Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Plesne škole - općenito: iskustva, savjeti, preporuke

Bandovi i dj-i iz cijele Hrvatske, orguljaši, zborovi, pjevači, klape i pjesme za crkvu, plesne škole, vrste plesa, prvi ples, klasični plesovi i lude ideje za otvaranje plesa.

Plesne škole - općenito: iskustva, savjeti, preporuke

PostPostao/la Tasha dana pon tra 21, 2008 7:33 am

Tactus: To je klub u kojemu plese Istvan Varga..a buduci da sam imala prilike plesati s njim, znam kako covjek radi i kakve sve ideje ima..
No, on ne vodi tecaj za mladence...i kada sam frendici preporucila Tactus, bilo me je malo strah kako ce ona izreagirati i kako ce im se svidjeti..Na kraju je bila odusevljena...stvarno ih je gospon Miro super uskladio, naucio i postelao :)

Tako da, curke, ukoliko imate nedoumica, ja cu vam definitvno njih preporuciti..(ajme koja reklama.. :ludilo: )
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

Re: Tactus

PostPostao/la elegant dana uto kol 26, 2008 9:05 am

i jaaaaaaaaaaaaaaa :ludilo: :ludilo: :bravo:
udala se i ja ... jest da su mnogi sumnjali, ali kaj je, tu je .... i dobroooo jeeeeeeeeeeee!!!!
elegant

PostPostao/la elegant dana uto kol 26, 2008 9:06 am

elegant je napisao/la:i jaaaaaaaaaaaaaaa :ludilo: :ludilo: :bravo:
majstor Mirek je simpa, ugodan ... sve 5 ... čak i moj dragi, zakleti neplesač, oduševljen :jig:
udala se i ja ... jest da su mnogi sumnjali, ali kaj je, tu je .... i dobroooo jeeeeeeeeeeee!!!!
elegant

PostPostao/la Branči dana pon stu 17, 2008 8:54 am

Mene zanima s obzirom da je Ištvan Varga otišao, da li će i dalje biti Tactus ili kak?

Jel on tamos amo radio il je to bila i njegova škola?
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Tasha dana pon stu 17, 2008 9:28 am

tactus je plesna skola njegovog trenera...tako da Tactus kao Tactus ostaje, samo bez Istvana..

A Istvan ce me cuti...na broj telefona koji je ostavio na svojoj stranici nitko se ne javlja...on se ne javlja na svoj mob...mislim, katastrofa..
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Buendia dana uto ožu 31, 2009 10:36 pm

Devojke, jel ima jos neko iskustva sa plesnom skolom "Tactus"?
Dragi i ja hocemo da krenemo na casove, a oni su nam fizicki najblizi, pa bismo najradije njih odabrali...
Nemamo bas neka iskustva sa plesnim skolama, pa bi nam svaki savet bio od koristi. :)
Buendia

Re: Plesne škole - općenito: iskustva, savjeti, preporuke

PostPostao/la Studentica24 dana ned ruj 13, 2009 4:12 pm

Jedno veeeeelikooo hvala Tactusu i gospodinu Miri - zaslužuju svaku preporuku!
Ideje, strpljenje, kreativnost, fleksibilnost - ne znam što bih prije nahvalila! :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast:
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Tasha dana uto ruj 15, 2009 4:47 pm

Studosice, I told you so... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Bas mi je drago da vam se gospon Miro svidio i da vam je slozio lijepu koreografiju (koju cu uskoro i sama vidjeti)..uostalom, drago mi je i da si poslusala moj savjet...vidis da nisam bas toliki dibidus :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Uostalom, slijedece godine i ja moram sa dragim u skolu..iskreno se nadam da ce gospon Miro imati dovoljno strpljenja za njega... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Bubi dana uto stu 03, 2009 3:24 pm

bokić ženice :bok:
moj dragani ima dvije lijeve noge...planiramo nešto organizirat u vezi plesne škole, možda mi one pomognu da ga opustim, ali mi smo u različitim gradovima..vidjela sam da imaju individualne satove sa parovima pa bi se možda dalo s njima nešto dogovoriti...zanimaju me vaša slićna iskustva...ako ih ima :huh: what to do?

kisić
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
Bubi

PostPostao/la Branči dana sri stu 04, 2009 8:02 pm

mi smo ti završili cijeli tečaj u PC Zagreb i bilo nam je super, stvarno se dobro nauči i baš se čovjek nauči opustiti dok pleše ako prije nije nikad plesao.
ali svakako mislimo još uzeti par sati individualne poduke za koreografiju za prvi ples... sve ovisi kako vam je lakše vremenski i, koliko vidim, daleko.

ako ćete otplesati klasično neki prvi ples, dosta vam je da uzmete par individualnih sati, nauče vas recimo dva plesa, valcer i discofox (dvokorak) i to vam je dosta za plesati cijelu noć :thumbsup:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Bubi dana uto stu 17, 2009 12:28 pm

hej Branči :)

hvala ti na preporuci...definitivno ćemo morat nešto organizirat, sve je ok dok se ne sjeti i dok ne krene gledat oko sebe da vidi jel ga netko gleda..teško da će bit nezamijećen na prvom plesu he he
samo moramo smislit kako ćemo i šta ćemo jer moramo hvatat vikende ko i do sada za sve ostalo

imamo vremena manje od pola godine :shock1: :cheer:

