Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Bandovi: Kiss, Playcode

Bandovi i dj-i iz cijele Hrvatske, orguljaši, zborovi, pjevači, klape i pjesme za crkvu, plesne škole, vrste plesa, prvi ples, klasični plesovi i lude ideje za otvaranje plesa.

Bandovi: Kiss, Playcode

PostPostao/la InLove dana sri lip 06, 2012 12:27 pm

Bok!

Evo sada kada imam nekih relevantnih informacija o bendu PlayCode, dijelim :)

Dakle bend Playcode ima 7 članova: dva vokala, gitara, bas, bubanj, klavijatura, violina i saksofon, sviraju domaci rock, funk, i sl.
Imaju website http://www.playcodeband.com/ i nas su kostali 1600€, rezervirali smo ih prosle godine.

Super su gadjali atmosferu, super su vodili svadbu i imaju stvarno izvanredne vokalne i intrumentalne sposobnosti.
Na stranici imaju nekoliko klipova, a na zahtjev salju i potpuni repertoar :)
Povremeno sviraju u Zapcu na jarunu, ako ih netko zeli poslusati :)

Da se ponovno udajem, opet bismo njih unajmili - jednostavno su sve odradili savrseno - domace, strano, rock, funk, balasevica i bajagu... ma jednu krivu pjesmu nisu odsvirali i vrlo su se striktno drzali svega sto smo dogovorili :)

Eto, za sva dodatna pitanja koja mozda nisam odgovorila jer sam jos uvijek pod dojmom, vicite :)
slika
InLove
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

Grupa Kiss

PostPostao/la lilica dana sri stu 07, 2012 3:11 pm

bok cure, opet imam problem :lol: zanima me imate li kakva iskustva sa grupom kiss? naime, moj dragi je iz okolice velike gorice i tamo su ih svi nahvalili, ali cula sam i da imaju cesto pauze pa me zanima jel to istina i opcenito kakav dojam su ostavili na vas ako ste ih imali priliku poslusati.
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Re: Grupa Kiss

PostPostao/la tinchica dana sri stu 07, 2012 5:14 pm

pitat ću mm, on s njima surađuje pa ti javim danas ili sutra u toku dana
slika

slika
tinchica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lilica dana sri stu 07, 2012 9:15 pm

e puno ti hvala :svakacast: ipak je bend jedna od najvaznijih stavki vjencanja i to mi je najbitnije da ispravno izaberemo
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la lilica dana uto stu 13, 2012 12:52 pm

jedna informacija za one koji takoder planiraju uzeti grupu kiss. naime, postoje dvije grupe pod istim imenom. jedni su iz zagreba a drugi iz velike gorice. ja to nisam znala i dok sam dogovorila sam sve s gospodinom iz zagrebacke grupe kiss, a mi zelimo ove iz vg. dakle, rekli smo im i termin svadbe i dogovorili da cemo se naci pocetkom mjeseca za kaparu. i tako ja mirno spavam i mislim si- super, rijesili smo i bend. a danas, spletom okolnosti i to sasvim slucajno sam otkrila da postoje dvije kiss grupe. i uspjela doci do pravog broja ali decko iz velikogorickog kissa mi je rekao da je nas datum, 19.10. jucer kaparen. :shock1: i tako sam ja morala zvati hotel koji smo kaparili za salu i moliti ih da pomaknemo za 2.11. na svu srecu, oni su stvarno susretljivi i uvijek spremni pomoci kako god mogu, pa su pristali za odgodu vjencanja. :vau: al eto, imam srece sto sam to na vrijeme otkrila dok nismo i fotografa kaparili. ne znam bi li nam i drugi tako izasli u susret a onda bi moje vjencanje iz snova propalo i morala bi se pomiriti s onim sto i je ostalo na raspolaganju. eto, samo da znate za sebe ili svoje prijatelje, pazite da se i vama to ne dogodi :neznamkakoti:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Re: Bandovi: Kiss, Playcode

PostPostao/la Papy04 dana pon tra 29, 2013 9:02 pm

:bok:
Nije se bas puno raspisalo o grupi Kiss iz VG. Mi smo ih kaparili prije dva tjedna jer sviraju ama bas sve, sto nama i treba. Svi ih hvale, a i bili smo na njihovoj svrici i odusevili su nas. Prosle godine smo bili na jednoj svadbi i s obzirom da smo razgovarali i s vlasnikom sale poduze smo se zadrzali, i uvidjeli da je deckima pauza trajala svega 10 min :bravo:
Zanima me ima li tko kakvih iskustava???????
Decki su mladi, zafrkatni i koliko sam cula rade super stimung.
slika
[/url]
Papy04

