Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Bendovi: 100% band, Old Timer band

Bandovi i dj-i iz cijele Hrvatske, orguljaši, zborovi, pjevači, klape i pjesme za crkvu, plesne škole, vrste plesa, prvi ples, klasični plesovi i lude ideje za otvaranje plesa.

Bendovi: 100% band, Old Timer band

PostPostao/la miss-djurdja dana pon stu 10, 2008 5:02 pm

Zajednička tema za: 100% band, Old Timer band
Admin

Old timer band - Mi ih kaparili,preko preporuke...bilo nam dovoljno pol minute kaj smo ih čuli i odmah se odlučili za njih!!
http://www.pozornica.com
odite skroz do kraja(dna) tamo je njihova stranica!!!!
Ako hoćete neke pjesme a da nisu na popisu,nema problema...samo im kažete i oni ispunjavaju sve vaše želje!!!!!
Zadnja izmjena: Branči; pon srp 18, 2011 7:47 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: spajanje tema u jednu
miss-djurdja

Marketing:

Re: Old Timer band

PostPostao/la ivancica dana uto stu 11, 2008 9:19 pm

A kakva je cijena?
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la miss-djurdja dana sri stu 12, 2008 3:17 pm

Kad smo ih mi kaparili u 4 mj,bili su 1500 eura!!!!
Dečki su stvarno super i profi u svom poslu,možete vidjeti na njihovoj stranici za koga su sve svirali na domjencima i s kojim pjevačima su surađivali!!!
miss-djurdja

PostPostao/la miss-djurdja dana pet vel 06, 2009 6:19 pm

Eto curke...sad kad je prošla moja svadba,mogu vam od srca preporučiti Oldtimere...svirali su od 20h pa do pol 6 ujutro,sa jako malim pauzama.

Svi,ama baš svi su mi prvo hvalili muziku....od gostiju pa do konobara i kuhara!!!!
miss-djurdja

PostPostao/la tangerina dana pet vel 06, 2009 6:29 pm

baš slušam njihovu izvedbu more snova od tedija spalata i mogu reći :svakacast: mora da vam je bilo predobro sa ovakvim izvođačima, iskreno, baš bi voljela pogledati taj dvd! :cheer:
tangerina

PostPostao/la sapa dana pet ruj 11, 2009 12:28 pm

bok curke

eto samo mali komentar...nedavno sam bila na svadbi gdje je svirao old timer band. moram vam reci da su svi gosti bili jako razocarani! naime bend kada se sve skupa zbroji nije svirao niti 3 sata!! Stalno su radili neke pauze....svirali bi ekipa se taman digne i onda oni naprave pauzu za glavno jelo a glavno jelo dodje 20 minuta nakon toga?!?! imali su problema sa mikrofonijom u pauzama dok bi cd svirao tako da su nas uz sve to jos bolile i usi! sto se tice izvedbe svirki nemam stvarno zamjerki...kada su svirali onda je sve bilo ok i dobro su zvucali....ali ovakvo ponasanje me stvarno iznenadilo. zelim jos napomenuti da se svadba nesto iza 2 sata raspala :(
sapa

PostPostao/la geceta dana sub ruj 12, 2009 10:36 am

a maaaan, Sapa, sad sam se tak razocarala :-( oni su nam u uzem izboru, danas ih idemo poslusat na svadbu u Gjalski :-((
geceta

100 % band

PostPostao/la Miška dana sub ruj 12, 2009 7:40 pm

Bok :bok:

Prvo, odličan vam je forum, našla sam hrpu stvari koje su mi trebale. :svakacast:

Drugo, imam pitanje u vezi banda - 100 % band. Dečki su iz Samobora i zakaparili smo ih za svadbu koja je uskoro, no nikad ustvari nismo bili na nekoj svadbi gdje su oni svirali, tako da nemamo pojma o štimungu koji rade. Jedino smo ih čuli na probi i oduševili su nas, a i nisu nam bili skupi - 1.500 € sa pratnjom, a i bili su slobodni za termin, a nama se malo žurilo. :D

Ako ih je netko slušao na nekoj svadbi, molim da mi javite. Hvala
slika

slika

slika
Miška
Super forumašica
Super forumašica

Re: 100 % band

PostPostao/la thinkblue dana ned ruj 13, 2009 11:01 am

:bok: I ja sam ih slusala samo na probi, al javim ti poslije 10.10. :D
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Miška dana ned ruj 13, 2009 2:29 pm

:D odlično! Obavezno mi javi kak vode svadbu, tak da se mogu organizirati ak nisu baš nešto. :D
slika

slika

slika
Miška
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la sapa dana pon ruj 14, 2009 8:17 am

geceta je napisao/la:a maaaan, Sapa, sad sam se tak razocarala :-( oni su nam u uzem izboru, danas ih idemo poslusat na svadbu u Gjalski :-((

gle neznam kaj bi ti rekla...ja sam o njima isto cula samo pozitivne kritike. kao sto sam rekla sto se tice muzike super su zvucali jedino je to sa pauzama bila katastrofa...probajte se sa njima dogovoriti. drzim fige
sapa

