Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Pjesme koje se vrte u pauzama na vjenčanju

Bandovi i dj-i iz cijele Hrvatske, orguljaši, zborovi, pjevači, klape i pjesme za crkvu, plesne škole, vrste plesa, prvi ples, klasični plesovi i lude ideje za otvaranje plesa.

Pjesme koje se vrte u pauzama na vjenčanju

PostPostao/la stepford wife dana čet stu 06, 2008 9:14 am

....ljudi?
ja sam zbunjena, tražila sam ovdje po forumu i nisam našla mjesto gdje da postavim ovo pitanje.
evo, zanima me kako se određuju pjesme koje sviraju u sali u pozadini kad gosti jedu odnosno ne plešu i dak band ne svira???

evo bila sam prije par godina na jednom vjenčanju gdje je u pozadini svirala neka lagana muzikica, mislim čak da se radilo o zadnjem albumu norah jones....mislila sam da će mi glava past u juhu od dosade (volim norah, ali ne na takvim eventima, već kad se opuštam na kauču)

tak da bi najradje ja to sve odredila, po našem ukusu i ukusu gostiju da mi netko ne zaspi na vjenčanju :jig:
jel to običaj ili to konobari puštaju?
slika slika

GOSPOĐA
stepford wife
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

Re: Pjesme koje se vrte u pauzama na vjenčanju

PostPostao/la Dani 26 dana čet stu 06, 2008 5:42 pm

Ja se vama zene divim! O cemu vi sve razmisljate... Ma meni muzika u pauzama nije bila u malom prstu :rofl: :rofl: :rofl:
Nemam pojma kak to ide, znam da je nekaj sviralo a kaj nemam pojma... Mislim da to band pusta a ne konobari :ne zna: :ne zna: :ne zna:

Pretpostavljam da mozes dati bandu cd koji zelis da puste dok imaju pauzu... Najbolje da pitas njih :idea:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la stepford wife dana čet stu 06, 2008 6:21 pm

pa ja to nisam primjećivala dok zbilja kao gost nisam iskusila što znači promašiti u tako nečem.... :(
a ne znam nešto ću smisliti, mi imamo samo tamburaše, mala je svadba
slika slika

GOSPOĐA
stepford wife
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Branči dana čet stu 06, 2008 10:09 pm

mislim da na zadnjoj svadbi na kojoj sam bila, to nije puštao band, nego restoran i to sa kazete jer se svako malo čulo na nekoj pjesmi ono iz osamdesetih "Nova ploča" ak se netko sjeća onog jugoton patka koji je to vikao na reklamama :rofl:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Dani 26 dana pon stu 10, 2008 12:34 pm

Branči je napisao/la:mislim da na zadnjoj svadbi na kojoj sam bila, to nije puštao band, nego restoran i to sa kazete jer se svako malo čulo na nekoj pjesmi ono iz osamdesetih "Nova ploča" ak se netko sjeća onog jugoton patka koji je to vikao na reklamama :rofl:

Moj brat kad je bil mali, nije znao reci nova ploca (nije razumio kaj kaze na reklami na tv-u, neg je samo vidio tu "pticu" da nekaj vice) nego je on govorio: Kubakača... Mojim roditeljima je trebalo cca 6 mjeseci da odgonetnu sta je kubakača :rofl: :rofl: :rofl: Dan danas ga zbog toga zafrkavaju :rofl: :rofl: :rofl:

Sorry za off...
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la bedacha dana pet stu 28, 2008 4:33 pm

Mi smo složili svoj CD i dali bandu da to pušta u pauzi.... prvo smo rekli u restoranu da ćemo im dati cd jer ne želimo neke stvari koje su uobičajene na svadbama da se puštaju kod nas.... i rekli su nam da to nema veze s njima već s bandom...
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Principessa dana sri ožu 18, 2009 11:52 am

...i ja bi snimila cd i dala da se pušta u pauzi...nadam se da ću se to uspjeti dogovoriti s bendom
slika
slika
Principessa

PostPostao/la miss-djurdja dana sri ožu 18, 2009 11:58 am

Principessa je napisao/la:...i ja bi snimila cd i dala da se pušta u pauzi...nadam se da ću se to uspjeti dogovoriti s bendom

Pa zakaj se nebi uspjela dogovoriti s bendom?! To ti svi prakticiraju!!!

Ja zamolila čak da mi oni nasnime cd-e s muzikom koju sam htjela!!!

