Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Bendovi: Spice Grills, Positivo, ExZodiac

Bandovi i dj-i iz cijele Hrvatske, orguljaši, zborovi, pjevači, klape i pjesme za crkvu, plesne škole, vrste plesa, prvi ples, klasični plesovi i lude ideje za otvaranje plesa.

Re: Spice Grills

PostPostao/la amorfia dana uto lip 30, 2009 7:33 am

Mischa je napisao/la:Btw, Branci ja imam dvd sa svadbe pa ti ga mogu dati...

i mene bi zanimao dvd :cheer: možeš ga spržiti pa mi pošalješ? uplatim ti novce za dvd i poštarinu :)
slika
amorfia

Marketing:

PostPostao/la Tasha dana uto lip 30, 2009 7:55 am

Amorfia, daj molim te...10kn me nece ni spasiti ni upropastiti...

Nije bad..snimim ti dvd i posaljem...

Samo mi napisi na pp adresu i to je to...

I vjeruj mi neces pogrijesiti :mig:
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la sapa dana pet ruj 11, 2009 12:24 pm

curke

puno hvala na pomoci citajuci vase komentare zakaparila sam spice grillse za drugu godinu prakticki na nevidjeno. Sigurna sam da nisam pogrijesila :) hvalaaaaaaaaaaaaaa :cubice:
sapa

PostPostao/la JASMINA dana sri stu 25, 2009 8:38 am

Evo i mi se pridružili ekipi koja je uzela Spice grills :cheer: Nakon što smo odlučili da ćemo ipak uzeti band, a ne dj-a, krenula u potragu. Izbor se sveo na dva benda i prevladao najbolji - Spice grills :cagam: Otišli smo na jednu svadbu i poslušali ih u živo i nemam što drugo reći nego super! Odlično sviraju i pjevaju, repertoar širok (sviraju i The Clash :svakacast: :svakacast: !) pa smo ih rezervirali! Jupiiiiiiiiii :thumbsup:
slika
JASMINA

Re: ex-zodiac band

PostPostao/la Branči dana ned pro 13, 2009 1:14 pm

Evo malo da osvježim temu sa novim informacijama o ExZodiac bendu.

Išli smo uplatiti n.g. u Movie Pub i nekako tempirali da dođemo na njihovu svirku (btw. na njihovoj stranici često piše info kada sviraju po klubovima pa ih se može doći poslušati).

Ovaj put smo zaista odslušali gotovo cijelu svirku, došli smo oko pola 12, a svirka je bila gotova oko pola 4 (iako sam ja bila uvjerena da su tek dva sata, toliko mi je vrijeme brzo prošlo, stvarno je bilo fenomenalno).

Malo smo popričali sa Mariom iz benda (zapravo smo ga puno izgnjavili komentarima, pitanjima i tak, ali nismo si mogli pomoći :D ) i evo sve što smo jučer rekli njemu mogu ponoviti ukratko ovdje i vama.

Kao prvo: truba!! Da, oni imaju trubu! :dani: Dečko koji svira bas gitaru svira i trubu (ako sam dobro shvatila i profesor je trube) i to nas je oduševilo.

Drugo, od njih petorice četiri su vokala koji se izmjenjuju i jedni drugima pjevaju backove, na izvedbe od Azre i Iggya Popa smo skoro pali na dupe, stvarno su im rasponi glasova zadivljujući, a izvedbe se ne bi posramili niti Štulić niti Iggy.

Treće, imaju i bongose (svira ih dečko, mislim da se zove Dubravko, koji i pjeva, i svira gitaru) što stvarno super upotpunjava pjesme na kojima su svirani.

Četvrto, kao i većina mladenaca, bili smo skeptični prema bendovima bez pjevačice jer smo se pitali kako će to izgledati kada pjevaju neku "žensku" pjesmu. Svirali su Proud Mary (verziju Ike & Tina, ne od Creedensa) i I will survive, ekipa je poludila, svi su se rasplesali, pjevali, ma koji ženski vokal, dečki su to otpjevali i odsvirali perfektno. :svakacast:

Peto, dečki su neumorni! Zadnji set su svirali u komadu sat i 15 minuta, nema kod njih pauze između pjesama ili onog iritantnog naštimavanja i usklađivanja cviiiilj bong dum (kao što kod nekih bendova ima prije početka svake pjesme), stvarno su uvježbani, pjesme idu jedna za drugom, atmosfera ne pada, ljudi stalno plešu, skaču, vesele se (a sinoć je zaista na plesnom podiju bilo ljudi dobnih skupina od 18 do 50+).

Šesto (i posljednje :D ), vidi se da dečki stvarno vole svoj posao. Zaista se trude odsvirati pjesme onako kako one u originalu zvuče (nema onoga da upale ritam na sintiću pa udri sve pjesme na isti kalup), posebno se vidi po svakome od njih kad je vrijeme za neku solo dionicu (npr. Mario na gitari ili dečko na klavijaturama) da uživaju u svirci.

