Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

pratnja -tamburaši, harmonikaši... (SVA pratnja ide ovdje)

Bandovi i dj-i iz cijele Hrvatske, orguljaši, zborovi, pjevači, klape i pjesme za crkvu, plesne škole, vrste plesa, prvi ples, klasični plesovi i lude ideje za otvaranje plesa.

Re: pratnja -tamburaši, harmonikaši... (SVA pratnja ide ovdj

PostPostao/la lunna dana uto svi 10, 2011 9:37 am

Stela je napisao/la:jel netko sastavio koje pjesme će vam svirati na pratnji? meni se nekako čine isfurane one tipične Otvor ženo kapiju i sl,ali što drugo (osim narodnjaka) mogu svirati?

sve mogu svirat...od prljavog kazalista,daleke obale,parni valjak...ja sam bila na vjencanju di su harmonikas i gitarist tako sve svirali i bilo je :10od10: :10od10:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

PostPostao/la Galadriel dana uto svi 10, 2011 9:38 am

i ja bi htjela tako,al nebi voljela da bude preuštogljeno
slika slika
Galadriel
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la prinči dana uto svi 10, 2011 11:04 am

Naša pratnja koja dolazi sa svatima po mene su TRUBAČI...ne znam koliko ih je do desetak u sastavu...To su romi koji ulete tako na svadbe i sl..to mi je bila životna želja...to je nešto predivnoo. za mene preemotivnoo... :10od10: :10od10:
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Galadriel dana uto svi 10, 2011 11:27 am

Principessa25 je napisao/la:Naša pratnja koja dolazi sa svatima po mene su TRUBAČI...ne znam koliko ih je do desetak u sastavu...To su romi koji ulete tako na svadbe i sl..to mi je bila životna želja...to je nešto predivnoo. za mene preemotivnoo... :10od10: :10od10:

:cool: cool
slika slika
Galadriel
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la lunna dana uto svi 10, 2011 1:01 pm

Stela je napisao/la:i ja bi htjela tako,al nebi voljela da bude preuštogljeno

pa ne mora biti preustogljeno..samo je bitno da ti pratnja bude dobra i da zna napravit dobru atmosferu :ne zna:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la ljubaf dana uto svi 10, 2011 2:07 pm

Principessa25 je napisao/la:Naša pratnja koja dolazi sa svatima po mene su TRUBAČI...ne znam koliko ih je do desetak u sastavu...To su romi koji ulete tako na svadbe i sl..to mi je bila životna želja...to je nešto predivnoo. za mene preemotivnoo... :10od10: :10od10:

ajm kako dobro!!!! ja sam razmišljala o tome,al ekipa bash i nebi bila oduševljena :(
ako nije tajna kolko nofci oni traže?
ljubaf

PostPostao/la prinči dana uto svi 10, 2011 2:25 pm

Pa znaš kako je sa Romima, cjenkanje..... :thumbsup: Npr. daš im 50 eura...sviraju dok mlada ne iziđe iz kuće cca sat i pol npr...pa opet im kazes da dođu u salu, samo da upadnu onako nestoo preoriginalno sto sam dozivjela na jednoj festi...znas koje podizanje atmosfere :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: tu isto sat vremena budu pa opet 50 eura...ma zarade oni, ne bojim :D :D se ja za njih ..............
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Dani 26 dana uto svi 10, 2011 6:59 pm

Principessa25 je napisao/la:Pa znaš kako je sa Romima, cjenkanje..... :thumbsup: Npr. daš im 50 eura...sviraju dok mlada ne iziđe iz kuće cca sat i pol npr...pa opet im kazes da dođu u salu, samo da upadnu onako nestoo preoriginalno sto sam dozivjela na jednoj festi...znas koje podizanje atmosfere :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: tu isto sat vremena budu pa opet 50 eura...ma zarade oni, ne bojim :D :D se ja za njih ..............

Nisam bila nikad prisutna na takvoj svadbi al sam gledala na dvd-u od jednog rodjaka iz srbije :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: To je svrseno izgledalo! Ja inace volim taj ciganski melos, trubaci :svakacast:
Neznam kako bi to kod nas proslo al kod njih je to normalno, oni sami dodju na svadbu koliko sam ja shvatila i onda im ljudi sami daju novce (one koje su bile na narodnjackim svadbama, kao kad zataknu harmonikasu pare) pa koliko nakupe :D
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la dalmašica dana uto svi 10, 2011 7:02 pm

Proncipesa meni to zvuči superiška...ja još nemam pojma ni kog bi za pratnju ni niš....aaaa
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la prinči dana uto svi 10, 2011 7:43 pm

Hvala Vam :kiss: :kiss: :kiss:
Dani upravu si..većinom oni sami dolaze...čim čuju da ima svadba...ali eto mi smo se osigurali jer ima taj dan jos 2 svadbe najmanje,tim bolje...
Ja isto obožavam taj melos trube.....aaaaaaaaa
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la M.J. dana ned svi 15, 2011 6:23 pm

obrisana reklama,korisniku izdano upozorenje!
Zadnja izmjena: maybelline; pon svi 16, 2011 8:04 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: obrisana reklama!
M.J.

PostPostao/la bubito dana ned svi 15, 2011 9:41 pm

pink butterfly je napisao/la:...sada mi još treba mini klapa za 3 pjesme u crkvi. Jel zna netko gdje da ih nađem?

Cure, imam isti 'problem'... Znate li neku dobru klapu s podrucja Splita koja bi nam mogla otpivat 3 pisme u crkvi?
slika
bubito

PostPostao/la KlapaZG dana ned svi 15, 2011 10:18 pm

bubito je napisao/la:
pink butterfly je napisao/la:...sada mi još treba mini klapa za 3 pjesme u crkvi. Jel zna netko gdje da ih nađem?

