Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Koje vjenčano prstenje izabrati?

Zlato, srebro, platina, drago kamenje ili novi ultra moderni materijali

Re: Koje vjenčano prstenje izabrati?

PostPostao/la maybelline dana pon tra 16, 2012 8:48 am

lunna je napisao/la:ovi prvi mi izgledaju ko oni iz onog automata sta ubacis 2kn i ispadne kuglica sa necim uutra-takvi slicni prsteni su bili u tim kuglicama :zubo: :o

:lol: :lol: aj ja ocito nisam onda nikad ubacivala te 2 kn :lol: :lol:

meni se po obliku(bombasti),vise svidaju prvi ,al mi se ne svida taj uzorak na njima :ne zna:

jedino moj prijedlog je da isprobate sve oblike prstenja,da vidite kako vam koji stoji

slika
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

Marketing:

PostPostao/la lunna dana pon tra 16, 2012 10:51 am

maybelline je napisao/la:
lunna je napisao/la:ovi prvi mi izgledaju ko oni iz onog automata sta ubacis 2kn i ispadne kuglica sa necim uutra-takvi slicni prsteni su bili u tim kuglicama :zubo: :o

:lol: :lol: aj ja ocito nisam onda nikad ubacivala te 2 kn :lol: :lol:

ti nemas pojma :lol: :lol: :lol:

i definitivno treba probati i oblik i sirinu jer ne stoji svima sve :thumbsup:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la samo_njegova dana pon tra 16, 2012 12:37 pm

naravno, ja sam sve ovo samo na netu gledala, nisamo još bili u nijednoj zlatarni.. probat ćemo dosta modela, meni je isto drugi par bolji, naravno da on neće imati kamenčić :D
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la kamala dana sri svi 02, 2012 2:21 pm

..evo i mene...iako ne mogu reći ništa lijepog ispričat ću vam svoju priču...vjenčali smo se u 7 mj prošle godine...i kao svaka mlada i sretna mladenka dugo smo birali vjenčano prstenje...i odluka je pala da ćemo otići u centar zaručničkog i vjenčanog prstenja LE-WI-KO, u uvjerenju da oni znaju šta rade...i svi sretni , našli smo ga konačno izašli iz dućana..koje smo kako to i biva masno platili...i tako se mi jako veseli vjenčali 16.07. s DIVNIM prstenjem...ja ga 3 mj nisam nosila jer sam bila trudna i konačno ga nakon poroda stavila na prst i nosila...nisam ga nosila ni 2 mj kad mi se prsten totalno izlizao (možete si zamislit kako je tek izgledao mužev prsten )...naime radilo se o kombinaciji bijelog zlata sa valovitom crvenom crtom...i tako mi otišli u dotičnu zlatarnu i pitali da šta je to jer ipak je to prstenje koje bi trebalo trajati godinama a nama se izlizalo nakon par mj...da se prstenje troši bla bla bla...ja znam da se ono troši ali da će se nakon par mjeseci izlizati bijeli sloj zlata i ostati debela crvena crta...pa to je prstenje koje bi trebalo trajati....i nakon mog negodovanja pristali oni popraviti ih o svom trošku...i mi svi sretni sad će valjda napraviti kak spada i nosit ćemo ih...i došli oni u 1 mj i nakon 2 mjeseca opet izgledali gorje nego prvi puta...mi opet svi ljuti i razočarani otišli tamo da bi nam oni rekli da smo si sami krivi i da ga oni mogu samo "obnoviti" o našem trošku naravno...možete si zamisliti tugu i razočaranje...prstenje izgleda ko da smo ga nosili barem 10 godina a ne ni godinu dana...moj post je tu sa ciljem da nekome pomogne...ako samo i jednu mladenku ovaj moj post spasi od tog velikog razočaranja moj cilj je uspio...drage moje pazite gdje i šta kupujete jer ovo je jako loš osjećaj...mi nakon ni godine dana nemamo ni prstene ni novac....SRETNO U BIRANJU ISTOGA...
Zadnja izmjena: vrazichka; sri svi 02, 2012 2:45 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: obrisan dupli post!
kamala

