Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Bendovi: Joy, Supernova, Oaza band

Bandovi i dj-i iz cijele Hrvatske, orguljaši, zborovi, pjevači, klape i pjesme za crkvu, plesne škole, vrste plesa, prvi ples, klasični plesovi i lude ideje za otvaranje plesa.

Bendovi: Joy, Supernova, Oaza band

PostPostao/la Principessa dana pet ruj 19, 2008 2:50 pm

Zajednička tema za bendove: Joy, Supernova, Oaza band
admin

Bend Supernova

Ovo će biti moj bend na vjenčanju. Tražili smo bend koji ima ženski vokal, ali da to ne naplaćuje masno (jer smo većinom nalazili takve). Bend se čini stvarno dobar. Pogledali smo par snimaka sa vjenčanja. Jako lijepo i na razini vode vjenčanja.

Cijena je 1300 eura, a kaparili smo 150-200 eura. Ne mogu se sad točno sjetiti.

http://www.bandsupernova.com/index.php? ... e&Itemid=1
Zadnja izmjena: Branči; sub stu 27, 2010 11:52 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: spajanje u zajedničku temu
slika
slika
Principessa

Marketing:

Supernova

PostPostao/la Tasha dana pon ruj 29, 2008 10:00 am

U subotu sam bila na svadbi na kojoj su oni svirali...

I za sve mladence koji ne zele narodnjake na svojim svadbama, te koji vole kombinaciju nase + strane muzike, preporucam ih...

Imaju zenski vokal koji super pjeva..i stvarno su mrak..

Odlicno vode svadbu, a sam repertoar im je na razini...

Cak su se svidjeli i mom dragom, onda znate da su dobri :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Stranica je: www.bandsupernova.com
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Re: Supernova

PostPostao/la Studentica24 dana pon ruj 29, 2008 2:00 pm

Onda garant super pjevaju pjesme nama najdražeg pjevača... :rofl: :rofl: :rofl:
"Zmija me za srce ugrizlaaaaaaaaaaaaaa" :rofl: :rofl:
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Tasha dana pon ruj 29, 2008 2:14 pm

draga moja...nije bilo Thompsona...ni u jednom trenutku...

Znas koji im je to + bio :10od10: :10od10: :10od10:
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Studentica24 dana pon ruj 29, 2008 3:04 pm

Šala mala, napisala si da se dragom sviđa pa zato... :kiss:
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Principessa dana uto ruj 30, 2008 2:53 pm

Ja bih zamolila da se ovaj topic pridruži mom jer sam ga otvorila već prije!!!!
slika
slika
Principessa

Re: SUPERNOVA

PostPostao/la Branči dana uto ruj 30, 2008 3:43 pm

teme spojene
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Tasha dana uto ruj 30, 2008 4:39 pm

2x sam pregledavala i nisam vidjela...fakat sam tupava :rofl: :rofl:
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la G_abrielle dana uto pro 02, 2008 12:55 pm

Naša svadba je 20.06.2009 i mi smo ih kaparili a cijenu su nam rekli 1200 eur, očito su malo poskupili u međuvremenu

Principessa je napisao/la:Ovo će biti moj bend na vjenčanju. Tražili smo bend koji ima ženski vokal, ali da to ne naplaćuje masno (jer smo većinom nalazili takve). Bend se čini stvarno dobar. Pogledali smo par snimaka sa vjenčanja. Jako lijepo i na razini vode vjenčanja.

Cijena je 1300 eura, a kaparili smo 150-200 eura. Ne mogu se sad točno sjetiti.

http://www.bandsupernova.com/index.php? ... e&Itemid=1
I'm too pretty to do math.
G_abrielle

Oaza bend

PostPostao/la anci09 dana uto ruj 22, 2009 12:34 pm

Oaza bend

Evo da pohvalim i svoj bend :svakacast: ! Dečki su bili predobri sviraju baš sve i negdje sam pročitala da imaju velike pauze što uopče nije istina :nene: , dapače u jednom drenu sam jedva čekala da malo odahnemo svi jer nisam više imala snage skakati :D ! Svaka pohvala i preporuka svima dečeki su zakon :grli: !!!!!
anci09

Re: Oaza bend

PostPostao/la Tasha dana uto ruj 22, 2009 12:57 pm

E vidis ja se ne slazem s tobom...ni u cemu..naime, bila sam na ukupno 3 svadbe gdje su svirali i pauze su im bile kilometarske (sto su i sami mladenci primjetili i zahtjevali promjene), da ne pricam o cudnjikavom repertoaru, itd..

