Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Bendovi: Spice Grills, Positivo, ExZodiac

Bandovi i dj-i iz cijele Hrvatske, orguljaši, zborovi, pjevači, klape i pjesme za crkvu, plesne škole, vrste plesa, prvi ples, klasični plesovi i lude ideje za otvaranje plesa.

Re: Positivo

PostPostao/la ivancica dana uto lis 19, 2010 2:13 pm

Da, znaju svirat i po eventima. I još nikad nisam čula pritužbu na njih.

A što nije da su oni svirali u ono pogodi stihove ili tako nešto? :misli:

Jel imaš informacije o cijeni?
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

PostPostao/la arlenna dana sri lis 20, 2010 11:09 am

ivancica je napisao/la:A što nije da su oni svirali u ono pogodi stihove ili tako nešto? :misli:

jesu jesu...to su oni...

mi smo ih isto slušali bili jednom... i jednom smo ih slušali dok su se uvježbavali prije jedne svadbe...s time da je za tu svadbu bilo njih jedno 10-ak na bini (bilo je to u Westinu ove godine)... o njima smo neko vrijeme razmišljali al kad smo stavili na papir kolika im je cijena plus plaćanje večere...ispadne dosta...

ali su fenomenalni... stvarno su :10od10:
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Studentica24 dana sri lis 20, 2010 11:22 am

Ivančice, da oni su svirali u "Ne zaboravi stihove", a koliko ja znam cijena je oko 2500 eura... Slažem se da je to poprilična svota novca, no ako bend od 4 ili 5 ljudi dođe 2000 eura, logično je da ovaj s njih 8 dođe skuplje... :ne zna: :ne zna:

Slažem se da je puno love, no ljudi fakat vrijede svake kune! :svakacast: :svakacast: :svakacast:
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Re: Spice Grills

PostPostao/la blue angel dana ned stu 14, 2010 3:51 pm

evo, i ja si nekako razmisljam o njima...
znala sam ih cesto cuti vani... neznam koliko se to unaprijed mora kapariti? jesu jos uvijek 1600 ojra?
u principu glazba mi je najvaznija na svadbi.. zelim da bude bas prava festa!!
blue angel

PostPostao/la Tasha dana ned stu 14, 2010 5:43 pm

1700eura su za slijedecu godinu..a po onome sto mi je romeo rekao prije nase svadbe, slijedece godine imaju slobodnih jos par petaka i to je to
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la blue angel dana ned stu 14, 2010 6:15 pm

Mischa je napisao/la:1700eura su za slijedecu godinu..a po onome sto mi je romeo rekao prije nase svadbe, slijedece godine imaju slobodnih jos par petaka i to je to

ajooj.. poslala sam im poruku, javim ovdje odgovor :(
blue angel

PostPostao/la katarinka dana uto stu 23, 2010 2:21 pm

Isabella je napisao/la:da ih ima, već bi se razglasilo. mislim da nemaš brige.
koliko ranije sta ih kaparili?

sorry kaj tek sad odgovaram. totalno sam zaboravila. :thumbsdown: pa kaparili smo ih sredinom 10og ove godine, a svadba nam je 1.10. slijedeće, znači godinu dana unaprijed i mogu ti reći da su već bili skoro popunjeni svi datumi do 10og mjeseca!
u svakom slučaju, ja očekujem da će bit vrhunski! :D :D
katarinka

Re: Bendovi: Spice Grills, Positivo, ExZodiac

PostPostao/la just_love dana uto svi 17, 2011 10:09 am

I naš band će biti "Spice Grills" :loveflag:

Nakon bezbroj preporuka i divnih riječi o njima, i sami smo se uvjerili da je tako! Jedva čekam :cagam:
Svi koji ste u dilemi - nemate razloga :thumbsup:
just_love

PostPostao/la korinna dana uto svi 24, 2011 11:17 pm

ja mogu samo reci - da se opet udajem, opet bi odabrala spice grillse :cerek:
atmosfera koju naprave je ludilo, toliko su simpaticni svi od reda, toliko pozitivne energije, ma sve rijeci hvale

toplo preporucam :cerek:
korinna

PostPostao/la niko.ja dana sri svi 25, 2011 2:19 pm

I ja moram pohvalit pice Grillse, bila baš u subotu na jednom vjenčanju i super su atmosferu držali i što mi se najviše od svega svidjelo baš drže štimung dok god ima ljudi na podiju - ne budu ti otjerali ljude oko 4 zato jer se njima ne da svirat ko neki bendovi grrr...

