Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Zlatarne - iskustva i preporuke

Zlato, srebro, platina, drago kamenje ili novi ultra moderni materijali

Re: Zlatarne - iskustva i preporuke

PostPostao/la samo_njegova dana uto tra 10, 2012 9:04 am

mi ćemo u Kociju u Frankopanskoj- nisu preskupi, imaju dobar izbor i kvaliteu + još imamo i njihov sajamski popust :cheer:
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la samo_njegova dana ned svi 20, 2012 12:00 pm

naručili prstenje u zlatarni Koci u Frankopanskoj, 2.900,00kn :cheer: :cheer: :cheer: bit će gotovi krajem idućeg tjedna :cheer: :cheer: :cheer:
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la marija2m dana pon svi 21, 2012 2:26 am

samo_njegova je napisao/la:naručili prstenje u zlatarni Koci u Frankopanskoj, 2.900,00kn :cheer: :cheer: :cheer: bit će gotovi krajem idućeg tjedna :cheer: :cheer: :cheer:

Bijelo, zuto , ili rozo zlato?
:loveflag:
marija2m

PostPostao/la marija2m dana pon svi 21, 2012 2:26 am

Preporuka zlatarni u zagrebu , jer ipak dati 5000 kn za prstenje mi je stravicno sukpo
marija2m

PostPostao/la samo_njegova dana pon svi 21, 2012 8:11 am

marija2m je napisao/la:
samo_njegova je napisao/la:naručili prstenje u zlatarni Koci u Frankopanskoj, 2.900,00kn :cheer: :cheer: :cheer: bit će gotovi krajem idućeg tjedna :cheer: :cheer: :cheer:

Bijelo, zuto , ili rozo zlato?
:loveflag:

bijelo, naravno :cerek: kombinacija mat i sjaj :cerek:
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la danijela2107 dana uto svi 22, 2012 8:26 pm

Mi ćemonajvjerojatnije kod Kocija,dosta sam čitala ovdje na forumu,i stvarno mogu reći da sve stoji.Kvaliteta zlata mi se čini bolja od nekih drugih zlatarni,i usluga je bila vrhunska.Otišli smo prvo u Im.galeriju u Vlašku kod poznanika koji tamo drži zlatarnu,na preporuku njeg.prijatelja da će nam spustiti cijenu,ali ništa drastično nije spustio.Zatim smo otišli kod Kocija,i odlučili se za model(klasični,bez ikakvih crtica i vijuga),s tim da me dragi nagovara na tanki red sitnih brilijantića,njemu je malo ženstveniji od običnog.Ujedno imamo i kupon sa sajma,tako da bi nas došlo oko 4 400kn,ako odaberem onaj sa kamenčićima.Još smo otišli u Križek u V.Goricu,i iako je usluga bila jako dobra,izvadili su pred nas 10-ak kutija sa prstenjem,i nismo našli niti jedan najjednostavniji kakav smo tražili,svi su bili izgravirani sa crticama,vijugama,kružićima,srčekima,i naravno običnim cirkonima.A kad smo opisali debljinu i širinu koju bi htjeli,cijena je bila oko 600kn manja od Kocija,s tim da smo rekli da želimo punije i stanjene pri kraju,a djelatnik je rekao da to baš nije moguće izvesti,a kod Kocija smo gledali takvo prstenje.I naravno kod njih se stavljaju cirkoni.Tako da je odluka pala,kroz tjedan-dva idemo po prstenje!! :cheer:
danijela2107

PostPostao/la zekonja2312 dana sri svi 23, 2012 7:11 am

Mi smo uzeli prstenje u zlatarni Dodić i preeeezadovoljni smo :cerek:
donijeli smo sliku kakve želimo i takve su nam i napravili :jig:
sa našim inicijalima :jig:
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Lolitica dana čet svi 24, 2012 9:04 am

