Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Plesne škole-programi za mladence

Bandovi i dj-i iz cijele Hrvatske, orguljaši, zborovi, pjevači, klape i pjesme za crkvu, plesne škole, vrste plesa, prvi ples, klasični plesovi i lude ideje za otvaranje plesa.

Re: Plesne škole-programi za mladence

PostPostao/la Branči dana čet tra 09, 2009 9:42 pm

taja.dj je napisao/la:HITNO CURKE!!!

Što da radim?

Još 3 tjedna do dana D, a ja izvisila sa plesnom školom i ubrzanim tečajem...nije se skupilo dovoljno parova :-(

Da li mi možete preporučiti koju plesnu školu ili nešto ubrzano?

Nekako mi je too much davati 170kn za jedan sat private plesa, tako da mi svaki savjet dobrodošao.

Ja znam plesati što god treba, moj dragi osnove osnova i sav je ukočen i nesiguran kad treba što,

htjeli bi to malo usavršiti. Ja s njim znam i mogu plesati ali on hoće samo kad ja vodim a to onda i ne izgleda naj :huh:

joj draga, ne znam kako bih ti pomogla, al mislim da ti tečajevi za mladence ionako koštaju 500 ili 400 kuna, a na njima ti se uče osnove - što kažeš da vi već znate.
ja ne bih na tvom mjestu odmah prekrižila privatne sate, jer nije da ćete učiti sve plesove... a ako uzmete tri sata to vam je 510 kuna, isto kao da ste platili onaj tečaj za mladence, a voditelji cijelo vrijeme rade samo sa vama, znači brže ćete usvojiti korake i biti sigurniji u plesu jer se koncentriraju samo na vas.

ne sjećam se baš sa kojim plesom otvarate, al ak vam samo treba da npr. uvježbate engleski valcer i discofox (dvokorak) to definitivno možete u tri sata privatne poduke, i to onako baš dobro uvježbati + još malo vježbanja doma da ne zaboravite i bit ćete super. mislim da vam ne trebaju sambe, rumbe i slično, već bolje da uvježbate dva, ali onako dobro.

evo recimo d i ja idemo na ove klasične satove plesa u plesni centar zagreb i mi smo već u prva tri puta naučili tri plesa (engleski valcer, ča-ča i discofox) i to ne samo osnovne korake, nego i okrete, kretanje po dvorani i tak.
Branči
Admin
Admin

Marketing:

PostPostao/la Tasha dana pet tra 10, 2009 6:56 am

Evo ja imam iz prve ruke informaciju da Istvan Varga za privatne sate trazi 200kn / sat vremena...ako je u njegovom prostoru..a ako je u vasem 150kn
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana pet tra 10, 2009 8:52 am

Sad sam nešto čitkarala po starim postovima, i vidla sam da je mia napisala da Tamara Despot naplaćuje 120 kn privatni sat - znači taja možeš proći još i povoljnije od 170 kn po satu :mig:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la taja.dj dana pet tra 10, 2009 8:10 pm

Cure riješila sam stvar ovako:

poslala mail na plesnu školu Diva i taman smo upali za tečaj koji počne 20.4., traje 4 dana, s time da je jedan dan blok sat
tako da se javim kako je sve prošlo, čula sam dobre preporuke.

Hvala vam!
1.5.2009.
taja.dj

PostPostao/la Branči dana pet tra 10, 2009 10:23 pm

ajde tajo, bitno da ste riješili, držim fige da vam bude super na tečaju!

i javi nam kak je bilo, ak treba poslije svakog sata plesa :D
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la taja.dj dana sri tra 22, 2009 11:18 am

Evo već dva dana mi tancamo (iako ja imam staža), moj dragi se sav ufurao i baš me iznenađuje, dobro te njemu ide (čak me i špota: "vidiš da sam rekao da to ne ide tako" :lol:

Voditelji su odlični, bračni par, sat vode ili Vesna ili Davor i ima nas 15tak parova, jučer smo se i izmjenjivali svi međusobno da malo "osjetimo" i kako drugi plešu.

1. dan smo učili engleski valcer i discofox
2. dan ponovili i učili slowfox i radili izmjene sa svima u dvorani (cure-dečki)

Danas slijedi bečki jeej!

Sve pohvale i preporuke! :10od10:
1.5.2009.
taja.dj

PostPostao/la delfin dana ned kol 15, 2010 11:57 am

Ako netko treba privat sate za naučiti plesati neki ples daje ih jedna djevojka po vrlooooo povoljnim cijenama a i dolazi doma vikendom :thumbsup: :thumbsup:
nas je naučila pa ako nekog zanima dajem broj :cagam:
slika
delfin

PostPostao/la lilica dana sri pro 18, 2013 12:00 pm

kresimir brezak. 120 kn sat, dolazi doma i stvarno nas je brzo naucio vladati podijem, a mislili smo da cemo uvijek imati dvije lijeve :lol: ali super super, prvi ples smo briljirali, ostatak smo ionako najvise skakali :jig:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

Prethodna

Natrag na Glazbeni sastavi i repertoar za vjenčanje, glazba za crkvu, prvi ples i plesne škole

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.