Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Što ugravirati na vjenčano prstenje?

Zlato, srebro, platina, drago kamenje ili novi ultra moderni materijali

Re: Što ugravirati na vjenčano prstenje?

PostPostao/la Nessa87 dana pon vel 21, 2011 7:36 am

Mi još uvijek nemamo ništa napisano i bilo bi vrijeme da odemo jer nismo stigli prije svatova. E,sad vjerovatno će pisati naša imena i datum,jer naša uzrečica je : Ružica moja ! Pa ne znam dal da to stavimo ili nešto drugo!
Nessa87
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

PostPostao/la dalmašica dana pon vel 21, 2011 2:06 pm

Mi ćemo ugravirati najvjerovatnije ime i datum ,tj on moje ime ja njegovo i datum vjenčanja ...
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Vedra_Ella dana pet vel 25, 2011 11:27 pm

Ja nagovaram dragoga da mi na naše prstenje ugraviramo naše nadimke, odnosno kako zovemo jedno drugo (bub i buba) i datum vjenčanja... Htjela bih jednog dana, kada već budemo stariji i vidimo što je ugravirano na našim prstenima, da se podsjetimo na ovo vrijeme naše veze, početka zajedničkog života i braka (pretpostavljam da se tada više nećemo nazivati bub i buba)... Što vi mislite, da li je to glupo? Mogu zamisliti kako bi me zlatar glupo pogledao kada bih mu rekla što da ugravira...
Vedra_Ella

PostPostao/la Lia dana sub vel 26, 2011 8:54 am

Meni to uopće nije glupo. Baš je slatko. I ja mužeka zovem bub i to ugravirano na prstenu bi bio baš lijepi podsjetnik na dane mladosti :cerek: neće te zlatar u čudu gledat. Njemu je svejedno što piše.
Zadnja izmjena: Lia; sub vel 26, 2011 10:03 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ribica08 dana sub vel 26, 2011 9:35 am

ni meni ne zvuci glupo.. odnosno super ideja... i kao sto kaze lia sta njega briga sto pise... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana sub vel 26, 2011 11:55 am

ni meni to nije glupo :thumbsup:
mi smo rekli da nam ugravira TSI MOA-skracenica od ti si moja(ljubav) sta jedno drugom uvik govorimo...i jos datum :mig:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la toymaker666 dana sub vel 26, 2011 2:52 pm

Mi imamo ugravirano - "NOW AND FOREVER"

Now and forever by :svirac: Richard Marx
ako vas zanima -poslušajte,
http://www.youtube.com/watch?v=5MVr6Y595qg
"Until the day the ocean doesn't touch the
sand
Now and forever
I will be your man"

Richard Marx
toymaker666

PostPostao/la Oluja dana sub vel 26, 2011 6:26 pm

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: nista nije glupo ugravirat :10od10:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Nessa87 dana ned vel 27, 2011 1:10 am

Meni je to sve slatko jako kad čujem i uopće mi ne zvuči glupo,baš se rastopim kad čujem takve stvari. :cerek: :cerek: :cerek:
Nessa87
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Vedra_Ella dana ned vel 27, 2011 4:09 pm

Hvala vam puno cure.... :D dragoga sam nagovorila tako da sad samo čekamo prstenje da stigne :) i još jedna točka s popisa je gotova... :D
Vedra_Ella

PostPostao/la theonly dana sri ožu 02, 2011 9:46 am

Ella, ideja je predobra, upravo kak veliš, uvijek će vas sjećati na ove dane, a uostalom, ko kaže da se nećete tak dozivati do kraja života :raspa:
tako da, go for it :thumbsup:
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Happy Ivy dana sri ožu 02, 2011 1:09 pm

Super ideja, baš slatko! Najljepše je kad je u pitanju nešto posebno i individualno. :cerek: :cerek:
A zlatar se nema što iščuđavat. čak ako te i pogleda malo čudno (kao mene moj :pljuc:) bitno da ti napravi ono što ti želiš.
I da, nikome ne želim da vam ugravira krivo, kao što je meni :kava: Tak da, budite sigurno da ste se dobro razumijeli :thumbsup:
slika slika

12.3.2011.Naš život, naš sav ponos, ljubav naša...
Happy Ivy
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la tigerin dana sri ožu 02, 2011 1:49 pm

meni to ne djeluje uopce glupo, zasto i bi uostalom?
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Emma285 dana čet ožu 03, 2011 2:17 pm

zagorka je napisao/la:mi imamo imena na glagoljici izvana (ja njegovo, on moje), a iznutra samo datum... razmišljali smo o nečem drugom, ali smo se na kraju odlučili samo za imena zbog toga jer bi to isto morala bit ili jedna riječ ili neka ultra kratka rečenica kad imam mršave prste :rofl: :rofl:

I naši su tako...prsteni imaju ime na glagoljici izvana, i unutra datum vjenčanja :D
Emma285

PostPostao/la prinči dana ned tra 17, 2011 9:40 pm

Trenutno smo u razmišljanju šta ugravirati na naše burme...Sigurno ide datum, ali razmišljali smo još da stavimo nadimke koje smo si dali...trebalo bi da piše
..Micika moja.. na njegovoj, a na mojoj Ljubica moj.
Još su nam dragi Zeki, picolla,jubi..
Ili ima solucija, da stavimo naše rečenice..koje smo si govorili stalno tokom veze, podsjećajući jedno drugo na ljubav...
a to su: na mojoj - zeka obećana sam tebi zauvijek 09.07.2011-, a na njegovoj :ljubav: - Jubi , zeka je samo tvoj 09.07.2011 - :lovestruck: :ne zna:
vidjecemo :roll:
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Tyny dana pon tra 25, 2011 8:14 pm

