Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

ZAMP

Bandovi i dj-i iz cijele Hrvatske, orguljaši, zborovi, pjevači, klape i pjesme za crkvu, plesne škole, vrste plesa, prvi ples, klasični plesovi i lude ideje za otvaranje plesa.

Re: ZAMP

PostPostao/la Ness dana sri lip 04, 2008 9:42 pm

mi to ne moramo plaćati, nije nam nitko spomenuo, ja mislim da svaki restoran i ugostiteljski objek već plaća zamp pa prema tome ne vidim potrebe da se to duplo naplaćuje
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

PostPostao/la Ana_Split dana sri sij 28, 2009 10:36 pm

SPISAK SVIH PJESAMA :shock1: :dani: meni su u restoranu rekli da to ja moram da placam ili da muzicari koji ce svirati to vec placaju mjesecno.Moj dragi slusa cajke i takve muzike ce uglavnom biti na vjencanju pa necu valjda Miletu Kiticu & Co. da punim dzepove :nene:
slika
Ana_Split
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Katriona dana sub sij 31, 2009 7:27 pm

Ana, čudno mi je da su ti rekli da to vi morate platiti ili bend jer su cure tu prije pisale da to zapravo plaća restoran i/ili bend...ali nisam nešto puno upućena... :ne zna: probaj proučiti ovu stranicu koju je mary stavila i probaj pitati bend kako to oni rješavaju...
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Ana_Split dana ned vel 01, 2009 12:34 am

Sve sam pazljivo procitala :kava: sta su napisale ali tako su mi u restoranu rekli pitacu ih ponovo.... nece me prevariti :zmaj:
slika
Ana_Split
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Katriona dana ned vel 01, 2009 1:28 pm

da, nemoj se dati preveslati :nene: ...mislila sam na web stranicu koju je mary stavila u svojem postu negdje prije, to je baš njihova stranica pa ti možda pomogne... držim fige da sve prođe u redu!
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Reina dana sub stu 28, 2009 7:59 am

slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la samo_njegova dana sub stu 28, 2009 9:28 am

koma :neznamkakoti: upropastili ljudima svadbu :neznamkakoti: :izivciran:
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana sub stu 28, 2009 3:42 pm

Ma joj - katastrofa! Kao nema drugih kafića/restorana/klubova gdje su morali ići, sigurno su mogli nekog drugog provjeravati. Ne na nečijoj svadbi. Da je meni netko tako upao mislim da bi ih vlastoručno izbacila van, pa nek me i vode u zatvor. Mislim, a "obični" ljudi nemamo nikakvih prava ovdje - nego nas se i na takvim slavljima maltretira! Mislim -Tražili su obrtnicu od obitelji i prijatelja koji su pomagali na svadbi :budala: :ha: :izivciran: - Koliki idiot moraš biti za to?!
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Cosmo007 dana pon sij 04, 2010 7:53 pm

Danas smo dragi i ja bili u jednom hotelu na razgovoru za svadbu i rekla nam je žena da mi plaćamo zamp, i to tjedan dana prije svadbe, nekome tko je u našoj županiji zadužen za to (rekla je i ime, ali nisam zapamtila s obzirom da nismo još ništa kaparili a i do svadbe je još dosta). Znam samo da je rekla da se to plaća po osobi. Za naš broj ljudi (cca150) zamp bi bio 600-700 kn. E sad, je li to ok ili nije... ne znam. :upitnik: Mislila sam da to plaćaju ili restorani/hoteli ili bendovi.
What a Wonderful World (http://www.vjencanja-a-z.bloger.hr)
slika
Cosmo007

PostPostao/la maybelline dana pet srp 30, 2010 1:33 pm

i mi sami moramo platiti ZAMP,to nam je odmah receno u punudi
isto tako kao sto je Cosmo napisala,placa se u zupaniji,po broju ljudi
jedino sto moram pitati band,ako oni to placaju mozda nemoramo mi :ne zna:
al da cu prijavit manji broj ljudi,to hocu definitivno :kava:
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la osma putnica dana pet srp 30, 2010 1:40 pm

mi to ne placamo..niti nam je lik iz benda to spomenija..valjda on zna..valjda oni to placaju :ne zna:
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Branči dana pet srp 30, 2010 6:37 pm

curke, bend vam to nikako neće platiti, jer je odgovornost plaćanja na "organizatoru priredbe", a sada kako se uzme - netko gleda da je to restoran jer oni organiziraju vjenčanja, a netko gleda da su to mladenci.