Ovo je bio malo opširniji izvještaj no trebalo je sažeti 4 sata svirke u jedan post. :D
Preporučam svakome da pogleda njihov repertoar na stranici www.exzodiac.com i da ih svakako poslušate u živo. :thumbsup: :thumbsup: :10od10:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Cosmo007 dana ned pro 20, 2009 1:34 pm

S obzirom da se počelo približavati vrijeme kada bi i mi trebali početi kapariti glavne stavke za vjenčanje, odlučila sam poslati upit gospodinu Romeu... Stvarno čitajući ove pohvale, nakon pomnog pregledavanja njihove stranice... mislila sam da bi oni mogli biti "oni pravi"... nažalost, gospodin Romeo mi je odgovorio da je njihov interni dogovor da ne sviraju van Zagreba... I tako je moja suradnja s njima odmah otpala. No ono što želim reći, odmah su mi odgovorili na mail, bili totalno susretljivi (gospodin Romeo mi je odmar preporučio drugi bend), poželjeli mi sreću u traženju benda... Ma profesionalnost na visini!
Od mene, čista :10od10:
What a Wonderful World (http://www.vjencanja-a-z.bloger.hr)
slika
Cosmo007

PostPostao/la Cosmo007 dana pon sij 04, 2010 7:44 pm

Njihova cijena za 2011. je 1700 eura. Ne znam, je li to puno? :ne zna: Onako, čini mi se da je to dosta, a opet, prema vašim kritikama čini mi se da su stvarno kvalitetan bend. Nisam ih slušala u živo, ali repertoar im je zaista impresivan. Preslušala sam pjesme na njihovoj stranici i stvarno odlično zvuče.
Glazba nam je stvarno bitna pa smo ozbiljno počeli razmišljati upravo o ovom bendu. :thumbsup:
slika
Cosmo007

PostPostao/la Tasha dana uto sij 05, 2010 9:11 am

Cosmo007 je napisao/la:Njihova cijena za 2011. je 1700 eura. Ne znam, je li to puno? :ne zna: Onako, čini mi se da je to dosta, a opet, prema vašim kritikama čini mi se da su stvarno kvalitetan bend. Nisam ih slušala u živo, ali repertoar im je zaista impresivan. Preslušala sam pjesme na njihovoj stranici i stvarno odlično zvuče.
Glazba nam je stvarno bitna pa smo ozbiljno počeli razmišljati upravo o ovom bendu. :thumbsup:

Nije to puno..to je realna cijena...
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Reina dana uto sij 05, 2010 9:26 am

i ja se slažem s mischom.
cijena je u redu.
sve iznad toga bi bilo previše. :thumbsup:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Cosmo007 dana uto sij 05, 2010 12:21 pm

Hvala vam drage moje na tako brzom odgovoru! :grli:
slika
Cosmo007

PostPostao/la Branči dana uto ožu 02, 2010 2:24 pm

Mi smo kaparili exzodiac :thumbsup:

edit: ljudovi, ja vam više nemam dvd od exzodiaca (dobila sam sad 3 privatne poruke sa upitom dal ga mogu proslijediti dalje na slušanje) pa onda najbolje da kontaktirate Marija iz benda za promo dvd, a popis svirki imate na njihovoj stranici.
Zadnja izmjena: Branči; pet stu 19, 2010 11:11 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
Razlog: nadopuna posta
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Cosmo007 dana sub tra 17, 2010 10:25 pm

Riješili smo i bend! Kaparili Ex-Zodiac! :cagam:
slika
Cosmo007

PostPostao/la korinna dana sri lip 30, 2010 12:50 am

nas mi smo odabrali njih. jos nisam cula losu kritiku na njihov racun, pogledala sam 2 dvda, jos sa strane cula masu pozitivnih iskustava. romeo je strasno simpatican, i nadam se da cu i ja imati samo rijeci hvale o njima :thumbsup:
korinna

PostPostao/la Pink dana pet srp 09, 2010 11:25 pm

Cure , ja bih vas zamolila ako bi mi ispržile ili posudile dvd da pogledamo, please, please

htjeli bi ih na svadbi, ali prvo da vidimo kako to izgleda, čuli smo da je ludilo. :thumbsup:
Pink

PostPostao/la Dina84 dana uto srp 13, 2010 12:02 pm

Mischa da li je moguće da i ja dobijem DVD, molim te :o troškove pokrivam ja
slika slika
09.07.2011
Dina84

PostPostao/la tangerina dana uto srp 13, 2010 12:04 pm

** curke, molim vas da ovakve stvari tražite preko privatnih poruka, a ne ovako javno :thumbsup: **
tangerina

PostPostao/la Tasha dana pon kol 16, 2010 7:48 am

Nisam se jos udala, ali sam imala priliku slusati "oslabljene" spajsice ovu subotu u Pločama..naime bili su decki bez curke,..i odusevili su me,...Romeo je definitvno covjek koji napravi festu u 5 minuta...improvizira...ma mislim, sve super...