Iako slažem se sa svima što vele da je to do ljudi na svadbi, a na ovoj svadbi je bila ekipa za :10od10: :10od10: :10od10:
udana gospođa od 07.05.2011. :D
Kako provodim svo slobodno vrijeme: Nina's creative crafts
niko.ja

PostPostao/la just_love dana sri svi 25, 2011 5:30 pm

Joj cure baš ste me ohrabrile :makarena:

I ja znam par ljudi koji su ih imali na svadbama ili nekakvim domjencima, nisam čula lošu riječ. Uvijek veseli, nasmijani, raspoloženi dići atmosferu :grli: Nije ni čudo da ih se mora kapariti po godinu i pol ranije :strika:
just_love

PostPostao/la Branči dana uto svi 31, 2011 6:37 pm

Evo nas napokon s dojmovima sa našeg vjenčanja. :cerek:

Dakle, ExZodiac.

Uz rizik da ćemo postati jedni od mladenaca koji će biti dosadni u forsiranju nekih svojih želja i prohtjeva, učinili smo baš to - tražili da sviraju kao da imaju svirku u nekom klubu, a ne na vjenčanju. :D
Samo u jednom trenu sam pomislila "što ako se ljudima to neće svidjeti" (u trenu kad sam ušla u salu prije dolaska gostiju, sala je inače za 280 ljudi s ogromnim podijem, a nas je bilo stotinjak) no znala sam da oni imaju back up plan i da će se prilagoditi - zapravo kako mi je to palo na pamet, tako je i otišlo jer sam čula da uvježbavaju stvari koje smo ih zamolili da odsviraju i počela čagati. :cagam: :jig:

Da krenem ispočetka, iznimno profesionalni, što smo tražili - to smo i dobili. Znači prilagodba mladencima stopostotna, daju svoje ideje i mišljenja, kad zaškripi i moralna podrška (Mario me odgovorio od blesave ideje da se presvučem odmah nakon prvog plesa jer sam si stalno gazila po vjenčanici, što mi je poslije bilo drago).

Ajmo sad o tehničkim detaljima - imali su vrlo nezahvalan zadatak naučiti Won't get fooled again od The Who za naš ulazak u salu.
A ta pjesma traje i traje... da ne spominjemo koji to virtuozi sviraju u originalu (Pete Townshend i Keith Moon), ali kad su to odsvirali, znali smo da nema više brige za ništa što se muzike tiče. :thumbsup:

Naglasak je, na naš zahtjev, bio na rocku i stranoj mjuzi, bilo mi je prefantastično kad smo vidjeli nakon prvog plesa da apsolutno nitko ne sjedi za stolom, svi plešu, skaču, podij krcat! :woot: :woot: I u par navrata kad su svirali nešto od zabavnih, cca 15 ljudi na podiju, kreću sa Stonesima, ostala ekipa se diže i juri na podij plesati, ma tad smo definitivno znali da je to - to!

Za nas su još naučili par stvari od Creedensa, pa jednu laganicu od Zeppelina, Devojku sa čardaš nogama od Balaševića, LOVE od Nat King Colea (koju je Vjeran na trubi fantastično odsvirao :svakacast: ), Rođen u Zagrebu od ITd benda... uglavnom nismo im imali štogod puno niti za reći da nauče jer im je repertoar sam po sebi fantastičan.

Ljudi su nam dolazili što tu večer, što da su drugi dan zvali sa pohvalama za bend, da nisu nikada bili na tako opuštenoj i neobičnoj svadbi s odličnom muzikom. Plesali su čak i oni koji nikada ne plešu! :thumbsup: :thumbsup:

Što reći nego da ih preporučamo svima, meni je samo žao što smo se tako malo družili s bendom za vrijeme vjenčanja jer i kao ekipa za zezanciju su mrak.

Za kraj samo mogu citirati jednog gosta na vjenčanju, ozbiljnog i uglednog gospodina od cca 60 godina koji je došao do moje mame nakon prvotnog šoka i nevjerice i s oduševljenjem rekao "Bokte, oni sviraju The Who!!! The Who!!!" i nije se cijelu noć micao s plesnog podija. :rokaj: :cerek:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Dani 26 dana uto svi 31, 2011 9:20 pm

Branči je napisao/la:Evo nas napokon s dojmovima sa našeg vjenčanja. :cerek:

Dakle, ExZodiac.

