Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Plesne škole - općenito: iskustva, savjeti, preporuke

Bandovi i dj-i iz cijele Hrvatske, orguljaši, zborovi, pjevači, klape i pjesme za crkvu, plesne škole, vrste plesa, prvi ples, klasični plesovi i lude ideje za otvaranje plesa.

Re: Plesne škole - općenito: iskustva, savjeti, preporuke

PostPostao/la just_love dana ned svi 22, 2011 10:02 pm

4mj je sasvim dovoljno da se pripremite za prvi ples, a onda će se i on sam opustiti na tom tečaju. Ako mu je teško grupno ići, onda uzmite instruktora privatno. Ne znam koliko se ranije drugi parovi pripremaju, ali ovi koje ja poznajem, obično 3 mj prije svadbe uzmu instruktora i sve savladaju u narednih mjesec dana :jig:

Sretno :cheer:
just_love

Marketing:

PostPostao/la **Anchy** dana ned svi 22, 2011 10:41 pm

just_love je napisao/la:4mj je sasvim dovoljno da se pripremite za prvi ples, a onda će se i on sam opustiti na tom tečaju. Ako mu je teško grupno ići, onda uzmite instruktora privatno. Ne znam koliko se ranije drugi parovi pripremaju, ali ovi koje ja poznajem, obično 3 mj prije svadbe uzmu instruktora i sve savladaju u narednih mjesec dana :jig:

Hvala..Koliko ti tecajevi imače koštaju? Ono cisto imformativno,bolje da se sad šokiram nego kasnije :rofl: :rofl:
slikaslika Siguran u to da te volim,sigurna u to da si stvoren za mene,sigurni u to da smo jedno i da sve je drugo manje vrijedno-OVE LJUBAVI
**Anchy**
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Narayan dana pon svi 23, 2011 12:22 pm

anci1987 je napisao/la:
just_love je napisao/la:4mj je sasvim dovoljno da se pripremite za prvi ples, a onda će se i on sam opustiti na tom tečaju. Ako mu je teško grupno ići, onda uzmite instruktora privatno. Ne znam koliko se ranije drugi parovi pripremaju, ali ovi koje ja poznajem, obično 3 mj prije svadbe uzmu instruktora i sve savladaju u narednih mjesec dana :jig:

Hvala..Koliko ti tecajevi imače koštaju? Ono cisto imformativno,bolje da se sad šokiram nego kasnije :rofl: :rofl:

Iako su cijene svima otprilike iste, ovisno je šta hoćeš.
Ako hoćeš učiti u kolektivi, sa više parova onda je to naravno najjeftinija varijanta, ali vjerujem i najmanje učinkovita. Ako hoćeš individualan ples npr. samo ti i tvoj dragi sa instruktorom onda ti je to od 800 do 1000 kuna 6-8 sati, ovisi kako kod koga a imaš i varijantu ako s vama idu i npr. kumovi, samo vas četvero, onda je to cca 500, 600 kuna. Vjeruj mi, ja sam sve varijante u svim plesnim centrima iskopala i meni se čini nekako najisplativija ova s kumovima, i još će bit dobra zezancija! :ples: :cagica:
Narayan

PostPostao/la Eli dana uto kol 02, 2011 2:36 pm

australis je napisao/la:Cure, jel ima itko iskustva sa plesnom školom Diva? Nju drže Bilman (onaj iz plesa sa zvijezdama) i njegova žena, pa me zanima jesu li fakat dobri kako se priča. :mig:

Hey!
Ja ti idem u plesnu školu Diva. Moji roditelji su tamo krenuli na individualne sate, pa smo im se i mi prikrpali. I moram priznati da je fakat super. Išli smo i u jednu "klasičnu" plesnu školu u grupi s puno ljudi i to nije za usporedbu. Plešemo tamo već jedno 5 mjeseci, 1 sat tjedno i sad smo radili koreografiju na engleski valcer jedno 5 sati. Vidim da ti je skoro svadba, ali ako još niste nigdje krenuli, oni nemaju klasičnu školu nego individualne sate i neki ubrzani tečaj za mladence, pa možda još i nije kasno... S tim da sad škola ne radi do iza Velike Gospe....

