Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Band vs. dj

Bandovi i dj-i iz cijele Hrvatske, orguljaši, zborovi, pjevači, klape i pjesme za crkvu, plesne škole, vrste plesa, prvi ples, klasični plesovi i lude ideje za otvaranje plesa.

Band vs. dj

PostPostao/la Katriona dana čet lip 05, 2008 10:42 am

evo da i ja pokrenem novu temicu.. :D dakle, ovo je naša velika dvojba..mi više slušamo stranu glazbu nego domaću, a malo smo i izbrljivi pa nam nije svejedno kako sviraju i pjevaju određene pjesme...većina gostiju pak sluša domaću glazbu, čisto zbog toga kako se organiziraju vjenčanja navikli su na bend...ali sad smo bili na piru i bend je bio taaaako očajan da smo rekli da nas baš briga, definitivno ćemo imati dj-a...mislim, zašto nam uzvanici ne bi uživali u originalnom Oliveru nego u nekom čudnom prepjevu...ovako nam se čini da ćemo i mi moći dobiti ono što želimo (neke naše pjesme koje nitko ne bi znao odsvirati :mig: ) a i gosti će dobiti dobru domaću glazbu...iskustva, mišljenja...?

p.s. nisam još rekla hvala kabici na vrijednim informacijama.. :kiss:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

Re: Band vs. dj

PostPostao/la Ness dana čet lip 05, 2008 5:12 pm

katriona koji je bend svirao da je bio tako grozan?
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Katriona dana čet lip 05, 2008 7:48 pm

:rofl: jaoj, ne znam..bili su tip s trubom i tip s harmonikom popodne, i onda su se njima pridružili neki vrlo samouvjereni a bez pokrića tip s gitarom i neka ženska koja je pjevala prateće vokale a uopće je se nije čulo...da, tip s trubom nije cijelu večer svirao a tip s harmonikom je svirao sintić....ajme, bilo je koma... :rofl:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Katarina dana čet lip 05, 2008 8:34 pm

Meni je sva svatovska glazba katastrofa,ali što se mora...Posebno ćemo unajmiti pratnju gdje su čiste tamburice,bez harmonike.Ono što ja obožavam i ono što obožava MDZ su dvije krajnosti-rock:dance.Ali,našli smo sredinu.Ipak,sve to nije za svatove.Mlađi svirači kvalitetnijih grupa znaju odsvirati i strane pjesme. Imaš pravo,orginali su puno bolji,ali DJ,koliko znam,košta skoro kao cijeli band....
slika
Katarina

PostPostao/la mare dana čet lip 05, 2008 8:37 pm

Mi smo vec rezervirali dj-a. Napravili smo mu i popis pjesama koje će puštati, a dobit će i "zabranjenu listu" (ono što ne smije ni pod koju cijenu) :jig: Bila sam na dvije svadbe na kojima je bio dj i bilo je super. U svakom slučaju, čini mi se da je jako teško da dj ispadne grozan i loš, a s bandom nikad ne znaš. Osim toga, da ne spominjem cijene bandova, a i za njih se na kraju krajeva plaća stolica u restoranu! Dj je puuuuuno jeftinija opcija :raspa: :cheer:
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Katriona dana pet lip 06, 2008 4:57 pm

da, da, Katarina, dj je puuuuno jeftinija opcija, ko što kaže mare...mislim, to je samo još jedna prednost...a koga si ti uzela mare? gdje se udaješ?
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la mare dana pet lip 06, 2008 6:24 pm

U Zagrebu, u Leutu na Jarunu. A dj će nam biti jedan dečko s Radio Cibone (Igor P. - ne znam je l' ga smijem reklamirati?) :ne zna: Inače često radi na vjenčanjima, ima valjda 100 svadbi iza sebe, a i bila sam na jednoj svadbi gdje je on bio dj i bilo je fanastično. Cijelu noć su ljudi plesali kao ludi, :cagam: baš je dobru atmosferu napravio. :cheer: Cijena mu je oko 300 EUR-a... :10od10:
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Katriona dana pet lip 06, 2008 6:41 pm

ajd mi pliz na pm pošalji kontakt podatke.....hoćeš? :grli:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la mare dana pet lip 06, 2008 8:12 pm