Za kraj samo mogu citirati jednog gosta na vjenčanju, ozbiljnog i uglednog gospodina od cca 60 godina koji je došao do moje mame nakon prvotnog šoka i nevjerice i s oduševljenjem rekao "Bokte, oni sviraju The Who!!! The Who!!!" i nije se cijelu noć micao s plesnog podija. :rokaj: :cerek:

:lol: :lol: :lol: :lol: Bravo za čiču! :10od10: Ja potvrdjujem sve napisano! Bend je bio savrsen!!!!!!!!!!! :svakacast: :svakacast: :svakacast: Ja inace idem po bosanskim svadbama (hebi ga, krv nije voda :lol: ) al sam totalno odusevljena atmosferom koju su decki napravili!!!!! Podij je stvarno stalno bio pun i vidjelo se da ljudi uzivaju :svakacast: :svakacast: :svakacast: Studentica i ekipa se nisu skidali sa podija, ja sam valjda jedina osoba koja je cijelu svadbu presjedila (nisam kriva i bilo mi je jako tesko zadrzat dupe na stolici, al mirovanje u trdunoci nije dopustalo skakutanje :roll: ) iako, pomalo sam se dmuckala na stolici :jig:

Dakle, deckima ocjena :10od10: Svaka cast!
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la zaza2208 dana pon kol 08, 2011 9:25 am

evo, ja nova ovdje :bok:

ako bi neka bivsa mladenka koja je na vjencanju imala exzodiac bila voljna poslati svoj dvd ili bilo sto slicno da vidim malo kako izgledaju tokom cijele svadbe bila bih i vise nego zahvalna :bravo:
[color=#FFFFFF][color=#408040][color=#80BF80]Oduvijek sam bila zagovornica kreposti. Osim kad više nisam uspijevala odoljeti iskušenju.[/color][/color][/color]
zaza2208

Re: Bendovi: Spice Grills

PostPostao/la jaju dana sri kol 24, 2011 8:20 pm

potraga za bendom na ovom forumu nakon čitanja postova i pregledanja linkova na web-u završila mi je sa spice grills, definitivno repetuar koji mi želimo... iskustva sam već pročitala, ali zna li ko neke nove informacije cijena? i koliko ranije ih se mora kaparit? :loveflag: bila bi jako zahvalna
slika
jaju

PostPostao/la just_love dana pet kol 26, 2011 12:05 pm

1700 eura , treba cca godinu prije, a mozda i jos prije :ne zna: Čim prije, tim su veće šanse da ćeš ih imati jer je stvarno navala. Izvrsni su :loveflag:
just_love

PostPostao/la jaju dana pet kol 26, 2011 12:46 pm

hvala na informaciji! :D. budem odmah zvala da vidim ima li šta od njih za naš datum!
slika
jaju

PostPostao/la Branči dana ned kol 28, 2011 1:36 pm

zaza2208 je napisao/la:evo, ja nova ovdje :bok:

ako bi neka bivsa mladenka koja je na vjencanju imala exzodiac bila voljna poslati svoj dvd ili bilo sto slicno da vidim malo kako izgledaju tokom cijele svadbe bila bih i vise nego zahvalna :bravo:

dobrodošla :bok: , mi smo imali exzodiac ali ti ja svoj dvd još nemam, ali nazovi marija iz exzodiaca pa ćete se nać ili će ti poslati njihov dvd sa jedne svadbe koji se može pogledati.

taj dvd smo i mi pogledali prije nego smo se odlučili, ali sam ga ja već davno proslijedila dalje. :D
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la jaju dana sri kol 31, 2011 5:10 pm

spice grills zauzeti, romeo mi je rekao da većinom su uvijek godinu na više od toga unaprijed rezervirani, pa eto cure ko ih želi neka ne čeka već kapari na vrijeme! ja sam rezervirala daddy cool, oni su nam bili drugi izbor, što smo vidili na njihovoj stranici i poslušali paše nam, u petak ih idemo slušati!
slika
jaju

PostPostao/la iva123 dana čet ruj 08, 2011 8:18 am

EX-ZODIAC jednom riječju SAVRŠENSTVO!!!

