Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Diskusija općenito + ZNA LI TKO ŠTO O BENDU? SVI upiti ovdje

Bandovi i dj-i iz cijele Hrvatske, orguljaši, zborovi, pjevači, klape i pjesme za crkvu, plesne škole, vrste plesa, prvi ples, klasični plesovi i lude ideje za otvaranje plesa.

Re: Diskusija općenito + ZNA LI TKO ŠTO O BENDU? SVI upiti o

PostPostao/la InLove dana ned ruj 02, 2012 2:16 pm

tinkerbell4 je napisao/la:Evo, curke, odlučili smo se ipak za band PlayCode. Slušali smo ih u Žabcu u petak i zvučali su još milijun puta bolje nego na snimkama (a već sam se sa snimkama oduševila).
Dečki su mladi puni energije. Fenomenalni su.

S njima necete pogrijesiti! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: nama su bili :10od10: :10od10: :10od10: i da se jos 100 puta organiziram svadbu, 100 puta bi oni svirali :thumbsup:

edit: ak te ista dodatno zanima, slobodno se javi na pp
slika
InLove
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

PostPostao/la tinkerbell4 dana ned ruj 02, 2012 9:07 pm

aaaaa, tako mi je drago da si to rekla. To mi totalno ulijeva sigurnost.
tinkerbell4

PostPostao/la strapalo dana pet ruj 14, 2012 1:15 pm

pozdrav,
zanima me neki dobar band iz okolice splita, koji zna napravit dobru atmosferu, znan za barbary i kocku :ne zna:
strapalo

PostPostao/la MarinaSincek dana uto ruj 25, 2012 7:57 am

:svakacast: Apokalipso bend.... definitivno naajbolji.... Jedva čekam da ih opet čujem :cagam: ...
Vokal Taher Sanuri je savršen i znaju napraviti genijalan štimung.... Sve pohvale :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: ...
MarinaSincek

PostPostao/la lunna dana uto ruj 25, 2012 8:26 am

strapalo je napisao/la:pozdrav,
zanima me neki dobar band iz okolice splita, koji zna napravit dobru atmosferu, znan za barbary i kocku :ne zna:

Meni je svira flash bend..zakon su al nemaju svoju stranicu tj imaju samo na fejsu..imas jos i jessy bend ili tako nekako se zovu,pa taxi bend,prva liga,pink panther,bravo bend...
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

EXOTIC BAND

PostPostao/la kikicaa dana uto ruj 25, 2012 4:01 pm

Dragi moji, nova sam tu.. :bok:

dali netko zna ili cuo za Exotic band?

Veliko hvala :cheer:

:cubice:
kikicaa

PostPostao/la osma putnica dana ned ruj 30, 2012 9:22 pm

Meni je svirao pink panter i same pohvale za njih
i ove god smo bili na rodjendanu di su oni svirali,ekipa većinom 40+ i plesali su samo tako.
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la jaju dana ned lis 07, 2012 12:17 pm

nama su svirali daddy cool band i mi i svi uzvanici smo bili preoduševljeni glazbom! ljudi stvarno rasturaju, izabrali smo ih na osnovu njihove web stranice, svidio nam se repetuar :-) i par snimaka što imaju s live nastupa bili su nam dovoljni da ih rentamo i stvarno nismo požalili, ljudi su za 10 :thumbsup: . ali uz napomenu da nesviraju tipičnu svatovsku glazbu, više su urbaniji bend!
slika
jaju

Re: EXOTIC BAND

PostPostao/la Mislav dana sri lis 10, 2012 11:54 am

Samoreklama benda uklonjena - uistinu je sramotno za vas i vaš bend predstavljati se kao netko drugi i hvaliti sam sebe i svoju svirku.