Bile su stvari iz 70-tih i 80-tih...i mogu reći pun pogodak!!!
miss-djurdja

PostPostao/la Branči dana sri ožu 18, 2009 12:32 pm

Mi smo pitali dal može biti naš cd, u principu nema problema, samo je poželjno da je dobro snimljen i da nije izgreban jer ak počne preskakati moraju onda staviti neki svoj.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Reina dana sri ožu 18, 2009 2:00 pm

ja isto moram priznati da, kao i dani, nisam baš razmišljala o tim pauzama između glazbe...
ja se niti ne sjećam što je sviralo. :huh:
mislim da je bila normalna glazba, miks domaće i strane, uglavnom sve ovo što su i oni pjevali, malo gibonni, malo dragojević, pa danijela, severina, nešto strano, elvis i slično.

nisam osjećala potrebu da do te mjere moram imati kontrolu nad svadbom, da baš razmišljam i o takvim, ali zaista, sitnicama. :ne zna:

na jednoj svadbi mi je glazba u pauzama bila bolja od ovog benda koji je svirao jer nisam znala niti jednu pjesmu koji su pjevali.
ne, lažem, znala sam - ja se konja bojim.
takva je to svadba bila. :izivciran:
katafankingstrofa. :neznamkakoti:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana sri ožu 18, 2009 11:20 pm

Reina je napisao/la:

nisam osjećala potrebu da do te mjere moram imati kontrolu nad svadbom, da baš razmišljam i o takvim, ali zaista, sitnicama. :ne zna:

zašto bi to bila kontrola? :ne zna: ništa drukčije od svih ostalih sitnica kojima se bavimo... nama će se vrtiti pjesme koje bend nema u repertoaru, a opet koje su lijepe i koje bi voljeli da se puštaju...

Reina je napisao/la:na jednoj svadbi mi je glazba u pauzama bila bolja od ovog benda koji je svirao jer nisam znala niti jednu pjesmu koji su pjevali.
ne, lažem, znala sam - ja se konja bojim.
takva je to svadba bila. :izivciran:
katafankingstrofa. :neznamkakoti:

to sam i ja jednom doživjela... da nismo bile na istoj svadbi :D
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la taja.dj dana sub tra 04, 2009 9:33 pm

O ovome sam i ja intenzivno počela razmišljati...što staviti... :ha:

Rekla sam svom bendu da ću sama složiti nekakav cd, ali nemam pojma što...ne bih neke laganice, možda nešto strano i domaće (neki mix), rekla sam da će hit biti pjesma Đuliiii hehe, dakle takvog tipa, nešto veselo, ali ako to bude svirala ja ne bum mogla sjediti i jesti, morat' ću skočiti sa stolca :rofl:

Veli mama: pa sprži šlagere, valcere, budemo plesali, yeah right! :bleso:
1.5.2009.
taja.dj

PostPostao/la Katriona dana sub tra 04, 2009 11:23 pm

evo, moram se složiti s Reinom, čitam i mislim si - okej... :D meni je to stvarno nebitno, i nema šanse da se zamaram s tim..što nam bend stavi, meni ok..ionako se mislim koncentrirati na papicu u tom periodu.. :lol: ali da se odmah ogradim od napada curki koje i o tome razmišljaju - nemam ništa protiv, ako imate volje i živaca, samo naprijed! :D
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la mare dana ned tra 05, 2009 9:19 am

Kod nas je po tom pitanju bila jednostavna situacija, jer smo imali DJ-a. Kad smo radili popis pjesama, napravili smo mu dvije kategorije - "za ples" i "dok se jede". I baš mi je bilo super što su u pauzama bile, naravno, mirnije pjesme, a opet po našem izboru, pa smo se dragi i ja svako malo pogledavali i čudili se, kao, kak je dobra muzika i u pauzama :lol: :lol:
(Jel' čuješ, jel' čuješ kaj pušta?!?!) :rofl: :rofl: :rofl:
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Satine dana ned tra 05, 2009 10:06 am