PostPostao/la lilica dana pon tra 29, 2013 9:06 pm

da, i mi smo njih uzeli :cerek: :cerek: :cerek: :cerek: :cerek: apsolutno svi su ih preporucili i totalni su hit, a i nama se svidaju jako. tako da jedva cekam da zasviraju i na nasoj svadbiciiiii :cheer: :cheer: :cheer: :cagam: :cagam: :cagam:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Papy04 dana uto tra 30, 2013 12:20 am

lilica je napisao/la:da, i mi smo njih uzeli :cerek: :cerek: :cerek: :cerek: :cerek: apsolutno svi su ih preporucili i totalni su hit, a i nama se svidaju jako. tako da jedva cekam da zasviraju i na nasoj svadbiciiiii :cheer: :cheer: :cheer: :cagam: :cagam: :cagam:

Onda svakako ocekujem povratne info. Hehe :D
slika
[/url]
Papy04

PostPostao/la jokica dana sri srp 10, 2013 10:03 pm

evo najnovije informacije za cure koje su kaparile grupu kiss iz vg. naime grupa je promijenila ime u pirati ali sastav je isti.
slika

...volim te danas kao i nekad pred mnogo godina...
jokica

PostPostao/la VlatkaZgb dana čet srp 11, 2013 8:45 pm

bok curke, jel mi moze neko od cura koje su kaparile grupu kiss ili po novom pirate rec kolika im je cijena???
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
VlatkaZgb

PostPostao/la lilica dana čet srp 11, 2013 8:51 pm

1600 eura, kapara 100 eura :mig:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la VlatkaZgb dana čet srp 11, 2013 8:57 pm

lilica je napisao/la:1600 eura, kapara 100 eura :mig:

jel u to uracunato i sviranje kod mladenca tj,mladenke???
slika
[/url]
VlatkaZgb

PostPostao/la lilica dana čet srp 11, 2013 10:37 pm

gle nemoj me drzati za rijec ali mislim da nije. mi taj dio ne trebamo ali ako se dobro sjecam mislim da tad trenutno nisu to imali a da mi je poslije rekao da imaju ali nismo ulazili u detalje jer mi ne treba. najbolje ti je da nazoves sinisu pa ga sve fino pitas. ako trebas broj, javi mi se u pp :o
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la bubamarac22 dana ned srp 14, 2013 6:06 pm

nije uključena pratnja, znam jer smo ih i mi razmatrali, pa nam je onda bila tlaka tražit nekog posebno za doma, pa smo odustali..
bubamarac22

PostPostao/la VlatkaZgb dana ned srp 14, 2013 7:02 pm

bubamarac22 je napisao/la:nije uključena pratnja, znam jer smo ih i mi razmatrali, pa nam je onda bila tlaka tražit nekog posebno za doma, pa smo odustali..

slazem se, uza sve sto se treba pronac i uskladit stvarno mi se ne da trazit i dodatni bend za doma
slika
[/url]
VlatkaZgb

PostPostao/la tinkerbell4 dana ned ruj 01, 2013 5:00 pm

Band Playcode - svirali su na našoj svadbi i bilo je toliko izvrsno. Totalno su gađali atmosferu i držali se svega što smo se dogovorili. Pjevač je prije svake bitnije stvari (kumov govor, torta, podvezica, buket...) došao do nas i pitao da li nam odgovara da sada najavi to i to. Ako nam nije odgovaralo, ubacili bi još koju pjesmu između. A ako zanemarimo sve drugo, baš su pravi cooleri. Tip na violini je totalno zakon, a i ostali...jednostavno baš izgledaju urbano. Mrzim one "sintisajzer bendove" kojima sve pjesme isto zvuče. Ovi dečki se stvarno trude i nijednu pjesmu ti neće pjevati preko volje. Na njima se vidi da uživaju u svirci, a dobra atmosfera ih samo nadahnjuje da budu još bolji.
tinkerbell4

PostPostao/la lilica dana sri pro 18, 2013 11:50 am

grupa pirati (ex kiss) SVE PREPORUKE!!! ljudi moji, kaj su oni napravili iz nase svadbe.. znam da veliki postotak ovisi i o gostima, ali da nije bilo njih ne bi to bilo ni u pola veselo kao sto je bilo. svirali su bas sve, za svakoga po nesto a tocno su procijenili u kojem trenutku koga ima na podiju pa za njih svirali.. cijelo vrijeme su dolazili na podij medu nas i svirali, pjevali, ma joj savrseno je bilo, od trenutka kad me pjevac digao na stolac i dao mi onaj neki instrument sa zvoncima (stvarno ne znam kak se to zove :lol: ) ja sam se osjecala kao da sam pijana a nisam ni kapi popila, samo sam drmnula casu vode svako toliko kad mi ju je prijateljica donijela na podij i nastavila dalje. ludilo neko, ne znam to uopce opisati, ali stvarno savrseno :cerek: :cerek: :cerek: :cerek: :cerek:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

Natrag na Glazbeni sastavi i repertoar za vjenčanje, glazba za crkvu, prvi ples i plesne škole

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.