Evo poslala sam, ali nisam još nikome slala pm, pa ne znam jesi li dobila? Još ipak pomalo učim snalaziti se na forumu, ali napredujem :cheer:
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Katriona dana pet lip 06, 2008 11:57 pm

ma super, sve sam dobila, bravo za napredak! :bravo: :cheer: hvala ti!
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Reina dana pon lip 09, 2008 11:12 am

pa moje je mišljenje da dj ne može zamijeniti živu glazbu. istina je da kada imaš dj-a, onda slušaš pjesme koje zvuče onako kako bi trebale, ali kada je živa glazba ipak je atmosfera dugačija. pjevač se prošeće okolo, zabavlja ljude, a ako je nekome neka pjesma posebno draga, onda može produžiti refren tako da ljudi dulje uživaju.
bila sam na svadbi na kojoj je bio dj. bilo je super, samo sam se začudila kada nije imao neke jako poznate stvari stvari od olivera... ali to je nebitno.
ja se ipak nekako više zabavljam kada je živa muzika jer su inače pjevači tih bendova pravi zabavljači, pa hodaju okolo i zabavljaju ljude ne samo svojom glazbom, nego i smislom za humor.
eto, to je to.
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Katriona dana pon lip 09, 2008 12:22 pm

da, definitivno razumijem i ima nešto i u tome...eh, jedina stvar, ja bih rekla, kod koje baš treba promišljati kad imaš dj-a je da stvarno dobro organiziraš koje ćeš pjesme imati tako da ništa ne bude zapostavljeno...a opet, ima i boljih i lošijih bendova pa ne mora značiti da bi baš svaki bend napravio jednako dobru atmosferu...
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la bedacha dana sri lip 18, 2008 8:08 am

Nisam znala di bi pitala, a mislim da nema smisla otvarat novu temu pa evo me ovdje... :D
Dragi i ja ćemo imati band u sali, ali ne znamo što bi napravili s pratnjom jer ne želimo tamburaše, a u bandu nam kažu da nema smisla da oni dolaze jer gitara i pjevač se neće tako čuti kao tamburica, harmonika... palo nam je na pamet da uzmemo DJ-a za doma... jel netko to vidio i kak vam se čini ta ideja? :D i koliko uopće može koštat DJ na 2h? :ne zna:
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la zeljka2905 dana sri lip 18, 2008 8:46 am

A da jednostavno raspalite radio? Ja mislim da ce kod mene svirati doma banovina (narodne pjesme) dok ne dodu sviraci sa dragim..iako bi i ja rade DJ ili neki dobri CD od Nine, Gibe, Olivera i sl...ali ja mislim da bi neki kod nas dobili infarkt, i onak budu jer nasa svadba nece biti uobicajena .... :ludilo:

Katriona: ja bi mozda uzela oba dvoje pa da bude za svega po nesto..jer ipak mi je za svadbu i ziva muzika nekak bitna... :mig:
Ja bi isto kombinaciju..ali ubili bi me ovi moji... :mama: muz bi me se odrekao :budala:
zeljka2905

PostPostao/la theonly dana sri lip 18, 2008 8:48 am

bedacha, ja jos nisam vidjela, al kod nas bi trebalo biti slicno..
zapravo, meni je tata muzicar, il kak se to danas kaze glazbenik, i on bu nam dj-irao doma, tj. ja bum s njim dogovorila sve kaj treba pustati, doma bumo imali sator i to bu on tam pustao..zasto ne? mi isto ne zelimo tamburice nit harmonikase, neg bas da bude dj.
A na svadbi bu bend, u pauzama pak strana mjuza.
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la theonly dana sri lip 18, 2008 8:49 am

i mislim da nije bed kaj bi to bilo "samo" 2h, pa naplati si za to kaj odradi i bok..a sad za preporuke ne mogu pomoci, al ima tu cura koje mogu
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la theonly dana sri lip 18, 2008 8:51 am

Katarina je napisao/la:Meni je sva svatovska glazba katastrofa,ali što se mora...Posebno ćemo unajmiti pratnju gdje su čiste tamburice,bez harmonike.Ono što ja obožavam i ono što obožava MDZ su dvije krajnosti-rock:dance.Ali,našli smo sredinu.Ipak,sve to nije za svatove.Mlađi svirači kvalitetnijih grupa znaju odsvirati i strane pjesme. Imaš pravo,orginali su puno bolji,ali DJ,koliko znam,košta skoro kao cijeli band....