Bok curke ima li netko viska letak za koci popust ? Hvalaaaaa
Lolitica

PostPostao/la samo_njegova dana čet svi 24, 2012 9:15 am

draga, ne treba ti ako je za Koci u Frankopanskoj- ja sam došla i rekla da sam bila na sajmu sad u 02/2012 i da ćemo platiti kešom i pisao je 20% popust
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Lolitica dana čet svi 24, 2012 9:46 am

Koci u ozaljskoj , radimo po narudzbi ,ja velim da smo bili veli on ok u 6 mj su gotovi donesite letak ja reko ok valjda cu ga nac ;)
Lolitica

PostPostao/la marija2m dana čet svi 31, 2012 8:51 am

samo_njegova je napisao/la:draga, ne treba ti ako je za Koci u Frankopanskoj- ja sam došla i rekla da sam bila na sajmu sad u 02/2012 i da ćemo platiti kešom i pisao je 20% popust

super hvala :svakacast:
Budem otišla da vidim što imaju
marija2m

PostPostao/la samo_njegova dana čet svi 31, 2012 10:52 am

marija2m je napisao/la:
samo_njegova je napisao/la:draga, ne treba ti ako je za Koci u Frankopanskoj- ja sam došla i rekla da sam bila na sajmu sad u 02/2012 i da ćemo platiti kešom i pisao je 20% popust

super hvala :svakacast:
Budem otišla da vidim što imaju

meni je ostalo njihov letak za popust pa ti ga mogu dati ako će trebati ;)
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la InLove dana sub lip 09, 2012 11:56 pm

Mi smo uzeli prstene kod Lazara Ivanovica na okretistu u Dubravi... Ispalo nas je 2000 kn za nasa oba prstena.
Obojica zlatara nisu ne znam kako jako susretljivi ljubazni i raspolozeni za prodaju, ali su generalno ok, i stvarno su znacajno povoljniji nego svugdje drugdje gdje smo gledali. Imaju dosta veliki izbor. :)
slika
InLove
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la kika_ri dana sri kol 29, 2012 6:20 pm

ima li netko preporuku za zlatarne u Rijeci?
kika_ri

PostPostao/la astipan20 dana čet lis 25, 2012 9:27 pm

Da li je netko ukupovao u zlatarni Dax u Zagrebu?
astipan20

PostPostao/la lucky_girl dana uto pro 04, 2012 7:03 pm

Moj zarucnicki prsten je naslijedje i ima nesto lijepo u tome. Nismo jos odabrali zlatara za vjencano prstenje, vidjela sam da je samo jedna cura pisala o Krizeku, pa Vas molim ako ima jos netko ikakva iskustva s njim da ih podijeli... >(mi smo razmisljali o njima)
Ja mogu reci nesto za zlatarnu Celje odakle moja mama ima prsten vec 30 godina- isti kao prvog dana s kamenčićima-niti jedan ispao, sjajan i bez deformacije. Ili je to prije bilo tako, pa su se pokvarili ili ovi nasi nesto cudno prodaju? :ne zna:
slika
lucky_girl

PostPostao/la Plesala je jedno ljeto dana pet pro 28, 2012 9:34 am

Moj zaručnički je kupljen kod Lazara Ivanovića...

odmah je na prvi pogled odabran :)

a tamo ćemo škicnuti i za vjenčano
slika
Plesala je jedno ljeto

PostPostao/la lilica dana pon sij 28, 2013 12:34 pm

cure a koja je razlika izmedu kocija u frankopanskoj i kocija u ozaljskoj :upitnik: i koliko prije vjencanja treba kod njih naruciti izradu prstena?
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la slatkica:) dana pon sij 28, 2013 3:26 pm

mi smo prstene uzeli u zlatarni Opal u samoboru. :D
zlatar je zaista imao puno strpljenja s nama (više sa mnom) i na kraju je sve ispalo kak smo i htjeli i zadovoljni smo jako :10od10:
kad sam se predomislila pa došla da mi naknadno ugradi kamen čak mi nije ništa ni naplatio :svakacast:
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la samo_njegova dana sub vel 16, 2013 11:00 am

lilica je napisao/la:cure a koja je razlika izmedu kocija u frankopanskoj i kocija u ozaljskoj :upitnik: i koliko prije vjencanja treba kod njih naruciti izradu prstena?

