Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Zajednička tema za foto: Mihoci, Mijić, Tomislav Kovačićek

Preporuke fotografa, usporedbe, linkovi i slike

Re: Zajednička tema za foto: Mihoci, Mijić, Tomislav Kovačić

PostPostao/la atalya dana pon ruj 13, 2010 10:50 am

aurora je napisao/la:Atalya,

jel bio naporan tokon cijelog dana ili neprimjetan? koliko je trajala prezentacija?

ma, dečko je prekul...nije bilo ono da ti se unese u lice s aparatom, ja nisam ni skužila da je mene i malu naslikaval kad smo plesale... :10od10: :10od10:

a ta prezentacija je trajala nekih 20 minuta...sad me nemoj baš uzeti za riječi, ja sam pred sobom imala litru martinija :lol: :lol:
al velim, dečko je :thumbsup: :10od10: :10od10: :10od10:
slika

slika

slika
atalya
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la aurora dana pon ruj 13, 2010 10:52 am

atalya je napisao/la:
aurora je napisao/la:Atalya,

jel bio naporan tokon cijelog dana ili neprimjetan? koliko je trajala prezentacija?

ma, dečko je prekul...nije bilo ono da ti se unese u lice s aparatom, ja nisam ni skužila da je mene i malu naslikaval kad smo plesale... :10od10: :10od10:

a ta prezentacija je trajala nekih 20 minuta...sad me nemoj baš uzeti za riječi, ja sam pred sobom imala litru martinija :lol: :lol:
al velim, dečko je :thumbsup: :10od10: :10od10: :10od10:

tebe i malu? :-))))
aurora

PostPostao/la dindon dana uto ruj 14, 2010 6:48 pm

trebam malu pomoć!!!!!
pokušavam mijića dobiti preko mail-a i mobitela - već dva dana mu je mob. isključen, pokušala sam ga dobit bar 20-ak puta - ali čovjek kao da je u zemlju propao.
jel postoji neki drugi broj na koji ga se može dobit, zvala sam na onaj s njegove internetske stranice???
ako netko ima neki drugi brojček nek mi , pliz, pošalje na pp!!!!!!! thanx
dindon

PostPostao/la dindon dana pet ruj 17, 2010 9:26 pm

mijić je izgubio stari broj i novi stavio na svoju stranicu!! spašena sam :cheer:
dindon

PostPostao/la MAŠA dana sub ruj 18, 2010 7:45 pm

evo moga izviješća vezanog za mijića i njegovu simpa ekipu.
oni su, kao prvo, profesionalni (dakle neprimjetni su i puni ideja, sugeriraju), kao drugo otkačeni 100 gradi, kao treće simpatični. :kiss: ja sam uživala na fotkanju i dva dana poslije (padala nam kiša na dan svatova) i ponovila bih isto još milijun puta! :mig:
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la aurora dana ned ruj 19, 2010 10:04 am

MAŠA je napisao/la:evo moga izviješća vezanog za mijića i njegovu simpa ekipu.
oni su, kao prvo, profesionalni (dakle neprimjetni su i puni ideja, sugeriraju), kao drugo otkačeni 100 gradi, kao treće simpatični. :kiss: ja sam uživala na fotkanju i dva dana poslije (padala nam kiša na dan svatova) i ponovila bih isto još milijun puta! :mig:

Odlično!!

Jedno malo upozorenje, dobro sugeriraj videosnimatelju kakav želiš video jer sam prije 2 dana gledala ne loš nego katastrofalan video koji su napravili....ali vjerujem da uz dobre sugestije to bude puno bolje..
aurora

PostPostao/la saritazd dana ned ruj 19, 2010 3:20 pm

Cure, MOLIM VAS, stvarno trebam pomoć!!!
Naime, za moj datum iduće godine Mijić je zauzet (nažalost!!!) i sad ne znam dali da uzmem nekog od dečaka koji s njim rade??? Jer ja sam htjela baš Mijića, a sad... Molim vas sve koji znate kako ti njegovi dečki rade ili ako ste gledali slike kojima su ti dečki radili, molim vas za što više savjeta i vaših iskustava!!!Ovo mi je hitno jer u par dana moram odlučiti.
I koji mu je najbolji snimatelj i fotograf po vama??? Jer stvarno mi je to jako važno i želim donijeti pravu odluku... POMAGAJTE!!! :D

P.S. Kako sam u Zd, slike i videa mogu vidjet samo preko neta, pa imajte to na umu :D :D
04.06.2011.
saritazd

PostPostao/la maybelline dana ned ruj 19, 2010 3:31 pm

moj savjet ti je da trazis od njega nek ti posalje mailom ili ako ima na sajtu slike koje nije on radio pa po tome odluci,sto se videa tice mi smo upoznali Brunu(ak se dobro sjecam) a mislimi da je reko da mu je to glavni snimatelj.
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la saritazd dana ned ruj 19, 2010 3:38 pm

Hvala ti!