zanimljivo, tak je i kod nas. mi nekad slusali onak alternativu, rock, grunge, i onda sve presjekli dobrim house-om, i sad volimo mixati oba zanra. Domacu mjuzu ne volimo, ja jos nekak neku stvar, dragi ali bas nikak, al za svadbu bude ipak band..i kao sto vec mnapisah, pod pauzama bu strana mjuza, a doma bu moj tata dj..
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la bedacha dana sri lip 18, 2008 9:06 am

Radio nam se nekak ne sviđa, hoćemo pravo ozvučenje... :D a nije ni da imamo doma radio... :rofl: :rofl:
Bilo nam je palo na pamet da iznajmimo onaj kamionček koji pušta muziku po gradu (mislim da je od nekog pub-a, ne onaj family frost :rofl: ), ali nemremo doći do njega... :ne zna:
Budem nazvala par DJ-a pa ću vidjeti....
Hvala na komentarima! :kiss:
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Katriona dana ned lip 22, 2008 7:35 pm

bedacha je napisao/la:Nisam znala di bi pitala, a mislim da nema smisla otvarat novu temu pa evo me ovdje... :D
Dragi i ja ćemo imati band u sali, ali ne znamo što bi napravili s pratnjom jer ne želimo tamburaše, a u bandu nam kažu da nema smisla da oni dolaze jer gitara i pjevač se neće tako čuti kao tamburica, harmonika... palo nam je na pamet da uzmemo DJ-a za doma... jel netko to vidio i kak vam se čini ta ideja? :D i koliko uopće može koštat DJ na 2h? :ne zna:

mislim da ti se to uopće ne isplati jer nije problem u tih 2 sata nego u tome što on svejedno mora sa sobom dovuć opremu, razglas i slično tako da mislim da ti to ne bi bilo puno jeftinije od neke njihove uobičajene cijene..
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Katriona dana ned lip 22, 2008 7:40 pm

zeljka2905 je napisao/la:Katriona: ja bi mozda uzela oba dvoje pa da bude za svega po nesto..jer ipak mi je za svadbu i ziva muzika nekak bitna... :mig:
Ja bi isto kombinaciju..ali ubili bi me ovi moji... :mama: muz bi me se odrekao :budala:

pa nemamo baš toliko para...kad pogledam da neki bend košta između 1000 i 1500 eura, a dj oko 500, 600 eura, da uzimam obadvoje malo mi je previše...mi smo ipak vidjeli previše minusa kod bendova nego pluseva tako da smo se odlučili za dj-a i baš mislim da će se uklopiti u temu neuobičajenog vjenčanja kakvo očito organiziram... :D :mig:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la bedacha dana uto lip 24, 2008 11:06 am

Katriona je napisao/la:mislim da ti se to uopće ne isplati jer nije problem u tih 2 sata nego u tome što on svejedno mora sa sobom dovuć opremu, razglas i slično tako da mislim da ti to ne bi bilo puno jeftinije od neke njihove uobičajene cijene..

Nekak si mislim da to ne bi trebalo ispast puno više od tamburaša.... :ne zna: riskirali bi dati i nešto više love jer očito nemamo baš neki izbor, a ne želim da mi doma bude tišina ili radio... javim kad se raspitam malo....
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Branči dana uto lip 24, 2008 7:25 pm

bedačice, mislim da si dj-a možeš naći i do 300-400 €... bar su tak neki manje poznati uzimali za cijele svadbe.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la midva dana sri lip 25, 2008 10:17 am

da, moj je 300 E
nemam potpis
midva
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la bedacha dana sri lip 25, 2008 10:23 am

Midva, a vama će svirati na cijeloj svadbi ili samo dio? :ne zna:
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la midva dana sri lip 25, 2008 10:40 am

na cijeloj svadbi :cagam:
nemam potpis
midva
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Glazbeni sastavi i repertoar za vjenčanje, glazba za crkvu, prvi ples i plesne škole

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.