Ne zelim da se ovo krivo shvati..no, ne mozes mi reci da su za to krivi mladenci, jer ovdje je rijec o 3 razlicite svadbe..ne o jednoj...
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la anci09 dana uto ruj 22, 2009 1:32 pm

eto baš mi je žao što oni nisu bili zadovoljni neznam u čemu je stvar ali ja sam bila prezadovoljna sa svim i meni su predobri zabavljači :ne zna:
anci09

PostPostao/la Tasha dana uto ruj 22, 2009 1:36 pm

Ne znam...da se razumijemo, nisu oni losi ljudi, ni losi sviraci...ali atmosfera na svadbi...dalo bi se diskutirati...
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la anci09 dana pet ruj 25, 2009 2:14 pm

možemo diskutirat ako ti se da. Smatram da atmosferu na svadbi rade mladenci naravno ako bend dobro svira ali oni biraju šta će oni svirat. Mi nismo imali nikakvih problema i nama se njihov repertuar sviđao.
anci09

PostPostao/la nincuta27 dana ned kol 01, 2010 6:04 pm

molim pomoć da li netko zna kako oaza bend vodi svadbeni program?
nincuta27

PostPostao/la Tasha dana pon kol 16, 2010 7:46 am

nincuta27 je napisao/la:molim pomoć da li netko zna kako oaza bend vodi svadbeni program?

Dobro!!!

Bila sam na 4 svadbe na kojima su oni bili i mogu reci da dobro vode svadbu,..iako, po nekom mom, skromnom misljenju, nekako su mi se pokvarili u zadnje vrijeme
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Dale dana sub ruj 11, 2010 8:51 am

Supernova:
Mi isto razmišljamo njih kapariti, cijena im je za slijedeću godinu 1500 EUR a 1700 s pratnjom. Čuli smo ih na jednom koncertu na moru i stvarno su dobro zvučali.

Zanima me ako netko zna kakvi su na svadbama, koliko su im duge pauze i da li dobro održavaju atmosferu? Razgovarali smo s njima i kažu da repertoar zajedno dogovaramo i da neće biti naruđbi ako mi ne želimo.

Koji su vaši dojmovi sa svadbi gdje su svirali?
Dale

Joy

PostPostao/la Dale dana sub ruj 11, 2010 8:56 am

Pozdrav svima,

vidim da nismo još pisali o grupi Joy pa otvaram ovu temu. Nama su ih preporučili prijatelji i poslušali smo ih kratko na jednoj svadbi, zvuče odlično. Cijena im je nešto viša, 2000 EUR plus 100 EUR ako želite i pjevačicu.

http://www.grupa-joy.com/

Ima li netko iskustava s njima, jeste možda bili na svadbi gdje su oni svirali?
Dale

PostPostao/la nincuta27 dana pet ruj 17, 2010 10:39 am

Drage moje moram vam rec da me nije baš oduševio oaza bend nisu oni loši svirci ali nisu mi se baš pokazali u vođenju programa.Jako mlitavo su vodili svadbenu svečanost
nincuta27

Re: Joy

PostPostao/la Dale dana ned lis 03, 2010 5:28 pm

Joy zakaparen! Kako se nitko nije javio na moje pitanje slijedeće godine slijedi detaljan izvještaj s moje svadbe za vas, nadam se da nismo pogriješili...
Dale

Re: Bendovi: Joy, Supernova, Oaza band

PostPostao/la Dale dana ned ruj 18, 2011 4:40 pm

Za sve one koji su čuli za Joy ili razmišljali o njima: dečki su generalno bili super, imali su odličnu opremu, dobro su zvučali i lijepo su vodili svadbu. Glazbu su prilagođavali gostima, čim su vidjeli da neka vrsta glazbe podiže atmosferu, odmah bi nastavili u tom stilu.
Ipak moram im zamjeriti što su od 4 ujutro nadalje napravili nekoliko kraćih pauza i počeli sa malo laganijom muzikom tako da su nam uspavali goste i nekako zatvorili svadbu do 5. Kako smo imali puno mladih vjerujem da su mogli puno dulje držati atmosferu ali nekako su nas pred jutro malo razočarali s tim laganicama i zatvaranjem svabe.
Dale