uglavnom bend vam nikako to ne plaća, oni samo ispune neku listu pjesama što se sviralo i to je to.

znači pitati u restoranu, mi smo to odmah pitali i nama je šef restorana rekao da to oni rješavaju, mi ne moramo ništa platiti.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la blue angel dana čet stu 11, 2010 4:49 pm

evo, samo da tu podijelim s vama svoja znanja o ZAMP-u
dakle.. restorani ih placaju mjesecno, da, ali svaka priredba (dakle festa, vjencanja, martinje, krstitke, koncerti) se dodatno naplacuju... e sad, neki restorani imaju vec to sve obuhvaceno u ugovoru sa zampom, pa mladenci ne moraju placati. ali neki nemaju, pa placaju to posebno po priredbi..
i mnogi restorani, vjerujte, salju mladence da sami plate svoju svadbu.. oni imaju to pravo..
blue angel

PostPostao/la maybelline dana čet stu 11, 2010 4:59 pm

maybelline je napisao/la:i mi sami moramo platiti ZAMP,to nam je odmah receno u punudi
isto tako kao sto je Cosmo napisala,placa se u zupaniji,po broju ljudi
jedino sto moram pitati band,ako oni to placaju mozda nemoramo mi :ne zna:
al da cu prijavit manji broj ljudi,to hocu definitivno :kava:

da se nadovezem na svoje
mi platili 370 ili 380kn :misli:
ugl platili smo manje neg sto smo imali ljudi,tata pozna tog ciku :lol: kojem se placa pa nam je stavio tu neku manju tarifu :kava: :kava:
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la blue angel dana čet stu 11, 2010 5:26 pm

pa tarifa se i odnosi na broj gostiju...
a sto se tice onog popisa pjesama.. kolko ja znam to se uopce ne gleda... nece nitko doci na svadbu i tamo zapisivati sa strane koje su pjesme izvedene.. to mi je stvarno debilno!
blue angel

PostPostao/la maybelline dana čet stu 11, 2010 5:36 pm

blue angel je napisao/la:pa tarifa se i odnosi na broj gostiju...
a sto se tice onog popisa pjesama.. kolko ja znam to se uopce ne gleda... nece nitko doci na svadbu i tamo zapisivati sa strane koje su pjesme izvedene.. to mi je stvarno debilno!

znam,ja samo velik da smo mi platili jos manje nego smo trebali po nasem broju :kava:
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la blue angel dana čet stu 11, 2010 5:59 pm

maybelline je napisao/la:
blue angel je napisao/la:pa tarifa se i odnosi na broj gostiju...

znam,ja samo velik da smo mi platili jos manje nego smo trebali po nasem broju :kava:

znam, ima nacina :mig:
a ako ce tko jos odavde prijavljivat svadbe...
tarife su za broj ljudi 0-70, 71-140, 141-210... itd..

pa zasto ne platiti jeftinije, ako mozete "zgurat" broj ljudi u manju tarifu...
blue angel

PostPostao/la Medena25 dana pon svi 30, 2011 3:42 pm

koja pizdarija da se tako vise izrazim i meni također zele naplatiti taj ZAMP pa na svakom koraku mi izvlače lovu,jebem ti ovakvu drzavu!! :roll:
Medena25

PostPostao/la just_love dana pon svi 30, 2011 5:52 pm

Slažem se, plaćanje ZAMP-a je prava pljačka :budala: Da i ne govorim kako restorani koji visoko kotiraju to naplaćuju. Stvar je u tome da mladenci na to pristaju. Da ne pristaju, svi bi to maknuli. Meni je prvo i osnovno bilo da plaćam MENU i to je to. Nema šanse da ću davati 2 eura za navlake za stolice, pa malo za ZAMP, pa za svaki sat iza ponoći, pa za parking... Nema šanse!
just_love

PostPostao/la sweet2010 dana uto lip 26, 2012 4:29 pm

Svakak je bolje prvo dobro se raspitati u restoranu plaćaju il oni to i onda ako ne plaćaju, platiti taj iznos koji ste spominjali, jer jedni naši poznanici koji nisu to platili morali su platiti kaznu od 15 000 kuna...
Pa sad, bolje tih 300 do 600 kn za taj ZAMP pa ste na slavlju bez brige od neke inspekcije. Taman novce od plesa mladenke date za kaznu, pa nema šanse :budala: :shock1:
sweet2010