Joj jedva čekam da još malo uvježbamo ples u tih tjedan dana i 20.08. grand finale.... Nadam se samo da će sve proći kao i dok vježbamo :jig:
slika
Eli

PostPostao/la malanana dana sri kol 03, 2011 9:45 pm

Ja svakako preporučam plesnu školu Optimus. Gospodin Rade nas je u tjedan dana naučio 3 plesa, složio preslatku jednostavnu, a opet efektnu koreografiju. Ja sam preprezadovoljna.
malanana

PostPostao/la svibanj dana uto vel 07, 2012 5:19 pm

ima tko kakva iskustva sa plesnim centrom zagreb od nicolasa? ili diva?
svibanj

PostPostao/la cimetina dana sri vel 08, 2012 10:27 am

Koliko u prosjeku traju ti tečajevi za mladence?
slika
cimetina

PostPostao/la vrazichka dana sri vel 08, 2012 10:58 am

cimetina je napisao/la:Koliko u prosjeku traju ti tečajevi za mladence?

imas ubrzani a imas i redovni gdje i puno vise naucis..ubrzani je mislim 6 tjedana a redovni cca 3 mjeseca
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la svibanj dana uto vel 28, 2012 10:56 pm

A možeš i uzeti individualnu poduku pa se za termine dogovarate kako vam paše a broj sati negdje birate sami a negdje se kupuju "setovi" 10-20 sati. To ti je super ako želiš koreografiju jer se posvete tebi a ako samo želite naučiti lijepo plesat ok je i poduka u grupama i daleko jeftinija
svibanj

PostPostao/la zekonja2312 dana čet ožu 15, 2012 10:22 am

ja nam polako tražim pjesnu školu u koju bi išli, bliži se bliži dan a ja ne znam plesati, dragi tako tako....
gledam ovu od nicholasa i ištvana :cerek:
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la svibanj dana čet ožu 15, 2012 11:36 am

Preporučam ti od Nicolasa plesni centar Zagreb. Stvarno su odlični i sigurno ćete naučiti plesati i sve što vamj padne na pamet što želite što se tiče koreografije. Samo mislim da Nicolas ne drži te tečajeve ali ima super ekipu mladih učitelja i vjeruj mi stvarno su odlični!!!
svibanj

PostPostao/la zekonja2312 dana čet ožu 15, 2012 12:29 pm

svibanj je napisao/la:Preporučam ti od Nicolasa plesni centar Zagreb. Stvarno su odlični i sigurno ćete naučiti plesati i sve što vamj padne na pamet što želite što se tiče koreografije. Samo mislim da Nicolas ne drži te tečajeve ali ima super ekipu mladih učitelja i vjeruj mi stvarno su odlični!!!

ti si išla tamo? koliko dugo traju ti tečajevi? ja ne znam plesati pa krećem od nule
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la slatkica:) dana čet ožu 15, 2012 12:40 pm

mi smo išli u plesni centar zagreb(nicolas) :D
išli smo 3 mjeseca i zaisat su dobri učitelji,ja sam puno toga naučila ali nažalost,mom dragom nije bilo pomoći :lol:
ima 2 lijeve i nimalo osjećaja za ritam :neznamkakoti: :lol:
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la zekonja2312 dana čet ožu 15, 2012 12:44 pm

mi nemamo toliko vremena, ali ići ćemo na onaj ubrzani tečaj, pa se nadam da će biti osta, tipa nekih 8 sati :jig:
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la zekonja2312 dana čet ožu 15, 2012 1:18 pm

našla sam sad plesnu školu Diva, mislim da ćemo tamo ići, blizu nam je a imaju brzi tečaj a to bi i htjeli :jig:
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la svibanj dana čet ožu 15, 2012 9:27 pm

Mi smo išli u plesni centar zagreb na individualnu poduku 1000 kn po osobi ali isplatilo se svake kune! i jednostavno dobiješ osjećaj za ritam koliko ti pokazuju a vjeruj mi fakat se trude
svibanj

PostPostao/la InLove dana sri ožu 21, 2012 3:46 pm

Zekonja: Mi smo ti se spremali u Divu na taj tecaj ali nam nazalost ne pase termin :(
Poceo ti je tecaj za mladence u ponedjeljak, iduci krece 16.4. Odvija se ponedjeljak, utorak i srijedu - dva dana po dva sata i jedan dan 1 sat i radi se u malim grupama :)

Mi imamo problem - moj buduci muzic je u zg petak popodne, subota i nedjelja.
Do svadbe imamo brat bratu, dva mjeseca i mislim da nam nikakav tecaj (cak i ako bi bio samo vikendom) vise ne pase...

