Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Zajednička tema za foto: Mihoci, Mijić, Tomislav Kovačićek

Preporuke fotografa, usporedbe, linkovi i slike

Re: Zajednička tema za foto: Mihoci, Mijić, Tomislav Kovačić

PostPostao/la hihi2412 dana uto kol 03, 2010 9:21 pm

evo i mi se odlučili za mijića, slike su mu super odlicne, barem koliko smo vidjeli s weba i kaj nam je pokazao na kompu =) bas se veselimo necem malo drugacijem i otkacenijem"!
slika
hihi2412

Marketing:

PostPostao/la saritazd dana pon kol 09, 2010 5:29 pm

Pozdrav svima!!!

Nova sam ovdje i trebam vašu pomoć.
Ovako: moj pir je 04.06.2011. i moram u idućih par dana odlučiti foto i video i to definitivno. Mijić je već bio na jednom piru u Zd na kojem smo bili dragi i ja. Vidjela sam slike i sviđaju mi se, samo me video malo više zanima. Jel vidio tko njegov video, vaša iskustva??? I ono najbitnije, zanima me jel radi u FULL HD rezoluciji i na blue ray diskove???
Ja se mislim između jednih tu u Zd (oko 9000kn), Mijića i HD-design-a. Hd-design su mi stvarno preeeeeeskupi al isto tako su mi daleko naj,najbolji od svega što sam vidjela
do sada. Jooooooj, poludit ću!!! Cure, please help!!!

E, i malo me strah za Mijića jer vidim da je on skroz otkačen, pa tako i njegov rad, a ja sam valjda najromantičnija osoba na svijetu,ha,ha :loveflag: i ja bih htjela sve nešto nabijeno emocijama i romantično, al naravno, uz dozu otkačenosti (imam ja i tu crtu :cheer: )...
04.06.2011.
saritazd

PostPostao/la aurora dana pet kol 27, 2010 10:18 am

Curke,

Mijić stavio nove slikice, aj bacite oko da prokomentiramo...

http://www.mijic.com/
aurora

PostPostao/la Tasha dana pet kol 27, 2010 10:24 am

Ima par slikica koje su fakat lijepe i fora, ali ima ih par gdje su mladenci toliko mutni, da se uopce ne kuzi faca..

Ne znam...nije me se bas dojmilo
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la aurora dana pet kol 27, 2010 10:35 am

Ja doduše stvarno nigdje nisam skužila da je baš toliko mutno da se ne vidi faca, ali mi se isto čini da mu rezolucija nije najbolja.. ali ukupni dojam kreativnosti, čista 5!
aurora

PostPostao/la tangerina dana pet kol 27, 2010 11:49 am

uzmite u obzir i stavljanje slika na net, pa možda nije kvaliteta tu najbolja.
meni osobno, se sviđa :ne zna: :ne zna: a i mislila sam si da je ovo dolje negdje, dolina neretve, super su im područja slikanja :D
pa eto, od mene :10od10:
tangerina

PostPostao/la aurora dana pet kol 27, 2010 12:07 pm

Imaš pravo, možda je smanjena kvaliteta zbog neta... a treba vidit albume uživo.... ali kreativnost, poze i sve skupa, stvarno jako dobro ako se mene pita...
aurora

PostPostao/la tangerina dana pet kol 27, 2010 12:09 pm

aurora je napisao/la:kreativnost, poze i sve skupa
meni također
a on i snima ili samo slika? mislim, ima koju ekipu za snimanje isto?
tangerina

PostPostao/la Reina dana pet kol 27, 2010 12:46 pm

i meni mijić ima super fotkice, ja sam njegova velika obožavateljica!
:lovestruck:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la aurora dana pet kol 27, 2010 12:51 pm

blablaca je napisao/la:
aurora je napisao/la:kreativnost, poze i sve skupa
meni također
a on i snima ili samo slika? mislim, ima koju ekipu za snimanje isto?

da, da, ima on ekipu snimatelja i fotografa, a ako ne uspije doći on na vjenčanje, pošalje svoje fotografe, a on onda obrađuje slike....
aurora

PostPostao/la MAŠA dana pet kol 27, 2010 1:05 pm

aurora je napisao/la:da, da, ima on ekipu snimatelja i fotografa, a ako ne uspije doći on na vjenčanje, pošalje svoje fotografe, a on onda obrađuje slike....

ovo nisam znala... :huh:
nas mijić fotka za 2 tjedna. nije mi uopće spominjao da postoji mogućnost da on ne dođe. istina, rekao je da ima svoju ekipu ALI koja dolazi s njim u pratnji kao njegovi asistenti. :ne zna:
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la aurora dana pet kol 27, 2010 1:10 pm

