Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Bendovi: Spice Grills, Positivo, ExZodiac

Bandovi i dj-i iz cijele Hrvatske, orguljaši, zborovi, pjevači, klape i pjesme za crkvu, plesne škole, vrste plesa, prvi ples, klasični plesovi i lude ideje za otvaranje plesa.

Re: Bendovi: Spice Grills, Positivo, ExZodiac

PostPostao/la kristina_44 dana pet ožu 16, 2012 7:33 am

tejka je napisao/la:Bok svima! Ja sam nova ovdje na forumu... :jig: Uglavnom, ako znate možda nekoga tko se ženi/udaje 12.5.2012. godine i želi Spice Grillse, može mi se javiti na private. Mi smo ih rezervirali i kaparili još prije godinu dana ali su nam kumovi prije par dana objavili da su nam oni organizirali bend i gosta iznenađenja tako da ne možemo i jedne i druge... :ha:

Eh, da je bar dva tjedna kasnije..... Ja i dragi jučer saznali da nas je pjevač našeg kaparenog benda (još od 6. mj) prevario tako što je s nama dogovorio termin, a nikoga iz benda nije obavijestio o tome, a što je najbolje, on je u tom trenutku već znao da će izać iz benda!!! :thumbsdown: :thumbsdown: Katastrofa!!!
Uglavnom, htjedoh reći, ako znate za nekoga kome propada termin 26.05.2012. please please javite!!!!
kristina_44

Marketing:

Re: Bendovi: Spice Grills

PostPostao/la Katica dana pon ruj 10, 2012 7:08 pm

Na zalost, imam dosta toga negativnog rec za decke! :o Iako vidim koliko ste sve bile odusevljene bandom, mene su totalno razocarali! S obzirom da sam zavrsila solo pjevanje, a i moj dragi isto ima pjevacku naobrazbu (no ne i svjedodzbu), izuzetno smo strogi kod odabira banda: trebaju imati veliki repertuar (sto vecina bandova ima), biti povoljni, kvalitetni, simpaticni i da odlicno pjevaju!!!! Dosli smo preko poznanstva do njih, imaju slobodan tremin za nasu svadbu (za manje od 5 mjeseci), dali su nam povoljniju cijenu i sve kao super. No...
- rekli su da band kosta 1700€, nama ce svirat za 1500. Par dana poslije cujem da je nasem prijatelju rekao da su 1600€, mozda malo nize?!
- rekli su nam da dodemo na dvije svadbe koje su karakterno totalno drugacije i da ce nam donjeti DVD, a kad smo dosli na drugu svadbu, Romeo nam je spustio da nikad nije imao tako neodlucne mladence?! Hello, ja ti placam 1500€, naravno da sam neodlucna! I da, nije nam donio DVD, to nama ne treba (tako on rece). Znam da smo ih culi, ali to mi nije profesionalno!
Sad subjektivno: ne svida mi se kako Romeo vodi svadbu, ne svida mi se koliko on i Masa improviziraju melodijsku liniju, to da zapravo nemaju viseglasnog pjevanja, da su samo dva vokala, uopce mi ne izgledaju kao obitelj, kao ekipa, previse su mi individualni i na kraju, a zapravo je bilo na pocetku kod upoznavanja, Romeo, kao glavni s kojim sve dogovaramo i koji je voda svatova mi se uopce nije svidio.

Problem je taj da se mom dragom band svidio, a i prijatelj si je sa jednim od njih i definitivno navija za njih iako se slaze sa svim negativnostima koje sam mu ja nabrojala.

Inace, pozitivnost banda (u nasem slucaju) je da savrseno sviraju slavonsko kolo i to bez tamburice i znaju kako ide ta procedura jer je jedan od clanova iz Broda, a moj dragi isto i to nam je stvarno bitno!!

Eto, cisto moj osvrt na band. Tko zna, mozda ga ipak uzmemo pa na kraju budem zadovoljna?! :bravo:
slika
Katica

Prethodna

Natrag na Glazbeni sastavi i repertoar za vjenčanje, glazba za crkvu, prvi ples i plesne škole

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.