Mi smo uzeli prstenje u Frankopanskoj, gazda je odlican, na sajmu u Areni sam uzela popust od 20%, narucili smo prstenje 2 tjedna prije vjencanj ;)
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lilica dana uto vel 26, 2013 5:19 pm

moje preporuke zlatarni koci u ozaljskoj!!! :cheer: bili smo na njihovom standu na sajmu vjencanja, popricali s njima i naprosto se odusevili (iako sam za njih vec dobila neke preporuke) prstenje od bijelog zlata (s tim da moj ima i briljantice) ispast ce nas jako povoljno, moj dragi se bojao cijene cim sam ja pocela o briljantima ali ugodno se iznenadio :D ali ono sto me najvise odusevilo: ljubaznom gospodinu pokazala sam svoju popucalu, hrapavu i crvenu ruku (alergija na zarucnicki prsten :tuzni: ) na sto mi je on rekao da je to vjerojatno alergija na rodij i da dodem pa ce mi posuditi jedan prsten s drugacijom legurom da ga nosim 2-3 tjedna na ruci pa da vidimo kako mi koza reagira. cak i ako mi na taj prsten izbije reakcija, rekao je da ima jos nekakva za fine guze (vjerojatno ce mi bas ta trebati :rofl: ) kad otkrijemo koja mi legura odgovara, presvuci ce mi i zarucnicki s tim tako da nema vise problema s rukicom :bravo: sve u svemu, i ja i dragi odusevljeni smo njihovom profesionalnoscu, ljubaznoscu i opcenito pazljivim pristupom kupcu, bas smo se osjecali posebno :cerek:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la anci0412 dana pon lip 03, 2013 12:11 pm

Bok svima,

nova sam na forumu pa ako nešto krivo radim, sorry :ne zna:
Imam molbu, nažalost nisam stigla otići na sajam vjenčanja i nisam uspijela nabaviti one kupone/letke sa popustom za zlatarne u Zg, trebam naravno vjenčano prstenje.
Ako netko možda ima kupon a da mu ne treba bila bi jako zahvalna kad bi mi poslao

Hvala
pozdrav

p.s. - nisam znala gdje da pišem pa sam ovdje :ne zna:
anci0412

PostPostao/la Plesala je jedno ljeto dana uto lip 18, 2013 1:41 pm

nisam dugo bila ovdje... mi smo prezadovoljni s našim prstenjem, uzeli smo kod Kocija u Ozaljskoj
slika
Plesala je jedno ljeto

PostPostao/la lilica dana čet kol 15, 2013 2:53 pm

evo friski dojmovi za zlatarnu koci u ozaljskoj. jednom rjecju S A V R S E N O ! ! ! stricek nam je napravio toliko lijepo i elegantno prstenje da je i mene iznenadio, iako sam znala da ce biti lijepo. uz savrsenu izradu prstenja, svi su jako simpaticni i prijateljski raspolozeni, svakako preporucam. pricala sam vam i ranije za njih ali sad jos vise stojim iza svojih rijeci kad sam vidjela prstenje. u ponedjeljak dolaze s gravure i uzimamo si ih doma, juuupi :cheer: :cheer: :cheer:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la ivana0205 dana čet kol 15, 2013 8:51 pm

Mi smo uzeli prstenje u Prahiru jer su taj vikend imali 25% a uz to su svi moji susjedi i poznanici uzeli tamo prstenje, a i ja sam vec dosta puta tamo kupila nakit. Radili su nam po jednoj slici i na kraju je sve bilo kako smo htjeli, al je to trajalo 2 mjeseca. Isli smo tamo 7 puta jer su prodavacice stvarno glupe i jedino sa poslovodjom se moze razgovarat kako treba. Stalno su nesto krivo napravili itd. Zato je na kraju bar spustio cijenu!
ivana0205

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Vjenčano i zaručničko prstenje, manžete i ostali nakit za vjenčanje

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.