PostPostao/la sweet2010 dana uto lis 02, 2012 8:17 pm

Evo mene s friškim vjestima.

baš smo danas bili u restoranu i rekla nam žena da

mi plaćamo taj ZAMP jer oni svaki put obavezno dođu u kontrolu, obzirom da imamo 130 ljudi, nas će to doći oko 640 kn.. Restoran plača godišnji iznos, ali svaki put kad se organizira svadba, od strane onog tko ju već organizira, dakle mi mladenci, ili ako plaćaju roditelji, e onda se mora i to još platiti, naravno to je onda još plus u cjeni restorana. Tako da, ako vam meni od 280 kn na ne znam nekih 150 ljudi stoji oko 45 000 kn, onda si tu još dodate tih 600 ili 800 kn, a mislim da je 800 jer cjena ide gore ako je više od 140 ljudi. I onda vam je to kao SVE u cjeni restorana, jer ionako to trebate platiti... Naš bend je nama rekao da nek se nedamo nasoliti ako nam kažu da to moramo mi platiti, ali eto, žena nam je tako rekla i budemo jer radije 600 nego 15 000 kuna kazne. Bend naš to nema obavezu plaćati. Pa sad, restoran neće, bend neće, ko će? Mladenci :izivciran:

Uplatiti se može na njihovoj net stranici, ili na sam dan vjenčanja, kad oni dođu, onda naprave zapisnik i daju vam uplatnicu i tamo im platite.
sweet2010

PostPostao/la lunna dana uto lis 02, 2012 8:38 pm

sweet2010 je napisao/la:Evo mene s friškim vjestima.

baš smo danas bili u restoranu i rekla nam žena da

mi plaćamo taj ZAMP jer oni svaki put obavezno dođu u kontrolu, obzirom da imamo 130 ljudi, nas će to doći oko 640 kn.. Restoran plača godišnji iznos, ali svaki put kad se organizira svadba, od strane onog tko ju već organizira, dakle mi mladenci, ili ako plaćaju roditelji, e onda se mora i to još platiti, naravno to je onda još plus u cjeni restorana. Tako da, ako vam meni od 280 kn na ne znam nekih 150 ljudi stoji oko 45 000 kn, onda si tu još dodate tih 600 ili 800 kn, a mislim da je 800 jer cjena ide gore ako je više od 140 ljudi. I onda vam je to kao SVE u cjeni restorana, jer ionako to trebate platiti... Naš bend je nama rekao da nek se nedamo nasoliti ako nam kažu da to moramo mi platiti, ali eto, žena nam je tako rekla i budemo jer radije 600 nego 15 000 kuna kazne. Bend naš to nema obavezu plaćati. Pa sad, restoran neće, bend neće, ko će? Mladenci :izivciran:

Uplatiti se može na njihovoj net stranici, ili na sam dan vjenčanja, kad oni dođu, onda naprave zapisnik i daju vam uplatnicu i tamo im platite.

ne znam zasto bi mladenci trebali platiti :ne zna: to neki restorani traze al meni je to glupo :ne zna:
moji imaju kafic i kad rade party moraju dodatno platiti zamp i mislim da tako treba i restoran ili bend jer ipak bend svira tu muziku,a u restoranu se sve dogada i da dobije kaznu mislim da se kaznjava restoran a ne mladenci..provjerite to :ne zna:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la zekonja2312 dana sri lis 03, 2012 6:41 am

mi smo isto plaćali zamp.. restoran plaća na godišnjoj bazi, a svaki mladenci za svoju svadbu
slažem se da je to glupo ali nismo htjeli u tom cijelom trošku zbog 600 kn dobiti kaznu
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la slatkica:) dana sri lis 03, 2012 9:46 am

mi nismo plaćali ZAMP. platili su restoran i DJ :D
i svi restorani u kojima smo se raspitivali za svadbu su rekli da oni snose taj trošak a ne mladenci :thumbsup:
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la lilica dana pet sij 04, 2013 6:51 am

mi ne moramo to placati, to pokriva hotel u potpunosti :cheer:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

Prethodna

Natrag na Glazbeni sastavi i repertoar za vjenčanje, glazba za crkvu, prvi ples i plesne škole

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.