Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Bendovi: Spice Grills, Positivo, ExZodiac

Bandovi i dj-i iz cijele Hrvatske, orguljaši, zborovi, pjevači, klape i pjesme za crkvu, plesne škole, vrste plesa, prvi ples, klasični plesovi i lude ideje za otvaranje plesa.

PostPostao/la maldi dana pon svi 05, 2008 8:21 am

Zajednička tema za: Spice grills, Positivo, ExZodiac
Admin

evo nešto o ex-zodiacu.... to je bend koji ce meni svirati na svadbi....
5 muških..... sviraju sve strano domace sve sve sve.... po potrebi i narodnjake
najčešće sviraju u movie pubu i fenomenalni su....
http://www.exzodiac.com
na stranici imate kontakte.... :pop:
Zadnja izmjena: Branči; pet stu 19, 2010 11:18 am; ukupno mijenjano 3 put/a.
Razlog: spajanje u zajedničku temu
maldi
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

Re: ex-zodiac band

PostPostao/la miga24 dana sri lip 11, 2008 6:52 am

I mi smo se odlučili za ex-zodiac.
Imali smo priliku biti na svadbi na kojoj su svirali i bilo je mrak!Čini mi se da dečki zbilja znaju svoj posao.
:10od10: i od nas.
Jedino kaj ne znam kak vode svadbu jer na ovoj kojoj smo mi bili nisu imali kaj za vodit....
Ha,bumo vidli...
27.06.2009. -The day I married my best friend!
miga24

PostPostao/la miga24 dana sri lip 11, 2008 6:54 am

E da!Nama su rekli da sviraju sve osim narodnjaka.
miga24

PostPostao/la theonly dana pon ruj 29, 2008 8:59 am

i meni su za sada favorit, trebala sam ih ici slusat za vikend, al nisam stigla..
Mada decki su iz mog kraja, znam ih od prije, a kako mi je tata muzicar, on ce to s njima dogovarati :D
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la miga24 dana čet stu 20, 2008 10:31 am

theonlyfuse je napisao/la:i meni su za sada favorit, trebala sam ih ici slusat za vikend, al nisam stigla..
Mada decki su iz mog kraja, znam ih od prije, a kako mi je tata muzicar, on ce to s njima dogovarati :D

I?Jesi li ih uzela?
miga24

PostPostao/la Reina dana sub sij 03, 2009 8:10 pm

Spice Grills
Jedna riječ - fakatgenijalnofenomenalnosuperodličnonezaboravnoneponovljivo.

To sve govori. :loveflag:
Po meni, najbolji bend u gradu Zagrebu i široj okolici. :lovestruck:

Cijena je i više nego prihvatljiva za bend koji svira domaću i stranu glazbu, a imaju ženski i muški vokal.
1500 eura.

Apsolutno profesionalni, pristupačni i zabavni mladi bend koji je nas mladence, ali i goste, oborio s nogu izvodeći pjesme s tolikom dozom entuzijazma da je bilo nemoguće ostati sjediti!!!!
Što su bili dobri za slušanje, to su bili i krasni za gledanje. Svi do jednoga lijepi kao slika, a pjevačica isto nije za odbaciti. :grli:

Kažu da je glazba, uz restoran, glavni dio svadbe. Stoga je razumljivo da me bilo strah kako će to sve skupa izgledati. Iako sam ih i prije čula kako sviraju, ipak mi nije bilo svejedno.
Međutim, ispunili su sva naša očekivanja, bili su odlični, zabavljali su goste, ma velim vam, super su bili!

Ako ih itko želi poslušati, ovaj bend zna često svirati u Movie Pubu-u u Zagrebu. Svirali su tamo i za Novu godinu.