A jel netko baš gledao dvd što je netko od njih radio? Ko radi najbolje?

I jel nekome radio slike netko od Mijićevih dečaka pa da mi zna preporučiti?

Jooooooj, molim vas što više iskustava!!!
04.06.2011.
saritazd

PostPostao/la hihi2412 dana ned ruj 19, 2010 3:48 pm

meni je mijic poslao jedan "demo" video koji su radili, i kao sto je netko gore napisao - bio je KATASTROFA, to sam mu i rekla, pa mi je poslao jos dva komada (ima 3 snimatelja u ekipi), i ta druga dva koja je poslao su super, bas su mi se svidjeli i rekla sam mu koji mi je snimak najbolji, pa se valjda podrazumjeva da ce mi taj covjek i snimati. dobra ideja je da se kamermanu sugeriras sto zelis, jer mozda ti imas neku drugu viziju od njega. npr ovaj prvi video mi je bio koma zato sto je kamerman bio malo "pre-aktivan", stalno je zumirao-odzumirao, pa malo kadar gore-dolje, lijevo-desno... totalno hektican! a ova druga dva su bila malo smirenija i zato su mi bila bolja. nekome se mozda bas svidi ta akcija, meni nije. sto se tice slika, mene je mijic pogodio u "zicu" i ja sam odmah rekla - to je to! :raspa:
slika
hihi2412

PostPostao/la saritazd dana ned ruj 19, 2010 8:04 pm

Joj da, i meni je Mijić naj,naj, al kad je nažalost za moj datum zauzet i mogu jedino drugog nekog njegovog uzet a sama ne znam koga. Evo primjera radi, što se mog ukusa tiče, meni su na Mijićevoj stranici najbolje slike Ines+Luka, ja bi nešto tako - i romantično i lijepo i spontano i otkačeno...ma super. A što se kamere tiče, znaš li možda kako se zove taj "smireniji" snimatelj? Jer ja i dragi smo dosta tradicionalni tako da bi htjeli neki normalan dvd, da se zabilježe svi ludi i emotivni trenuci ( a bit će ih, nadam se, puno :D ), da se sve to lijepo snimi i da traje 2 sata, duže ne treba.
04.06.2011.
saritazd

PostPostao/la hihi2412 dana pon ruj 20, 2010 7:00 pm

pa ne znam ime snimatelja ali sam mu rekla o kojoj je snimci rijec pa ce on to sigurno zapamtiti, ako ne, budem ga podsjetila =)
slika
hihi2412

PostPostao/la saritazd dana uto ruj 21, 2010 5:01 pm

Saznala sam da je Mijiću Bruno glavni snimatelj. Jel mi zna tko reći jel to taj što loše snima (prebrzo,blabla...) ili onaj što smirenije, dobro snima da ne bi bilo zabune???
A fotograf, osim Mijića, koji je po vama najbolji??? (Pitanja se, naravno, odnose na one koji su vidjeli te radove :D )

Oprostite što sam dosadna ovako, al stvarno mi hitno trebaju odgovori,pa...nemojte zamjeriti :D
04.06.2011.
saritazd

PostPostao/la MAŠA dana sri ruj 22, 2010 7:02 pm

nama je danas mijić poslao video i mogu reći da sam oduševljena! :vau: video je radio bruno-on nas je i snimao. za sad nam je napravio samo taj romantični video. sad čekamo slikice i onaj otkačeni video. ja ni u jednom trenu sumnjala u svoju foto-snimateljsku ekipu :thumbsup:
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la saritazd dana sri ruj 22, 2010 7:31 pm