Admin
Zadnja izmjena: Branči; pon lis 22, 2012 9:18 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: izbrisana reklama
Mislav

EXOTIC BAND IZ ZAGREBA

PostPostao/la kikicaa dana pet lis 12, 2012 12:21 pm

Mislav
da iz zagreba su momci.. eh super, hvala :thumbsup:

dali je još netko čuo o Exotic Bendu iz Zagreba :raspa:
kikicaa

Re: EXOTIC BAND IZ ZAGREBA

PostPostao/la Branči dana pon lis 22, 2012 9:21 am

kikicaa je napisao/la:Mislav

Kikicaa, očito ćeš se načekati budući da jedina osoba koja se javila, javila se u svrhu samopromocije i reklamiranja lažnim izjavama. :roll:
Svi postovi u vezi grupe Exotic sada će se posebno pratiti i kontrolirati budući da će se kod svakog posta prvo pretpostaviti da je to reklama, a ne istina ili stvarno iskustvo, nažalost u to spadaju i tvoji postovi, a to možeš zahvaliti članu benda.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la kikicaa dana pon lis 29, 2012 2:43 pm

Branči je napisao/la:

Kikicaa, očito ćeš se načekati budući da jedina osoba koja se javila, javila se u svrhu samopromocije i reklamiranja lažnim izjavama. :roll:
Svi postovi u vezi grupe Exotic sada će se posebno pratiti i kontrolirati budući da će se kod svakog posta prvo pretpostaviti da je to reklama, a ne istina ili stvarno iskustvo, nažalost u to spadaju i tvoji postovi, a to možeš zahvaliti članu benda.

Draga Branci
o ne stvarno? :neznamkakoti: :budala:
o boze dali stvarno ima ljudi koji tu reklamiraju za sebe :neznamkakoti: to stvarno nije fer :neznamkakoti: dugo sam cekala da mi netko odgovori i sada tako nesto :shock1: :izivciran:

lijep pozdrav i hvala ti
kikicaa

PostPostao/la mima21 dana pon pro 03, 2012 10:27 pm

Molila bih hitno ako netko zna o GREGA BANDU iz Sl. Broda?
slika

slika
mima21

PostPostao/la maristella dana sub ožu 09, 2013 3:20 pm

Zna li netko da li Showtime ima istu cijenu?
Čitala sam ovdje da je prošle godine bila 2000€, da li još tolika ili su poskupili?
slika
maristella

PostPostao/la JelenaZG dana ned ožu 10, 2013 8:02 pm

Ima li negdje popis bendova sa cijenama ili moram čitati cijeli topik? Hehe :D
Da li vi šaljete mailove ili zovete po redu bandove za info?
JelenaZG

PostPostao/la Miška dana ned ožu 10, 2013 9:37 pm

neki bendovi imaju svoje stranice, npr. Zakon šutnje kad sam ih gledala imaju čak i kalendar sa datumima koji su slobodni, a koji zauzeti, a za cijenu sam pitala preko maila.
slika

slika

slika
Miška
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la TomiSLO dana sub tra 06, 2013 11:48 am

Zdravo!
Nov sam na forumu i treba mi vaša pomoč.
Dolazim iz Ljubljane i u osmom mjesecu se ženim.
Treba mi još bend i ovdje mi treba vaša pomoč.
Na svadbi če bit večinoma hrvati(iz bosne i hercegovci) i srbi(iz bosne).

Moje želje su da je u bandu pjevač i pjevačica(pjevaju svu hrvatsku muziku i srbsku narodnu)i da band ima harmoniku.
Repertuar(CRO):Mate Bulić, Thompson, Severina, Prljavo Kazalište, Dino Merlin, Otvor' ženo kapiju
Garavušo garava, Ženim se, Danas majko ženiš svoga sina, RUŽA HRVATSKA, Mata,
otvor ženo kapiju, Uzulud vam trzd svirači, Ako odem prijatelji,svega ce bit al prijatelja nece
Umoran, Nitko Nema Dva Zivota, Sve jos mirise na nju...