E sad, iskopala sam na razno raznim mjestima preporuke za razno razne centre, i ukoliko znate stogod iz prve/druge/trece ruke.
Relativno bitan nam je kriterij kakvi su prema plesno-zakinutima ;) i rade li individualne sate vikendom :)
Centri su:

Plesni Centar Fredi
Plesni Centar Zagreb
Plesni Centar Sara
Plesna Skola Diva (o njima vec sve znamo, ali nikada nisu iskustva na odmet)
Plesni centar Tactus
Plesni centar Harmony

Unaprijed vam hvala curice :cubice: :cubice: :cubice:
slika
InLove
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la zekonja2312 dana čet ožu 22, 2012 8:05 am

in love, mi ćemo ići vjerojatno na taj od 16.4. iako sam ja prvo htjela da samo sa nama rade ali valjda će i u grupi biti ok...
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la bubito dana ned ožu 25, 2012 8:56 pm

Zekonja, bilo bi super kad bi podijelila svoje dojmove s nama o plesnoj skoli Diva. I ja se nesto premisljam za njih, cula sam da su :10od10:
slika
bubito

PostPostao/la bubito dana ned ožu 25, 2012 9:02 pm

malanana je napisao/la:Ja svakako preporučam plesnu školu Optimus. Gospodin Rade nas je u tjedan dana naučio 3 plesa, složio preslatku jednostavnu, a opet efektnu koreografiju. Ja sam preprezadovoljna.

Mozes molim te rec kolika je bila cijena satova?
slika
bubito

PostPostao/la InLove dana pon ožu 26, 2012 10:42 am

InLove je napisao/la:E sad, iskopala sam na razno raznim mjestima preporuke za razno razne centre, i ukoliko znate stogod iz prve/druge/trece ruke.
Relativno bitan nam je kriterij kakvi su prema plesno-zakinutima ;) i rade li individualne sate vikendom :)
Centri su:

Plesni Centar Fredi
Plesni Centar Zagreb
Plesni Centar Sara
Plesna Skola Diva (o njima vec sve znamo, ali nikada nisu iskustva na odmet)
Plesni centar Tactus
Plesni centar Harmony

Update:
Nakon nesto malo istrazivanja i zivkanja uokolo, objasnjavanja nase specificne situacije (vikendi, nema nas preko tjedna, 7 tjedana do svadbe :budala: ) dozivjeli smo stvarno svasta - u nekim centrima nas uopce nisu culi sto ih pitamo i kakva nas edukacija zanima i koji su nam problemi, pa su nas svom silom gurali na tecaj utorkom :neznamkakoti: do onih koji su ponudili povoljni paket za pocetak od 10 sati za svega 2000 kn :neznamkakoti:
Na kraju smo otisli do Sare iz plesnog centra Sara i dogovorili s njom neki dosta povoljniji paketic privatnih sati.
Svakako vas update-am kako ce ici :raspa: Mislim da cemo na prvi sat vec ovaj tjedan :cheer:
slika
InLove
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la vrazichka dana pon ožu 26, 2012 10:46 am

dakle Sara..koja je i bila u Plesu sa zvijezdama je i mene trenirala i super je curka :thumbsup: :thumbsup:
ona je bila u PS Spin te nedavno (valjda ima vec godina dana) otvorila svoju skolu.
vjerujem da ce i vama biti super.
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la zekonja2312 dana pon ožu 26, 2012 12:20 pm

cure, jel išao tko u plesni centar Diva? nama su najbliži po lokaciji pa smo tamo mislili...
da li je puno za individualni sat cijena 60min=200kn?
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la vrazichka dana pon ožu 26, 2012 12:32 pm

zekonja2312 je napisao/la:cure, jel išao tko u plesni centar Diva? nama su najbliži po lokaciji pa smo tamo mislili...
da li je puno za individualni sat cijena 60min=200kn?

pa i nije strasno..
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la bubito dana pon ožu 26, 2012 5:34 pm

Na kraju smo otisli do Sare iz plesnog centra Sara i dogovorili s njom neki dosta povoljniji paketic privatnih sati.
Svakako vas update-am kako ce ici :raspa: Mislim da cemo na prvi sat vec ovaj tjedan :cheer:

bas mi je drago da ste nasli rjesenje :cagam: a koliko je tocno taj paketic povoljan?
slika
bubito

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Glazbeni sastavi i repertoar za vjenčanje, glazba za crkvu, prvi ples i plesne škole

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.