PostPostao/la slatkica:) dana sri svi 02, 2012 2:45 pm

kamala je napisao/la:..evo i mene...iako ne mogu reći ništa lijepog ispričat ću vam svoju priču...vjenčali smo se u 7 mj prošle godine...i kao svaka mlada i sretna mladenka dugo smo birali vjenčano prstenje...i odluka je pala da ćemo otići u centar zaručničkog i vjenčanog prstenja LE-WI-KO, u uvjerenju da oni znaju šta rade...i svi sretni , našli smo ga konačno izašli iz dućana..koje smo kako to i biva masno platili...i tako se mi jako veseli vjenčali 16.07. s DIVNIM prstenjem...ja ga 3 mj nisam nosila jer sam bila trudna i konačno ga nakon poroda stavila na prst i nosila...nisam ga nosila ni 2 mj kad mi se prsten totalno izlizao (možete si zamislit kako je tek izgledao mužev prsten )...naime radilo se o kombinaciji bijelog zlata sa valovitom crvenom crtom...i tako mi otišli u dotičnu zlatarnu i pitali da šta je to jer ipak je to prstenje koje bi trebalo trajati godinama a nama se izlizalo nakon par mj...da se prstenje troši bla bla bla...ja znam da se ono troši ali da će se nakon par mjeseci izlizati bijeli sloj zlata i ostati debela crvena crta...pa to je prstenje koje bi trebalo trajati....i nakon mog negodovanja pristali oni popraviti ih o svom trošku...i mi svi sretni sad će valjda napraviti kak spada i nosit ćemo ih...i došli oni u 1 mj i nakon 2 mjeseca opet izgledali gorje nego prvi puta...mi opet svi ljuti i razočarani otišli tamo da bi nam oni rekli da smo si sami krivi i da ga oni mogu samo "obnoviti" o našem trošku naravno...možete si zamisliti tugu i razočaranje...prstenje izgleda ko da smo ga nosili barem 10 godina a ne ni godinu dana...moj post je tu sa ciljem da nekome pomogne...ako samo i jednu mladenku ovaj moj post spasi od tog velikog razočaranja moj cilj je uspio...drage moje pazite gdje i šta kupujete jer ovo je jako loš osjećaj...mi nakon ni godine dana nemamo ni prstene ni novac....SRETNO U BIRANJU ISTOGA...

žao mi je što vam se to desilo i što vam nisu izašli u susret :thumbsdown:

moj zaručnički prsten je iz le-wi-ka i imam ga nešto više od godinu dana i isti je ko i prvi dan. malo je izgreban ali to je normalno obzirom na pranje suđa i sl.
moram priznat da kad sam vidla di je dragi kupio prsten da sam bila malo u strahu jer sam već čula da ljudi nisu zadovoljni sa tom zlatarnom ali eto moj prsten je i dalje dobar :ne zna:
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la kamala dana sri svi 02, 2012 3:10 pm

...niti su nam izašli u susret niti imamo prstenje...ja znam da se to troši al mislili smo da će se samo crtice one male izbrisat po njemu...no međutim crtice su i dalje tu ali cijeli gornji sloj zlata je jednostavno nestao...baš sam full razočarana i nikome to nebi htjela...samo iz tog razloga sam ovo tu napisala...
kamala

PostPostao/la thinkblue dana sri svi 02, 2012 3:43 pm

A da probate otici u neku drugu zlatarnu i obnoviti ih? :ne zna:
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la kamala dana sri svi 02, 2012 3:46 pm

...žalosno je to što ću morat opet davat novce za nešto što sam masno već platila prvi put :(
kamala

PostPostao/la zaručnica dana sri svi 02, 2012 11:15 pm

stvarno grozno :thumbsdown: još jedna kritika lewiku u nizu :neznamkakoti:
moj zaručnički je od tamo i prelijep je i dalje , nije požutio, isti je kao i na početku,imam ga malo više od 2 godine. sada kako i sami tražimo vjenčano, čitala sam po forumima na tu temu i bome dosta je loših komentara za lewiko pa ni nismo otišli tamo. ako ovako nastave ne znam kako misle dalje poslovati jer im je reputacija pala skroz.
zaručnica

PostPostao/la ayleen dana čet svi 03, 2012 4:11 pm

Da, masa je negativnih komentara na njih. Možeš nekako tolerirati kad čuješ 2 negativna iskustva i 10 pozitivnih, ali kad je obrnuto, onda to nešto (u ovom slučaju zlatarna) obilaziš u širokom luku. :nene:
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
ayleen

PostPostao/la kamala dana čet svi 03, 2012 9:11 pm

...da je...žao mi je što i ja sama to nisam čula ranije...jer nema šanse da bi ikada otišla tamo... :thumbsdown:
...sad samo mogu tražit dobru zlatarnu koja će mi od tih napraviti nove...jer ovo nije nikakav prsten a kamoli vjenčani...ako itko zna ikakvu takvu zlatarnu a da stvarno valja molila bi preporuku....
kamala