Ako trebate kontakt broj, slobodno se javite!
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Re: Spice Grills

PostPostao/la Filotea dana sri sij 07, 2009 3:25 pm

Bila sam i ja na svadbi na kojoj su Grillsi svirali... i zaista su odlični! Pogotovo bubnjar! :thumbsup:
Filotea

PostPostao/la Malena_18 dana pet sij 09, 2009 10:59 am

odakle su oni? imaju li možda web stranicu?
Malena_18

PostPostao/la Reina dana pet sij 09, 2009 11:03 am

Malena_18 je napisao/la:odakle su oni? imaju li možda web stranicu?

oni su iz zagreba. web stranicu nemaju.
ustvari, imaju, ali samo početku stranicu na kojoj piše kontakt.
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana pon vel 09, 2009 11:06 am

Reina, da li možda znaš da li oni imaju neki promo dvd sa vjenčanja?
jer ja bi ih baš htjela poslušati kako sviraju na svadbi, kako vode svadbu i sl.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Reina dana pon vel 09, 2009 11:22 am

mislim da nemaju. ne, ne. :ne zna:
ali ja ti mogu garantirati da su fenomenalni! :cagam:
baš ih je jedna moja frendica rezervirala i sviraju joj u 5. mjesecu na svadbi.
s njima nikako ne možeš izgubiti. predobro sviraju i vode svadbu. genijalni su. :cheer:

ali da ne bi bilo da sam lagala ili slično, nazovi romea i pitaj ga za cd. možda ipak imaju?! :lovestruck:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Plavuša_90 dana pon vel 09, 2009 2:48 pm

joj,oni mi se strašno sviđaju! čula sam za njih samo rječi pohvale :svakacast: odlični su,svaka im čast :svakacast:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Branči dana pon vel 09, 2009 5:14 pm

Reina je napisao/la:
ali da ne bi bilo da sam lagala ili slično, nazovi romea i pitaj ga za cd. možda ipak imaju?! :lovestruck:

to bi bilo super, jer znaš onu staru, ukusi su različiti... nije da ti ne vjerujem nego bi rađe provjerila :D

budemo nazvali i pitali za dvd čim se iskristaliziramo za datum. :cheer:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Branči dana uto vel 10, 2009 2:09 pm

vidla sam da sviraju sad 20.2. u movie pubu (tak im piše na stranici) pa ih mi idemo pogledat :cagam:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la theonly dana uto vel 10, 2009 2:35 pm

miga, sorry, dok ja skuzim post :budala:
nism ih na kraju uzela, tata je izabrao drukcije, al su meni oni i dalje :10od10: bili bi moj No.1 izbor..al nadam se da ce i ovi biti dobri :ne zna:
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la theonly dana uto vel 10, 2009 2:36 pm

slusala sam ih u Vž i u movie-u, cijena je bila 1200€ (rekao je to je za naš tam sjeverni kraj, u Zg je nešto skuplje), i sve pet..al tata je imao zadnju riječ :ne zna:
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Branči dana pon vel 23, 2009 2:04 pm

Mi smo ih poslušali, dečki super sviraju :thumbsup:
Sad još moramo pogledati dvd sa svadbe koji su nam dali i tak... cijena je 1600€
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Tasha dana pet tra 10, 2009 7:44 am

Evo ga, jucer bila sa Romeom...nismo dugo pricali, ali me covjek odusevio (inace, kod mene je jako bitan taj prvi dojam...mozda se kasnije i prevarim, ali u principu me nikada moj prvi dojam nije prevario)

Rekao mi je da su im 5,6mj slijedece godine popunjeni...a da je i 9-ti vec lagano popunjen...28.08. i 03.09.2010. su vec zauzeti,..

I nisu toliko skupi...ne kazem da je cijena od 1600€ mala..ali kada se pogleda da ostali bandovi bez pratnje naplacuju izmedju 1800-2200€, onda su oni bagatela
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Tasha dana čet tra 16, 2009 11:17 am

Btw, Branci ja imam dvd sa svadbe pa ti ga mogu dati...

Inace, jucer smo opet bili sa Romeom i odusevio me taj friendly odnos..ono, kao da se znamo godinama...

Moje pohvale sve idu u pravcu Spice Grillsa :10od10: :10od10: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la kutnjak dana sub tra 25, 2009 1:19 am

evo da i ja javim,

prosle godine odlucili se zenit, krenula potraga za restoran, foto, band, itd. Dosta sam pratila ovaj forum i jos onaj drugi forum da vidim sto drugi komentiraju, cijene, itd.
Al ovako pocne prica - prije par godina smo bili u movie pub i svirao neki band, super atmosfera, svi plesemo, pjevamo, ja odusevljena bila ( pogotovo sto se tice kako su pjevali strane/engleske pjesme jer sam ja rodena u SAD), i tako pomisli jednog dana kad se budem udavala hocu da mi oni sviraju, nisam imala pojma kako se oni zovu al sam zapamtila kako je izgledao glavni vokal (Romeo, al tad nisam znala kako se zove).