Definitvno imaju sve moje pohvale... :thumbsup:
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Dina84 dana pet kol 27, 2010 1:49 pm

Hvala ti - našla sam ih na netu i poslušala, čula sam se i s Romeom ali na kraju smo se ipak odlučili za drugi band

Hvala ti još jednom :grli:
slika slika
09.07.2011
Dina84

PostPostao/la Tasha dana pon ruj 13, 2010 9:14 pm

Fakat su bili savrseni...od pocetka do kraja svadbe su drzali goste na podiju...svaka im cast na svemu...Masa fakat prekrasno pjeva..Romeo i decki su bili vrhunski...ma stvarno nemam rijeci kojim bi ih mogla nahvaliti...

MIslim da se puno buducih mladenaca na nasoj svadbi odlucilo koji ce band imati na svadbi :cerek: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la korinna dana uto ruj 14, 2010 10:34 am

nisam nijednom do sad cula nista losiji komentar o njima, i drago mi je da si i ti potvrdila
ajmeeee jedva cekam svoj dan :cerek: :cerek:
korinna

PostPostao/la Reina dana uto ruj 14, 2010 10:40 am

Branči je napisao/la:
Reina je napisao/la:
ali da ne bi bilo da sam lagala ili slično, nazovi romea i pitaj ga za cd. možda ipak imaju?! :lovestruck:

to bi bilo super, jer znaš onu staru, ukusi su različiti... nije da ti ne vjerujem nego bi rađe provjerila :D

budemo nazvali i pitali za dvd čim se iskristaliziramo za datum. :cheer:

baš čitam temu, pa da vidim kakvo ti je mišljenje sada kada si ih čula? :cerek:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana uto ruj 14, 2010 11:53 pm

Reina je napisao/la:
Branči je napisao/la:

to bi bilo super, jer znaš onu staru, ukusi su različiti... nije da ti ne vjerujem nego bi rađe provjerila :D

budemo nazvali i pitali za dvd čim se iskristaliziramo za datum. :cheer:

baš čitam temu, pa da vidim kakvo ti je mišljenje sada kada si ih čula? :cerek:

Hm, zapravo, mi smo ih još čuli za novu godinu (i prije pogledali njihov dvd), pa je ovo bio drugi put, ali priznajem, namjerno sam još tada zaobišla ovu temu jer nisam imala ništa konkretno za reći. :o

zapravo moje (naše) mišljenje o njima je skroz subjektivno, nisu nam ostavili tako wow dojam ni na cd-u, ni prvi ni drugi put uživo, nisu nam se svidjeli niti komentari pjevača za vrijeme svadbe, ali kao što rekoh, to je subjektivno gledište.

no bilo mi je drago što smo ih poslušali (tj. da nismo odabrali exzodiac prije nego što smo poslušali ijedan drugi bend).

znam da ovo nije odgovor koji se možda očekivao, ali nama jednostavno to nije bilo to, tj. oni nisu bili bend za nas. :mig:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la katarinka dana čet lis 14, 2010 3:54 pm

Bok, ljudi! Evo i dragi i ja smo se odlučili za Spice Grills. Bili smo na jednoj svadbi gdje su svirali i baš su nam se svidjeli. E, sad mene zanima ima li tko kakva loša iskustva s njima? Zasad sam čula samo pohvale, al eto, zanima me i druga strana ..
katarinka

PostPostao/la Isabella dana čet lis 14, 2010 4:06 pm

da ih ima, već bi se razglasilo. mislim da nemaš brige.
koliko ranije sta ih kaparili?
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

Positivo

PostPostao/la Studentica24 dana uto lis 19, 2010 1:49 pm

Positivo
Evo, morala sam otvoriti temu jer me ovaj bend naprosto oduševio!
Bili smo na vjenčanju i oni su svirali, nisam znala da im skoro svaki član benda pjeva (njih sedmorica + Neda Parmać), svi pjevaju jaaakoooo dobro, no jedan od njih nas je oborio s nogu (mene i muža) - lik skida B. dugme, Gibonnija - nešto nevjerojatno! Neda je otpjevala par setova i vrhunski je to odradila, a momci su odradili cijelu svadbu! Koliko znam, svi ili pak većina su školovani glazbenici i to se itekako osjeti - svirka, vokali - :10od10: :10od10: :10od10: !
Vode program jako dobro, atmosfera je cijelo vrijeme bila vrhunska!
Mislim da je ovo daleko najbolji bend koji sam čula i skidam kapu! :svakacast: :svakacast: :svakacast:
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Glazbeni sastavi i repertoar za vjenčanje, glazba za crkvu, prvi ples i plesne škole

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.