PostPostao/la zaručnica dana pet svi 04, 2012 8:39 am

mi ćemo svoje uzeti u celju jer smo se baš nabrusili na jedne i to je to,ili to prstenje ili niti jedno :lovestruck: baš nam se sviđa...ali realno,celje ima duplo više cijene od drugih.
evo, usudila bi ti se preporučiti zlatarnu koci u frankopanskoj radi njegove stvarno dobre reputacije , pročitaj malo forum i sve su cure i više nego zadovoljne . I zlatarnu Marić (Bogovićeva, druga je u Ozaljskoj mislim) isto sve naj.
zaručnica

PostPostao/la wedding.dress dana pet svi 04, 2012 8:05 pm

mi smo gledali u Zlatarni Celje prstene, ali moram reci da se meni nije sviđalo to sto se ne moze nista mijenjati - mora biti bas takav model kakav je :kava: meni se svidio jedan ali bih ja umjesto sedam briljanti htjela pet cirkona, ali ne, nikakve preinake oni ne rade. barem su nama tako rekli. a cijene su im visoke, previsoke :kava:
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la ayleen dana pet svi 04, 2012 10:14 pm

Mi ćemo uzet prstenje kod zlatara filigrana u Ilici, prije Britanca, pored butika (ili što već je) Gabora. Puno naših prijatelja je tamo uzelo prstenje i jako su zadovoljni, zlatarna nije nešto uređena, ali doneseš sliku ako treba kakvo prstenje hoćeš i napravi ti. Stvarno, sve živo dolazi u obzir. :)
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
ayleen

PostPostao/la cimetina dana uto svi 15, 2012 7:36 am

Ako vam se sviđa neko prstenje u Celju, pronađite sliku modela, i potražite zlatara koji će vam napraviti kopiju s preinakama po vašoj želji ;)
slika
cimetina

PostPostao/la lunna dana uto svi 15, 2012 9:20 am

cimetina je napisao/la:Ako vam se sviđa neko prstenje u Celju, pronađite sliku modela, i potražite zlatara koji će vam napraviti kopiju s preinakama po vašoj želji ;)

veeelik postotak zlatara u HR radi prstenje kakvo mladenci zele-doneses sliku i to je to ili ako ti se svidi neki u zlatarnoj mozes mijenjati sta god zelis :mig:

nasi su u originalu bili tanji,moj nema briljant,bili su drugacije matirani-mi smo sve to okrenuli :D
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la cimetina dana uto svi 15, 2012 1:33 pm

Pa to i govorim, odu kod bilo koga sa slikama ovih što im se sviđa u Celju i naprave im po nižoj cijeni, baš takvo, s cirkonima.
slika
cimetina

PostPostao/la lunna dana uto svi 15, 2012 4:44 pm

cimetina je napisao/la:Pa to i govorim, odu kod bilo koga sa slikama ovih što im se sviđa u Celju i naprave im po nižoj cijeni, baš takvo, s cirkonima.

krivi sam citat stavila :lol:
odg je bio na ovo :thumbsup:
ayleen je napisao/la:Mi ćemo uzet prstenje kod zlatara filigrana u Ilici, prije Britanca, pored butika (ili što već je) Gabora. Puno naših prijatelja je tamo uzelo prstenje i jako su zadovoljni, zlatarna nije nešto uređena, ali doneseš sliku ako treba kakvo prstenje hoćeš i napravi ti. Stvarno, sve živo dolazi u obzir. :)
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Papy04 dana pon svi 06, 2013 3:21 pm

http://www.budi.in/moda-stil/osvojite-v ... mjeri-2386
Nagradna igra za besplatno vjencano prstenje :D
slika
[/url]
Papy04

PostPostao/la lilica dana sub svi 11, 2013 3:08 pm

koci ozaljska, profesionalnost na nivou, ljubaznost i prijateljski pristup. vidi se da uzivaju u tome sto rade. odabrali smo sirinu i oblik, sad jos da se srceko izradi i kroz tjedan-dva trebali bi biti u nasim rukama :cheer:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la destiny dana sri srp 17, 2013 10:46 am

destiny

Marketing:

Prethodna

Natrag na Vjenčano i zaručničko prstenje, manžete i ostali nakit za vjenčanje

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.