MAŠA je napisao/la:
aurora je napisao/la:da, da, ima on ekipu snimatelja i fotografa, a ako ne uspije doći on na vjenčanje, pošalje svoje fotografe, a on onda obrađuje slike....

ovo nisam znala... :huh:
nas mijić fotka za 2 tjedna. nije mi uopće spominjao da postoji mogućnost da on ne dođe. istina, rekao je da ima svoju ekipu ALI koja dolazi s njim u pratnji kao njegovi asistenti. :ne zna:

Onda će vjerojatno biti on.. no ima on valjda 2 ekipe, i kad imaju više svadbi isti dan i ako je on rezerviran, drugi fotografi slikavaju, ali navodno su dečki duper, tako da on garantira da se neće osjetit da on nije slikavao obzirom da ih on obrađuje....
aurora

PostPostao/la MAŠA dana pet kol 27, 2010 1:12 pm

aurora je napisao/la:Curke,

ne znam zašto ali ovaj puta su mi fotkice nekako mlake... kao da nema te energije koju inače imaju sve mijićeve fotke. :ne zna: ali, svakako, lijepe i drugačije! :thumbsup:
što se tiče rezolucije slika, ja sam inače tip koji se ne zamara mnogo tehničkim pojedinostima. meni je jedino bitno da su lijepo kadrirane i ne baš ono mutne da se baš vidi. :mig:
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la aurora dana pet kol 27, 2010 1:25 pm

MAŠA je napisao/la:
aurora je napisao/la:Curke,

ne znam zašto ali ovaj puta su mi fotkice nekako mlake... kao da nema te energije koju inače imaju sve mijićeve fotke. :ne zna: ali, svakako, lijepe i drugačije! :thumbsup:
što se tiče rezolucije slika, ja sam inače tip koji se ne zamara mnogo tehničkim pojedinostima. meni je jedino bitno da su lijepo kadrirane i ne baš ono mutne da se baš vidi. :mig:

ma znaš što, ja se dvoumim između Image i Mijića, i kad sam ih išla uspoređivat, Mijić mi ima dosta nerealnije slike..nisu boj etoliko jasne...nekako kao da ih više obrađuje pa možda zato i ima one mutnine...ne znam... ali ima svoj stil i baš mi je super!!!
aurora

PostPostao/la ribica08 dana pon kol 30, 2010 11:20 am

aurora meni su slike bas super... :vau: :vau: :vau:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la MAŠA dana pon kol 30, 2010 4:21 pm

ja sam u subotu bila u svatovima gdje je mijić odrađivao fotkanje i među ostalim smo se kratko dogovorili za naše svatove. rekla sam mu iskreno da mi ove posljednje fotkice nisu nešto, a on mi je rekao da puno toga ovisi o mladencima, jesu li oni opušteni i spremni na suradnju ili nisu.
i da, rekao je da će u naše svatove baš on doći fotkati tak da mi je sad srce skroz na mjestu. :loveflag:
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la hihi2412 dana pon kol 30, 2010 5:18 pm

aurora je napisao/la:Onda će vjerojatno biti on.. no ima on valjda 2 ekipe, i kad imaju više svadbi isti dan i ako je on rezerviran, drugi fotografi slikavaju, ali navodno su dečki duper, tako da on garantira da se neće osjetit da on nije slikavao obzirom da ih on obrađuje....

pa iskreno niti ja nisam dozivjela mijica tako da on salje nekog zamjenskog fotografa. valjda bi to spomenuo, za videografa znam 100% da ima tri razlicita lika, ali kao fotograf, mislim da je on sam.
jedino sto moze biti da ste pomjesale mijica i mihocija, jer je meni mihoci rekao da je zauzet taj datum kada sam ja htjela, ali je rekao da ima drugog fotografa koji slika za njega i da moze garantirati sto posto (S tim da je taj drugi fotograf malo jeftiniji od samog Mihocija).
slika
hihi2412

PostPostao/la aurora dana pon kol 30, 2010 5:52 pm

hihi2412 je napisao/la:pa iskreno niti ja nisam dozivjela mijica tako da on salje nekog zamjenskog fotografa. valjda bi to spomenuo, za videografa znam 100% da ima tri razlicita lika, ali kao fotograf, mislim da je on sam.
jedino sto moze biti da ste pomjesale mijica i mihocija, jer je meni mihoci rekao da je zauzet taj datum kada sam ja htjela, ali je rekao da ima drugog fotografa koji slika za njega i da moze garantirati sto posto (S tim da je taj drugi fotograf malo jeftiniji od samog Mihocija).