PostPostao/la miss-djurdja dana pon ruj 14, 2009 9:33 am

Što se tiče pauze i glavnog jela....to ti je sve stvar dogovora sa konobarima!!!! Konobari su ti tj.šef sale koji dođe do njih i kaže sad ide glavno jelo i oni najave i to je to!! Bar je tako kod nas bilo!!! Tak da mislim da su tu konobari sfušali a ne oni!!! Jel tak se radi na svim svadbama,neovisno tko svira!!!
Tak da ne vjerujem da su oni samoinicijativno prekinuli svirku!!!!

A što se tiče pauze....ne znam kod nas su stvarno imali jako male pauze,pred kraj nas je ostalo 20-tak i oni su idalje svirali!!!!
Kod nas je sve bilo i veše nego za :10od10:
Uostalom mi smo znali kakvu vrstu muzike slušaju naši gosti i zato samo odabrali njih.
Samo se dečko od moje sestrićne nije digao,jel mu nije odgovarala muzika...naime on ide po Lampašima i sl. i njemu svadba bez harmonike i ciguli-miguli nije svadba!!! :D nema šanse da se on digne, cijelu večer je prosjedio,jel on na to ne zna plesati :huh:
I još što se tiče ozvučenja....nije bilo ni preglasnio ni pretiho,kad je moj nećak koji je tada imao 4mj.do 1 sat bio u sali to sve govori!!!!
A meni i dan-danas hvale muziku na svadbi..

E i još nešto,oni su mi sami rekli da na tak dobroj svadbi nisu dugo svirali...tj. da jako dugo nisu vidili tako dobru ekipu...a plesali su svi od 7 do 77 kak bi se reklo!! Kod mene je podiji bio non-stop pun,na prvu pjesmu su se odmah dizali!!!! A to isto ima jako veliki faktor kod muzike i same svadbe!!!
miss-djurdja

PostPostao/la geceta dana pon ruj 14, 2009 10:11 am

evo mi smo ih poslusali sad u subotu. Usli smo unutra jer su inzistirali ali u Gjalskom je to ok, jer smo odvojeni malko pa se nije nas vidjelo a mi smo opet sve vidjeli. Bili smo na par stvari jer nam je bilo preneugodno vise ostati iako su nas decki zvali ( btw, jako su simpa ). Preodlicno su svirali, podij je bio pun a meni je malo falilo da i ja skocim plesat :cheer:
geceta

PostPostao/la sapa dana uto ruj 15, 2009 12:33 pm

mozda je onda stvarno bio problem u konobarima koji su prerano najavljivali jelo...ili u svadbi koja nije bila velika. u svakom slucaju curke nadam se da ce vam s anjima biti super i da vam se takvo iskustvo nece dogoditi :loveflag:
sapa

PostPostao/la thinkblue dana pon lis 12, 2009 10:28 pm

Evo i mene tu. Bili su super, super sviraju i drzali su se svega sto smo se dogovorili. Htjeli smo da sviraju pop rock, da se orijentiraju na novi val i slicne, a izricito im zabranili Thompsona, Beslica i slicne. I nisu svirali, dok ljudi nisu trazili, al nista bez nase dozvole. Bili su i dolazili do nas da nas pitaju dal je sve u redu i dal treba nesto drukcije. Pauze su radili samo za hranu. I na kraju kad nas je ostalo samo par u sali, oni su i dalje svirali, cak mislimo da im je bilo i malo zao sto smo im rekli da mogu prestati. Stvarno su bili ok! Sto se tice vodjenja svadbe, nismo htjeli nikakve procedure osim rezanja torte i bacanja buketa. I to su me bili pitali dal su nas previse zagnjavili (rekli smo da hocemo samo prerezati tortu, al nas je trazio da rezemo tri puta). Ja im dajem :10od10:

slika

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Miška dana uto lis 13, 2009 7:59 pm

Draga, prvo - ČESTITAM TI! :cheer:

Hvala ti na postu, baš si me razveselila. Sad se još više veselim petku. :cagam:
slika

slika

slika
Miška
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Miška dana ned lis 18, 2009 7:51 pm

Ovo je fakat genijalan bend! Svakako preporučam :cheer:
slika

slika

slika
Miška
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la orchid dana pet svi 07, 2010 2:48 pm

nigdje ne mogu naći kontakt niti web stranicu ove grupe pa molim ako mi možete poslati kontakt podatke. hvala unaprijed.
orchid

PostPostao/la thinkblue dana pet svi 07, 2010 3:12 pm

Ne mogu naci nigdje na webu, pa ti posaljem kasnije pm kad nadjem vizitku njihovu.

slika

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

Natrag na Glazbeni sastavi i repertoar za vjenčanje, glazba za crkvu, prvi ples i plesne škole

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.