I tako kako sam trazila po forumu imena bandova, pa onda na google, i nadem jednu sliku Romea i kako im se zove band ( i to na stranici od nekog drugog banda), i onako cini mi se da je to on, al nisam bila sigurna. Kako smo isli kaparat sala, kaze nam gospoda da spice grills sviraju kod njih na svadbi u subotu pa da dodemo njih poslusat i vidit kako je sala uredena.
Odemo ja, zarucnik i brat da poslusamo, a uletili taman kad se uzeli pauzu za janjetinu, izide romeo i tako pricamo, covjek skroz ok, lijepo objasni, neka poslusamo i ako smo zadovoljni da javimo. I tako oni krenuli svirat, mi odusevljeni, a brat pogotovo na pjesmi should i stay or should i go now :cagam:

Sljedeci dan ili taj ponedeljak (ne sjecam se) zovnemo da javimo da hocemo njih, on nas zapisao i dogovorimo kad cemo donit kaparu. Imajte na umu da se ovo dogadalo 2-3 tjedna prije Romeovo vjencanje. I tako nekako se dogodi da se odgodi da damo kaparu, a mi nervozni, al Romeo kaze da se ne brinemo jer nas je zapisao, to je 100%, a ima sad oko svog vjencanja pripreme/guzvu, da mu mozemo dat nakon sto mu sve to prode, al mi inzistirali da damo sto prije. I tako nekih 10-14 dana prije njegovog vjencanja dragi ode se s njim nac da daje kaparu, lijepo su popricali, ko da se znaju 100 godina, dragi jos vise odusevljen s njim. Poslao nam je na email repertoar i sve ok.

Sad mi je zao sto smo ga gnjavili da damo kaparu jer tek sad vidim koliko ima toga za napravit oko vjencanja (ja jos imam 2mj do vjencanje i vec sam luda, pa mogu zamislit kako cu biti 2tj prije) al bio je skroz normalan i ok.

Inace, cijena je bila 1500 eura, a za kaparu 100 eura.
slika
kutnjak

PostPostao/la Plavuša_90 dana čet svi 21, 2009 12:36 pm

za njih sam čula i prije,al me nisu oduševili. jesu dobri,al nije to za moj čudan ukus :o :o
iako znam ljude koje su bili zadovoljni njima a znam i one kojima se baš i nisu svidjeli. možda uživo zvuče bolje,to nisam čula :ha:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Branči dana pet svi 22, 2009 11:03 am

Ja sam slušala exzodiac u živo s dragim, a pošto je dragi isto svirac (hobi mu je sviranje gitare) mogu samo potvrditi da je kvaliteta svirke ovog benda neupitna. :thumbsup:

Nakon što smo pogledali dvd, stvarno smo zaključili da dečki odlično rade svadbe, sve je na razini i profesionalno, a repertoar odličan.

Naravno da se ne može svima sve svidjeti, ali recimo mi smo pogledali oko 30-tak dvd-a raznih bendova i samo gledajući njihov i još od jednog benda smo zaista uživali u snimci od početka do kraja.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la theonly dana pet svi 22, 2009 11:14 am

ja sam ih čula uživo, a mislim da i imam uho za muziku, i nemam primjedbe na njih, od repertoara do svirke i pjevanja :thumbsup:
od onog kaj sam ja do sad na svadbama čula, oni su jedni od, ak ne i najbolji :ne zna:
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la 5rich dana pet svi 22, 2009 12:57 pm

i meni su oni super..
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la malena82 dana pon lip 01, 2009 6:45 pm

i nama sviraju exzodiac! znam pojedine dečke osobno i fakat su super! :10od10:
s njima je fešta zagarantirana ! :thumbsup:
slika
malena82

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Glazbeni sastavi i repertoar za vjenčanje, glazba za crkvu, prvi ples i plesne škole

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.