Ne, bila sam na svadbi u 8mj, i nije bio Mijić, nego 2 druga dečka...a Mijić nije bio jer je imao već dogovorenu svadbu i to je rekao mojim frednovima na vriijeme, i slike su lijepe svejedno.
Zadnja izmjena: arlenna; pon kol 30, 2010 10:05 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: smanjeno citiranje!
aurora

PostPostao/la aurora dana pon kol 30, 2010 5:53 pm

MAŠA je napisao/la:ja sam u subotu bila u svatovima gdje je mijić odrađivao fotkanje i među ostalim smo se kratko dogovorili za naše svatove. rekla sam mu iskreno da mi ove posljednje fotkice nisu nešto, a on mi je rekao da puno toga ovisi o mladencima, jesu li oni opušteni i spremni na suradnju ili nisu.
i da, rekao je da će u naše svatove baš on doći fotkati tak da mi je sad srce skroz na mjestu. :loveflag:

Maša, ove zadnje fotke nije radio on...možda ti zato nisu nešto...
a mladenci su s njima okolo šetali 3 sata tako da nije baš da nisu spremni na suradnju...
aurora

PostPostao/la hihi2412 dana pon kol 30, 2010 7:09 pm

aurora je napisao/la:[Ne, bila sam na svadbi u 8mj, i nije bio Mijić, nego 2 druga dečka...a Mijić nije bio jer je imao već dogovorenu svadbu i to je rekao mojim frednovima na vriijeme, i slike su lijepe svejedno.

ach soo.. pa da, u biti da nije imao slobodno datum kada smo ga mi pitali vjerovatno bi preporucio nekog svog kolegu (kao npr sto je to preporucio mihoci). ali nema sanse da mi dodje neko drugi osim mijica, ja ga skratim za glavu! :serif:
slika
hihi2412

PostPostao/la MAŠA dana pon kol 30, 2010 10:00 pm

aurora je napisao/la:Maša, ove zadnje fotke nije radio on...možda ti zato nisu nešto...
a mladenci su s njima okolo šetali 3 sata tako da nije baš da nisu spremni na suradnju...

to on rece! ja to ne mogu niti tvrditi kad nisam tamo bila, nit mladence znam..
3 sata :shock1: nama je rekao da ce potrajat max 2 sata :kava:
Zadnja izmjena: arlenna; pon kol 30, 2010 10:05 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: smanjeno citiranje!
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la maybelline dana pet ruj 03, 2010 11:20 am

nemogu otvorit slike prek moba pa nemogu komentirat almogu reci da sam vidila slike uzivo(vjerovatno ne te) i da su mi fotke super te da se osjeti razlika izmedu slike na webu i uzivo,jer kako je blab rekla treba uzeti u obzir i smanjivanje slika prilikom stavljanja na web.
sto se tice da ima 2 ekipe to neznam,nama nije spominjao,a bili smo s njim i kamermanom i mislim da ima jos jednog kamer.i da cijena za iducu godinu je podignuta
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la anavi dana sub ruj 04, 2010 9:23 am

Mi smo isto kaparili Mijića i da, podigao je cijene za sljedeću godinu. Naš paket je 200 eura skuplji nego što je bio prošle godine. Nama je rekao da postoji mogućnost da ne dođe, ali u slučaju da se, ne daj Bože, njemu nešto dogodi. A uostalom, ja sam ga kaparila više od godinu unaprijed i ak mi kaže da ima još jednu svadbu na moj datum, da ne dolazi, a ja ga kaparila prva, po cijelom Brodu ću ga tražit : ))) :staka:
...ništa mi neće ovaj dan pokvarit...
anavi

PostPostao/la atalya dana pon ruj 13, 2010 7:22 am

ja sam sad bila na svadbi gdje je fotograf bio mihoci :dani:
dečko je superfulkul...
oko ponoći je bila prezentacija slika - počelo je s sa slikama mladenaca kad su bili mali a onda slike s vjenčanje...e ljudi kakve su to slike :dani: :dani: :dani: nešt prepredivno...

ja bi se sad još jednom udala samo da mogu imat njega za fotografa :zubo:
slika

slika

slika
atalya
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la aurora dana pon ruj 13, 2010 10:48 am

Atalya,

jel bio naporan tokon cijelog dana ili neprimjetan? koliko je trajala prezentacija?
aurora

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Foto i video

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.