Narodna:Moji su drugovi, Sinoč sam pola kafane popio, Miljacka, Kad zamirišu jorgovani, Ko se s'nama druži,9000 metara,
Pitaju me u mom kraju , Zoko moja, Zoko, Evo me moji stari drugovi,Sinoc Sam Pola Kafane Popio, Kad Sam Bio Mlad,
Necu Necu Dijamante, Put me zove, Šerif Konjević - Gdje je sada, Ti me varaš najbolje, Serif Konjevic Ko Te Zorom Budi,
Tozovac-A ja sam negde rujno vino pio, Pitao sam prolaznike, Samo pijan mogu, Ej otkad sam se rodio, Ja necu da ga vidim...

Nadam se da ćete mi pomoći i dati preporuku koja zadovoljava moje kriterije...hvala i pozdrav iz LJ.
TomiSLO

PostPostao/la Papy04 dana pon tra 29, 2013 9:05 pm

:bok:
Nasla sam na forumu poseban topic za nas band Kiss iz VG ali ima svega jedan post, pa da probam i ovdje :D :D
Mi smo ih kaparili jer smo culi pohvale za sviranje, izdali su i svoju pjesmu "Igracka" koja se stalno vrti po CMC-u.
No mene zanima kakvi su na svadbi :D
Pa helpajte ak mozete :cerek:
slika
[/url]
Papy04

PostPostao/la lilica dana uto tra 30, 2013 8:58 am

ma odlicni su neka te to ne brine, pretrazi malo youtube, imas neke snimke sa svadbe di su oni svirali pa ces vidjeti i sama kakva je atmosfera :mig:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la tigerin dana uto tra 30, 2013 6:47 pm

quattro band, sv nedjelja. decki su za bogove!
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

Allegro band

PostPostao/la edvin.horvat dana pon svi 06, 2013 8:43 am

Evo da objavim moja iskustva sa njima, imali smo dogovor sa allegro bandom i nakon 5 dana imao sam smrtni slučaj u obitelji zbog cega je odgođeno vjenčanje, nisu nam htelji vratiti akontaciju te im ni jedan sljedeci termin nije odgovaro, stoga prosudite sami kakva je ovo grupa, moje misljenje o vama je jednostavno .... gadite mi se

http://www.facebook.com/pages/Allegro-b ... 3180595191
Zadnja izmjena: maybelline; čet svi 16, 2013 2:38 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: premjesteno !
edvin.horvat

PostPostao/la rimzi dana uto svi 07, 2013 2:33 pm

trebao bi pomoć oko izbora benda za svadbu koja će biti sljedeće godine u 8 mjesecu.

ovako tražim band koji svira glazbu dalmacije - slavonije - prigorja - bosne (narodne,zabavne) plus rock domaći i strani!
osim toga tražim (volio bi) da taj bend ima i ženski vokal naravno uz muški, i za kraj nebi bilo loše da sviraju i neki instrument tipa (saksofon, violina,harmonika)
cjenovni raspon od 1500 do 2300 eura - SVADBA ĆE BITI U LIVNU BiH

OSIM svega ovoga Beata band - otpada zauzeti su
ja sam našao BOTTO BAND i dosta su mi zanimljivi, pa ako netko zna nešto o njima neka napiše.

HVALA!!
rimzi

PostPostao/la plavivg dana sri lip 19, 2013 9:35 am

kikicaa je napisao/la:
Branči je napisao/la:

Draga Branci
o boze dali stvarno ima ljudi koji tu reklamiraju za sebe :neznamkakoti: to stvarno nije fer :neznamkakoti: dugo sam cekala da mi netko odgovori i sada tako nesto :shock1: :izivciran:

lijep pozdrav i hvala ti

Pozdrav svima koji su komentirali i reagirali na natpise o navedenom bandu. Naime glavni sam član tog benda i ovim putem moram obavijestiti sve Vas pa tako i admina koji je prvi reagirao i krivo naveo da se radi o samoreklami tog benda. Naime, sam admin može vidjeti da sam tek danas registriran na ovom forumu iz čistog razloga kako bih reagirao na krive navode o samoreklami. Nešto takvo nam ne bi palo napamet, pošto i bez toga imamo pune termine i odlično oglašavanje na drugim mrežama kao i na službenoj stranici koju neću ovim putem reklamirati. Ovim putem se ispričavam svima koji su zbog ovih, napominjem krivih optužbi, o nama stvorili krivu sliku te iz bilo kojih razloga odustali od našeg angažmana.