Cure, imam isti 'problem'... Znate li neku dobru klapu s podrucja Splita koja bi nam mogla otpivat 3 pisme u crkvi?

Odlicni su kolege iz klape Cambi. Dapače, izvrsni. Problem jedino moze biti novac. :)
Ali ako ga imas, samo ih zovi.
KlapaZG

PostPostao/la bubito dana pon svi 16, 2011 9:03 pm

KlapaZG je napisao/la:
bubito je napisao/la:

Odlicni su kolege iz klape Cambi. Dapače, izvrsni. Problem jedino moze biti novac. :)
Ali ako ga imas, samo ih zovi.

Hehehehehe kako si rekao Ca.. Ca.. nikad cula :)) ...a imam i Tragose, pa Sufit, pa Iskon...

za Cambice nekako mislim i da imam kuna, da oni bas i nemaju vrimena... al ko zna, ako imas njihv broj, salji na pp.. vridi pokusat...
slika
bubito

PostPostao/la Antonio dana uto svi 17, 2011 2:13 pm

obrisana reklama!
Zadnja izmjena: maybelline; uto svi 17, 2011 6:08 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: obrisana reklama,korisniku izdano iskljucenje!
Antonio

PostPostao/la dalmašica dana ned svi 29, 2011 7:26 am

ojla drage moje...vidim da je već par cura pitalo za pratnju na području Splita ( harmonika obavezno ali može i uz gitaru) i da nema odgovora...dajte cure pomagajte i meni je to veoma potrebno :)
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la koko31 dana sri lip 29, 2011 6:57 am

Bok svima! Ima li itko HITNO kontakt nekog dobrog, a opet ne preskupog :mig: romskog benda s harmonikama, trubicama, koji bi mi uletio na sat vremena na svadbu da malo iznenadim dragoga :vjencanje1: Hvala svima
koko31

PostPostao/la NikicaFFM dana čet srp 28, 2011 9:24 pm

Bok cure, i ja trazim pratnju .... tamburasi, harmonikasi koji sviraju slavonske, podravske pjesme i tak to :mig:

Puno vam hvala :bok:
NikicaFFM

PostPostao/la Dale dana ned ruj 18, 2011 4:46 pm

Mi smo imali stvarno super tamburaše za pratnju, mislim da se zovu ZG bagra ili tako nešto. Izvode sve klasične stvari za takvu priliku, dobro zvuče, neumorni su i što je najbolje od svega piju vodu cijelo vrijeme :mig:
Ako netko treba broj može na pp
Dale

PostPostao/la Liddy dana ned vel 12, 2012 8:41 am

Bok cure, nova sam...jučer smo rezervirali salu za 6.10.2012, u potrazi smo za tamburašima koji će biti u sali i ako je moguće i pratnja. Nitko nam još nije odgovorio na mail (poslan u petak) pa rekoh da i vas pitam:
Koliko se uopće kreću cijene tamburaških sastava samo za u salu (vidjela sa mkoliko vam naplaćuju pratnju)? Većina ih ima svoj razglas,zvučnike... i ostalo što ide uz to ili to ima sala (malo mutavo pitanje, ali kaj sada :( )? Preklani smo bili na svadbi di su svirali Slavonija bend, dečki su oooodlični i znam da su oni koštali 10 000kn, barem mi je kolegica tako rekla, ali nisu bili u pratnji.
Meni su za oko i uho pali tamburaški sastavi Sad ili nikad, Berde band,Đentlemni, Prijetelji, Mejaši pa ako netko ima ikakve informacije molila bih da podjeli.
Liddy

PostPostao/la Stivally dana pet vel 24, 2012 11:19 am

Cure molim vas jednu veliku pomoč , treba mi pratnja za svadbu , Sve koje sam pitala su iznad 2500 kn meni je jako skupa muzika za salu pa hoču nešto jeftinije....Molim Vas veliku pomoč :cheer:
Stivally

PostPostao/la maybelline dana sub vel 25, 2012 4:38 pm

Stivally je napisao/la:Cure molim vas jednu veliku pomoč , treba mi pratnja za svadbu , Sve koje sam pitala su iznad 2500 kn meni je jako skupa muzika za salu pa hoču nešto jeftinije....Molim Vas veliku pomoč :cheer:

za koje podrucje ti treba?
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la zvjezdica28 dana sub ožu 03, 2012 5:39 pm

Da li netko zna kako se zove tamburaski koji svira ju kao pratnja bendu treca smjena???
I da li ima neko za preporucit neke cigane da ulete na svadbu na pola sata...hvala
zvjezdica28

PostPostao/la zaručnica dana uto ožu 06, 2012 3:48 pm

hitno mi treba pratnja za okupljanje prije crkve.nekih 2 sata da zabavljaju goste. vidjela sam stare postove studentice24 i još jedne cure da u imale harmonikaša i gitarista-to mi je odlična kombinacija. ako netko zna takav duo ili trio, nije važno? radi se o Zagrebu.
zaručnica

PostPostao/la arlenna dana sri ožu 21, 2012 8:12 pm

Mi smo za doma tj. pratnju uzeli grupu LOCO http://www.grupaloco.com/

Njih već godinama angažiramo za neke obiteljske zabave, proslave i sl.

Dečki su stvarno odlični, tako da ih toplo preporučam!
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Glazbeni sastavi i repertoar za vjenčanje, glazba za crkvu, prvi ples i plesne škole

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.