao uvod :raspa:
http://www.youtube.com/watch?v=y5R1dOhPBYU Evo jedan što sam gledala i na dvd-u. To bude baš dobro.

meni je ovakav tip spota dosadan da boli!!
samo se sprešetavaju, gledaju, drže za rukice, cmakču i niš.. dosadnjikavo..osim možda njima jer se kasnije gledaju na filmu kak su si dobro ili loše ispali u kojem kadru.
mislim da mora iti neka radnja, nešto da se ima gledati i da bude zanimljivo.
14.4.2012.
slika
slika
maroline

Marketing:

Natrag na Foto i video

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.