Ja ću spržiti jedan cd i dati bendu :kava: Nije mi to teško niti je trošak... ne želim da mi npr. svira Massimo dok je večera a ja njega ne podnosim.... :budala:
slika slika
Satine
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mia_m dana sri svi 13, 2009 1:35 pm

nama je DJ pustao muziku dok se jelo ili posluzivala hrana, laganice neke malo tise tkao da ljudi mogu pricati ali super je ispalo jer je bilo onih koji su cijelo vrijeme plesali i bas im je dobro doslo da imaju i malo laganih pjesama. nismo mu nista govorili sto, i skroz smo zadovoljni njegovim izborom. (bar ono sto se sjecam :))
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Plavuša_90 dana sri svi 13, 2009 5:42 pm

mislim da ću i ja napraviti neki cd... još ću dat dj-u da mi sredi neke pjesme i super ,di češ bolje :cheer: :cheer:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la taja.dj dana sri svi 13, 2009 9:15 pm

Ja sam pred vjenčanje bila toliko u stisci s vremenom (a počela sam cd s pjesmama slagati ranije) da na kraju sam javila dečkima iz benda da prepuštam njihov odabir pjesama, jer ja to nisam stigla napraviti :-(

Ali nije uopće bilo loše, puštali su laganice za vrijeme dok se jelo, tako da nitko nije ni stigao tada plesati a i pauze su bile prekratke, ja nisam mogla sjediti :D
1.5.2009.
taja.dj

PostPostao/la 5rich dana čet svi 14, 2009 1:21 pm

Plavuša_90 je napisao/la:mislim da ću i ja napraviti neki cd... još ću dat dj-u da mi sredi neke pjesme i super ,di češ bolje :cheer: :cheer:

pa kaj nećeš ti imati band :huh: :huh: :huh:
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Katriona dana pet svi 15, 2009 12:49 pm

nisam ih uopće primjetila.. :rofl: u jednom trenutku su bile puštene preglasno ali je brzo reagirao netko iz benda i podesio glasnoću i super, nikakvih problema.. :cagam:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Plavuša_90 dana pet svi 15, 2009 1:23 pm

5rich je napisao/la:
Plavuša_90 je napisao/la:mislim da ću i ja napraviti neki cd... još ću dat dj-u da mi sredi neke pjesme i super ,di češ bolje :cheer: :cheer:

pa kaj nećeš ti imati band :huh: :huh: :huh:

naravno da ću imati band,ali mi je frend dj pa će mi odradit to :thumbsup: :thumbsup:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Satine dana ned srp 12, 2009 9:23 am

E cure, ja krenila sastavljati popis pjesama što bi spržila bendu a neznam koliko da ih uopće stavim? Što vi mislite? Jel nekih 20-tak malo? :ne zna: :zubo:
slika slika
Satine
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Branči dana ned srp 12, 2009 9:35 am

Satine je napisao/la:E cure, ja krenila sastavljati popis pjesama što bi spržila bendu a neznam koliko da ih uopće stavim? Što vi mislite? Jel nekih 20-tak malo? :ne zna: :zubo:

Pa napuni jedan cd, sve ovisno da li su pjesme duže ili kraće, ali obično na cd i stane 20-25 pjesama :thumbsup:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Satine dana ned srp 12, 2009 10:58 am

Branči je napisao/la:
Satine je napisao/la:E cure, ja krenila sastavljati popis pjesama što bi spržila bendu a neznam koliko da ih uopće stavim? Što vi mislite? Jel nekih 20-tak malo? :ne zna: :zubo:

Pa napuni jedan cd, sve ovisno da li su pjesme duže ili kraće, ali obično na cd i stane 20-25 pjesama :thumbsup:

Ma napravim ja mp3 cd pa stane i puno više nego čisto si razmišljam koliko pjesama otprilike svira dok je večera, ma mislim da će 20-ak biti sasvim dovoljno :idea: :D
slika slika
Satine
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Branči dana ned srp 12, 2009 4:27 pm

Satine je napisao/la:
Branči je napisao/la:

Ma napravim ja mp3 cd pa stane i puno više nego čisto si razmišljam koliko pjesama otprilike svira dok je večera, ma mislim da će 20-ak biti sasvim dovoljno :idea: :D

Pitanje, jesi li sigurna da će tamo biti mp3 player?

Jer npr. kad sam ja razgovarala sa par bendova, rekli su isključivo audio cd. :mig:

Samo da pripaziš na to, odnosno curke koje ovo čitaju da ne snime 150 mp3-ca na jedan cd, ako bend/restoran ima samo audio player.
Branči
Admin
Admin

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Glazbeni sastavi i repertoar za vjenčanje, glazba za crkvu, prvi ples i plesne škole

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.