Dečki svaka vam časti. Mario legendo!!!
iva123

PostPostao/la Cosmo007 dana ned lis 30, 2011 9:51 pm

Napokon da podijelim s vama oduševljenje bendom ex-zodiac. :dani: Svirali su nam na svadbi 17.09. i ne znam odakle bih počela s pohvalama. :10od10: Dečki su maksimalno profesionalni. Poslušali su svaku našu želju, pa čak i ono što smo na razgovorima prije vjenčanja usputno spomenuli da nam se sviđa - poslušali su, zapamtili i svirali na svadbi na naše oooogromno oduševljenje. :thumbsup: Bez pogovora i podizanja cijene, za nas su naučili pjesmu koja je svirala na ulasku u hotel... Kod njih nema falševa i bezobraznih komentara... :bravo:

Gotovo da je dva mjeseca od naših svatova prošlo, a još uvijek nas ljudi, totalno oduševljeni svadbom ispituju tko je svirao... S dečkima (naročito Mariom) ostvarili smo gotovo prijateljski odnos i toplo bih ih preporučila svakome tko planira svadbu. :svakacast: Iskreno, nadam se da ću imati priliku prisustvovati svadbi na kojoj će oni svirati jer su kod nas napravili takav štimung :ludilo: da to zasigurno ni mi, a ni naših 150 gostiju neće zaboraviti. :ples: Domaće, strano, živahno, sporo, duboki tonovi, pjesme koje inače izvode pjevačice, back vokali... savršeni su! :bravo1:

Ukoliko dečki iz benda čitaju ove postove na forumu, moram još jednom reći, HVALA!!! :svakacast: :svakacast: :svakacast:
What a Wonderful World (http://www.vjencanja-a-z.bloger.hr)
slika
Cosmo007

ExZodiac

PostPostao/la killerlady dana pet sij 20, 2012 2:06 pm

hej svima

I nama su svirali ExZodiac u osmom mjesecu i ocarali su nas! Moram napomenuti da je bilo dosta tesko svirati za nas: imali smo ne samo jako puno stranih gostiju rastrkanih po cijelom svijetu (od amera preko pakistanaca, svicaraca, engleza...) bila je tu i bosansko/slavonska frakcija, zagrepcani, romi... trebalo je tu pogoditi zicu a oni su to itekako uspijeli i to sve bez narodne glazbe. Mrak mrak mrak, sto da vam kazem! Za ulaznu pjesmu sam ja ludaca pod svaku cijenu htjela od severine OVO CE BITI DOBRA NOOOOOC i prvi put kad sam to spomenula Mariu (Mario legenda!) je onak rekao: ajme, mi smo rock bend! Severina??? Pa smo se onda dogovorili da ce samo svirati onaj irski dio pjesme ali bome su nas iznenadili i kad smo ulazili u salu PJEVALI SU CIJELI REFREN ma svaka cast. Na kraju smo im platili previse, mi zaboravili da smo dali kaparu i dajemo im novac a Mario odmah: ne ne, ovo je previse, pa dali ste nam kaparu vec a onda je moj muz rekao: ma znate kaj, bili ste odlicni, to nek vam bude baksis :-) Ma odlicni su decki, svaka cast :cagam:
slika
killerlady

PostPostao/la runolist dana ned sij 29, 2012 11:14 pm

killerlady i cosmo, kolika je bila vaša cijena za ex-zodiac? vidim da ste vi zadnje spomenule da su vam svirali na svadbi pa vjerojatno imate njafriškiju informaciju.
runolist

PostPostao/la killerlady dana sri vel 08, 2012 1:14 pm

1700 eura
slika
killerlady

PostPostao/la tejka dana pon ožu 05, 2012 9:58 am

Bok svima! Ja sam nova ovdje na forumu... :jig: Uglavnom, ako znate možda nekoga tko se ženi/udaje 12.5.2012. godine i želi Spice Grillse, može mi se javiti na private. Mi smo ih rezervirali i kaparili još prije godinu dana ali su nam kumovi prije par dana objavili da su nam oni organizirali bend i gosta iznenađenja tako da ne možemo i jedne i druge... :ha:
tejka

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Glazbeni sastavi i repertoar za vjenčanje, glazba za crkvu, prvi ples i plesne škole

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.