:jig: :vau:
slika
Bubi

PostPostao/la geceta dana pon ožu 08, 2010 1:26 pm

jucer smo bili na prvom satu u Tactusu i nakon toga i ja definitivno preporucam njih jer sad razmisljam o promjeni profesije :-) mislila sam da imam dvije lijeve no sad super znam 3 plesa :-)
geceta

PostPostao/la Bubi dana pon ožu 08, 2010 4:02 pm

pa bravo za tebe geceta :cheer: :bravo:

a kako je za plaćanje? jesu skupi?

btw...bebica nam je na putu :cagam: :cubice: :lovestruck:

svima veeeliki hug :grli:
slika
Bubi

PostPostao/la geceta dana sri ožu 10, 2010 10:40 am

ovaj OT mi nitko nece zamjeriti i samo probajte ;-) CESTITAAAAM!!! :cheer:
Platili smo 470 za nas 2. Ja sam mislila da ce mi tesko ici i da nemam pojma ali full lagano ide, i svida mi se sto sam promjenila 3 partnera u toku veceri jer lako je meni dok mene moj Dragec vodi nok cim me kum primi, ja se ukocim. Iznojili smo se fino, tak da je i taj dio rjesen LOL
to nije ubrzani tecaj vec tecaj drustvenih plesova, pocetni stupanj, traje 8h, nedeljom po 2h. Mi mislimo otici i na napredni.
geceta

PostPostao/la lunna dana sri ožu 17, 2010 8:29 pm

zene moje ima li koja od vas iskustva sa skolama u splitu?ja plesem cili zivot,ali bi isto malo otisli na tecaj da i dragi stagod nauci i da imamo neku koreografiju :D
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la osma putnica dana ned srp 04, 2010 10:04 pm

bas ja tila pitat ima ko iskustva u st...
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la delfin dana pet kol 13, 2010 9:48 pm

Postoji i jedna djevojka koja je nas učila plesati i radila je za nas koreografiju i još nam je dolazila doma vikendom. :svakacast:
pa eto koga zanima mogu mu dat njen broj!
inače nas je učila salsu i koreografiju nam je smislila a ples je trajao 3:40min i sve smo svladali u 4mj.a dragi ima dvije lijeve :10od10:
slika
delfin

PostPostao/la željka dana sub pro 04, 2010 10:38 am

Zna li netko ima li kakva dobra plesna škola negdje oko Črnomerca u ZG?
željka

PostPostao/la Tyny dana sri pro 08, 2010 11:15 pm

imaju li moje varaždinke i međimurke kakva iskustva sa plesnim školama, preporuke?
U moru života što vječito kipi, što vječito hlapi, stvaraju se opet, sastaju se opet možda iste kapi. I kad prođe vječnost zvjezdanijim putem, jedna vječnost pusta, mogla bi se opet u poljupcu naći neka ista usta...
Tyny
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la wedding.dress dana uto vel 15, 2011 9:19 pm

Tyny je napisao/la:imaju li moje varaždinke i međimurke kakva iskustva sa plesnim školama, preporuke?

:ne zna: :ne zna: to i mene zanima...zasad vjezbamo doma :rofl:
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la australis dana čet vel 17, 2011 9:50 am

Cure, jel ima itko iskustva sa plesnom školom Diva? Nju drže Bilman (onaj iz plesa sa zvijezdama) i njegova žena, pa me zanima jesu li fakat dobri kako se priča. :mig:
slika
australis

PostPostao/la theonly dana čet vel 17, 2011 2:29 pm

Tyny i wedding, mm i ja smo još dosta prije vjenčanja išli u http://www.harmony-dance.hr/ u Varaždin.. oboje smo znali donekle plesat, al tam se malo utvrdi gradivo..
inače sam ja išla u Čk-ovo je za wedding-tam na kružnom toku prije Placa, smjer Pilke npr, jel ono tam neko vatrogasno društvo :misli: a svakak imaš i plesnu školu Livi- tam sam ja na trbušni išla :thumbsup:
svi nude i individulane satove, pa npr. izaberete pjesmu i onda vam neko pokaže u par sati kak je najbolje to otplesati (ak nije npr. valcer-to i u grupnom polasku naučiš)
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la wedding.dress dana čet vel 17, 2011 3:03 pm

theonly, hvala :grli: :grli: :grli:
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la **Anchy** dana ned svi 22, 2011 2:16 pm

Vidim da samo muška populacija ovdje ima dvije lijeve pa tako i moj dragi i nemam pojma kaj napraviti.Ja znam plesati jako dobro i znam sve plesati i plešem od malih nogu,a i moji svi su izvrsni plesaci jedino u cijeloj prici dragi šteka :rofl: kaj da napravim s njim?? Ici na neki tečaj mislim da nece puno pomoci jer smatram tko nije za ples onda nije i gotovo,al opet nebi htjela da mladoženja cijelu vecer sjedi,vec mu se naveliko prijetim ili ce plesati ili ništa od svadbe :rofl: :rofl: a manje od 4mj je do svadbe..Help???
slikaslika Siguran u to da te volim,sigurna u to da si stvoren za mene,sigurni u to da smo jedno i da sve je drugo manje vrijedno-OVE LJUBAVI
**Anchy**
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Glazbeni sastavi i repertoar za vjenčanje, glazba za crkvu, prvi ples i plesne škole

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.