A Mašo reci mi molim te jel ti Mijić baš slikao? Jer za naš pir je snimatelj Bruno slobodan,al Mijić je zauzet (što mi je taaaaaako žao), pa mi jedino Mijić može poslat neke od njegovih dečaka iz ekipe. Npr. jedan od tih dečaka je radio slike kristina+ante na web stranici. No kažem, voljela bih da mi se javi netko kome je radio netko od Mijićevih dečaka i da mi čak može poslat link za te slike da vidim kako to izgleda?!?
Jer ipak to nije Mijić,ha,ha. Da je on, ne bih se mislila nego odmah uzela!!!
04.06.2011.
saritazd

PostPostao/la MAŠA dana pet ruj 24, 2010 8:55 am

saritazd je napisao/la:A Mašo reci mi molim te jel ti Mijić baš slikao? Jer za naš pir je snimatelj Bruno slobodan,al Mijić je zauzet (što mi je taaaaaako žao), pa mi jedino Mijić može poslat neke od njegovih dečaka iz ekipe. Npr. jedan od tih dečaka je radio slike kristina+ante na web stranici. No kažem, voljela bih da mi se javi netko kome je radio netko od Mijićevih dečaka i da mi čak može poslat link za te slike da vidim kako to izgleda?!?
Jer ipak to nije Mijić,ha,ha. Da je on, ne bih se mislila nego odmah uzela!!!

to je pretpostavljam onda karlo. on je mlađi dečko, ali izvrstan. svejedno ti je, ionako mijić obrađuje kompletne fotke. :kava:
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la saritazd dana pet ruj 24, 2010 10:09 am

Hvala ti puno Mašo!!!

Molim vas ako još ko zna nešto više o Mijićevim fotografima da mi javi - puno ćete mi pomoći!!! Hvala...
E i kad bi još mogla vidit te slike, to bi onda stvarno bilo :svakacast: :svakacast: :svakacast:
04.06.2011.
saritazd

PostPostao/la aurora dana pet ruj 24, 2010 10:21 am

Ne razumijem u čemu je problem da pitaš mijića da ti pokaže slike ostalih fotografa??
aurora

PostPostao/la saritazd dana pet ruj 24, 2010 8:23 pm

Stvar je u tome da sam ja u Zd, pa ne mogu doći vidit slike a Mijić mi je pokazao preko neta neke slike tj. poslao mi je link i mi se čujemo i sve, al to mi je malo, htjela bih još bar 2-3 albuma viditi...
04.06.2011.
saritazd

PostPostao/la maybelline dana čet lis 07, 2010 9:23 am

evo da se javim sad kad je sve proslo,ja sam prezadovoljna sa mijicem i deckima,dosta ljudi me pitalo tko su i kako su super,da nisu bili nametljivi,sa zahvalnicom su gotovo svi odusevljeni,osim par baba koje su navikle na klasiku :cerek: . imali smo slikanje u ponedeljak,trajalo je 4h i jedva cekam fotke :cagam:
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la saritazd dana ned lis 10, 2010 8:08 pm

Dajte cure PLEASE jel ima koja kojoj su slikali Mijićevi dečki a ne on da mi kaže iskustva???Please, HITNO mi je...
04.06.2011.
saritazd

PostPostao/la J&B dana sri lis 13, 2010 12:41 pm

tražim odgovor :)
tko snima za kovačićeka?

hvala!
J&B

PostPostao/la maybelline dana sri pro 08, 2010 1:15 pm

jos jednom moja ocekivanja su i vise nego ispunjena sto se tice fotki i videa :svakacast:
upravo sam danas dobila i pregledala video i :svakacast:

iz svog iskustva ja preporucam Mijica ! :thumbsup:
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la wedding.dress dana sri pro 08, 2010 2:39 pm

sto mislite, koliko prije vjencanja je potrebno rezervirati fotografa? mi bi htjeli Mihocija, fotke su mu preeeeeesavrsene :cerek: :cerek: :cerek: :cerek:
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la maybelline dana sri pro 08, 2010 2:44 pm

wedding.dress je napisao/la:sto mislite, koliko prije vjencanja je potrebno rezervirati fotografa? mi bi htjeli Mihocija, fotke su mu preeeeeesavrsene :cerek: :cerek: :cerek: :cerek:

nekad je i godinu dana prije prekasno,tako da sto prije to bolje :thumbsup:
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Foto i video

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.