Hvala lijepo i pozdrav.
plavivg

PostPostao/la ang dana pon lip 24, 2013 12:00 pm

Nedavno sam bi0 na svadbi gdje su svirali OLDtijmeri ili nnjihovo novo ime benda je MISTER band MUSIC. Dragi i posteni ljudi, to jos nisam vidio u svom zivotu, prvo: jedan clan benda je dosao pijan , onda imali sujako duge pauze( i kad ih se upozorilo na to ) onisu se poceli svadjati,
Dogovor je bio da sviraju do 4 - 5 sati uutro, a oni su se jednostavno pokupili oko pola tri i otisli!!!!!!

Oni su pokvarili cijelu svadbu, koja se pripremala gotovo godinu dana unaprijed!!!!!! Zalosno, i bjedno da odrasli i starji ljudi u tom bendu su jednostavno PREVARANTI i zele na laki nacin zaraditi novac!!!!!!!

Zbog toga upozoravam sve ljude da sve sto se pojavljuje na internetu, ne trebaju uzeti zdravo za gotovo, treba se ici i poslusati kako sviraju i da li su ozbiljni i profesionalni muzicari!!!

Bend OLDTIJMERI (novo ime : MISTER bend Music.) sigurno to nisu, ONi SU JEDNI OBICNI STARI PREVARANTI!!!!!

To su moja iskustva sa te svadbe, htio sam upozoriti ljude !!!!

,Lijepi pozdrav
ang

PostPostao/la plavivg dana sri lip 26, 2013 8:20 am

plavivg je napisao/la:
kikicaa je napisao/la:
Draga Branci

lijep pozdrav i hvala ti

Pozdrav svima koji su komentirali i reagirali na natpise o navedenom bandu. Naime glavni sam član tog benda i ovim putem moram obavijestiti sve Vas pa tako i admina koji je prvi reagirao i krivo naveo da se radi o samoreklami tog benda. Naime, sam admin može vidjeti da sam tek danas registriran na ovom forumu iz čistog razloga kako bih reagirao na krive navode o samoreklami. Nešto takvo nam ne bi palo napamet, pošto i bez toga imamo pune termine i odlično oglašavanje na drugim mrežama kao i na službenoj stranici koju neću ovim putem reklamirati. Ovim putem se ispričavam svima koji su zbog ovih, napominjem krivih optužbi, o nama stvorili krivu sliku te iz bilo kojih razloga odustali od našeg angažmana.

Hvala lijepo i pozdrav.

Poštovani,

ovim putem se ispričavam voditeljima i adminima ovog foruma zbog krivih navoda da se radi o njihovoj grešci. Kako je ustanovljeno da se radi o samoreklami od strane jednog člana benda, ispravno je što su admini odmah reagirali i blokirali takav post i u tome se potpuno slažem sa njihovom politikom i odlukom. Napominjem i to da je član benda koji je to napravio htio samo dobro no na krivi i pogrešan način jer nam takav način reklamiranja nije stvarno potreban što će potvrditi popunjeni termini na našim službenim stranicama i ostalim portalima.

Poštovani admini, primite još jednom naše isprike zbog nastale situacije, a svim ostalim posjetiteljima ostajemo na raspolaganju.

S poštovanjem,
Danijel Božičević.
Zadnja izmjena: maybelline; sri lip 26, 2013 1:52 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: ureden citat!
plavivg

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Glazbeni sastavi i repertoar za vjenčanje, glazba za crkvu, prvi ples i plesne škole

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.