PostPostao/la lorenica dana pet ožu 08, 2013 2:07 pm

Nažalost i ja sam čula o Joyu dosta loših stvari, a prvobitno to da slože situaciju, kako bi svadba završila što ranije... Razmišljala sam o njima dugo, ali na kraju sam čula dosta negativnih komentara (bahatost, umišljenost, nekorektnost itd...) Ono što imaju super je razglas i rasvjetu i to je to... Ipak sam se na kraju odlučila za bend kojeg sam čula u Zagrebu na svadbi... Dečki su me oduševili... mladi su, veseli su, atmosfera je bila na vrhuncu cijelo vrijeme iako je bilo dosta starije ekipe, kratke su im pauze, repertoar je zaista jako, jako, jako širok, a i dogovor za svadbu je odličan... sve može, sve može, sve može... predstavnik benda je jako ljubazan i to mi je ipak sve bitno... Budući mi nije bio odmah oduševljen jer imaju i narodnog repertoara, ali čim je čuo izvedbu njegove omiljene pjesme ništa drugo više nije bilo važno... jedva čekam svadbu...

P.S. ne znam jel smijem ovdje napisati ime benda, pa koga zanima nek mi pošalje privatnu poruku...

Čao :)
lorenica

PostPostao/la ivana0205 dana čet kol 15, 2013 7:28 pm

Evo nama je svirao bend SUPERNOVA

i mogu priznat: NIKAD NISAM BOLJI BEND CULA!

Ne znam otkud bi pocela, al pokusat cu
- zenski glas: FENOMENALAN
- harmonika i saksofon: nikad u toj kombinaciji vidjela - FENOMENALNO
- voditelj programa (Spomenko): SAVRSEN
- repertoar: svasta znaju, samo turbofolk ne sviraju!
- pauze: samo kratko za vrijeme jela

Sto se meni najvise svidjalo jest, da su tako spontani. Najmanje 10 puta tokom veceri smo im prisli i trazili neke pjesme, i odmah su to ubacili, a i sami od sebe su se trudili i nisu samo cekali nase nardbe - primjer: na nasoj svadbi je bio grk koji je uhvatio podvezicu pa su za ples s curom koja je uhvatila buket svirali "GRKINJA" od Thompsona - PREDOBRO!!!!
Tri dana prije smo ih trazili da nauce jos jednu pjesmu koju nisu znali i to su isto bez problema napravili. Nekoliko pute tokom veceri su harmonikas, saksofonist i pjevacica sisli s pozornice i dosli medju publiku - PREDOBRO!!!!!

Cijena: 1500€ (7 clanova u bendu)

Presretni smo sto smo ih uzeli :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast:
ivana0205

PostPostao/la keki dana uto tra 15, 2014 1:05 pm

Tasha je napisao/la:E vidis ja se ne slazem s tobom...ni u cemu..naime, bila sam na ukupno 3 svadbe gdje su svirali i pauze su im bile kilometarske (sto su i sami mladenci primjetili i zahtjevali promjene), da ne pricam o cudnjikavom repertoaru, itd..

Ne zelim da se ovo krivo shvati..no, ne mozes mi reci da su za to krivi mladenci, jer ovdje je rijec o 3 razlicite svadbe..ne o jednoj...

Ajmo ovako!
Ja sam u Životu bio na jedno cca 15-20 svadbi di su oni svirali,cak sam nekoliko puta i svirao sa njima!
Nema govora o dugim pauzama. A sto se tice repertouara msm da nam moras reci kakav je to tebi cudan repertouar?
Kolege sviraju super imaju jako dobar repetouar i super su sa odlicnom opremom odlicnom svirkom i odlicnim vokalom.
Evo ja san se ih naslusao sviraju sve,na jednoj svadbi mladenci su htjeli da bude raznovrsno!
Na kraju su i svirali sve dok smo se svi polako sjedali i smjestali se u sali oni su svirali klasiku (izvrsno) :bravo:
Onda je standrad krenuo prvu ples valcer, onda malo zabavnog pa onda vecera i poslje vecera ludnica!
Znaci svirali su sve od "baha do sevdaha"
Reci cu samo decki uvijek naprave vrhunsku atmosferu i pauza im opce nije duga cak na nekim svadbama imali su jednu pauzu (samo vecera)!
Mene bas zanima kakav je to cudnjikav repertouar? :ha:
keki

Marketing:

Natrag na Glazbeni sastavi i repertoar za vjenčanje, glazba za crkvu, prvi ples i plesne škole

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.