Principessa, a ne bi vam ova druga solucija možda malo preduga bila? :ne zna: :ne zna:
U moru života što vječito kipi, što vječito hlapi, stvaraju se opet, sastaju se opet možda iste kapi. I kad prođe vječnost zvjezdanijim putem, jedna vječnost pusta, mogla bi se opet u poljupcu naći neka ista usta...
Tyny
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana pon tra 25, 2011 8:17 pm

da, principesa i meni se cini da vam to nece stat na prstenje :kava: al dvije rijeci i datum bi stalo :thumbsup:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la prinči dana pon tra 25, 2011 9:48 pm

Da cure, neće stat upravu ste--U subotu kad smo kupovali burme, pitala sam zlatara i rekao je tako da ne može stat...Pa onda ona prva solucija ide. :thumbsup:
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la prinči dana pon svi 09, 2011 1:48 pm

Principessa25 je napisao/la:Da cure, neće stat upravu ste--U subotu kad smo kupovali burme, pitala sam zlatara i rekao je tako da ne može stat...Pa onda ona prva solucija ide. :thumbsup:

Ugravirano !!!! i to naša imena pa LJUBI- 09.07.2011..Isto na obje burme.
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Nessa87 dana čet svi 19, 2011 12:34 am

Principessa25 je napisao/la:
Principessa25 je napisao/la:Da cure, neće stat upravu ste--U subotu kad smo kupovali burme, pitala sam zlatara i rekao je tako da ne može stat...Pa onda ona prva solucija ide. :thumbsup:

Ugravirano !!!! i to naša imena pa LJUBI- 09.07.2011..Isto na obje burme.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: baš lijepo,i posebno na vaš način :cerek: :cerek: :cerek:
Nessa87
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la InLove dana uto srp 19, 2011 3:13 pm

Vedra_Ella je napisao/la:Ja nagovaram dragoga da mi na naše prstenje ugraviramo naše nadimke, odnosno kako zovemo jedno drugo (bub i buba) i datum vjenčanja... Htjela bih jednog dana, kada već budemo stariji i vidimo što je ugravirano na našim prstenima, da se podsjetimo na ovo vrijeme naše veze, početka zajedničkog života i braka (pretpostavljam da se tada više nećemo nazivati bub i buba)... Što vi mislite, da li je to glupo? Mogu zamisliti kako bi me zlatar glupo pogledao kada bih mu rekla što da ugravira...

Meni ovo zvuci prekrasno... Ne vidim nikakav razlog zasto bi nekome (ikome) bilo glupo, ili ako bi, zasto bi ta osoba tocno bila bitna :raspa:

Upravo sam dobila inspiraciju citajuci ideje koje imate :) :)
Dragi i ja smo se htjeli pomiriti sa obicnim ime - datum kada nikako nismo mogli pronaci ono sto nam je bila prva ideja... Htjeli smo ispisati imena Tolkienovim "vilinskim" runama (Tengwar-om)...
E sad, znam da je nekada negdje bilo ljudi koji su radili gravuru tocnog natpisa sa Prstena iz Lord of the Rings ("One ring to rule them all ...") na vanjsku stranu prstena, a to je pretpostavljam cisto bila nekakva sablona :ne zna:
Ono sto bi mi htjeli, koliko god glupasto zvucalo, je moje i njegovo ime na unutarnjoj strani prstena, ispisano Tengwarom.

Ima mozda netko neku ideju da negdje postoji neki zlatar koji mi/nam moze ispuniti zelju? :)
slika
InLove
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la InLove dana sri stu 09, 2011 10:47 am

InLove je napisao/la:Dragi i ja smo se htjeli pomiriti sa obicnim ime - datum kada nikako nismo mogli pronaci ono sto nam je bila prva ideja... Htjeli smo ispisati imena Tolkienovim "vilinskim" runama (Tengwar-om)...
E sad, znam da je nekada negdje bilo ljudi koji su radili gravuru tocnog natpisa sa Prstena iz Lord of the Rings ("One ring to rule them all ...") na vanjsku stranu prstena, a to je pretpostavljam cisto bila nekakva sablona :ne zna:
Ono sto bi mi htjeli, koliko god glupasto zvucalo, je moje i njegovo ime na unutarnjoj strani prstena, ispisano Tengwarom.

Ima mozda netko neku ideju da negdje postoji neki zlatar koji mi/nam moze ispuniti zelju? :)

Ajme na sto sam spala, citiram svoje postove...
Uglavnom, cisto da podjelim informaciju - moze se :)
Ima jedna zlatarna u zg koja pise sto god treba :) Necu ih reklamirati, ali ako nekog zanima, slobodno nek se javi :)
I tako se moji fantasy snovi ispunjavaju :lovestruck: :lovestruck: :lovestruck: :lovestruck:
slika
InLove
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la lolitic dana sri ožu 14, 2012 12:36 pm

dogovor je pao ja i dragi smo odlucila ugravirati ˝ko izda=pizda˝!
:D :D :D :D :D :D
...ne možeš loviti lava s mrežom za leptire!
slika
lolitic

PostPostao/la blab dana sri ožu 14, 2012 12:42 pm

:lol: :lol: :svakacast: :svakacast:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la vrazichka dana sri ožu 14, 2012 12:42 pm

lolitic je napisao/la:dogovor je pao ja i dragi smo odlucila ugravirati ˝ko izda=pizda˝!
:D :D :D :D :D :D

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: super ideja, svaka cast :lol: :lol: :lol:
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Vjenčano i zaručničko prstenje, manžete i ostali nakit za vjenčanje

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.